Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yollardaki ve Caddelerdeki Yapım Çalışmaları Bilgilendirme Konusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Böyle bir konunun sabitlenmesi ve devamlı güncel kalmasının bizler için çok çok önemli olduğunu düşünüyorum. Hepimiz gün boyunca geçtiğimiz yollardaki; yol yapım çalışmaları, sulama yapılan yollar, açılan çukurlar, kesilen yollar, kapatılan şeritler gibi sürüşümüzü tehlikeye atabilecek hayati bilgileri burada paylaşalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İstanbul Kartal- Pendik sahil yolunda Havacılar- Kumcular noktaları arasında her iki yönde sabah saatlerinde sulama çalışmaları yapılıyor. Yol her iki yönde de ıslak.

DİKKAT!!!

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Dikkat ataköy olimpiyat sinan erdem spor salonu çevresinde yol kenralarında bulunan yeşil çimler her akşam sulanıyor +

A milli basketbol maçlarının başlama ve maçın bitişi ile trafik felç oluyor yani maç oynadığı esnada oraya kulanmayın derim

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155

İkitelli yol ayrımına dikkat.

Mahmutbey giselerine dogru giderken ikitelli yol ayriminda yaklasik 15 metrelik mesafeye yag dökülmüş.
    O bölgede 3 yildir süren bi metro çalışması var.
    Sanırım şantiye kamyonlarindan birinden sızmış.
    Ben ilk girişimde dün akşam yagan yagmurdan dolayı su tabakası zannetim, 50-60 km gibi bi hızla girdim zor topladım. (otomobil ile)
    Hatta benimle birlikte biribirine girmekten son anda kurtulan 2 arac daha vardi.
    O güzargahı kullanan arkadaşlara dikkatli olmalarını öneririm.

İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Kartal köprüsünden Kartal sahil yoluna inilen asfalt yolun (Sanitabant Yara Bandı Fabrikasının olduğu yer, Yunus Mevki) sağ şeridini kazmışlar. Mıcırlar sol şeritte de var.

DİKKAT.

Motosikleti
    cbf 500 '06
    sürekli güzergahım olmamasıyla beraber ne zaman geçsem karşılaştığım D-100 karayolu maltepe köprü bağlantısında ıslak yol durumu
    Tanrıyı Güldürmek İstiyorsan.Ona Planlarından Bahset!

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    İZMİRde ANKARA asfaltından ege universitesinin oradaki kavşaktan garaja dogru giden kavşakta virajının sonunda iki tane çukur var dikkat edin
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    E-5'te Silivri yokuşundan aşağıya inerken yolun solunda yer yer ıslaklıklar var. Bunun sulamadan mı, yoksa yağmurdan mı olduğunu anlayamadım..Dikkat.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Arkadaslar Bartın'ın özel idare arkasında yol yapın calısmaları var kaldırım vs kurye ve motorcu arkadaslarımıza onemle duyrulur.ben yol işcisiyim motor kazası olmasını istemem

DİKKAT!!!

Çağlayan'daki yeni adalet sarayı yapımı (yuvarlak beton yığını bildiğin, neresi saraysa!) ve çevre düzenlemesi sebebiyle e-5'te sağ ve orta şerit tamamen balçık-çamur deryasıydı. Dün gece öyleydi en azından.

Bir kaç yaş yaşlandım o çamuru geçerken, miyop olmasaydım kesinlikle panikle fren yapıp düşmüştüm. Göz kusurunun işe yarayacağı hiç aklıma gelmezdi.
    Dikkat edelim lütfen o bölgede.

Bostancı mezarlığın orda kazı çalışması yere yapıştım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)