Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

mt operasyonu ve piyanist_irfan :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Valla bravo abicim, zaten kalender bir arkadaş
    olduğun yüzünden belli, bir de dostlarınla buluşunca
    değme keyfine. Kazasız sürüşler dilerim..
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hain mete abi. İrfan abi mete abilerin kapıdan çıkıyorsun caddeye doğru dümdüz bakıyorsun orda da ben oturuyorum haber bile vermemiş Gerçi pazar evde yoktum ama İnşallah bidahaki gelişin de bol bol görüşme zamanımız olur
    allah sağlık versin selçuk inşallah daha çok gelir gideriz nasip kardeşim sevgiler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen baskasin bunu biliyorsun
    seni üzgün görmek istemiyorum yüzün her daim gülsün abim, ellerinden öperim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili İrfan kardeşim.Gerçekten benim için çok tatlı bir sürpriz oldu.
    Sizler gibi dostları yanımızda görmek bizim için gururdur.
    Güzel ziyaretin için teşekkür ederim.Beni sevindirdin.
    En kısa zamanda tekrar görüşmek dileklerimle,hoşça kal.
    ben öyle süprizleri severim arada ibrahim abi , bunlara alışman gerek bu arada söylediğim gibi motoru müsait zamanda getir ne yapabiliriz bir bakalım elektirik sorununu kafana takma , senin motora keskin bir dua okumak lazım ,

nefesim kuvvetlidir , okuyup üflemek lazım ellerinden öperim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenin bir yarısı uyurken yorganın altından irfan çıkarsa şaşırmam bukadar şeyi gördükten sonra
    Ulen şeker çuvalıne ara gittin metoya,ordan zıpladın serdar abimizle mezitin yanına hadi tam burda bitti derken sapanca sahillerinde çıkıyorsun ortaya kara batak gibi

Maşşallah diyorum,Allah nazardan sakınsın sendeki bu insan sevgisini yaşama sevincini...
    sağolasın kankam seni göremedim fuar alanında işi bırakamadınmı yoksa koray bile gelin hanımla ordaydı , gözüm aramadı desem yalan olur valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan Ortaköy'e takılmışsın,Metehandro seni orada alemlere akıtmadıda polisevinde çorba mı ısmarladı yuh ona
    Şaka bir yana izninin yarısında ancak fırsat bulsan da dolu dolu geçirmişsin.
    Ben de motoru büyüteyim mi başıma iş mi alırım diye danışacak adam arıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

olsun be serdar abi niyet önemli abi kalpler gönüller bir olsun aynı havayı solumak ,hoş sohbet şahane yemek işin bahane güzel gündü başımın ağrıması dışında

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir gün yolunuz düşerde muğla / marmaris bölgesine de gelecek olur iseniz elimizden gelen misafirperverliği gösteririz irfan hocam. ilk fırsatta bu tarafada bekleriz.
    eyvallah ekrem dostum çok sevindim diyoruz ya bu iş gönül işi parayla pulla bazı şeyleri yaşayamazsınız , işte böyle iyi niyet ve kaliteli dostları burada görmek buraya olan tutkumu 2 kat daha arttırıyor , sağol allah razı olsun inşallah bir gün güneye yolum düşerse görüşmek nasib olur ,

eksik olma

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Alıntı furkanmg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bir irfan klasiği keyifli anlatım,belgeler fotolar eşliğinde renkli bir konu :D
    Mtnin En renkli adamısın METEHANLA birlikte:D Her zaman yüzün gülsün ...
    Kahvaltıda selam bile veremedım yanarım yanarımda ona yanarım
    duygu düşüncelerin için teşekkür ederim furkancım önemli değil gözüm ,gönüller bir olsun sıkıntı yok sen iyi olda gerisi teferruat

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfanım shadowda yakışmış hani. darısı başına kardeşim.
    sağolasın görkemcim inşallah ulen shadowda hakkaten içime sindi lakin bu ara fazla tork bozar beni , aslında tamda yeni motor düşünme arefesinde sanada iyi dider şekerim istersen bir kez daha düşün , gerçiiii senin tarzını biliyoruz emme hani olurya şeytan girer kanına

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfanım iyi güzel gezmişin yine görüşürüz de demişin de
    ben izmite felan yanına gelsem ya tanımazsan diye korkuyorum artık
    yani helal olsun be şekerim yaaa taam taaam anladım her defasında başıma kak sen bidaha olmaz için rahat olsun cem ide tanıdık geriye sana benzetecek kimse kalmadı

valla alper iyi tosladım , en iyisi sesimizi çıkarmayalım kalabalıkta mezu karışsın gitsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen dua et te kar yağmış yoksa senin motor a yağ yetişremezdin o 1000 km gezide

abi ayağına sağlık gene bekleriz demek isterdim ama benim yanıma uğramadın bu fıstığı görmeye gelecektin hani
    BEYLER LÜTFEN RESMİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

http://d1203.hizliresim.com/v/9/3c2jn.jpg
    valla şekerim haklısın aslında kafamı kırsan haklısında sapanca gölünün tam sana ters kısmındaydım , yiğitle işlerimiz vardı biraz yoksa yiğeni sevmeye gelecek , yeminle böle diyeceğini tahmin ettim

bu arada yiğenin şu resmini değiştir artık ulen çocuk yaşına girecek aynı pozları paylaşıyon eşkiya agucuk agucuk gelcem olm gelcem yiğeni sevmeyede yengen havaları bekliyor maşallah ısır len benim yerime bircik şunu

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay,irfan kardeşimizin objektifinden bizde dostları,abileri ve kardeşlerimizi görme fırsatı bulduk.buradan hepinize selamlar,sağolasın irfan kardeş.
    sağolasın bora abim gönüller bir olsun , adanaya sevgi ve selamlarımı yolluyorum abim , görüşürüz inşallah
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Allah(cc) ne güzellikler yaratıyor,41 kere maaşallah !
    Fatih şu resimleri yayınlama be kardeşim,Bu yaştan sonra adamın çocuk yapası geliyor

eray_uluyazı ve piyanist_irf bunu beğendiler.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    İrfan , fuar girişinde farklı yerlere yönelince özellikle ayrılmak istediğinizi düşündük , yoksa tüm gün beraber gezmeyi planlamıştık ,
    öğrendiğim kadarıyla Özer abi de Havaalanına çıktı ve ardından başka problemlerde geldi , erken ayrıldık tam anlamıyla görüşemedik ,

Bu yaz sık sık geziler düzenlesek hatta şu kamp işini bir planlasakta muhabbetin dibine vursak ...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    26 . fotodaki Sarbi mi? :D çok benziyor valla. Bu arada bei araba ile alıp fuara getiren Oguz(takendy)a ve eşine tekrar teşekkür ederim.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    maşallah Allah sizlere bağışlasın hayırlı bi evlat olsun vatana millete, hatırşinas bi kadir kıymet bilen bi birey olur inşallah
    irfan abi sen konu kaynasın gitsin diyosun ama ben bu konu üzerine 10 sene malzeme çıkartırım
    şaka bi yana gerçekten çok farklı bi insansın adamsın, adamın dibisin hatta mağma tabakasısın seni sevmeyen ölsün irfan abi
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İrfan aga güzel zaman geçirmişsin..
    O kahvaltıda bende olmak isterdim ama malesef yengen faktörü trafiği tıkadı..
    Buradan tüm mt dostlarına selam olsun

Motosikleti
    Alıntı bluebird64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bravo abicim, zaten kalender bir arkadaş
    olduğun yüzünden belli, bir de dostlarınla buluşunca
    değme keyfine. Kazasız sürüşler dilerim..
    sağolasın üstadım sizlerin güzelliğ ne diyelim mt fart yaratır narlıcaya selam ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan aga güzel zaman geçirmişsin..
    O kahvaltıda bende olmak isterdim ama malesef yengen faktörü trafiği tıkadı..
    Buradan tüm mt dostlarına selam olsun

oooooo hadikapım gelmiş ekürüm nerdesin sen bilader nasııı iş adamı olunca giremez oldun demi buraya ? işler nasıl koray nası geçiyo olm hayat ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan , fuar girişinde farklı yerlere yönelince özellikle ayrılmak istediğinizi düşündük , yoksa tüm gün beraber gezmeyi planlamıştık ,
    öğrendiğim kadarıyla Özer abi de Havaalanına çıktı ve ardından başka problemlerde geldi , erken ayrıldık tam anlamıyla görüşemedik ,

Bu yaz sık sık geziler düzenlesek hatta şu kamp işini bir planlasakta muhabbetin dibine vursak ...
    aynen oğuzcum valla yazı sabırsızlıkla beklemekteyiz hele şu yaz bi gelsin kanka sen çadırları hazırla ufaktan bu yaz bomba olacak yengeye selam söyle hürmetler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah(cc) ne güzellikler yaratıyor,41 kere maaşallah !
    Fatih şu resimleri yayınlama be kardeşim,Bu yaştan sonra adamın çocuk yapası geliyor

http://img213.imageshack.us/img213/434/3c2jn.jpg
    aynen serdar abi lafı ağzımdan almışsın , ulen bu f54 adamını asmak lazım nasılda teşfik ediyoır adamı töğbe töğbee

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

oooooo hadikapım gelmiş ekürüm nerdesin sen bilader nasııı iş adamı olunca giremez oldun demi buraya ? işler nasıl koray nası geçiyo olm hayat ? [COLOR="Silver"]
    Şekerim başladık işte 8-4 çalışıyorum bu hafta .. İşler güzel ama bayağı yorucu .. Alışıyorum nasipse yeriz ekmeğimizi.. hayatımdan memnunum.. Makinalar bana ateş ediyo sanki
    yarın müsaitsen geleblirim

Motosikleti
    Şekerim başladık işte 8-4 çalışıyorum bu hafta .. İşler güzel ama bayağı yorucu .. Alışıyorum nasipse yeriz ekmeğimizi.. hayatımdan memnunum.. Makinalar bana ateş ediyo sanki
    yarın müsaitsen geleblirim
    gece çalışıyorum , sen müasaitsen benim için sıkıntı yok bu gün izmitten ismail kardeşim geldi , cbr 250 sine sinyalli ayna almış çokta yakışıklı oldu , aynaların montajını yaptık bağlantıları vs. bolca sohbet ettik , geleceksen tel aç haberim olsun

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    gene bekleriz şekerim...

serdar abiyede ayrıca tekraradan teşekkürler...hoş sohbet için...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    gece çalışıyorum , sen müasaitsen benim için sıkıntı yok bu gün izmitten ismail kardeşim geldi , cbr 250 sine sinyalli ayna almış çokta yakışıklı oldu , aynaların montajını yaptık bağlantıları vs. bolca sohbet ettik , geleceksen tel aç haberim olsun
    tamam şekerim ayarlarsam gelirim .. öyle kısa dururum zaten yanında özledim seni daa

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gene bekleriz şekerim...

sağol kanka yalnız bir ara termal yolunda bir araç kornayla karışık gece sellektör yapıp duruyordu , garibim farlarımın ayarsız olduğunu düşündü sanırım , zaten kısalar yanıyordu

nerden bilsin arkamda mezit var, kısa hüzmeli farlar yolun kenarındaki dev çınar ağaçlarının tepesini aydınlatıyordu karşıdan gelen sürücüler hal hatır sormamış olsalar bariii

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    nereye bakıyor bu adamlar...

ulen Kıng Gobra İrfan sağolasın bu nazik ziyaretin için...yalnız İstanbulu Karamürsel sandın galiba bi uctan uca 5 dakkada dolanacağın...biraz metrobüslerde sürtmen iyi oldu Karamürselin kıymetini bilirsin artık...

Fatih yegenime maşallah diyim ama sana pek benzemiyor gangam yav...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    tamam şekerim ayarlarsam gelirim .. öyle kısa dururum zaten yanında özledim seni daa
    len ateş almaya mı gelecen eşkiya , taam taam gel len görüşelim en son fuarda görüştün nerdeyse 1 hafta olacak bende kurtlanmaya başlamıştım saten , ama ses etmedim çalışmaya başladığını bilfiğim için , kop gel şekerim sıkıntı yok

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    irfan abi baya gezmişin maşallah nazar değmesin artık bu yaz kocaeli mt olarak yol yaparız
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereye bakıyor bu adamlar...

ulen Kıng Gobra İrfan sağolasın bu nazik ziyaretin için...yalnız İstanbulu Karamürsel sandın galiba bi uctan uca 5 dakkada dolanacağın...biraz metrobüslerde sürtmen iyi oldu Karamürselin kıymetini bilirsin artık...

http://e1203.hizliresim.com/v/9/3cj0g.jpg

http://e1203.hizliresim.com/v/9/3chvt.jpg
    yavvv kanka allah aşkına bana metro dime beynime kan fışkırıyor tansiyonum şey oluyor

karamürseli aramak ne kelime kurban olayım kurban o nası bir bus tur len hamsi gibin geldim aha burası son durak dediler ohhhh dedim , herkes akraba birbiriyle allah istanbulda yaşayıp metrobüs ve toplu taşıma araçlarıyla işine güçüne gidenlere yardım etsin zor zanaat aga bidaha , büyük konuşmayayımda tövbe

motosiklet gibisi yok valla helede istanbulda,

eğer motorun varsa en torpilli kıyak adam sensin

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abi baya gezmişin maşallah nazar değmesin artık bu yaz kocaeli mt olarak yol yaparız
    aynen katılıyorum nihatçım tabiki bu yaz ne olacağı hiç belli değil bana öyle geliyorku , kocaeli istanbul, sakarya ,bursa birbirine karışır bu yaz hakkaten bomba olacak hele şu yazı bir getirelim hep beraber sağlıcakla

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yavvv kanka allah aşkına bana metro dime beynime kan fışkırıyor tansiyonum şey oluyor

karamürseli aramak ne kelime kurban olayım kurban o nası bir bus tur len hamsi gibin geldim aha burası son durak dediler ohhhh dedim , herkes akraba birbiriyle allah istanbulda yaşayıp metrobüs ve toplu taşıma araçlarıyla işine güçüne gidenlere yardım etsin zor zanaat aga bidaha , büyük konuşmayayımda tövbe

motosiklet gibisi yok valla helede istanbulda,

eğer motorun varsa en torpilli kıyak adam sensin

Evet ganga anla bu millet ne çile çekiyor bu uyduruk İstanbulda...oralar cennet diyorum her zaman...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ganga anla bu millet ne çile çekiyor bu uyduruk İstanbulda...oralar cennet diyorum her zaman...
    aynen şükürler olsun ulen ne metro bar ne metrobüs bi otobüsümüz var onuda yılda bir kez kar yağarsa istanbula gelmek için kullanıyoruz çok şükür

bu arada bayağı zamandır yani uzun yıllardır toplu taşıma araçlarına binmemiştim , burada münübüsü bile kullanmam lakin ürkek kedilere döndüm her an her şeyi bekle

cüzdanı montumun iç cebine koydum ne olmaz ne olmaz cızmasınlar kestaneyi

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gene bekleriz şekerim...

Ohooo ortalık sabah şekerleriyle dolmuş...töbe töbee.....

buraya oğlunun fotoğrafını koyupta babasını esgeçenlerin,balları şekerlensin işte ..daha ne diyeyim...

sağol kanka yalnız bir ara termal yolunda bir araç kornayla karışık gece sellektör yapıp duruyordu , garibim farlarımın ayarsız olduğunu düşündü sanırım , zaten kısalar yanıyordu

nerden bilsin arkamda mezit var, kısa hüzmeli farlar yolun kenarındaki dev çınar ağaçlarının tepesini aydınlatıyordu karşıdan gelen sürücüler hal hatır sormamış olsalar bariii
    ülem sen hiç akıllanmayacakmısın..seni ve forumu defalarca uyarmadıkmı??? okuman da mı yok kardeşim..
    ben ettim siz etmeyin demedikmi....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)