Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

5 Şubat 2012 Sapanca gezisi fotoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    video çok güzel olmuş ellerinize sağlık
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse kanka sen işe gir aramızda para toplayıp ta tamir ettiririz sıkıntı olmaz sende işe girdin sayılır bi destek oluruz irfan abiye o kadar alma dedik ama gene de gitti aldı o yağ yakan motoru
    selamunaleyküm....

fatih senin sırtın kaşınıyormu şekerim gelip seni bir kaşıyayımmı ? onu mu istiyorsun len ne istersin benim cbf mden pis ybr ci seni , lütfen gzi aktivite, ve resim topiğini , 2. dünya cbf, ybr savaşına çevirmeyelim,

2 teker 4 teker demez ybr sine cbr sine bakmadan dalarım ..

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman karadeniz boyu atla gel, XAhmeti de alıp cakalaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

evet toplar İrfan abide :DD ben de çalışıyordum zaten neti depek takip edemiyorum şu sıra o yüzden haberim de yoktu motor da hazır değildi havalar ısınınana kadar hazır edebilsem bari de sonraki gezileri kaçırmasak

ehemm öhömm hangi top ??
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamunaleyküm....

fatih senin sırtın kaşınıyormu şekerim gelip seni bir kaşıyayımmı ? onu mu istiyorsun len ne istersin benim cbf mden pis ybr ci seni , lütfen gzi aktivite, ve resim topiğini , 2. dünya cbf, ybr savaşına çevirmeyelim,

2 teker 4 teker demez ybr sine cbr sine bakmadan dalarım ..

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

ehemm öhömm hangi top ??
    Handikap korayın heveslenip gol yapamadığı,ayağında patlayan toplarmı ?Hangi top?gerçeketen bende merakkkettim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tmm abi senin motorun 1 numara bizimkiler hurda şimdi oldu mu?
    hemen kızma yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    oooo satış - pazarlama müdürleri burada...

Motosikleti
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çok ihtiyacı var çiko'nun şöyle baksamlı bi bakım kürüne
    bi ara irfan abinin ellerinden öpmeye gidecez zaten bayram olmasa bile harçlık almak için
    beklerim eraycım daa randevu alman gerekecek sırada bir kaç motür daha var tebiki her zaman beklerim ..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hemen kızma yani
    fatih geçmiş olsun kardeşim .. kaza atlatmışsın.. köfteci arabasının arkasından gidiyormuşsun duyduğuma göre, ortalığı da duman kaplamış ondan sonra sinyali dokundurmuşsun

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo satış - pazarlama müdürleri burada...
    ülen atlı süvariler sizi paraylamı saldılar başıma , ne ayaksınız len siz harcarım ulem sizi cb nin arkasına bağlar romorkuyla ezerim , turşuluk lahanalar

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

hemen kızma yani

adapazarlı barzani ... ben motürümü ne zaman övdüm kerata , yağ yakıyor muş pehhhh hiç bir zaman yağım eksik çıkmadı değişimlerde ,

nedenmi merak ediyormusun söyleyeyimmi ??

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ülen atlı süvariler sizi paraylamı saldılar başıma , ne ayaksınız len siz harcarım ulem sizi cb nin arkasına bağlar romorkuyla ezerim , turşuluk lahanalar

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

adapazarlı barzani ... ben motürümü ne zaman övdüm kerata , yağ yakıyor muş pehhhh hiç bir zaman yağım eksik çıkmadı değişimlerde ,

nedenmi merak ediyormusun söyleyeyimmi ??
    yağın eksik çıkmaz tabii, almışın kappa 21 L yan çanta ,koymuşun castrol 10-40 yağ.. ondan sonra benim yağım eksik çıkmaz..

Motosikleti
    ayrıca özer ağabeyimize teşekkür ediyorum yine her zamanki gibi güzel anlatım ve uğraşlarıyla bizlere video hazırlamış onca insan vardı o gün bende hem cep hemde normal fotoğraf makinası camerası vardı fakat aklıma video çekmek gelmedi ki bir çok kişininde öyle sanırım işte özer abi farkı ,

valla helal ne diyeyim bu adamı seviyorum abi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ne şeker şeylersiniz siz ya...

Çamır Fatih her fotoda eline pambık şeker verilmiş gibi zaten sırıtır...hanımdan izin alıp nası geldin lan...çocuğun altını bezlemekten perişan olmuşun... evin temizliği falan işin zor ganga...

Handikap Koray desen nazlı kuzucuk...her yere gidemez öyle...maturu zaten yebere teneke model bisikletin yandan yemişi...

Kıng Kobra İrfanın yüzünü değil MT hanımı bile zor görüyor zaten işten gücten... iyi valla geziye gidebilmiş ne mutlu ..

Tünal abiyede yakışıyo he hayabusalar falan...işi biliyor.....

Özer abimin vidosunuda sabah 7 gibi nöbette cepten baktım sağolsun...o da göbeği büyütmüş iyice...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yağın eksik çıkmaz tabii, almışın kappa 21 L yan çanta ,koymuşun castrol 10-40 yağ.. ondan sonra benim yağım eksik çıkmaz..
    ben fazlalık yağımı çantada taşımıyorum çarşı çakalı , şanzumanda saklıyorum

yalnız baumaxtan aldığın çin çan çom havya muhabbeine iyi güldük münirle , tamda koçtaşın önünde az bi soluklanmıştık,

koray arıyor ve abi bu havya ısıtmıyor

olm adamlar ısıtsın lehim yapasın diye yapmamışlarki koray alsında sinirleri gerilsin diye üretmişler hayatınız çin olmuş beee motorunuzdan havyanıza kadar çin çan, çong

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çamır Fatih her fotoda eline pambık şeker verilmiş gibi zaten sırıtır...hanımdan izin alıp nası geldin lan...çocuğun altını bezlemekten perişan olmuşun... evin temizliği falan işin zor ganga...

Handikap Koray desen nazlı kuzucuk...her yere gidemez öyle...maturu zaten yebere teneke model bisikletin yandan yemişi...

Kıng Kobra İrfanın yüzünü değil MT hanımı bile zor görüyor zaten işten gücten... iyi valla geziye gidebilmiş ne mutlu ..

Özer abimin vidosunuda sabah 7 gibi nöbette cepten baktım sağolsun...o da göbeği büyütmüş iyice...
    sen nerelerdesin gangam yaa bi tek sen yoktun vallahi bu kocaeli mt üstüme oynuyo haberin olsun.. gizli gezilerin hatrına

Motosikleti

ahanda benim favarim geldi

şekerim sende geldin ya hoş geldin, bu topiğin sonu gelmez gari

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ben fazlalık yağımı çantada taşımıyorum çarşı çakalı , şanzumanda saklıyorum

yalnız baumaxtan aldığın çin çan çom havya muhabbeine iyi güldük münirle , tamda koçtaşın önünde az bi soluklanmıştık,

koray arıyor ve abi bu havya ısıtmıyor

olm adamlar ısıtsın lehim yapasın diye yapmamışlarki koray alsında sinirleri gerilsin diye üretmişler hayatınız çin olmuş beee motorunuzdan havyanıza kadar çin çan, çong
    vallahi ya .. niye hatırlattın abi ya.. gittim verdim adama.. başka bitane daha var dedi. plastik saplı olanlar.. neyse almadan önce bi deneyin dedim.. denediler o da lehimi eritmedi.. satış müdürü geldi (Ahmet N. değil burada yanlış anlaşılma olmasın) bunların hepsini satıştan kaldırın iade edelim firmaya dedi.. bende küçük takım çantasına aldım

Motosikleti
    fargop - faruk abimizede üzüldüm bu arada , aslında hoş durmayan bir durum ama tabiki kimsenin düşüncesini bilemeyiz ,ameller niyetlere göredir neyse fazla irdelemeyeceğim ... ama ben olsam kesinlikle dururdum ...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sen nerelerdesin gangam yaa bi tek sen yoktun vallahi bu kocaeli mt üstüme oynuyo haberin olsun.. gizli gezilerin hatrına
    gangam çekemiyolar senin yebereni...zıfır yeni kasa cayır cayır yeberen olduğundandır o hazımsızlık...

ahanda benim favarim geldi

şekerim sende geldin ya hoş geldin, bu topiğin sonu gelmez gari
    vay gangam kobra...bi dil at la bi zehir at buralara....yani ısır beni bebişim... fırıncı güzeli çılgın mucit İrfan...

Noldu hacı Faruk Abime...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    vay gangam kobra...bi dil at la bi zehir at buralara....yani ısır beni bebişim... fırıncı güzeli çılgın mucit İrfan...

Noldu hacı Faruk Abime...
    bu nedemek yahu... kesin moderatörler seni banlayacak kopuyorum

Motosikleti
    vallahi ya .. niye hatırlattın abi ya.. gittim verdim adama.. başka bitane daha var dedi. plastik saplı olanlar.. neyse almadan önce bi deneyin dedim.. denediler o da lehimi eritmedi.. satış müdürü geldi (Ahmet N. değil burada yanlış anlaşılma olmasın) bunların hepsini satıştan kaldırın iade edelim firmaya dedi.. bende küçük takım çantasına aldım
    ciddimi sin yoksa maytap mı geçiyorsun ? olm o kadar gezdik ben orda alınacak havya görmedim ayrıca iyi bir havya için 20 kaadı çık gözden

en ihtiyaç duyduğun anda seni yolda bırakırllar, aynı havyadan bende almıştım ama ynında kılı tüyü yoktu 1 milyoncudan

yeminle söylüyorum bak dalga geçmiyorum benimki ısınıyordu hatta lehim telinide 10 numara eritiyordu işe dalmıştım sora ortalık acı acı kablo yanığı kokmaya başladı , ulem bi baktım havyanın elektirik kablosu erimiş neredeyse kablolar birbirine spark yapacaklar derhal fişten çektim oda bana bi ders oldu dedimki

haaaaaa ucuz etin yahnisi neymiş ? demekki acı oluyormuş

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    beklerim eraycım daa randevu alman gerekecek sırada bir kaç motür daha var tebiki her zaman beklerim ..

sen büyüğümüzsün abim yaparsın kardeşine bi kıyak
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)