Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

10.3.2006 Denizli MT İLK Toplantı ve Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Uzun zamandır gerçekleştiremediğimiz Denizli Tayfasını bir arada toplama çalışmalarımız boşuna gitmedi ve 5 kişilik bir ekiple dün akşam toplandık.3 motorize bir de arabize ekiple gezdik,dolaştık,eğlendik.Saat 19.30 da buluşup 20.00 da hareket edecektik ama posedion_20 arkadaşımıza 20.00'a kadar tüm aramalara rağmen ulaşamadım.En nihayetinde msn'ye girdi ve hemen planımızı anlattım,sağolsun posedion_20 harekete geçti ve 30dk içinde buluşma yerinde oldu.Herekete 3 motorla başladık.Ben ve free_eagles'in artçıları vardı.Aksilik bu ya;ön far uzun ve kısalar yanmıyor;sadece park lambası yanıyor.Bu sebeple öncü olamadım,ama geziyi de mahvetmemek için free_eagles(özgür) ile posedion_20(ibrahim)'nin aralarında kalarak olası bir tehlikeyi bertaraf ettik.Gerçekten ilk toplu sürüşümüz olmasına rağmen gayet kurallara uygun,trafiği ve aynı zamanda kendi hayatımızı tehlikeye sokmayacak şekilde yol aldık sürekli.Halk caddesinden (buluşma yerinden) yola çıkıp,çınardan ve lise caddesinden geçerek çamlığa ulaştık ve çamlığın altında bir yerde sağa yanaşıp tekrar napmamız gerektiğine karar verdik.Karar;omega nickli barış arkadaşımızın bize kokoreç ısmarlamasıydı (Bu kararı ben verdim )Çamlığın altından dolaşarak ulus caddesine ulaştık ve yeni yapılan yenişehir yolundan yenişehir'deki bir açıkhava(!) kokoreçcisine ulaştık.Açık havada ve kamp ateşi etrafında kokoreçlerimizi tükettik.Ancak ne yazık ki fotoğraf makinamız olmadığı için cep telefonlarıyla net olmayan bir kaç kare çekildik.Kokoreçciden omega nickli barış arkadaşımızın evine gidip arabayı aldık ve tekrar şehir merkezine inmek için yola çıktık.Bu sefer öncümüz bir arabaydı.(Bu arada yola çıkmadan istikameti belirledik).Kısa ve çok zevkli bir yolculuktan sonra Jazz Rock Bar'a ulaştık ve 1 saate yakın da orda takıldık.Gelmeden önce de içecekleri kimin ısmarlayacağına karar verdik (Yine ben karar verdim )Omega arkadaşımızla aynı işyerindeki Hakan arkadaşımız içicekleri ısmarladı sağolsun.Ve saatlerimiz 23.15 sularında gezinirken kalktık.Kapı önünde küçük bir karar faslından sonra dağıldık.Bu kadar küçük bir gezi olmasına rapmen anlatılacak çok şey yaşadık.Maalesef çok uzun olacağı için kabataslak anlattım.Tüm gezi boyunca kuralları ihlal etmeyen,toplu sürüşün bu kadar keyifli olduğunu hissttiren DENİZLİ MT ekibine teşkkür eder saygılarımı sunarım.

Bir kaç kare fotoğrafımız var ama oldukça karanlık(cep tel.ile çekildiler).

soldan sağa;free_eagles(özgür),crazy_devil(ben) ,omega(barış),posedion_20(ibrahim)

Yeni fotoğraflar eklenecekler.
    Birde küçük bir video arkadaşlar.Ama iyi dinlerseniz komik birşeyler olduğunu anlıycaksınız 51 Kb,3Gp formatında : http://rapidshare.de/files/15214013/...LU_MA.3gp.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Güzel gezmişsiniz ama, ben bunu saymam. Bi dahaki bol fotolu olsun

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Pembe Panter'ler buluşmuş sanırım crazy_devil, içmedin de mi abicim yine?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Yok içmedim abi tamam inanmadın biliyom.O zaman bi bira içtim abi Yinemi inanmadın

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Dikkat et bu gidişle alkolünde az miktarda kana rastlayacaklar
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    ben düzelttim....güzeldi gezii walllaaa
    B rh +(pozitif)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimler çok kötü ama olsun toplantı olsunda resimler kötü olsun ...MT Denizli yi tebrik ediyoruz.....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    denizli tayfasına sevgiler selamlar...İstanbul sizlerle gurur duyuyo...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    DS 650 ADAY
    Bira reklamlrını bir kenara bırakın.Daha ekibi toplamadan olumsuz imaj çiziyosunuz.Lütfen dikkat.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    rüyamda görsem korkarım be ben sizi resim çekemediniz mi düzgün düzgün

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    düzelttimmmmm
    B rh +(pozitif)

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    ya napalım arkadaşlar yaaaa tarihi eser cep telefonları ile bu kadar çekiliyooo ama posedion_20 de cep bilgisayarı vardı,eminim onun çektiği resimler daha nettir.Yakın zamanda ekler.Ama unutmayın 2.MT DENİZLİ TOPLANTI ve GEZİSİ'nden,daha net daha güzel fotoğraf ve videolar çekip siteye koymaya söz veriom

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    yok bence boşuna uğraşma ümitsiz vakaa

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bunlar fredynin kabusları gibi valla...

serdar bundan sonra sana freddy krueger diyeceğim...kabus geri döndü...bu arada senin devlet babayla olan işin noldu...devlet baba öptümü...ceza ehliyet noldu lan kanka...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    serdar buluşma güzel olmuştur kesin ama resimlerde kimse tanıncak gibi değil

denizli MT ye kucak dolusu sevgiler
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    İlgi ve alaka için çok teşekkür ederiz arkadaşlar.Umarım gelecek buluşmalar daha kalabalık ve daha eğlenceli olacak.Önümüzdeki buluşmada 2-3 kişi daha ekibe katılacak umudundayım.
    Mete abicim devlet öptü abi beni 600 tane kucak dolusu öpücük gönderdi bana (Sevinç gözyaşları)
    Ayrıca pembeliğin olmasının bir nedeni de ateş yanıyor olması arkadaşlar.O kamp ateşinin etrafında manyak bi ambians oldu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    merhaba bende denizliden ybr 125 kullanıcısıyım.gezi kısa olmuş fakat toplanmanız güzel(selcuklu1071@hotmail.com)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    merhaba bende denizliden ybr 125 kullanıcısıyım.gezi kısa olmuş fakat toplanmanız güzel(selcuklu1981@hotmail.com)

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Selçuk kardeşim msn'ye ekledim sieni.Gel bi tanışalım kaynaşalım.
    Ekibimize birisinin daha katılmak istemesi ne gurur verici doğrusu.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her motorcu kendi sehrinde, Denizli motorcusu her sehirde takılır !??( Nası ? )
    Comfirmation Bias

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler