Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ADANA GSlerle gülek boğazı- kadıncık

Motovento
    REKLAM ALANI
    tintinopsella2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f650 gs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    BMW f650 gs
    bu gezide aslında kemalle yaptığımız ilk geziydi şubat başı ve torosların en yüksek yerleri olduğundan hava baya bi soğuktu aslında gezide birçok yere gittik ama fotoların hepsini yüklemedim

motorcuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model HONDA CBR 600 RR ve mondıal 150 zat
    abi manzara çok güzel gezihakkında bilgiverseydin keşke gidip görmek lazım oraları cennetten bi köşe gibi oralar ülkemizin gerçekten gezilecek yerleri çok iyiyapmışsınız.

Motosikleti
    BMW f650 gs
    gezide adana dan çıkıp otobandan 30dk sonra çamlıyayla çıkışından çıkıyosun sonra kuzeye dönüp birkaç yayla geçip tırmanıyor ardından boğazın tepe noktasındaki kaleye geliyorsun ..kale torosların o bölgedeki en yüksek yeri olduğundan manzara harika...ek olarak o ikinci fotografta sağda görülen ufak kaya parçasından aşşağısı 400m düz duvar uçurum..ki benim gibi yükseklil korkusu olan biri için cehennem azabı.... ordan sonra geri güneye dönüp kadıncık barajına gidiyosun .. kadıncık barajına gelmeden barajın su verdiği kanallara girip manzaranın ve akan suyun keyfini çıkarıyosun... sonra baraj gölü ardından da baraj gölünü besleyen nehri takip edip son 3 fotonun olduğu yere ara yollardan bir köyün içindeki adını hatırlamıyorum gidiyosun ve doğa akan su ağaçlar eski bir değirmen le karşılaşıyosun

ZEytUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1973 LAMBORGINI
    allarinize ayaklariniza saglik ya ne güzel fotograflar cekmissiniz cukurova motor klubu de bu hafta o tarafta gezi yapti ama resimleri tam yukleyememisler siz tamolarak kadincik resimleri yuklemissiniz sagolun ben yaklasik 10 yildir hic gitmedim oraya baya bi özlemisim ha sagolasin tintinoooo

allah fren takimlariniza zeval vermesin
    ALLAH FREN TAKIMLARINIZA ZEVAL VERMESIN
    ZEytUN KiSS

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Biz gidip göremiyoz Paylaştıgın için saol elline ayagına moturuna saglık

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    fotolar guzel ama biraz küçük olmuş , bide anlatacaklarını karelerin altına yazarsan daha guzel olur bence. Gittiğiniz yerler gercekten guzelmis ama
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Manzara bahane gs ler şahane....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Manzara bahane gs ler şahane....
    +1000000
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200

hele şükür

geziniz güzel olmuş hele şükür bizim gibi ohyeah ile baraber dag taş yagmur camur demeden gezen dostlrı görmeye başladık beyler sehirde bişey yok sizler daglara gelin mangal nasıl yakılırmış görün şehir kesmez baba bizi bize doga adranelin lazım heyecan lazım hayat bu işte....tebrikler
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Yaw bizde kadıncığa gittik ama yanlış yoldan galibaaa
    Resimler çok ii

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    güzel gezi olmuş dostlar,ellerinize yüreğinize sağlık.Bizim gezilerede bekleriz..
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07

kendimce gulek,kadincik ve cehennem deresi

Evet,
    Kendimce bu rotanin tarihcesinden bahsetmek ve fotograflarimi paylasmak istiyorum.

Otobandan Camalan giselerinden cikildaktan sonra Gulek yaylasina dogru gidilir. Kimilerinin Gulek kalesi kimilerininse orgulu kale olarak bildigi kale yoluna sapilir. Bu yol sizi gulek bogazi tepesine kadar cikarir.
    Gulek bogazinin tepesine ciktiginizda sizi bir yaninizda cukurova diger yaninizda Toroslar karsilar.

Altinizda uzayip kaybolan otoban, yem yesil dag sirtlari ve tabiki motorunuzun bir araya geldigi ve olumsuzlestirilmeye deger bir manzara.

ve belkide benim icin en ozel fotograf. Bu yolu ilk kez buldugumda ilk motorum Honda Activa ile cekilmis ilk fotograf...

kenidisni enduro zanneden bu motor cok yerler gordu

gulek manzarasina veda edip camalana dogru yoneldigimizde yol uzerinde ki kadincik barajina varmadan hemen once (yine scooterla yaptigim bir kesif gezisinde gordugum sol tarafa agaclarin icine dogru inen ve nereye gittigi bilinmeyen) yola girip barajin arkasinda ki dere yatagina inilir. Burda da essiz bir guzellik var. ve okadar sessiz ki inanamazsiniz.

yine ilk denememi scooterla yapmistim.

scooterimi satip bir twister aldigimda bu kez bazi arkadaslarimi buraya goturmeye karar vermistim. bir F650GS ve R1200C

bu gunden sonra biran evvel bir enduro motor almam gerektigine karar verdim

burada kısa bir mola verdikten sonra yola devam edip az once arkasinda oldugumuz barajin diger tarafina ( bilinen tarafina ) gecip kadincik baraj golunun huzur dolu manzarasina bakabiliriz.

burdaki kisa molamizin ardindan ilk uzun molamizi verecegimiz bolgeye, golu besleyen cayin kenarina dogru yola devam ederiz.

yemyesil bitkiler agaclar arasinda ilerleyip motorumuzu park ettikten sonra burada

ve burada

birseyler yer ve biraz dinleniriz. sonra ise cehennem deresine dogru yola koyuluruz.

yolumuz agaclar altinda dere yatagina inen hafif satbilize bir yoldur

ve son durak

bence farkli tarz motorlarin katilabilecegi bir parkur. somdi soyleyin bakalim. nezaman gidelim ve kimler geliyor.

scooter, chopper, enduro, Fazer, V-Storm, CBF600, Z750 vb...
    tamamen size kalmis
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

berliner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1100 XX
    Wayyyyy bea memleketimde ne kadar güzel yerler varmista haberimiz yokmus
    Honda the Best
    CBR 1100 XX

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler