Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İzmit Karamürsel'de CBF 150 ve Köfte Kurultayı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Değerli MT li dostlar...yine bir ekşın gezi ile karşınızda olmaktan kıvanç duyarım...

Gezi fotoları şu aşamalardan oluşur...

Dilovası Otabandan Hereke İzmit Merkez...sonras Gölcük.. Karamürselin arka tarafından dağlık kısımdan İzniğe 20 km kala KIZDERBENT köyünde köfte yendi ve geri dönüş...

Bu arada Emrello Üstadın İhsaniye üzerinden Karamürsele geçiş rotasına uymaya çalıştım ama İhsaniyeden Lütfiyeye yaklaşırken sonra yol çok bozuktu toz toprak yememek için sahil yoluna geri dönüp körfezi takip etmek zorunda kaldım...

Geçen pazar fırsat bu fırsat deyip arka bahçem olarak nitelendirdiğim, her kilometresini sevdiğim huzur bulduğum Herekeden başlayan İzmit körfezini bir turlayıp sonrası Altınovadan feribotla dönerim düşüncesiyle yollara düştüm...

Plansız bir gezi olduğu için 2 saat öncesi arkadaşlara (newceri ve babaçi) yalandan bir sms attım... gelemeyeceklerini biliyordum ama sonra mahcup olmamak adına bu üçkaatı yapmak zorundaydım...onlar gelemediler ve tek başıma tın tın 70-80 le aktım körfeze...

Öncesi Honda fabrika yakınlarında bir kaç kadraj çalışması yaptım...

Sonrası Karmürseldeki arkadaşlar müsaitseniz sahile gelin deyiverdim...birde baktım çağrıma 2 cbfci arkadaşım koşarak geldi sağolsunlar...

Ethem 76..Ethem..cbf 150...Ford Fabrikasında Teknisyen...muhteşem bir insandır...

Piyanist_İrf....İrfan...cbf 150...Asıl SSK lı mesleği Fırıncı...Hobisi Elektronikde Profesör...Piyanist...

Bendeniz kankanız Şahıs Koruması VIP Şofer Mete Handro Prodikşın ve Bilumum Ekşın...

Artık Fotolar ve Videolar Konuşsun....

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti

Ethemin işleri varmış...

Sağolsun İrfan kardeşim beni harika ağırladı ve köftenin ağababasına götürdü...Mekan KIZDERBENT Köyünde...

tavsiye edilir...ve final fotosu...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Yine patlatmışssın bombayı tombalak abicim

saygılar güzel insan

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Metocum, sms ini görür görmez bakayım dedim Benden öncesindede, sonrasında İrfan la da dolu dolu bi gün geçirmişsin. Nice beraber güzel ve keyifli günlere diyorum.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Bir zamanlar benimde cbf 150im vardı.Fakat şimdi yok.O bir kebapçıya sattım.Artık o bir kebapçı motoru. Parasının da yarısı gitti.Keşke satmayaydım da benimde böyle fotograflarım olurdu.Nasip Güzel gezi tebrik ederim Metehandro.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    selam metehancım güzel paylaşımın için öncelikle teşekkür ediyorum, güzel bir gündü benim için sürpriz oldu diyebilirim gelişin, ancak misafirin başımızın üzerinde yeri ve içecek her zaman sıcak bir tas çorbası vardır sevgili agam benim

gelişinin bana en çok koyan acı tarafı istanbuldan misafir olarak gelip burada kendi çöplüğümde , kendi mekanımda güzelim karamürselimizde beni aynı topraktan sevgili ethem 76 arkadaşım ile tanıştırmış olmandır bu zaten apayrı bir şey , ama olsun nasipte sevgili ethemle böyle tanışmışlığımız olacakmış demekki bundada vardır bir hayır deyip aktivitenin diğer detayına geçeyim

ayrıca yalovaya 2 . gelişinin yani bu akşam mesejlarına cevap veremediğim için kusuruma bakma mesajları farkettiğimde saat gece yarısına geliyordu ve bir sünnet cemiyetinde çalıyordum , ve gelen çağrılara bakmak gibi bir lüksüm olamadığı içinde kusuruma bakma , gerçiii cihazları topladıktan sonra seni aradım büyük ihtimal ya uyuyor yada motosiklet kullanıyordur diye düşündüm sağlık olsun , keşke müsait olsaydım ama iş işte ne yapacaksın

şu köfte aktivitesini yine tekrarlarız dostum hiç sorun yok fakat ben sana hiç yakıştıramadım aga

aklımdan 2 kilo söylemek geçiyordu ki 1 kiloyu sen onayladın garsona bende 1 kilosunu yiyelim sonra 2 ci kiloyu söyleriz diye geçirdim kalbimden ,

fakat senin köfte konusundaki namının yersiz olduğunu gördüm daha birinci kiloda tıkandın mübarek

biz 4 kişi gidiyoruz 1 kilo dördümüzede yetiyordu yani beklentilerimiz yersiz çıktı dedim metehanım şimdi 2 kiloyu götürür dedim ama 1 kilo köfteyi ilk defa seninle yedim , eeeee yanında muhabbet de olunca valla anlamadım

senin için istanbuldan bu taraflara gelmek değişiklik olmuş olabilir fakat bizim sürekli görmeye alışık olduğumuz yerler olduğu için tek farklılık senin aramızda olmandı ki buda çok güzel , bir gün inşallah nasip olurda şöyle toplanıp hep beraber bir taraflara kayarız dostum..

sana ve tüm mt kardeşliğine selam olsun .. ( gıdığından öperim ) (bunu senden kaptım )
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    size ne desem az kalır bensiz köfte vay mete abeyy ben sana böyle mi yaptım ama neyse afiyet olsun diyeyim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine patlatmışssın bombayı tombalak abicim

saygılar güzel insan
    Canım kardeşim inan büyük patronlayım bi koynuna girmediğim kaldı valla...yoğunluktan gözümü açamadım hafta boyunca...cevap vermek geç nasip oldu...senin güleryüzünün nezaketin yanında biz yalanız kankam...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metocum, sms ini görür görmez bakayım dedim Benden öncesindede, sonrasında İrfan la da dolu dolu bi gün geçirmişsin. Nice beraber güzel ve keyifli günlere diyorum.
    bir sen eksiktin bebişim... inşallah kankam Allah varlığını eksik etmesin...

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam metehancım güzel paylaşımın için öncelikle teşekkür ediyorum, güzel bir gündü benim için sürpriz oldu diyebilirim gelişin, ancak misafirin başımızın üzerinde yeri ve içecek her zaman sıcak bir tas çorbası vardır sevgili agam benim

gelişinin bana en çok koyan acı tarafı istanbuldan misafir olarak gelip burada kendi çöplüğümde , kendi mekanımda güzelim karamürselimizde beni aynı topraktan sevgili ethem 76 arkadaşım ile tanıştırmış olmandır bu zaten apayrı bir şey , ama olsun nasipte sevgili ethemle böyle tanışmışlığımız olacakmış demekki bundada vardır bir hayır deyip aktivitenin diğer detayına geçeyim

ayrıca yalovaya 2 . gelişinin yani bu akşam mesejlarına cevap veremediğim için kusuruma bakma mesajları farkettiğimde saat gece yarısına geliyordu ve bir sünnet cemiyetinde çalıyordum , ve gelen çağrılara bakmak gibi bir lüksüm olamadığı içinde kusuruma bakma , gerçiii cihazları topladıktan sonra seni aradım büyük ihtimal ya uyuyor yada motosiklet kullanıyordur diye düşündüm sağlık olsun , keşke müsait olsaydım ama iş işte ne yapacaksın

şu köfte aktivitesini yine tekrarlarız dostum hiç sorun yok fakat ben sana hiç yakıştıramadım aga

aklımdan 2 kilo söylemek geçiyordu ki 1 kiloyu sen onayladın garsona bende 1 kilosunu yiyelim sonra 2 ci kiloyu söyleriz diye geçirdim kalbimden ,

fakat senin köfte konusundaki namının yersiz olduğunu gördüm daha birinci kiloda tıkandın mübarek

biz 4 kişi gidiyoruz 1 kilo dördümüzede yetiyordu yani beklentilerimiz yersiz çıktı dedim metehanım şimdi 2 kiloyu götürür dedim ama 1 kilo köfteyi ilk defa seninle yedim , eeeee yanında muhabbet de olunca valla anlamadım

senin için istanbuldan bu taraflara gelmek değişiklik olmuş olabilir fakat bizim sürekli görmeye alışık olduğumuz yerler olduğu için tek farklılık senin aramızda olmandı ki buda çok güzel , bir gün inşallah nasip olurda şöyle toplanıp hep beraber bir taraflara kayarız dostum..

sana ve tüm mt kardeşliğine selam olsun .. ( gıdığından öperim ) (bunu senden kaptım )

İrfanım sağol varol ağırladın eşlik ettin...evde sofradan kalktın yengeden paparayı yedin bizim için... Allah senden hoşnut olsun...köfte bahane sohbet şahaneydi...deli gibi foto çektim aslında çok fazla çekilecek birşey yoktu ama işte hepsi birer hatır aoldu bana...forumdaşlara da güzel rotalar çıktı...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size ne desem az kalır bensiz köfte vay mete abeyy ben sana böyle mi yaptım ama neyse afiyet olsun diyeyim
    Aga sizleride ziyaret etmek isterim bi telefon falan bıraksanız illa ki ararız kaynaşırız yani dimi ama...

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir zamanlar benimde cbf 150im vardı.Fakat şimdi yok.O bir kebapçıya sattım.Artık o bir kebapçı motoru. Parasının da yarısı gitti.Keşke satmayaydım da benimde böyle fotograflarım olurdu.Nasip Güzel gezi tebrik ederim Metehandro.
    aga desene seni kaybettik artık... sen hep yalnızları oynadın ama...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    amammm orda olmak varmış vallahii.....siz değerli dostlarla..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    konuyu ve fotoğrafları görmeden önce olaydan haberim vardı...ama bana haber verilmediği için acaip kızdım..
    hemen gittim ybr yi sattım bende....

artık ybr yok..diğeri ile yada mahalle arası-çarşı dolaşımında bisiklet ile araba ile idare edeceğim...

bu arada 1 kg köfte filan deniyor ama İrfanın tabağında 3 (üç) adet,Metehanda ise 850 gr köfte gördüm...

işin esprisi bi yana güzel olmuş kanka...bende haftasonu memleketten döndüm ve 1 haftadır çalışıyorum...gelebilirdim aslında...ama biraz önce yazmış olan mezit kişisi gelirde 5 kilo köfte yetmez diye de düşündüm yani...
    gelirdi çünkü ben onu gider alır getirirdim...nasılsa kilo problemi olmayan mezit sen ve ben 5 kilo yesek ne olurduki??

nasip...önümüzdeki günlerde kuzu yemek ümidiyle......(yazarken bile ağzım sulandı bea...)
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Polemiklerden uzak gezilerin dingin ve huzurlu insanı ex-banstar; eline sağlık ta, az ye yahu biraz, ömründen gidiyor.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amammm orda olmak varmış vallahii.....siz değerli dostlarla..

ah be mezit ahhh be mezit

---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:21 ----------

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu ve fotoğrafları görmeden önce olaydan haberim vardı...ama bana haber verilmediği için acaip kızdım..
    hemen gittim ybr yi sattım bende....

artık ybr yok..diğeri ile yada mahalle arası-çarşı dolaşımında bisiklet ile araba ile idare edeceğim...

bu arada 1 kg köfte filan deniyor ama İrfanın tabağında 3 (üç) adet,Metehanda ise 850 gr köfte gördüm...

işin esprisi bi yana güzel olmuş kanka...bende haftasonu memleketten döndüm ve 1 haftadır çalışıyorum...gelebilirdim aslında...ama biraz önce yazmış olan mezit kişisi gelirde 5 kilo köfte yetmez diye de düşündüm yani...
    gelirdi çünkü ben onu gider alır getirirdim...nasılsa kilo problemi olmayan mezit sen ve ben 5 kilo yesek ne olurduki??

nasip...önümüzdeki günlerde kuzu yemek ümidiyle......(yazarken bile ağzım sulandı bea...)

samedim ybr gitti demek heeee ulem biraderi görecem söyleyecem diyene kadare motor gitmiş hayırlısı olsun , bu arada metenin buraya gelmesiyle geçmişte açtığım konunun alakası yoktur agam haberin ola sora deme meteyi çağırdın bizi niye çağırmadın

metehan sürprizi birden bire çıktı tombaladan çıkar gibi eeeeee tekkeyi bekleyen çorbayı içer aga, adam gaz basmış bizim için , hatır sayıp telefon açma inceliğini düşünmüş sağolsun , çok ters bir zamanda yakalanmış olmama karşın böyle güzel adama gelde kuzu söyleme yani

demi ama darısı sizlerin başına inşallah ... mezit efendi bu sözüm bir parçada sanadır ustacım ayıboluyor bak yalova 2 adım yer
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    metehan ağabey yav numaranı ver bana..
    adam bi konu açar gidiyorum varmı gelecek diye:(
    ahh yav kaçırdık yine....
    tüm güzel insanlar oradaymış:(

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Ah Karamürselde olsaydım o tarihte ben kaçırırmıydım bu buluşmayı beee
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    biliyorum konu ile alakasız olduğunu...seninle telefonda konuşmuştuk ya..o zaman söylemiştin metehan geldi diye...

ayrıca senden haber bekledim ama gerçekten durumum olmadığı için çok bekleme şansım yoktu...ilanın yayınlanmasından sonra 3. günün sonunda sattım..ilk ciddi olana verdim motoru..ben olsam o motoru 3 gün bile bekletmez alırdım..çok bile durdu ilan...
    motoru alan arkadaşta bu siteden..uygun bir fiyata verdim..güle güle kullansın..benden daha çok ona yarasın..Allah kaza bela vermesin inşallah...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    yarasın banstara, metehan formunda düşüşmü var ne? kask harici koruma yok yaz gelince bumudur? hani acemi motosikletçiyim ya ondan sordum.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Vay be metehan abi sen kalk Gölcüğe gel Burger Kınge uğrayıp şu kardeşine bakma eyvallah abi tamam biz buralardayız haberin olsun :D
    Asla pes etme !

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bi an için köfteleri göremicem sandımdı ama sona saklamışsın bu arada yüz ifaden neden sertleşiyo o kaskı takınca kasktamı varki bi keramet tebrikler güzel bi hafta sonu değerlendirmesi lakin yaz geldi geçiyor biz hala alamadık CBF cuba talim orası ayrı
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    aga senin kadar köfteci birini daha tanımadım.güzel gezi güzel dostluklar ve paylaşım.hepinize selam olsun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    mete gangam... burdan sana sesleniyorum keser döner sap döner bir gün bu devran döner...

güzel bir gün olduğu yüz ifadenizden bellii sen ol irfan olsun ikinizde kaynaşılmayacak anlaşılmayacak insan değilsiniz.... bu günlerin bu anıların değerini bilin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)