Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Uludağ Macerası (Babaçi/Newceri/Hirkil/Mete Handro)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Geçen Pazar (10.07.2011) tel rehberimdeki tüm arkadaşlara ulaşıp bir Uludağ mecorası yaşamak ve yaşatmak isteğimi bildirdiğimde kimi mıymıylandı kimi mazeret bildirdi kimi de parasızlıktan gelemedi... bazı arkadaşlar bana paso fırça atıyordu olm beni niye çağırmıyon vs diye hep bi sitem vardı...ülen işte çağırdık gelmedin veya gelemedin bundan sonra bıdı bıdı edemezsin... (sametagir aga lafım sana değil aman yanlış anlama)

bende bu yaz geçmiş senelerde olduğu gibi deli danalar gibi gezme fırsatı bulamıyorum...cumartesi dahil çalıştığımdan pazar günleri kızım ve yeğenimi gezdirmek onlara vakit ayırmak durumu hasıl olduğundan geçen pazar bir fırsat yarattım ve gezi planını yaptım...

Geçen senede aynı zirveye çıktık ...sanki bizi oraya çeken birşeyler var...Temmuz sıcağında zirvede ki soğuk...çıkış ve inişlerdeki aksiyon...yolun asfalt oluşu...kayak merkezlerinden sonraki taşlı yollarda yapılan kros...ve tabi ki İskenderin varlığı Bursayı inanın vazgeçilmez yapıyor...

Güzergahı biraz uzattık...normalde Yalova Bursa arası 80 km ama biz Marmara denizini sağımıza alarak Esenköy-Armutlu- Gemlik den Bursaya geçtik...Toplamda 500 km lik bir güzergah oldu...

Manzara fotolarına birazdan başlarım...hızlı hızlı geçiyorum...

Bostancı Köprüsü altında 09:00 da buluştuk...08:50 dememe rağmen yarım saat takmayı adet edinen arkadaşlar var tabi ki...eşşek gibi beklicez aga naparsın...adam takıyo napalım...

Aç gelin dedim köfteye yer kalsın midenizde dedim kıyamadım sonra çukulatalarını hazır ettim...böle düşünceli bi organizatörüm işte ben...alper tim de varmı böyle bi hizmet hadi bakam...

Babaçi Coşkun...Ümraniye..cbf 150...Güvenlik Görevlisi...Kod Adı "Bekhci"

Hirkil..Ömer Faruk...cbf 150...Ümraniye...Öğrenci..Kod Adı "Babam Sağolsun"

Mete Handro...Şofer...cbf 150...4.Levent...Kod Adı " Panda "

Newceri...Hamdi...ybr 125...Çekmeköy...Guççük Mini Mini Esnaf ...Kod Adı " Varyemez "

Sonrası feribotla Çınarcığa geçtik ve İrem Köftehor Salonuna gittik...önce mideleri doldurduk...manzara fotolarına birazdan geçicem...önce bizden kareler...

Bazı ybrci arkadaşlar yağ değişimini gezi esnasında yaptı...

Sonra Şenköyde bir çay molası verdik...

Çınarcıktan sonra artık fotolar konuşsun...

bu mevkiler Armutludan sonra Gemliğe yaklaşırken çekildi...

Ver elini Bursa...Güzel Bursa Yeşil Bursa...bu Bursa var ya Çınarcık gibi beni kendine çekiyor...beni Bursaya gömün ülen... ...

Uludağ girişinde Çekirge Bölgesi...bir mola verdik...

Buralar Kayak Merkezinin de tepeleri...yolları inanılmaz berbat...lastikler patlamasın diye dualar ediyoruz ve yusuf eşliğinde hareket ediyoruz...

Hamdi Kobrayı gördü...ve eline aldı...

Vee işte Bursa...Uludağ Bakacak Mevkii..

Ve son olarak finali Bursa İskender de yaptık...Soğanlı Botanik Parkın içinde....

Sezonu bomba bir geziyle açtık...öyle bir deşarj olduk ki tahmin edemezsiniz...huzur İstanbul dışında her yerde...sabah buluşma saati 09 akşam eve dönüş saatim 02 idi...yol bitmek bilmedi karanlıkta deli gibi yardırdık...sonra kahrolası İstanbulun hengamesine yine kapıldık...

Mete Handro itinayla sundu...

10.07.2011
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    tebrikler,teşekkürler,ler,ler,leeeerrr...

hayatımda çok isteyipde gidemediğim ve çok eksiklik duyduğum organizasyonlardan biriydi...

eve gelenler,gelecek olanlar,ilgilenilmesi gerekenler..v.s v.s...sanki hepsi gününü aramış ve bulmuştu...

eğer punduna getirip gelebilseydim ve gece 02:00 de eve girseydim...bugün bekar biri olarak her geziye katılabilir,hatta ben gezi organizasyonları yapabilirdim...

ama herşeyde bir hayır vardır..gelmemem de iyi olmuş..gerçekten evde olmam gereken bir günmüş...ama içinde iz de bırakmadı değil yani...

neyse umarım birdahaki sefere birlikte olabiliriz....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Beğenmedim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler,teşekkürler,ler,ler,leeeerrr...

hayatımda çok isteyipde gidemediğim ve çok eksiklik duyduğum organizasyonlardan biriydi...

eve gelenler,gelecek olanlar,ilgilenilmesi gerekenler..v.s v.s...sanki hepsi gününü aramış ve bulmuştu...

eğer punduna getirip gelebilseydim ve gece 02:00 de eve girseydim...bugün bekar biri olarak her geziye katılabilir,hatta ben gezi organizasyonları yapabilirdim...

ama herşeyde bir hayır vardır..gelmemem de iyi olmuş..gerçekten evde olmam gereken bir günmüş...ama içinde iz de bırakmadı değil yani...

neyse umarım birdahaki sefere birlikte olabiliriz....

İnşallah hacı uygun bir zaman senide attaya götürcem ben merak etme...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenmedim....

beni kızdıramazsınnn...yeni yedim banımı acısı halen kalın bağırsağımda zati...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Eline gözüne sağlık tosuncuk yine patlattın bombayı.

Eve gelince(01:30)bütün kemiklerim ağrıyordu. Ama öyle bi dejarj olmuşumki 4 gün boyunca oturasım gelmedi resmen enerji doldum. Süperdi.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benim neden gelmediğimi bilen biliyor güzel bir gezi olmuş.. keşke bende olsaydım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline gözüne sağlık tosuncuk yine patlattın bombayı.

Eve gelince(01:30)bütün kemiklerim ağrıyordu. Ama öyle bi dejarj olmuşumki 4 gün boyunca oturasım gelmedi resmen enerji doldum. Süperdi.
    aga bende yorulmuşum zabahınan zor uyandım...pazartesi leyla gibi gezdim...

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke bende olsaydım...
    aga valla benimde bütçe zaten delikti...şimdi delik iyice büyüdü...bayağı açıldım...ramazanda ikramiye alacaz diye ekşın yapıyoruz valla...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Gezi çok güzel olmuş da iskenderi yanlış yerde yemişsiniz

Motosikleti
    maddi manevi nedenlerden ötürü gelemedim yanlış anlaşılmasın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi çok güzel olmuş da iskenderi yanlış yerde yemişsiniz
    tüyo verirsen sevinirim...ben ağız tadı için teee Tahrana giderim

Motosikleti
    bu arada bensiz iskender boğazınıza takılmadımı...?

Motosikleti
    maddi manevi nedenlerden ötürü gelemedim yanlış anlaşılmasın....
    iyi ki düzeltme yaptın aga...milletde aramızda husumet var sancak...

valla İskender yerken kızım hariç kimseyi düşünmüyorum...ne yersem evladımın boğazından da geçeydi diye üzülüyorum sadece...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüyo verirsen sevinirim...ben ağız tadı için teee Tahrana giderim
    Ben 2 sene önce gittiğimde meydandaki taksi durağına sormuştum 'iskender nerede yiyelim' diye. Ara sokakta 'Bursa İskender' diye bir yeri gösterdi. Son derece gösterişsiz, duvarları fayans kaplı çok basit bir mekan. Ama iskender akıllara zarar. Hatta bir kaç ay önce NTV'de Vedat Milor'un programına çıkmışlardı. O da çok beğenmişti.
    O günden beri aklımda ama bir daha gitmek nasip olmadı. Giderseniz bi daha beni de çağırın

Düzeltme: adı galiba Bursa İskender değildi, Uludağ Kebap da olabir

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi ki düzeltme yaptın aga...milletde aramızda husumet var sancak...

valla İskender yerken kızım hariç kimseyi düşünmüyorum...ne yersem evladımın boğazından da geçeydi diye üzülüyorum sadece...
    senle benim aramda hüsümet çıkarsa oda köfte yüzünden olur... köfteme dokunma yeter......

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Metehan abi ayıp yaww
    ben sana kandilin mübarek olsun diye mesaj atıyom sen bana cevap olarak uludağ topacı actım mt ye gel diyosun
    Abi ellerine sağlık resimler çok güzel ayrıca hakikaten güzel geziydi davet ettiğiniz için tekrardan teşekkürler inşallah kısa zamanda tekrarlarız...
    Bu arada uludağdan inişimizin tadı da başkaydı (her ne kadar apaçilik yapsakta seninle)
    By Hirkil

Motosikleti
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 sene önce gittiğimde meydandaki taksi durağına sormuştum 'iskender nerede yiyelim' diye. Ara sokakta 'Bursa İskender' diye bir yeri gösterdi. Son derece gösterişsiz, duvarları fayans kaplı çok basit bir mekan. Ama iskender akıllara zarar. Hatta bir kaç ay önce NTV'de Vedat Milor'un programına çıkmışlardı. O da çok beğenmişti.
    O günden beri aklımda ama bir daha gitmek nasip olmadı. Giderseniz bi daha beni de çağırın
    enteresan...ama inan bu adamlar da işi biliyor...en çok bayıldığım şey ise hayatımın yemeği Patlıcan Közleme...

bana patlıcan közleme...köfte ile gel bedenime ve ruhuma sahip ol...

senle benim aramda hüsümet çıkarsa oda köfte yüzünden olur... köfteme dokunma yeter......
    aga köftenin yerini hiçbişey tutamaz bakma iskender bildiğin yaprak döner...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı hirkil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi ayıp yaww
    ben sana kandilin mübarek olsun diye mesaj atıyom sen bana cevap olarak uludağ topacı actım mt ye gel diyosun
    Abi ellerine sağlık resimler çok güzel ayrıca hakikaten güzel geziydi davet ettiğiniz için tekrardan teşekkürler inşallah kısa zamanda tekrarlarız...
    Bu arada uludağdan inişimizin tadı da başkaydı (her ne kadar apaçilik yapsakta seninle)

sende kandil gecesi fırsat bulup nete girmişin valla helal olsun...zabahlara kadar ibadet edersin diye dşündüm halbu ki...

apaçilik benim göbek adım...bmw 1150 gsnin eline verdim şanzımanı gördün yani o kadar sıkıştırdım ki inişte pes etmek zorunda kaldı...aga yoğun trafik benim en keyif aldığım ambians...

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Güzel gezmişsinizdir, oksijeni çekince bünyeye pili şarj etmiş gibi oluyor insan, bu arada kask ve dainese knee v gözümden kaçmadı güzeldi senin mavi kaskın metehan amca

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Anlatım güzel, paylaşım güzel tebrikler

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [IMG][/IMG]metehan çok karizmatik çıkmışın resimde

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güzel bir gezi,harika yerler,teşekkürler,o plaja bayıldım.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)