Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yolcudur Abbas Baglasan Durmaz 2011 yada Space Odyssey 2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    n61l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 638
    Evet hersey siz degerli motosiklet severler icin, onli cast for yu beybi yalan tabiki

Bu rotasi yolda ortaya cikacak ve uzun olmasi planlanan bir yolculuga dairdir. Sonuna 2011 koydum ki her sene yaptigimdan digerleriyle karistirilmasin diye.

Gezi yazilari ve fotolar bu adreste http://dalydoomroul.blogspot.com

SaygilaRRimla
    "yorgunum cok yorgun"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    güzel, macera dolu bir gezi. yalnız, fotolar yetersiz..
    bir de şu jawa motorlar çok sorunlu.. yolculuğa hazırlık listesini bozmadan; yine ucuz ama daha kaliteli bir motosiklet tercih etmek daha iyi olurdu diye düşünüyorum..
    paylaşım için teşekkürler..
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

Motosikleti
    jawa 638
    Alıntı binbaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel, macera dolu bir gezi. yalnız, fotolar yetersiz..
    bir de şu jawa motorlar çok sorunlu.. yolculuğa hazırlık listesini bozmadan; yine ucuz ama daha kaliteli bir motosiklet tercih etmek daha iyi olurdu diye düşünüyorum..
    paylaşım için teşekkürler..
    Evet yasam tarizini ve tarzimi yansitan daha fazla fotograf olmali.

her motor sorun cikarir, ama 600-1000 lira arasi jawa kadar iyi motor yok, hatta malzeme kalitesi guncel japon motorlarindan yuksek sayilir. belki mz olabilir fakat onlarin da surus karakterini sevmemistim. Turkiyede bu eski iki zamanlilar disindaki motorlarin fiyatlari siskin o nedenle eski kirli iki zamanlilar iyidir daha pahali motor menzilimi ekonomik olarak kisaltirdi.
    "yorgunum cok yorgun"

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi sen ne zaman gittin ne zaman geldin ya ? toplam kaç km sürdü ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    kardeşim allah kaza bela vermesin.çok güzel
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    jawa 638
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen ne zaman gittin ne zaman geldin ya ? toplam kaç km sürdü ?
    25 gun kadar oldu cikali, donmedim henuz yolun basindayim umarim

@cbr 1100 xx

saol
    "yorgunum cok yorgun"

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Anlatım da çekilen fotoğraflar da kuvvetli. Göze de ruha da hitap etmişsin. Hımm... Daha gez, daha anlat

Not: Sona yazdığın notu başa yazsan ya
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Güzel bir gezi ve yazı olmuş, ben çoğu zaman gittiğim yerlerden fotoğraf bile çekmeden geri dönüyorum. Kaldıki yazı yazmak hepten imkansızlaşıyor benim için. Ancak bahsetmeden geçemeyeceğim. Eski püskü, küçük cc bir motorla dünyayı gezen adamları görünce elini öpesim geliyor. Özgür ve cesur bir ruha sahip olmak böyle birşey ki malzeme listesi de gayet güzel özetliyor. Aynı seyahate bende birgün çıkıcam. bakalım ne zaman.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay arkadaş muhteşem bir paylaşım olmuş...fotolar efsane kıvamında dadundan yinmez yani...ama Behzat : izlerken olmadı şimdi bu topacı görmek...uygun bir zaman yardırıcaz artık ...sağol varol N61l...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı n61l adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 gun kadar oldu cikali, donmedim henuz yolun basindayim umarim

@cbr 1100 xx

saol
    kazasız belasız abi burdan takip ediyorum seni aklında olsun ;) sonra buraları boş bırakıp bizim meraklandırma
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    İlginç! 'Google-maps' de "Fiyordlar" yazınca sadece bir benzetme çıkıyor, "Fiyord" yazınca da hiçbir şey çıkmıyor...

Yolcu ne demek istedi ki?
    "The man in nowhere" ? ;)

Acaba yanlış mı yazdı?! "Çat-pat" demişti...

[Üyelik tarihi: 23-08-08
    Motosikleti: jawa 638]

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    Evet yasam tarizini ve tarzimi yansitan daha fazla fotograf olmali.

her motor sorun cikarir, ama 600-1000 lira arasi jawa kadar iyi motor yok, hatta malzeme kalitesi guncel japon motorlarindan yuksek sayilir. belki mz olabilir fakat onlarin da surus karakterini sevmemistim. Turkiyede bu eski iki zamanlilar disindaki motorlarin fiyatlari siskin o nedenle eski kirli iki zamanlilar iyidir daha pahali motor menzilimi ekonomik olarak kisaltirdi.
    evet, her motor sorun çıkarır ama bazıları daha az sorun çıkarır. mz jawa'dan daha iyi motor. nispeten çok az sorun çıkarıyor.
    motosiklet kullanmayı jawa'da öğrendim. her seferdinde acaba çalışacak mı, sorun çıkaracak mı diye strese sokardı beni.
    jawanın malzeme kalitesi güncel japon motorlarından yüksek sayılır mı; sayılmaz, bence sayılmaz..
    yaşam tarzın ve tarzın geziden ibaretse evet, daha fazla fotoğraf olmalı; değilse geziden bahsediyorum.
    gezinizi okudum, güzel fotoğlarınızı da gördüm ama yine de bir eksiklik hissettim; daha fazla fotoğraf olmalıydı geziyle ilgili diye.
    hoş anılar bırakan nice geziler dileğimle, selamlar..
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yahu motor sorun çikartmazsa, o gezinin ne anlami var?
    naturmort formu degilizki!
    Hersey öyle durup poz versin, biz de çekelim.
    Bisey olmali aga.
    Ama asil önemlisi, bisey olacagini bilerek yola çikabilmekte.
    Ellerine saglik.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    konunun burada,yazının blogta olması karmaşa yaratıyor yorumlarken,
    farklı bir coğrafyayı anlatırken daha fazla fotoğraf,daha fazla yazı olsa daha iyi olur kanaatindeyim,tek bir fotoğraftan fazla anlam çıkaramayanlardan olduğum için belki.Tarzın,gitmeye dair yaklaşımın enteresan ve etkileyici.
    Devamını bekliyoruz.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    yolunuz açık olsun,Devamını bekliyoruz.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Çok süper. Teşekkürler.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    jawa 638
    blogda'da yazmistim, her seyi saglama alirsak isin heyecanini torpulemis oluruz, ufak tefek sorunlar yuzunden karsilasmis olmaktan dolayi muthis keyif duydugum insanlarla tanistim bazen de insanlarin uckagitciligina ve acligina tanik oldum. ve yabanci bir ulkede bunu yasamak oranin yasam bicimi ve zihniyetiyle tanismak cesitli imkanlardan birisi olabiliyor. bu belirsizlikleri ortadan kaldirmaya calisip tamamiyla "akilci" olma cabasi hem boyle bir cabanin varolmasi dolayisiyla hem de yasantiya etkileri itibariyla hayat da dahil olmak uzere her tur yolculugun ustunde belki cok istenmeyebilecek bir etki birakabilir. ayrica uzun turlarda ariza yapan komple motor bekleyen yepis yeni teknolojik motosikletler de var. yani saglamcilik gelecegi garanti altina aldigimizi degil sadece bu konuda kendimizi ikna teskin etme cabasi icinde oldugumuz anlamina da geliyor olabilir. olabilir ama olmaya da bilir ama ben boyle dusunuyorum

manzra resmi iyi kotu cekiyorum ama belgeleyici fotografcilikta oburune kiyasla cok eksigim var. bu eksigi ilerde kapatabilirim belki.

denizin ve daglarin birlestigi yerler beni cok etkiler ve cok seviyorum. ondan mutevellit "mekanim" olarak fiyordlar dedim. norvecteki fiyord -ben de tam nasil yaziliyor bilmiyorum- bunun en guzel orneklerinden birisi, derin deniz ve yuksek daglar nefesimi kesiyor. ruhsal evim boyle yerler.

aslinda yazilari basta gunluk formatinda yazmak istemistim, kagida yazdiklarimi sonra okumakta zorlaniyorum :$ o neden le bir sure gunluk tutup vazgectim ve 20-25 gunluk hikayeyi de 3 gunde yazinca biraz ozet yapmis olduk.

yeni eklemeler yaptikca bu topikte bilgi veririm habersiz birakmam

destek, begeni ve elestriler icin tesekkur ediyorum.
    anılgan bunu beğendi.
    "yorgunum cok yorgun"

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım

arkadaşlar sayın topic okuyucuları bu abimizi taşlayalım lütfenn!!

kendisi güneye doğru açılıcam deyip taaaaa gürcistanlardan çıkan bir kişi bizi fatih abiyle ters köşeye yatırdı sonra fatih abiden bi dünya zılgıt yemek zorunda kaldım "aha olm senin toprağın değilmi işte..." diye başlayıp bitmek bilmeyen cümleler silsilesi

abi kendine dikkat et tekerine taş değmesin kazasız belasız dönersin inşallah da tekrardan gider bi yerde oturur hep beraber güler eğleniriz ona buna kulp takarız
    ANGARAJ

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    denizin ve daglarin birlestigi yerler beni cok etkiler ve cok seviyorum. ondan mutevellit "mekanim" olarak fiyordlar dedim. norvecteki fiyord -ben de tam nasil yaziliyor bilmiyorum- bunun en guzel orneklerinden birisi, derin deniz ve yuksek daglar nefesimi kesiyor. ruhsal evim boyle yerler.
    Hmmm...

aslinda yazilari basta gunluk formatinda yazmak istemistim, kagida yazdiklarimi sonra okumakta zorlaniyorum :$ o neden le bir sure gunluk tutup vazgectim ve 20-25 gunluk hikayeyi de 3 gunde yazinca biraz ozet yapmis olduk.

yeni eklemeler yaptikca bu topikte bilgi veririm habersiz birakmam
    Ben merakla beklioyorum

Hahaha... Gene özgün bir ileti olmuş:

"Bulunduğu yer: deki GaCCaLL'ın
    Motosikleti: Dedesininkindenmiş "

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Eh... Ben tekrar okudum bile blogu... Gerisi nerede?!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)