Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

alanya kızılalan, mini kroscular ve bisikletliler

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar bildiğiniz gibi alanyada bugün 47 cumurbaşkanlığı bisiklet yarışı vardı son etap olarak yollar kapalıydı bundan dolayı ancak ben arada fırsat bulup kaçtım niyetim kızılalan denilen yere gidip kroscular varsa bir iki izlemekti ve çıktık yola :D

ve kızılalandayız ancak ben geldim kroscu abiler gidiyormuş şansımıza artık :D

bizde mini kroscuları izlayelim dedik artık :D çokda güzel sürüyorlar keretalar

oradan ayrılıp yola devam ettim biraz daha yukarlara doğru sürdüm motoru :D

arkadaşlar fotolar bitti sebebi fotoğraf makinesinin pili bitti :( ondan sonra alanyaya indim birde ne göreyim bisikletciler gelmiş çektim kenera fotoğreaf makinesini çıkardım belki pil toplamıştır 1-2 çeker dedim ve anca 2 tane çektim diğerlerini telefondan çektim :D

burada elimde çıkmış kenardan resimlerde :D

bunlarda görevlilerin motorları çektim uzaktan :D

bu kadar arkadaşlar 2 tanede video var ancak fotoğraf makinesinin pilleri şarjlıydı şarjı iyidir diye düşünmüştüm ancak azmış ondan resim az kusura bakmayın artık :D

http://www.izlesene.com/video/kizilalan-yolu/3373941
    http://www.izlesene.com/video/kizilalan-mini-kroscular/3374245
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir etkinlik yapmışsın, tebrikler, bizle paylaştığın için de teşekkürler. birşey sormak istiyorum. üstündeki takım hakkında biraz bilgi verebilirmisin. ben de öyle bişey almayı düşünüyorum. özellikleri ve fiyatı nedir acaba, ya da link verebilirmisin?
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Motosikleti
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir etkinlik yapmışsın, tebrikler, bizle paylaştığın için de teşekkürler. birşey sormak istiyorum. üstündeki takım hakkında biraz bilgi verebilirmisin. ben de öyle bişey almayı düşünüyorum. özellikleri ve fiyatı nedir acaba, ya da link verebilirmisin?
    sağol kardeş teşekkürler giysiye gelince alanyadan aldım buradan bir motorcudan adı shark alt üst olarak 350 liraya aldım ancak pahalı aldığımı düşünüyorum internetden daha ucuza bulabilirsin nebel vardı burada bir arkadaşta 270-280 liraya almıştı galiba internetden biraz araştır derim :D[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:13 ----------

videolara arkadaşlşatr açılmıyordu buradan tıklarsanız açılıyor artık

http://www.izlesene.com/video/kizila...scular/3374245
    http://www.izlesene.com/video/kizilalan-yolu/3373941

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    cidden süper kareLer böyLe yerLerde yaşamak Lazım =)

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol kardeş teşekkürler giysiye gelince alanyadan aldım buradan bir motorcudan adı shark alt üst olarak 350 liraya aldım ancak pahalı aldığımı düşünüyorum internetden daha ucuza bulabilirsin nebel vardı burada bir arkadaşta 270-280 liraya almıştı galiba internetden biraz araştır derim
    teşekkür ederim bilgilendirme için.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Motosikleti
    hyundai 125
    paylaşım için teşekkürler kardeş güzel kareler yakalamışsın
    bu gün ben yarışı tv den izledim,oldukça keyif aldım,hele son saniyelerdeki kapışma ayrı bir güzeldi,bisikletçiler buraya yakın bir otelde kalıyorlardı,dünkanın önünden ard arda arabaları geçiyordu dün bu gün,
    side den start almışlar,dünde manavgat da finiş yapmışlar
    kadir 1973

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Paylaşım için teşekkürlerKrosun tadı başka bir şeydir sanırım.Trafik yok sadece motor ve doğa...Bir gün bize de kros yapmak nasip olur inşallah.Paylaşım için tekrar teşekkürler...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı sideprensi07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler kardeş güzel kareler yakalamışsın
    bu gün ben yarışı tv den izledim,oldukça keyif aldım,hele son saniyelerdeki kapışma ayrı bir güzeldi,bisikletçiler buraya yakın bir otelde kalıyorlardı,dünkanın önünden ard arda arabaları geçiyordu dün bu gün,
    side den start almışlar,dünde manavgat da finiş yapmışlar
    teşekkürler evet ben alanyaya giremedim yol kapalı olduğundan anca finişde açtılar yolları onun için sadece geçerken izledim.

Alıntı mınçıka_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürlerKrosun tadı başka bir şeydir sanırım.Trafik yok sadece motor ve doğa...Bir gün bize de kros yapmak nasip olur inşallah.Paylaşım için tekrar teşekkürler...
    teşekkürler bende aslında enduro istiyorum heryere gider çünkü :D

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Senelerdir (20 yıldır ) Antalya'da yaşamama rağmen Alanya'ya doğru düzgün gelip gezebilmiş değilim. Organizasyonu TV'de izledim.Gayet zevkliydi.Alanya manzarası da harika gözüküyor.Nasipse bu yaz sık sık Alanya ziyareti yapmayı düşünüyorum

Motosikleti
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senelerdir (20 yıldır ) Antalya'da yaşamama rağmen Alanya'ya doğru düzgün gelip gezebilmiş değilim. Organizasyonu TV'de izledim.Gayet zevkliydi.Alanya manzarası da harika gözüküyor.Nasipse bu yaz sık sık Alanya ziyareti yapmayı düşünüyorum
    güzeldir kardeş geldiğinde tanışmakda isterim bende antalyaya çok giderim mayıs sonunda gene gidecem sınavım var çünkü :D

Motosikleti
    Honda CBR250R
    güzeldir kardeş geldiğinde tanışmakda isterim bende antalyaya çok giderim mayıs sonunda gene gidecem sınavım var çünkü :D

Bende bu yaz Haziran'ın ilk haftası nasipse HONDA'dan PS150i almayı düşünüyorum. Alanya'ya geleceğim bende. Tabi ki görüşelim çok iyi olur Tanışmayı bende çok isterim.

Motosikleti
    Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu yaz Haziran'ın ilk haftası nasipse HONDA'dan PS150i almayı düşünüyorum. Alanya'ya geleceğim bende. Tabi ki görüşelim çok iyi olur Tanışmayı bende çok isterim.
    inş. kardeş alırsın ve bol bol gezeriz ben gezmeyi severim :D

Motosikleti
    Honda CBR250R
    inş. kardeş alırsın ve bol bol gezeriz ben gezmeyi severim :D

Kesinlikle aynen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)