Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[Mt İstanbul] Çatalca Sucuk Mangal Gezisi Fotoğrafları 01.05.2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabah gezi heycanıyda saat 9 da kalkınca kahvaltıdan sonra motoru temizlemek için bol bol vaktim oluyor
    Yıkadım ,parlattım, yükledim geziye hazırım

Buluşma noktasına ilk ben gidiyorum baktım kimse yok beklemeye başlıyorum.Bu arada farkettimki baya temizlemişim

5dk sonra Phantom264(Orhan) geliyo o benden öncede gelmiş bi kontrol etmiş kimse olmayınca gidip sonra tekrar gelmiş sanırım neyse öyle muhabbet ederken Slayerrr(Rıdvan) da geliyo (normal şartlarda benim evin oraya gelcek birlikte beylikdüzüne gitcektik o gecikince aradım direk beylikdüzüne gel dedim )
    Slayerrr geç kalma ve uyanamama üzerine masterını tamamlamış sanırım
    Slayerr ın ardından Farukxtm(Faruk) da geliyor sonrasında bi 20dk kadar daha bekliyoruz bu arada ŞeyhŞamil nickli abimiz geziye katılamasada yol üzerinden geçerken bi bakmak istemiş yanımıza uğradı tanışmış olduk
    daha sonrasında 12.40 a kadar beklesekte kimse gelmeyince bizde yola çıktık

Sonra Orhan bende benzin yok diyor en yakın istasyonda duruyoruz.Bu arada Orhan Alperinde gelebilceğini en son kararsız kaldığını söylüyor

ve alperi arıyoruz gürpınar çıkışının orada buluşuyoruz.Çiçeği burnunda cbf150 kullanıcısı alperin kırmızı cbf i 900km de olmasına rağmen bayiden şimdi alınmış gibi

Ve sonra yola devam ediyoruz

Mangalıda benim motora yükledik Rıdvanın motorda artçı selesindeyken Rıdvanı rahatsız ediyomuş Benim motor küçük ama işlevi büyük olduğundan hemen güzel bi yer buluyoruz :D bu arada gezi boyunca en çok yük bende

Ve çatalcadayız Ekmekleri almak için Kolcuoğlu Ekmek Fabrikasına uğruyoruz Kolcuoğlu Ekmek:Çatalca girişte Hamamın ve çay bahçesinin karşısında

Dedemin fırın olur kendileri.Çatalcada en temiz en iyi ve çok ekmek çeşidi tartışmasız kolcuoğlundadır (Biraz reklam yapayım)
    Hemen orada fırının yanından kasaptanda sucuklarımızı ve belalı kömürlerimizi alıp çatalcanın köylerine doğru yola çıkıyoruz.İnceğiz ve Kabakça tarafına doğru gidiyoruz.Yolda bir kaç motosikletli gruba denk geliyoruz bir tanesi 7-8kişilik enduro grubu ,hepsiyle selamlaşıyoruz

Kabakça köyünün içinden geçtikten sonra subaşı yoluna girdikten 500mt sonra sağ tarafta güzel bir yer görüyoruz ve orada piknik yapmaya karar veriyoruz.Aslında kabakçanın çıkışında ücretli güzel bi yer var ama biz macera arıyoruz.Motorların zor geçtiği bir yerden ağaçlıklara doğru giriyoruz.Çiçeği burnunda alper ben motoru oraya sokmam desede zaman içinde ikna oluyor ve oda giriyor.Önce ben

Ve karşıdayız tabi Alperde gelebilirse piknik alanımıza ineceğiz

Alperinde gelmesiyle aşağı iniyoruz aşağıda sığınak gibi etrafı ağaçlarla kaplı 5motorun rahatca sığabildiği bir yer var oraya kuruluyoruz ama oraya gidebilmek için bu dik yokuşu inmemiz gerek

Ve motorları yıldız şeklinde topluyoruz.

Mangal ızgarasının çok eski ve paslı olduğunu ve ızgaraya sürcek soğanın olmadığını farkedince ben gidip bi ızgara ve soğan alıyım diyorum Çok güzel giderkene dümdüz yolda takur tukur bi ses ve motor en az 30 santim çöküyor.Birden ne olduğunu anlamaya çalışırken hemen sağa çektim arkamdada araba vardı.Ve motorun arka teker bi yere sürtüyodu.O an amortisörler kırıldı dedim.motor o kadar yere sıfır olduki resmen yerle yan yana arka grenaj.Hemen Rıdvanı arıyorum ve geliyor.motoru orta ayağa alamıyoruz bu arada amortisor hiç gözükmüyor ama sonra motoru ayağa almaya çalışırken motorun arkasını kaldırınca motor birden eski haline geliyo o an nasıl sevindin anlatamamRıdvan hafif olduğundan sen bi tur at ben binersem yine çöker diyorum rıdvan bi tur atıp geliyo bende deniyorum sorun yok ohhhhh

Sonra ızgara almaya Farukla birlikte gidiyoruz.Geri geliyoruz kömürler ıslak yanmıyor diyolar.

Rıdvan gidip kömür alıp geliyor.gelirken poşeti parçaladığından aldığı kömürler biraz yola serpilmiş sonra tekrar toplamış poşet almış geri gelmiş.Anlam veremediğimiz aksilikler oluşmaya başlıyor Yalnız yeni kömürler iyide gazete bile tutuşmuyor neden anlamadık gitti.Sonra Orhanın motordan hemen biraz benzin çekiyoruz.Faruk bu konuda baya usta

Benzin dökme fikre eğlenceli gelsede bir sonuç alamıyoruz işte 95 oktan mangal videosu :

Nihayetinde Rıdvanın emekleri karşılığını alıyor ve kömürler süper yanıyo
    Tandır ekmeklerimiz fırından yeni çıkmıştı sıcakken poşete koyduğumuzdan biraz hamur olmuşlardı ama sucuk ekmek çok lezzetliydi

İşte yemek fotoları

Ve artık ayrılma vakti

hemen yakınımızdaki ceşmeye uğrayıp el yüz yıkıyoruz

Ve yola devam

Faruk dönüşte tepecik ilerisindeki piknik alanındaki devenin orda duralım diyo.Ve deveyi görünce hemen sola kırıyoruz İşte deve ve biz

Soldan sağa:
    Farukxtm(Faruk) Phantom284(Orhan) alper150zc(Alper) Felon(ali) Slayerrr(Rıdvan)

Giderken hafiften bir iki damla yağıyo gibi oluyo sonra yağmıyo bu nedenle yağmura yakalanmamak adına biraz hızlanıyoruz ve Gürpınarda Alper Beylikdüzünde Orhan ayrılıyor.Ambarlı sapağındada ben Rıdvan ve Farukdan ayrılıyorum Rıdvan K.çekmecede Farukda Sefaköyde oturduğundan onla düz devam ediyolar.Nihayetinde süper bi gündü çok eğlendik ama ders çıkarmamız gereken çok şey öğrendik bunların hepsi tecrübe olmuş oldu Gelmeyenlerde çoook şey kaçırdılar
    Arkadaşlar son olarak bir şey daha ekliyeyim Gezilerimi kişisel blog sitemde paylaşıyorum oradanda takip edebilirsiniz www.bokmavisi.comweb adresim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ali süperdi valla haftaya da bi gezi yapalım organize edelimşimdiden :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

bu seferde bit gibi oldu yahu
    neyse çok kasmasından iyidir 640x480 i bayadır kullanmamıştım biraz küçük kalıyormuş
    Facebooktan ekleyin oradan yüksek çözünürlüklü halini alabilirsiniz
    ''Ali Feyizoğlu''
    @alper150zc
    mayısın sonuna kadar benim biraz derslere girmem lazım hafta sonları aöf dersanem var :(
    mayıstan sonra her hafta bi yerdeyiz ama ona göre benzin paralarını ayarlayın

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Valla beyler çok güzel bi gündü bunu 2 3 haftada bir değişik rotalarda yapalım bence ;)
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi olmuş gelmek isterdim.Kısmet bir dahaki sefere.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    helal olsun güzel ekip...şansınıza yağmuda akşam başladı...özlemişim valla...pistonlarınıza kranklarınıza sağlık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun güzel ekip...şansınıza yağmuda akşam başladı...özlemişim valla...pistonlarınıza kranklarınıza sağlık...
    saol abi senide andık gezimizde bir dahakinde aramızda görmek isteriz
    @norad
    teşekkürler bir dahakine bekleriz

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla metehan abi gerçekten senide andık seninde katılman bizim için bir lutuf olur bi dahakine :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Ne kadar kalabalık olursak o kadar zevkli olur şimdiden bi kaç hafta sonrasına organizasyon hazırlarsak baya katılım olabilir ?

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar güzel bir gezi ve mangal olmuş emeklerinize tekerlerinize sağlık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:10 ----------

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla metehan abi gerçekten senide andık seninde katılman bizim için bir lutuf olur bi dahakine :D
    Alper kardeşim, Mete oraya mangala gelirse ne sucuk yeter nede mangal ateşi
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar kalabalık olursak o kadar zevkli olur şimdiden bi kaç hafta sonrasına organizasyon hazırlarsak baya katılım olabilir ?
    daha erken sonra kararlaştırırız

@aparat

95oktan mangalımız var herkese yeter

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    güzel gezi olmuş...
    burdan brilerini bulamadığım için gelemedim...
    bi dahakine birleri olursa gelirim...

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Çok güzel bir gezi olmuş gerçekten, bir sonrakine ben de katılmak istiyorum, hatta anadolu yakasına da bekleriz
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @aparat

95oktan mangalımız var herkese yeter
    o mangalı tepeden yelleyen kim söndürmek için epey çaba sarfetmiş doğrusu
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o mangalı tepeden yelleyen kim söndürmek için epey çaba sarfetmiş doğrusu
    uhaha valla bende videoda farkettim söndürmeye çabalamış ve başarmış Rıdvan
    ama videodan önce yellemeden denemiştik hemen sönmüştü video çektik tekrar denedik bu sefer yellemeyi denedi sanırım,videoya farklı yansımış tabi
    Bu arada Rıdvanın ekran kartı uçtuğundan internete giremiyo.Aksilikler peşini bırakmamış daha
    erimozel
    bekleriz hocam

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş gerçekten, bir sonrakine ben de katılmak istiyorum, hatta anadolu yakasına da bekleriz
    Anadolu yakasına biz çinliler pek fazla geçemiyoruz

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu yakasına biz çinliler pek fazla geçemiyoruz
    Bir sonraki piknik yeri de polonezköy olsun işte, hem püfür püfür köprüyü de geçersiniz işte boğaz manzaralı
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sonraki piknik yeri de polonezköy olsun işte, hem püfür püfür köprüyü de geçersiniz işte boğaz manzaralı
    Kısmet artık rüzgar nereye sürüklerse

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Helal olsun...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    keşke katılım daha fazla olsaydı ali bu arada bizim hareket halindeki videolar ne zaman gün yüzüne çıkar:D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)