Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

lanetli gezi!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşıyor olmana ve / veya sağlıklı olmana şükretmelisin.
    hayat tecrübelerle doludur. ayrıca sen artık motosikletçi olacaksan bu tür olaylara karşı hazırlıklı olacaksın.
    sana nacizane tavsiyelerimi söyleyeyim istersen;

1- sadece kask değil, korumalıklarının diğer parçalarını da almalısın. ( dizlik, dirseklik, eldiven, bot ve bir motosiklet mont ) param yok deme, sıfır motor almışsın, zar zor da olsa kendini koruyacak eipmanı almaz isen hastane masrafların inan ki çok daha fazlasını tutar.
    2- motoruna koruma demiri taktır. hazır yoksa yaptırt.
    3- lastik patlamalarına karşı patlak köpüğü var, bir nebze de olsa sana yardımcı olur. ama patlak olaylarında dubleks lastiğe kesin faydası olur.
    4- yanındaki apaçi sürücülere ayna ve diğer ekipmanlarını kullanmasını tavsiye et. ( yanındaki arkadaşın ve senin ehliyetiniz vardır umarım. haaa bir de sürekli sigarayla resim çektrirmeyin bence. havalı değil sadece dumanlı görünüyorsunuz bence )

seni kırmak istemem, ama bakış açım bu ;)

tekrar geçmiş olsun, hakkında hayırlısı olur inşallah...
    bi sıkıntı vardı içimde hep başından beri sigarada cabası ikimizinde ehliyeti var çok şükür cc küçük olunca apaçi oluyor hemen degilmi ??!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:57 ----------

Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatta ve nefes alıyor olman çok çok daha daha önemlidir.

Senin yerinde, herhangi birisi olsa, bu durum sonrasında;

bu tarz başlık atmayabilir ve Olaya farklı bir pencereden

bakabilirdi..

Kırık çıkık yok,kalıcı sakatlık yok,uzuv kaybı yok, gerisi teferruat..

Arkadaşlar olması ve yapılması gerekenleri güzelce izah etmişler..

Karar senin.. ''Mal canın yongasıdır '' derler,giden malı yerine

koyarsın, giden sağlık ise; asla geri gelmez..

Bence, bir kez daha bu konuyu düşünmen ve tekrar değerlendirme

yapmanda yarar var..
    eyvallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Düşmemişsin , yara almamışsın daha ne istiyorsun ? . Büyük geçmiş olsun. Jant doğrultulur, lastik değiştirilir. Gezinizin tadına varın, olur böyle şeyler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 ----------

Birde CC düşük olunca değil aynalar olmayınca apaçi olunuyor . O Kuba'nın aynaları nerde ?

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşmemişsin , yara almamışsın daha ne istiyorsun ? . Büyük geçmiş olsun. Jant doğrultulur, lastik değiştirilir. Gezinizin tadına varın, olur böyle şeyler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 ----------

Birde CC düşük olunca değil aynalar olmayınca apaçi olunuyor . O Kuba'nın aynaları nerde ?
    eyvallah savlasın

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    motorunu yürütmüşsün eve varabilmişsin ya ona şükretmek lazım bu arada anlattın motorunu mr250 konusunda milletin nazarı değdi

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı cbrl-ozkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi sıkıntı vardı içimde hep başından beri sigarada cabası ikimizinde ehliyeti var çok şükür cc küçük olunca apaçi oluyor hemen degilmi ??!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:57 ----------

eyvallah
    aynaları sökünce apaçi oluyor tabi

Onur33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun.Allah beterinden esirgesin.
    Görüyormusun gardaşımı. Ağzından bal damlıyor.Al bendende o kadar.Küçük cc motorlulara apache denseydi ülkede neredeyse sağlam adam kalmazdı Madem yola çıkıyorsun takacaksın aynanı gardaş. Sonra şikayet etmeyeceksin. Şimdi aynanı sökünce arkadaşına madalya mı verdiler ? Yada büyük bir motor gibi mi göründü ? Tabii ya ayna olmayında daha güzel görünüyor motorlar. Hem 3-5 km/h daha hızlı da gidiyor daha ne olsun değilmi ? Yapma gardaşım etme eyleme. Bunu da seni eleştirmek için değil ders olması için söylüyorum. Biraz söylenilen sözlerden ders çıkarmayı denersen seviniriz hep beraber. Buraya birbirimizle atışmaya değil yeni dostluklar kurmaya geldik. Neyse kal sağlıcakla. Allaha emanet...

Bu arada Aynalarım benim onları çok ama çok seviyorum
    ‎Herkezden hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir..

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Kardeş büyük geçmiş olsun ama kötünün kötüsü var. Sanırsam arka cant kırılmış yani ön cant değil ya ön cant aynı şekilde olsaydı ve dengeni bozup o hızla düşseydin düşünmek bile istemiyorum
    Demem oki büyük bir tehlike atlatmışsın bence şükretmelisin daha kötüsü olmadığı için ve bu olay sana parayla satılmayan bir tecrübe kazandırdı
    Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş büyük geçmiş olsun ama kötünün kötüsü var. Sanırsam arka cant kırılmış yani ön cant değil ya ön cant aynı şekilde olsaydı ve dengeni bozup o hızla düşseydin düşünmek bile istemiyorum
    Demem oki büyük bir tehlike atlatmışsın bence şükretmelisin daha kötüsü olmadığı için ve bu olay sana parayla satılmayan bir tecrübe kazandırdı
    Kazasız belasız sürüşler dilerim
    hayır ön jant

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:25 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu yürütmüşsün eve varabilmişsin ya ona şükretmek lazım bu arada anlattın motorunu mr250 konusunda milletin nazarı değdi
    agzımdan motorumu övecek tek bişi bile çıkmadı hatta yerin dibine soktum motoru ama olacak olurmuş o an çok sinirli oldugum için lanet okudum o kadar büyütelecek bi sorun olmadıgını düşünüyorum şu an

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:27 ----------

Alıntı Onur33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun.Allah beterinden esirgesin.
    Görüyormusun gardaşımı. Ağzından bal damlıyor.Al bendende o kadar.Küçük cc motorlulara apache denseydi ülkede neredeyse sağlam adam kalmazdı Madem yola çıkıyorsun takacaksın aynanı gardaş. Sonra şikayet etmeyeceksin. Şimdi aynanı sökünce arkadaşına madalya mı verdiler ? Yada büyük bir motor gibi mi göründü ? Tabii ya ayna olmayında daha güzel görünüyor motorlar. Hem 3-5 km/h daha hızlı da gidiyor daha ne olsun değilmi ? Yapma gardaşım etme eyleme. Bunu da seni eleştirmek için değil ders olması için söylüyorum. Biraz söylenilen sözlerden ders çıkarmayı denersen seviniriz hep beraber. Buraya birbirimizle atışmaya değil yeni dostluklar kurmaya geldik. Neyse kal sağlıcakla. Allaha emanet...

Bu arada Aynalarım benim onları çok ama çok seviyorum
    arkadaşın aynaları hangi niyetle çıkardıgını bilmiyorum ama yolda giderken o motorda aynalar zaten bir işe yaramıyor iptal oluyorlar titreşim yüzünden

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:31 ----------

Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bu apaçilik devri yaw milletin agzında bi apaçidir tutmuş gidiyor

Onur33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Serserinin İngilizce versiyonu
    ‎Herkezden hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir..

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    Alıntı ramcoo86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, sonuçta gelmişsiniz ya, başlığı okuyunca daha kötü şeyler oldu diye geliyo insanın aklına.....
    Doğru söz

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    geçmiş olsun normaldir böyle şeyler motorun yedek parçası var ama allah göstermesin senın yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)