Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

27/07/2010 uzun zaman oldu görüşemedik buluşması resimler,duygu ve düşünceler

Motovento
    REKLAM ALANI

cok güzel bir organizasyondu gercekten iyiydi yer dar olsada alpere soonsuz tesekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Çok güzel bi toplaşmaydı Alperim Timim sende olmasan böyle eski arkadaşlarla bir arada olamıycaktık sanırım Ben daha önce Tophane buluşmalarında bulunmamıştım ama iyi oluyomuş Herkesin ayağına sağlık. Böyle buluşmaların arasını çok açmayalım derim. Mekanın sıcak olması ve GKN ın dediği gibi 3 çay bi limanotaya 40 lira ödemenin dışında herşey güzeldi.

Dip not: Bu tip organizasyonlarda şu adisyon olayına daha sağlıklı bi çözüm getirmek gerekiyor. Bi çok buluşmada bizim ve bir kaç arkadaşın daha sıkça başına geliyo bu "sona kalanın açıkları ödeme" durumu. Önemle herkesten bu konuda hassas olmalarını rica ediyorum. 3 kuruşun lafını etmek gibi algılanmasın lütfen çünkü bu bir ilk değildi
    i.V.i.B.i

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Referandumdaki tavrimizi net belirten bir fotograf olmus gibi bu.

Derhal bilboardlara falan asilsin.
    coq bizi yurt dışında temsil et :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:14 ----------

Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi toplaşmaydı Alperim Timim sende olmasan böyle eski arkadaşlarla bir arada olamıycaktık sanırım Ben daha önce Tophane buluşmalarında bulunmamıştım ama iyi oluyomuş Herkesin ayağına sağlık. Böyle buluşmaların arasını çok açmayalım derim. Mekanın sıcak olması ve GKN ın dediği gibi 3 çay bi limanotaya 40 lira ödemenin dışında herşey güzeldi.

Dip not: Bu tip organizasyonlarda şu adisyon olayına daha sağlıklı bi çözüm getirmek gerekiyor. Bi çok buluşmada bizim ve bir kaç arkadaşın daha sıkça başına geliyo bu "sona kalanın açıkları ödeme" durumu. Önemle herkesten bu konuda hassas olmalarını rica ediyorum. 3 kuruşun lafını etmek gibi algılanmasın lütfen çünkü bu bir ilk değildi
    adisyon olayının tek suçlusu emredir.. ben nargileye .. abi. herkezden tek tek al .. sonra problem oluyo dedim.. emre sagolsun .. abi sen adisyon aç ben toplarım .. bizde hiç bir problem olmaz .. bu işte yanlış olmaz. sorun olmaz .. ben kefilim .. yeni evlendim .. nargile karılar .. sakıp sabacıda boyle büyümüş .. gibi bişeyler soyledi.. adisyon açıldı... :D

ayrıca .. emrenin . herkezden önce kalkıp gitmesi .. adamla kaş göz işareti çakıp .. eyvallah sagol hesaba yatırırsın gibi bişeyler soylemesi kıllandırdı beni, :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adisyon olayının tek suçlusu emredir.. ben nargileye .. abi. herkezden tek tek al .. sonra problem oluyo dedim.. emre sagolsun .. abi sen adisyon aç ben toplarım .. bizde hiç bir problem olmaz .. bu işte yanlış olmaz. sorun olmaz .. ben kefilim .. yeni evlendim .. nargile karılar .. sakıp sabacıda boyle büyümüş .. gibi bişeyler soyledi.. adisyon açıldı... :D

ayrıca .. emrenin . herkezden önce kalkıp gitmesi .. adamla kaş göz işareti çakıp .. eyvallah sagol hesaba yatırırsın gibi bişeyler soylemesi kıllandırdı beni, :D
    Aaaa neden böyle yapıyorsun Cem, senin payını havale ettik yaa, yoksa azmı buldun..
    :cherry: :cherry: :cherry:

Motosikleti
    banu bi ara bize ugrada .. tost makinasını prize tak :D ugurlu ellerinle :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    banu bi ara bize ugrada .. tost makinasını prize tak :D ugurlu ellerinle :D
    Benim bir suçum yok ama düştük artık dilinize..

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hahaha Emreye zaten ayrıca sevgilerimi iletiyorum burdan Leyynn madem adisyonu sahiplendin nie kalkıp gittin :D Banu yaivrimmm bu kocan çok fena döövv onuu :D
    i.V.i.B.i

Motosikleti
    hahaha Emreye zaten ayrıca sevgilerimi iletiyorum burdan Leyynn madem adisyonu sahiplendin nie kalkıp gittin :D Banu yaivrimmm bu kocan çok fena döövv onuu :D
    Olur canım..

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı B-A-N-U adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur canım..
    yaşasın kadın dayanışması yaşasın liderlikk hahahah
    i.V.i.B.i

Motosikleti
    hay kadın dayanışmanıza sizin :D bi günde faydalı bişey yapın ..

bi gün toplanıp ulan bi börek yapalım bi çörek yapalım .. bi kısır yapalım :D demediniz
    Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR 600F

bi gün toplanıp ulan bi börek yapalım bi çörek yapalım .. bi kısır yapalım :D demediniz
    Tirbiyesizzz istedinde yapmadık mı?
    i.V.i.B.i

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Çok güzel, çok eğlenceli bir akşamdı, Alper' e ve gelen herkese bir kez daha teşekkürler...
    En kısa zamanda tekrarlarını bekliyoruz

Fotoğraflar için teşekkür ederiz ama bizim kızlar olarak bundan başka bir sürü pozumuz vardı, neden sadece bunu eklediniz,
    hem bunda Seher arkadaşımız çıkmamış kız nüfusu az gözüküyor..
    Rica etsek diğerlerinide yükleseniz çok iyi olur..
    Arkadaşlar sizin en azından fotoğrafınızı koymuşlar benim oda yok.Tebrikler Alper
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Motosikleti
    toplanın yapında bi görek :D
    Drift Religion

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ne oluyor burda bakiiim
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti

toplanın yapında bi görek :D
    Evet Deryacığım ihale sana kaldı yapacağın gün haber verde bizde yemeğe gelelim

Bu arada adisyon ile ilgili bir fikrim var bundan sonra birden fazla ve isimli adisyon tutulması
    çok daha iyi olur böylece kimmiş o içimizdeki hainler öğrenmiş olur reklamını yaparız hemde ücretsiz
    Bu yöntemde işe yaramazsa en azından denemiş oluruz

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Evet Deryacığım ihale sana kaldı yapacağın gün haber verde bizde yemeğe gelelim

Bu arada adisyon ile ilgili bir fikrim var bundan sonra birden fazla ve isimli adisyon tutulması
    çok daha iyi olur böylece kimmiş o içimizdeki hainler öğrenmiş olur reklamını yaparız hemde ücretsiz
    Bu yöntemde işe yaramazsa en azından denemiş oluruz
    aaa yaparım yaa ayıpsınız. Ama ne zaman yaparım bilmiyorum )))

Evet adisyon konusunda senle aynı fikirdeyim. Biz Kadiköyde bi yerde toplanıyoduk. Eminin asker uğurlamasında gittiğimiz bi yer vardı adını unuttum. Orada o şekilde yapılıyordu. Mesela Gökhan-Derya diye ayrı adisyon açtırıyoduk herkez ismi yazan adisyonu ödüyordu. Çok iyi oluyordu.

Bundan sonra böyle yapılmasını şiddetle öneriyorum ))
    i.V.i.B.i

Motosikleti
    aaa yaparım yaa ayıpsınız. Ama ne zaman yaparım bilmiyorum )))

Evet adisyon konusunda senle aynı fikirdeyim. Biz Kadiköyde bi yerde toplanıyoduk. Eminin asker uğurlamasında gittiğimiz bi yer vardı adını unuttum. Orada o şekilde yapılıyordu. Mesela Gökhan-Derya diye ayrı adisyon açtırıyoduk herkez ismi yazan adisyonu ödüyordu. Çok iyi oluyordu.

Bundan sonra böyle yapılmasını şiddetle öneriyorum ))
    Evet canım Çerez kafeden bahsediyorsun, o zaman hiçbir karışıklık olacağını sanmıyorum, bundan sonra böyle yapalım...

Ne zaman yapacağın önemli değil nasıl olsa biz sözü aldık

Motosikleti
    ya ne gerek var .. emre halleder :d

hee bu arada ihale nie deryaya kalıyomuş bakiimm.. sizlerin eli armutmu topluyo.. yapın börek çorek .. biz atlar gelirziz.. noldu la sizin kadın dayanışmasına .. tırt dayanışmacılar sizi :D :D :D
    Drift Religion

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Biz altı çay bir colaya 15 ödedik Mönü den bakıp kontrol etmedim.Eğer eksik ödediysek bir daha ki sefere hesaplaşırız
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buluşmamızı sağlıyan ve gelen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen geliyodun hani ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:40 ----------

Ha bide 3 çay 1 limonata için 40 lira ödememe sebep olan herkeze binlercekez teşekkürler
    Yuh Tek kazıklanan ben değilmişim 2 limonataya 15 lira aldı bidaha oraya gidersem namerdim Bu gibi buluşmalarda bu hep oluyor dikkat edilirse çok güzel olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)