Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeschim ile Dreamdark'ın Tatil Fotoları - 2

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    Maşallah yine harikasınız ) paylaşım için teşşekkürler...
    HAYATLA DALAŞMA :)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Abi hoşgeldiniz. Maşallah, çok hoş bir gezi olmuş.. Bu arada plakalık(*) düzelmiş, daha bi güzel olmuş Parça için tekrar tekrar teşekkür ederim...

Motosikleti
    yok ki :(
    yaa işte bu tam benim hayalim, gelecek yaz yapabilsek bari şöyle güzel bir tur ama ben muğla ya uğramadan dönmem likya yoluna girip antalyaya kadar uzanmayı da planlıyorum hatta... çok özendim yaa.. sonra da bir karadeniz turu ooffff tadından yenmez

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sağolun arkadaşlar, beğenmenize sevindik.

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel resimler güzel insanlar....paylaşım için saol emre...

o kadar yol zor harbiden helal olsun...
    Sağol Temel, aslında başta özellikle ilk gün biraz zor geliyor ama, sonrasında alışıyorsun; çerez gibi oluyor resmen.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ben sana gezme demiyomki gez de geziyi şöyle cuma akşamından veya cumartesi sabahı gibi paylaşki bizde gaza geldigimizde gezecek 1-2 günümüz olsun
    Erken erken verelim de hazırlık yaparsın haftasonuna kadar fena mı?

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kardeşim şöyle resimler koymayın...
    Yengeniz aynı aktiviteyi benden de bekliyor sonra..
    Bu arada sevgili emre resimlerin 3/2'si yemek yerken..
    Yaz aylarinda dikkat et kendine
    Güzel gezi olmuş. Tekerinize sağlık.
    Verdiğim kilolardan 1-2 tanesini geri aldım sanırım bu tatilde zaten. Senede bir kere ama napalım, canım sağolsun.

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlarda Benden. Yazı veya tatili beklemeyin. Emre&yeşim sizinle tanışmak bir keyifti. bir sonraki gelişinizde eşim ve bende misafir etmek için can atıyoruz
    Sağolasın Hasan'cım, biz de sizi tanıdığımıza çok memnun olduk, aynı şekilde ne zaman isterseniz biz de sizi ağırlamaktan keyif duyarız, unutmayın.

Alıntı Baytar_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre bu yapılırmı ya.. Ankara'nın betonları arasında boğuluyoruz burada... Hep hayalini kurduğum bir geziydi bu... 5 yıl okul vardı hadi bitsin dedik, bitirdik geçen yaz kaynana hastalandı yazın ortasında,,,bu sene oğluşum geldi misafir olarak aramıza yine yattı...Ekonomi battı motor satıldı...ufff ya uffff...

Ama senin adına çok sevindim...Güzel hemde çok ama çok güzel bir gezi olmuş....Biz yapamasakta arkadaşlarımız yapıyor...Helal valla...
    Sağolasın dostum, biz de ne zamandır erteliyorduk, bu sefer motoru satıyoruz diye gözümüzü kararttık ve gerçekleştirdik bu hayalimizi.
    Her işte bir hayır vardır boşver, geç olsun güç olmasın.

Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre bencede çok iyi gezmişsin.Motor finali gibi olmuş gerçekten ama, motoru şimdi satıp seneye tekrar almakta var.Bence motorları satmadan son birkez daha düşünelim acabamı diye?
    Sağol Kemal'im, tam çöp şişleri mideye indirmek üzere olduğumdan fazla ilgilenemedim o gün seninle aradığında, kusura bakma.
    Valla benim düşünecek durumum yok açıkçası, ama hayırlısı olsun, ileride yine alınır illaki.

Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi güzel gezmissiniz ve sag salim eve gelmissiniz..
    Bu en güzel haber...

Ama Emre cim ne o öyle yahu...
    Yok köfte, yok cöp sis, yok ayvalik tostu, yok dondurma..
    Salatalar..
    yok yok yok..
    Ayiptir yahu..
    Agzim sulandi yemin ederim...
    Görende sanirki sanki motor turuna degilde yemek turuna cikmissiniz..

Ama seninle yarin yine mangal yapabilirim...
    Hayranim yemek yeyisine..

Karsisinda pes ettigim tek kisi sensin...
    Nerene yiyorsan okadar yemegi???
    Sağolasın Remzi

Valla Yeşim'in de dediği gibi, bizim için motor turu demek yeme içme turu anlamına da geliyor bir anlamda.
    İnşallah ileride kısmet olursa beraber de çıkarız bir motor-yeme/içme turuna.
    Her ne kadar benimle boy ölçüşemesen de, saygı duyduğum bir rakibim olarak yanıma alacağım ilk kişi sen olursun böyle bir turda.

Alıntı basarm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre Abi çok güzel gezmişsiniz özendim. Aslında sen ayvalıktan geçerken ben oralarda olacaktım hatta sana msj atacaktım gelince haberleşelim görüşelim diye ama aksilik çıktı ben gidemedim. O yüzden hiç seni rahatsız etmedim. Senin dönüş gününde ben Ayvalık taraflarındaydım.
    Ayvalıktaki o kilise kaç yıldır restore ediliyor diyorlar ama ne zaman gitsem aynı şekilde duruyor.
    Şeytan sofrasındaki kirlilik için insanlarımıza hiç bir şey demiyorum sadece kınıyorum.
    Ayvalığa gidip tost yemişsin ama RAKI ,BALIK, AYVALIK olayını yapmamışsın bu olmadı Emre Abi
    Sağolasın kardeşim, rakı-balık olayını Çeşme'de yaptık finalde.

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekürler.Altınoluk,tan selamlar.
    Teşekkürler, bilseydik gelmişken tanışırdık.

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş... Hatta harika ötesi... Tebrikler... Kazasız belasız... Darısı bütün motorcuların başına....

Görüşemedik...İşallah birdahakine... Her zaman bekleriz...
    Evet erken çıkmışsın dükkandan, kısmet olmadı. Bir dahakine İnşallah.

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre güzel bi tatil olmuş darısı başımıza.
    İnşallah bi İzmir'de ben yapıcam bu ağustosta.

yalnız yemek içmek konusunda eküriyi de bulmuşsun İzmir'de: Wallace Murat ))
    Sağolasın Emir, fazla yeme içme fırsatımız olmadı ama Murat'la, zaten biraz dikkat ediyor bu aralar boğazına.

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezmedik yer bırakmamışsınız valla harikaaçeşme çevre yolunda park etmiş istanbul plaka gri bir 600f vardı ama başında kimseyi göremedim sanırım sizdiniz...ayak basmadık yer bırakmamışsınız valla ne güzel...kıskandım resmentatil bölgesinde yaşayıpta tatil yapamamak kötü oluyor:S
    güzel gezi olmuş darısı başımıza... birgün bende böyle kapsamlı bir geziye çıkabilecekmiyim deyip duruyorum
    Bekleseydin 2 dk. keşke başında.
    Hayırlısıyla sen de çıkarsın daha güzel gezilere inşallah.

Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hoşgeldiniz. Maşallah, çok hoş bir gezi olmuş.. Bu arada plakalık(*) düzelmiş, daha bi güzel olmuş Parça için tekrar tekrar teşekkür ederim...
    Sağolasın Gökhan'cım hoşbulduk, rica ederim.

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Emre cok guzel gezmişsiniz. Benimde en buyuk hayalim, inşallah bize de kısmet olur.
    HONDA Hayat ONDA

Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre cok guzel gezmişsiniz. Benimde en buyuk hayalim, inşallah bize de kısmet olur.
    Sağol Hüseyin İnşallah.

Nazar değmesin süper gezi olmuş.

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    emrecim bugün gemilere gittik çoluk çocuk CİNBAL ın önünden geçtik kapıda durup içeri baktım bizimkiler sordu ne oldu diyevalla motorcu bi arkadaş buraya gelmiş çok methettiydi felan dedim vaktimiz yoktu giremedik ama ben seni andım
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Alıntı malkocoglu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrecim bugün gemilere gittik çoluk çocuk CİNBAL ın önünden geçtik kapıda durup içeri baktım bizimkiler sordu ne oldu diyevalla motorcu bi arkadaş buraya gelmiş çok methettiydi felan dedim vaktimiz yoktu giremedik ama ben seni andım
    Ah be abi kapıya kadar gidilip de dönülür mü oradan, 2 elim kanda olsa girip bir tandır, biraz pirzola, köfte vs. indirirdim valla mideye, bak canım çekti sen söyleyince şimdi, gözümde tüttü.
    Neyse sen yakınsın en azından, en kısa zamanda bunu telafi et bence.

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be abi kapıya kadar gidilip de dönülür mü oradan, 2 elim kanda olsa girip bir tandır, biraz pirzola, köfte vs. indirirdim valla mideye, bak canım çekti sen söyleyince şimdi, gözümde tüttü.
    Neyse sen yakınsın en azından, en kısa zamanda bunu telafi et bence.
    ah be abicim 104 kiloyum küçük oğlum bile 70 lerde bizi kapıda gören lokantacıların ağzı kulaklarına varıyo elleri kaşınıyo
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Ooo Maşallah maşallah, boşver abi can boğazdan gelir. Şiddetle tavsiye ediyorum ama 1 kere deneyin, pişman olmayacaksınız.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Yani eti çok sevmeyen ben bile Cinbal'a bayıldımm Ama can boğazdan geldiği kadar da gidebiliyor da bazen aman dikkat abartmamakta fayda var

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Ya Süper Gezi Yapmışsınız.. Bu ARada Sizi Bir Çift Olarak Çok Takdir Ediyorum.. süpersiniz
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Kıskanmamak eldemi.....

15 yıldır motor kullan son 6 aydır üzerine bile yaklaşama :(

Sağolun arkadaşlar, darısı henüz yapmamışların başına inşallah.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Girdim baktım, okudum da kıskanmaktan bir şey yazamadım şimdiye kadar

Süper, mükemmel, müthiş, harika ve daha bir sürü şey olmuş 3 vakte kadar önce kendime bu geziden bir tane, sonra size en kısa zamanda tekrarını dilerim
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Bütün sene bu tatil için çalışıyoruz, bunun hayaliyle yaşıyoruz İnş. sen de herkes de gönlündeki tatili yaparsınız en kısa zamanda Seneye yaza çok cin fikirler var bakalım

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Ohhhh geziden sonra nihayet işin keyifli kısmına geçilmiş. Biraz geç gördğm topiği ama olsun. zaten gezi yorumlarını izmirdeyken yapmıştık ama fotoğrafları eksik kalmıştı. Fotoğrafları görünce biraz içim gitmedi değil hani. mesela köfte resimlerine bayıldım
    Aklınıza tekerinize sağlık. iyiki geldiniz de görüşebildik. Keşke imkan olsaydı da biraz daha uzun kalabilseydiniz ve biz de nilüferle size eşlik edebilseydik. Nasip bu sefere değilmiş. Ama inşallah bayram tatilinde görüşebiliriz.

Bu arada gezi topiğinizin etikleri Türkiye Tanıtımı gibi olmuş neredeyse. altinoluk, assos, aydin, ayvalik, canakkale, cesme, deniz, didim, foca, gezi, gunes, izmir, kum, sarkoy, seyahat, sirince, tatil, tekirdag. eee batı kıyılarında gitmedik yer kaldı mı yaw?

Yeşimin annesinin yemekleri ve mezeleri ise süperdi. Keyifli sohbetiniz için teşekkürler. Her zaman bekleriz arkadaşlar. sevgilerle

Motosikleti
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohhhh geziden sonra nihayet işin keyifli kısmına geçilmiş. Biraz geç gördğm topiği ama olsun. zaten gezi yorumlarını izmirdeyken yapmıştık ama fotoğrafları eksik kalmıştı. Fotoğrafları görünce biraz içim gitmedi değil hani. mesela köfte resimlerine bayıldım
    Aklınıza tekerinize sağlık. iyiki geldiniz de görüşebildik. Keşke imkan olsaydı da biraz daha uzun kalabilseydiniz ve biz de nilüferle size eşlik edebilseydik. Nasip bu sefere değilmiş. Ama inşallah bayram tatilinde görüşebiliriz.

Bu arada gezi topiğinizin etikleri Türkiye Tanıtımı gibi olmuş neredeyse. altinoluk, assos, aydin, ayvalik, canakkale, cesme, deniz, didim, foca, gezi, gunes, izmir, kum, sarkoy, seyahat, sirince, tatil, tekirdag. eee batı kıyılarında gitmedik yer kaldı mı yaw?

Yeşimin annesinin yemekleri ve mezeleri ise süperdi. Keyifli sohbetiniz için teşekkürler. Her zaman bekleriz arkadaşlar. sevgilerle
    Ahh ahh keşke keşke Ama bayrama biz hazırız yapalım bir program Gezilmedik görülmedik o kadar yer var ki şu cennet memleketimde Ömrümüz, sağlığımız yettiğince sevdiklerimizle inş. her bir köşesini görme imkanı buluruz. Biz olsak da olmasak da artık o ev de sizin anne de Herşey için tekrar tekrar teşekkürler en kısa zamanda İstanbul'a da bekliyoruz ailecek ama ona göre Sevgiler, selamlar bizden

KANUNİ 150 C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 150
    gezi çok güzelde bir sayfaya gereginden fazla resim yükleyince resimlerim %70 yarım görünüyor banamı denk geliyor anlamadım yarım yamalak gördüm teşekkür ederim
    KANUNİ SEYHAN 150 CC

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler