Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT-İstanbul] 21 Mart 2010 Hereke Gezisi Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    arkadaşlar kusura bakmayın lütfen yanlış çözünürlükte attığımız için konumuz

silindi yeniden açmak zorunda kaldım buyrun içeri resimlerimiz hazır.çok güzel

birgündü herkese çok teşekkür ederim

kapımız herkese açıktır,yeter ki;yaşama ve insana saygı göstersin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:40 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:41 ----------

racing gemi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:43 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:44 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:45 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mustafa bakıyorumda kaynaşmışınız grupla falanda insan bizede haber verir...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:53 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi dahaki sefere söz

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hay ağzını .. hasan hiçbişeyden haberimiz olmuyor ya olmaz ama böyle
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok yok bir anda verilen bir kara belli baksana takımda eksik çok... :D
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    çatalla corba içen ulvi(kadir)

doğrusu da bu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:12 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:13 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:14 ----------

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    yok yok bir anda verilen bir kara belli baksana takımda eksik çok... :D
    neyse affedelim bari ozaman ?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yanlış çözünürlük tamam da, konunun silindiği nereden çıktı?

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ek-gezisi.html
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:29 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:29 ----------

[QUOTE=olcan138;2006467]Yanlış çözünürlük tamam da, konunun silindiği nereden çıktı?

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ek-gezisi.html[/QUOTE

dalga mı geçiliyo anlamadım birinz sildim diyo biriniz o nerden çıktı diyo bi karar verin ama ben baktım vallahi de silinmişti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:31 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:32 ----------

başlık aynıydı olcan138 belkide ondandır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:33 ----------

olcan moderatörüm o başlıkta resimler açılmıyordu,ben alayını tek bir başlıkta toplamak istedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:40 ----------

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Olay git gide karıştı, şu durumda bu fotoğrafların olduğu 3 başlık açılmış demek ki...

Diğerini de siliyorum, madem tüm fotoğraflar burada ve uygun boyutta toparlanmış, buradan devam edelim...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay git gide karıştı, şu durumda bu fotoğrafların olduğu 3 başlık açılmış demek ki...

Diğerini de siliyorum, madem tüm fotoğraflar burada ve uygun boyutta toparlanmış, buradan devam edelim...

Motosikleti

kasklarımız

şeref konuğumuz hakan abi istanbuldan katıldı kendisine teşekkür ederiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:46 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:48 ----------

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

desenize ortalık darmaduman oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:49 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:58 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:07 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:10 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:16 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:17 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:20 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:28 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:31 ----------

afiyet olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:35 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:37 ----------

herkesin yüreğine sağlık,geerçekten çok memnun kaldım organizasyondan,bir dahaki sefere görüşmek üzere

by_dengesiz

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Canım kardeşim seninde ellerine sağlık.Daha yeni başladık gezilere....

(Bizi kimse kafese koyamaz.Biz özgür yaşamaya inanırız.)

Ünal TÜRKYAZICI

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    arkadaslarr merhaba eger kabul edersenız bende katılmak ısterım sızlere dıger gezı ne zaman acabaa ???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler