Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadirli (kamok) 7 mart kurtuluş etkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    7 Mart 2010 Pazar günü Kadirlide düzenlemiş olduğumuz etkinliğe,Şanlıurfa,Nizip,Gaziantep,Kahramanmaraş, Osmaniye,Hatay,İskenderun,Ceyhan,Adana,Kozan,Tarsu s,İçel'den katılan kardeş Motosiklet Klüplerine,zor hava ve yol şartlarına rağmen iştirak ederek bizleri yalnız bırakmadıkları için yürek dolusu teşekkür ediyoruz. İşlerimizin yoğunluğu nedeniyle topiği açmakta çok geç kaldık bu durumdan dolayı özür diliyoruz. Etkinliğe ilişkin fotoğraf ve yorumları lütfen bu başlık altında toplayalım.

http://s457.photobucket.com/home/yus...view=slideshow
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Kardeş ellerine sağlık, fotoğraflar için teşekkürler. Her zaman bekliyoruz seni, her hafta cuma günleri rutin toplantımız var, bir gün toplantımıza da katıl.

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ellerine sağlık, fotoğraflar için teşekkürler. Her zaman bekliyoruz seni, her hafta cuma günleri rutin toplantımız var, bir gün toplantımıza da katıl.

Yusuf kardeşim hani resimler 10 gündür bekliyoruz selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederimYusuf hocam. Gelmeye çalışacağım bu haftalar olmasa da, en azındann ileri de mutlaka

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    bravo sana yusuf o organızasyona karşılık bu kadar geç acılan bir topik çok geç kalmışın çok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:22 ----------

kahraman maraş mt (motor46 ful kadro orada idi o sağanak altında 150 km yolda baya tecrübe ettik kendimizide aştık bu arada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 ----------

bizden bu kadar yusuf gecikmelide olsa actığın topik yinede katkıda bulunmak istedim senden neden foto yok
    en güzel resimlerin senden gelmesini beklerdim ben
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    7 MART/KADİRLİ'NİN KURTULUŞU ETKİNLİKLERİ'nde,çektiğimiz fotolardan birazı.emeği geçen,hazırlayan,katılan tüm arkadaşlarıma,ADANA MT.adına teşekkür ediyorum.

DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bravo sana yusuf o organızasyona karşılık bu kadar geç acılan bir topik çok geç kalmışın çok[COLOR="Silver"]

[/URL]
    kahraman maraş mt (motor46 ful kadro orada idi o sağanak altında 150 km yolda baya tecrübe ettik kendimizide aştık bu arada

bizden bu kadar yusuf gecikmelide olsa actığın topik yinede katkıda bulunmak istedim senden neden foto yok
    en güzel resimlerin senden gelmesini beklerdim ben
    Mustafa abi önecelikle zor hava koşullarına rağmen etkinliğe katıldıınız için, sonrasında fotoğraflar için çok teşekkür ederim. Abi o gün fotoğraf makinesinin şarjını doldurup çantama koymama karşın, fırsat bulup bir kare bile çekemedim. Fotoğraf çeken arkadaşlarımız vardı ama onlardan toplamak ta zaman aldı. Abi bide benim bu aralar işlerim inanılmaz derecede yoğun, inan bana o fotoğrafları küçültüp, yükleyecek zamanım bile olmuyor. Akşama kadar yatan bazı arkadaşlarımız var ama onlarda ilgilenmiyorlarlar nedense.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:37 ----------

[QUOTE=adanalı;1999574]7 MART/KADİRLİ'NİN KURTULUŞU ETKİNLİKLERİ'nde,çektiğimiz fotolardan birazı.emeği geçen,hazırlayan,katılan tüm arkadaşlarıma,ADANA MT.adına teşekkür ediyorum.

Abi asıl biz teşekkür ederiz. Etkinliğimize şeref verdiniz. Size karşı bir mahçubiyetimiz var, inşallah başka bir etkinlikte bunu mutlaka telafi edeceğiz. Selamlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler