Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Boluda Gezilecek Yerler

Motovento
    REKLAM ALANI
    EA-Bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-1000
    Aarkadaşlar özellikle ankara istanbul arasındaki motosikletçiler için bolu çok güzel yeşillik ve piknik yapılacak hafta sonu gelinip stres atılacak yerlerden biri. boluda tavsiye edeceğim piknik ve mesire yeri ayrıca restoran da mevcut olan yerlerden 2 tanesi GÖLCÜK gölü (bolu merkeze 13 km) gölde gazino ve piknik alanları mevcut, ve ABANT gölü (bolu merkeze 34 km)abant yolu üstünde restoranlar mevcut. diğer mesire alanları aladağ göleti ve izcilik kamp alanı (30 km), gölköy baraj gölü (10 km), ve ufak göller olarak;YENİÇAĞA GÖLÜ Bolu - Ankara Karayolu üzerinde yeniçağa ilçe merkezinde, SÜLÜK GÖLÜ (Tabiatı Koruma Alanı) Mudurnu İlçesine 50 km, SÜNNET GÖLÜ (Orman İçi Dinlenme Yeri ve alabalık restoran) Göynük'ün 27 km. doğusunda.ÇAYKÖY GÖLETİ Göynük ilçesinin 20 km. güneyinde Çayköy yakınındadır. SÜLÜK GÖLÜ (Tabiatı Koruma Alanı) Mudurnu İlçesine 50 km. uzaklıkta bulunan göl , Mudurnu - Akyazı yoluna 9 km.'dir.KARAGÖL (Orman İçi Dinlenme Yeri) Kıbrısçık - Beypazarı yolu üzerinde. akkayalar boğazı: boluya 10 km mudurnu yolu üstünde bulunan travertenler yani bolunun pamukkalesi olarak bilinir doğal maden suyu kaynağından su içebilirsiniz.
    endrocu arkadaşlar için yedigöller (bolu merkeze 42 km) tavsiye edilir. mutlaka gidin görün.

eğer boluya gelipte yardıma ihtiyacı olan olursa beni arayabilir.
    işyerim bolu merkezde CYBERNET1 VE CYBERNET2 adlı internet kafeler. eğer uğrarsanız buyrun bi çayımı için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aa hatırladım şimdi senin kawa cyber2 nin önünde duruyor değilmi bazen? bir de orlarda cbf 600 görüyorum sık sık o kimin acaba?

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hocam bende bir ara geleceğim Bolu'ya inş.

Abant'a ve Gölcük'e önceden araba ile gitmiştik.

Motorla gelirsem Yedi Göller'e gideyim diyorum ama yolu stabilize imiş galiba.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Bilgiler için teşekkürler kısmetse ugrarım

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Sevgili dostum EA-Bolu misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim. Umarım 5 temmuzda yapıcağım karadeniz gezisinde boluya uğradığımda yanına uğrama imkanım olur. Tanışmayı ve bi çayını içmeyi isterim. Görüşmek dleği ile

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı EA-Bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aarkadaşlar özellikle ankara istanbul arasındaki motosikletçiler için bolu çok güzel yeşillik ve piknik yapılacak hafta sonu gelinip stres atılacak yerlerden biri. boluda tavsiye edeceğim piknik ve mesire yeri ayrıca restoran da mevcut olan yerlerden 2 tanesi GÖLCÜK gölü (bolu merkeze 13 km) gölde gazino ve piknik alanları mevcut, ve ABANT gölü (bolu merkeze 34 km)abant yolu üstünde restoranlar mevcut. diğer mesire alanları aladağ göleti ve izcilik kamp alanı (30 km), gölköy baraj gölü (10 km), ve ufak göller olarak;YENİÇAĞA GÖLÜ Bolu - Ankara Karayolu üzerinde yeniçağa ilçe merkezinde, SÜLÜK GÖLÜ (Tabiatı Koruma Alanı) Mudurnu İlçesine 50 km, SÜNNET GÖLÜ (Orman İçi Dinlenme Yeri ve alabalık restoran) Göynük'ün 27 km. doğusunda.ÇAYKÖY GÖLETİ Göynük ilçesinin 20 km. güneyinde Çayköy yakınındadır. SÜLÜK GÖLÜ (Tabiatı Koruma Alanı) Mudurnu İlçesine 50 km. uzaklıkta bulunan göl , Mudurnu - Akyazı yoluna 9 km.'dir.KARAGÖL (Orman İçi Dinlenme Yeri) Kıbrısçık - Beypazarı yolu üzerinde. akkayalar boğazı: boluya 10 km mudurnu yolu üstünde bulunan travertenler yani bolunun pamukkalesi olarak bilinir doğal maden suyu kaynağından su içebilirsiniz.
    endrocu arkadaşlar için yedigöller (bolu merkeze 42 km) tavsiye edilir. mutlaka gidin görün.

eğer boluya gelipte yardıma ihtiyacı olan olursa beni arayabilir. 05326713099.
    işyerim bolu merkezde CYBERNET1 VE CYBERNET2 adlı internet kafeler. eğer uğrarsanız buyrun bi çayımı için. İş no: 0374 2132924
    Dostum oralarda olsam var ya bu siteyi fotoğrafa boğar,geziye doyururdum.
    Biz burda"tosbaalık" dediğimiz kıraç kırlarda bile neler yakalıyoruz.

EA-Bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-1000
    arkadaşlar fotoğraflar koymayı isterdim ama mekanlar çok olunca fotoğrafta çok ooluyor. fotoğrafları iyice seçmek lazım. onun için bir ara arşiv yapacam ama mekanları google dan aratabilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı EA-Bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fotoğraflar koymayı isterdim ama mekanlar çok olunca fotoğrafta çok ooluyor. fotoğrafları iyice seçmek lazım. onun için bir ara arşiv yapacam ama mekanları google dan aratabilirsiniz.
    tam bir konu oldu
    artık tüm mt ciler buraya yığılır.
    Ben de bi zamanlar Niiiyorkkk a gitmiştim,acaip güzel yer.Merak edenler İnternetten baksın

Motosikleti
    askerden sonra
    abi keşke daha önce görseydim askerliği bolu komando da yaptım seni internet cafeyede az gelmedim ha..
    ...ÖLÜM HAYALLERİ BEKLEMEZ...DEMİRKÖYLÜ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)