Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Egeknn Ve APV41 Marmaris Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    aloooo.adamı iki resimlemi kandırıyorsunuz.ekleyecekseniz ekleyin resimleri.yoksa çekerim kulaklarınızdan......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    evet cep telefonlarımızla çektiğimiz diğer fotoğraflarıda yayınlıyayım ancak telefonla çekildiği için kaliteli sayılmazlar bundan sonra uzun soluklu geziler yapacağımıza göre APV41 ve ben güzel bir dijital kamera almaya karar verdik

marmaris e giderken incirli ovada ilk mola yerimizden fotolar

açlıktan öldüğümüz bir andı deve sucuğu ve çöp şiş mükemmel di doğrusu tadı damağımızda kaldı

sonunda barışla buluştuk...

bu resime dikkat

buda alii barışın elemanı sitemiz üyelerinden bir arkadaşın kaskına air brush yapmışlar alide şu anda parlatmak için cilalıyo

şapkaya bayıldım

marmarise giderken gece gördüğümüz yerleri dönüşte gündüz görme fırsatımız oldu gerçekten çok keyifli bir yol

ula dan çıkmak üzereyken APV41 in mondisinin egsozu koptu ve bir benzinlikte durup tamir etmeye çalıştık fakat gördükki civatalar düşmüş allahtan yakınlarda küçük bir sanayi sitesi vardı orada bir motosiklet tamircisinde sorunu çözdük

her yönüyle güzel bir geziydi hafılardan silinmeyecek BARIŞ kardeşime tekrar tekrar teşekkürler bu marmaristen ayrılmadan evelki son fotoğrafımız en son 1996 yılında KOĞUŞ KALKKK sesiyle uyanmıştım o sabah barış oteli bastı ve odaya çıkarken merdivenlerden avazı çıktığı kadar bağırıyodu en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere

İZMİR TAYFASI

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel bir gezi olduğu her halinden belli ,umarım bir dahakine bende olurum

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    aklımızdan geçmedin değil hani mustafa o yolu yapabilecek kişilerden birisin ...

inşallah birdahaki sefere beraber oluruz

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    barış ve ali kardeşime sonsuz teşekkür
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada cengiz APV41 ve kenan EgeKnn abartmışlar hiç bi şey yapmadım kendileri sıcak insanlar bu arada cengizin eşi ilede tanışmak nasip oldu hatta anne baba ve kızı ile hatta ve hatta ablası vede onun kızı ilede eniştede vardı ufff be ailece çıkarma yaptılar yanlız bu kadar kişi iki motorla nasıl geldi demeyin diğerleri tur ile bayram için gelmişşler....
    ayaklarına sağlık saolsunlar..............
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    barış sen marmarisin kralısın biraz daha krallığına devam et emekli oldummu oradayım senin krallık bitecek
    CENGOMOTO

estafurullah cengiz kardeşim gel yerleş balığa gideriz mangal yaparız beraber kenanda gelir arada
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    lem bende yerleşeyim yaww balık rakı olayı oldumu dayanamam hem ben kankamdan ayrı 3 gün durabilirim ancak

ama lider benim ona göre soradan olay çıkmasın yok seçim falan olmaz burda burası monarşi ile yönetiliyo ........

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    biz orayada anarşiyi getiririz merak etme bizim geçtiğimiz yollarda ot bitmez kenan hafta sonu kaçıyozmu yine marmarise şiş yeriz germencikte çay içeriz ulada balık rakı marmariste eksozcu usta da reno serviside bize yine çay söyler hava alanı çıkışında yine polislerle çay içeriz HADİ BE KANKA
    CENGOMOTO

kirpi48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu torbalı-incirliova 6 km ve muğla - ula 33 km olaylarına takıldım ben.acaba torbalı-incirliova 60 olacaktı da sıfırlar mı çıkmadı? ve de muğla - ula araı 33 değil de 13 km `dir.bunlar dışında gezi güzel ,uzun yol iyidir.

asya09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler yaz aylarında da bu tip gezleriniz yok mu yaa ben aydın merkezde oturuyorum bekliyorum

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    GEZİLER TAM hızla devam ediyor senin gözün yolda olsun şimdi foça tarafını feth ediyoruz yakında senin taraflarada geliriz sen güzel yerlerin listesini hazırla ve sonraki mesajları mt izmir içine yaz hadi çalışmaya başla bize güzel ve sakin bir yer ayarla hemen gelelim
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler