Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kKARABÜK ÜN TEK ENDUROCUSUNDAN

Motovento
    REKLAM ALANI
    celiloglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 660 TENERE
    Evet karabuk un tek endurocusu olarak gurur duyuyorum ve içinde enduro ruhu olan karabuklu arkadaslarımı bulmak gayretındeyım...
    tek basına gazlamak sarmıyor...

aksam yol donusu sehır merkezınde zor bır durumda kalmıstım kı ahanda buldum dedım bırden...
    ama nerede cok gızlı bırseyın benı ızledıgını ogrenınce dahada zor bır durumda kalmıstım)) yurdum ınsanı işini cok ıyı bılıyor

karıt koyu cay kenarı safranbolu gayza bası sarı cıcek dagı su arıtma tesısı sırası ıle ama en cok koyan buraları gezerken oruclu olmamdı...

beya ınatlasmıstık bu hayvanlarla

oruclu oruclu bunları gorunce bır anda 61 gun cok kısa gıbı geldı gozumun onune seytanla bıraz pazarlık yaparsın yapamazsın ama yapmadım tabıkı yemedım kac gece ruyalarıma gırdıler ama...

05,10,2008 tarıhli gezi
    bir bankacı abımıze benım teklıfım uzerıne asya 200 luk aldık saolsun abımızde benı sever deposunu doldurmus sen pazar gunu bunu bir dene nasıl bak dedı
    aaaa hıc abimizi kırarmıyım buyuklere saygımdan oturu kıramadım onu ve motoru deneme teklıfını kabul ettım
    iç ses : içimdeki enduro hevesınden deıl
    iç ses : yalan soleme sus dolu depo guzel motor daglar senı beklıyor
    iç ses : ya aslında bu pazar yatacaktım abımızı kıramadıgımdan deneyeyım motorunu
    iç ses : yalancıııııııııı
    ve dustum yollara muze kent safranbolunun ormanlarına aşagı ciftlık koyu bes tepeler incekaya su kemeri...

bartın kampında abılerımden ogrendım enduro gezısı cıkulatasız olmazmıs ve alıyorum cıkulatalarımı dusuyorum yollara

biraz asırı hız ve frenlerın tam tutmadıgını ogrenıyorum

önceden toprak olan yola mucur dokmusler :(

ve toprak yolla bulusuyorum

muze kent safranbolu ipek yolu uzerınde bulunmasından dolayı zamanındakı seyyahlar develerı ıle bu koprunun ustunden gecerlermıs...

aksam oldu artık eve donmek lazım dı kıi bir de ne goreyım köylü teyzelerım oturmuslar aksam çayı içiyorlar tabikide canım cekti sıcak sıcak hemen yol sorma bahanesi ile yanaştım yanlarına nerelısen felan derken baktım cayı koydular bana
    teyzenın bırı olum aksamda oldu sen acsındırda dıye bır soru sorunca birden sevındım yok felan yalancıktan dur ben sana bir kaygana (yumurta sut un karısımı) yapayım dedı ne oldugunu bılmıyordum ama olsun actım koyu bır sohbet cay kaygana derken aksam oldu ve eve dogru yolculuk
    tabi endurocu olmanın oramanda dolasmanın bazı faydalarıda yok deıl işte aluclar

KARABUKTEN HERKESE SELAMLAR YOLU DUSENI CAY İÇMEYE BEKLERİM

enduroclub.org 'dan alıntıdır
    Celil özdemir
    https://www.facebook.com/groups/285722234932863/?fref=ts

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dağ, bayır düzgelir sana..

Motosikleti
    mondial 151 rs
    güzel bi geziolmus... orda olmak isterdim

Motosikleti
    YAMAHA 660 TENERE
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dağ, bayır düzgelir sana..
    estafurullah yeni yeni ögreniyoruz işte...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 PM ----------

Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi geziolmus... orda olmak isterdim
    kardeşim her zaman beklerim müze kent safranboluya (karabük)
    Celil özdemir

Alıntı mı

Tekerinize sağlık yazın inş. görüşmek üzere diyelim; memleketime gelirsem büyük ihtimal görüşürüz.Geliriz ama rehberlik isteriz safranbolu da kabul mu?

Motosikleti
    YAMAHA 660 TENERE
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı mı

Tekerinize sağlık yazın inş. görüşmek üzere diyelim; memleketime gelirsem büyük ihtimal görüşürüz.Geliriz ama rehberlik isteriz safranbolu da kabul mu?
    siz gelin gerisini siz bana bırakın... zaten safranboluya girşi yaptıgınız anda bir motorcu var mış burada kross cu diye sorarsanız bana kesinlikle ulaşırsınız. ki gelmeden önce haberleşelim.
    Celil özdemir

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    bugün karabük sokaklarında bir cbf150 olacaktı ama hava şartları el vermedi, lodos olmasa yine çıkacaktım yağmura inat ama yemedi :D otobüse bindim geldim.

karabük üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. yarın döneceğim arada bir geliyorum. inşallah bir dahaki gelişimde tanışırız. hatta ben motorsuz geldiğimde de sana uğrayıp motoruna el koyayım karabükte olduğum sürede :D
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Alıntı celiloglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz gelin gerisini siz bana bırakın... zaten safranboluya girşi yaptıgınız anda bir motorcu var mış burada kross cu diye sorarsanız bana kesinlikle ulaşırsınız. ki gelmeden önce haberleşelim.
    Tamamdır abicim.Kısmetse görüşürüz...
    Ehliyette cepte rahat rahat yolda yaparız artık

Cem Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende karabük eflaniliyim

ama istanbulda yaşıyorum

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    meşhur kuzenler CİHAN ve BİROL78 de sıkı enduroculardır ve karabüklülerdir, eğer bu topic'i görürlerse mutlaka bikaç resim paylaşırlar
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    Regal Raptor DD125E
    bende karabükiüyüm üstad geldiğimde turlarız
    [B]Kara Yılan[/B]
    [B]67 LP 278[/B]

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    gardaş ellerine sağlık yalnız tecrübeli 1 endro kroscu olarak 1daha oruçlu çıkmamanı tavsiye ederim adanadan selamlar.

Motosikleti
    YAMAHA 660 TENERE
    [/COLOR]
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün karabük sokaklarında bir cbf150 olacaktı ama hava şartları el vermedi, lodos olmasa yine çıkacaktım yağmura inat ama yemedi :D otobüse bindim geldim.

karabük üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. yarın döneceğim arada bir geliyorum. inşallah bir dahaki gelişimde tanışırız. hatta ben motorsuz geldiğimde de sana uğrayıp motoruna el koyayım karabükte olduğum sürede :D
    Hocam şu anda askerdeyim.Şafak 280.ARalık ayında izen geleceğim.Denk gelirse muhakkak görüşmek isterim.Ama askerden sonra her zaman beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:11 PM ----------

Alıntı Cem Demir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende karabük eflaniliyim

ama istanbulda yaşıyorum
    Hocam bende Eflaniliyim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 PM ----------

Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meşhur kuzenler CİHAN ve BİROL78 de sıkı enduroculardır ve karabüklülerdir, eğer bu topic'i görürlerse mutlaka bikaç resim paylaşırlar
    Sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:13 PM ----------

Alıntı mesut78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende karabükiüyüm üstad geldiğimde turlarız
    Tamam.Haberleşiriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:13 PM ----------

Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaş ellerine sağlık yalnız tecrübeli 1 endro kroscu olarak 1daha oruçlu çıkmamanı tavsiye ederim adanadan selamlar.
    Acemilik üstad.
    Celil özdemir

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    biz karabük'e geldiğimizde seni niye görmemişiz,çılgın endurocu,neyse ilk karabük turumuzda katılırız sana,yaza kadar askerlikte bitmiş olur.
    kuzenler arada bazen karabük'ü motorlu yada motorsuz ziyaret ediyor zaten.
    facebook(Fazer Tutkunları)

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz karabük'e geldiğimizde seni niye görmemişiz,çılgın endurocu,neyse ilk karabük turumuzda katılırız sana,yaza kadar askerlikte bitmiş olur.
    kuzenler arada bazen karabük'ü motorlu yada motorsuz ziyaret ediyor zaten.
    haftaya çarşamba sabah karabükte olmak üzere motorla gideceğim hava şartları yine yamuk yapmaz ise, haydi birlikte gidelim :D o gün dükkanlar kapalı olacakmış

celiloğlu, inşallah görüşürüz ömrümüz varsa ilerleyen zamanlarda. şimdiden hayırlı tezkereler o zaman şafak baya varmış :D
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    YAMAHA 660 TENERE
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya çarşamba sabah karabükte olmak üzere motorla gideceğim hava şartları yine yamuk yapmaz ise, haydi birlikte gidelim :D o gün dükkanlar kapalı olacakmış

celiloğlu, inşallah görüşürüz ömrümüz varsa ilerleyen zamanlarda. şimdiden hayırlı tezkereler o zaman şafak baya varmış :D
    Tamam görüşmek üzere..
    Celil özdemir

selam celil abi elif abladan durmadan seni arıyodum sen tanımazsın beni motor alcaktım sana danısacaktım neyse aldım artık cross aldım bende 200cc yeniceye beklerim tam bizim motorluk yerlere götürürüm abi seni..

Motosikleti
    YAMAHA 660 TENERE
    Alıntı loRdM3n_xX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam celil abi elif abladan durmadan seni arıyodum sen tanımazsın beni motor alcaktım sana danısacaktım neyse aldım artık cross aldım bende 200cc yeniceye beklerim tam bizim motorluk yerlere götürürüm abi seni..
    Tamam Kardeşim.Yenice'nin dağlarında gezmek isterim hele toprağı ve çamuru bolsa.. Bu Elif abla hangi abla?
    Celil özdemir

Alıntı celiloglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam Kardeşim.Yenice'nin dağlarında gezmek isterim hele toprağı ve çamuru bolsa.. Bu Elif abla hangi abla?
    valla abi nasıl anlatayım bizim otobüs var karabk yazıhanesinde calısıyo yenice etapta gel abi crosslarla gezeriz yeniceyi ama subatta askere gidiyom sanırım sende askerdesin subata kadar gelirsen cok deli yerlere gideriz motorlarla..

Motosikleti
    asya 200gy-2
    merhaba arkadaşım bendede asya200gy var. gerçekten motorda yalnızlık çekilmiyor. boludayım buralara gelirsen beklerim. bende aralık nasipse askerim. görüşmek dileğiyle..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler