Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Salacakta çey keyfi -Anadolu kavağı gezi Fotografları (10

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    günlarden pazar saat 12 yi gösterdiginde feribotla hareme geçip oradan salacaga yola cıktık caylarımızı yudumladıktan sonra
    ver elini anadolu kavagına ama öncesınde gurkan abinin balık krizi tutunca solugu balıkcıda aldık ekmek arası balıgı yiyen yedi yemeyen karnının gırıltısıyla yola koyuldu ıstıkamet anadolu kavagı bu arada yeni tanımıs oldugum arkadaşlara ben ve florence adına tesekkurlerımı sunuyorum sıcak bir karsılama gülen yüzler vardı yabancılık cekmedik saolun var olun yalnız aksam eve donerken sucuk gıbı olduk tam bır aksıyondu neyse sızlerı resımlerle basbasa bırakayım iyi seyirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    bu kadarçıkmı
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    devamı gelıyorrrrrrrrrrrrrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:19 ----------

yok böyle bir sevgi sıkı sıkı sarılmış yegen
    [URL

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:21 ----------

Balık molası

iyide balıklar nerde

neden sırtınızı döndünüz niye küstünüz bana bi atilla sırtını dönmedi bana oda balıkları kesıyodu heralde

anadolu kavagı hasar tespit yapılırken

contıravolta senın yanında halt yemiş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:32 ----------

yarasın abi afiyet olsun

Paparazzi yakalar nabıyon bakim orda seni seniii

BÜYÜK BİR AİLE FOTOGRAFI

Tam kadro

3 Elli hemşom

Tamamen dogal

Havada Aşk kokusu var

resimlerin devamı geliyorr....

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    süperrrrrrrrrrr
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    buda kim

Benmişim

birazda bu tarafa poz verin ama

ben daha güzel çekiyorum

hasar tespitin sonuna gelirken

benzini bitmiş hemşom itekliyor

kaleyi feth etmek için yola koyulan mt nin askerleri

sendemi florence kaleyimi feth etcen benimi

Kralın mektuplarını vermeye giden Attila

motorize ekipte geliyor alalalalalalal hucummm

GENCLER TAKIMI

Baba Kız Kaleyi feth ettiler

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    güzel bi gezi kaçırmışız, fotolar için teşekkürler..

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    güzel gezmişsiniz insan bi haber verir bu arada az önce eve geldim ..ıslanmayan yerim kalmadı ..ilk defa yagmur deneyimimdi biras soguk ve ıslak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache

orda gezerken bi baktım surda örümcek adam gürkan abi la oglum ne ugrasıyon öyle bırak ellerını daha kolay olur ne yabmak ıstıyosan dedı
    resımlere bakmaktan yorulduysanız buyrun çaylarınızı yudumlayın ıscak ıscak

şimdilik bu kadar

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Güzel olmuş.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper gündü be....
    HASAN abi videolarda istiyoruz... :D
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    iyi çekemedim ama eklicem ugrasıyom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:58 ----------

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi çekemedim ama eklicem ugrasıyom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:58 ----------

Eyvallah abi harikasın...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:17 ----------

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah abi harikasın...
    ben sizler için varım seninkinide ekledim bidahakine daha güzel bi çekim olur inşallah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    gunaydın diger resimleride bekliyoruz

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederım harıka bır gundü bırazdan bendeki resımlerıde atarım gunun sonunda boğaz koprusunu bildiğim bütün dualarla ALLAHIN izni ile geçtım ama böyle rüzgar yağmur aracların suları göz gözü görmuyordu hiç bir sey göremıyordum vizörü yarımdan bı fazla açtım ama ne fayda aynadan arkamı net göremıyorum bu beni huzursuz edıyor .Önümü zar zor görebılıyorum bırde rüzgar vuruyor en sonunda arkadan oğlum baba dedi o da anladıki gidemıyoruz otoban köprüden daha tehlıkeli FAKAT ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİ KINIYORUM SANKİ GÖKTEN YAĞMUR DEĞİL ATEŞ YADA TAŞ YAĞIYOR BUNLAR DA OLABILDİĞİNCE HIZLININ HIZLISI EVLERINE KACIYORLAR TAM BIR CAN PAZARI BU NE YA en sonunda oğlumla ortak karar bu arada onu tebrık edıyorum aklımdan geceni okudu yetişiyor işte abileri baba dedi otobandan cıkalım ve beşiktaş sapağından cıktık yolu uzatma pahasına daha cok ıslanma pahasına yolumuza otoban dışı devam ettık evet cok şükür hamd olsun sağ salım eve geldık eldıvenler hariç yağmurluklar işe yaramıştı ve bu arada berk kardeşime buyuk gecmiş olsun verilmiş sadakası varmış ucuz atlattı kazasını yol kenarında bulunan sarmaşık dallar ona sünger vazıfesi görmüştü ve her işte bır hayır var niye 20 mt aşağısı yada yukarısı değil de orası işte ALLAH cc onu korudu sevdıklerıne bağışladı gecmiş olsun resımler gelıyooooooorrr

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Talihsizlik ve geçirdiğim kaza sonucu fazla kalamadım fakat geride kalan arkadaşların eğlenmiş olmasına sevindim fotolar güzel çıkmış muhabbetiniz daim Allaha emanet olun.
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:01 ----------

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederım harıka bır gundü bırazdan bendeki resımlerıde atarım gunun sonunda boğaz koprusunu bildiğim bütün dualarla ALLAHIN izni ile geçtım ama böyle rüzgar yağmur aracların suları göz gözü görmuyordu hiç bir sey göremıyordum vizörü yarımdan bı fazla açtım ama ne fayda aynadan arkamı net göremıyorum bu beni huzursuz edıyor .Önümü zar zor görebılıyorum bırde rüzgar vuruyor en sonunda arkadan oğlum baba dedi o da anladıki gidemıyoruz otoban köprüden daha tehlıkeli FAKAT ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİ KINIYORUM SANKİ GÖKTEN YAĞMUR DEĞİL ATEŞ YADA TAŞ YAĞIYOR BUNLAR DA OLABILDİĞİNCE HIZLININ HIZLISI EVLERINE KACIYORLAR TAM BIR CAN PAZARI BU NE YA en sonunda oğlumla ortak karar bu arada onu tebrık edıyorum aklımdan geceni okudu yetişiyor işte abileri baba dedi otobandan cıkalım ve beşiktaş sapağından cıktık yolu uzatma pahasına daha cok ıslanma pahasına yolumuza otoban dışı devam ettık evet cok şükür hamd olsun sağ salım eve geldık eldıvenler hariç yağmurluklar işe yaramıştı ve bu arada berk kardeşime buyuk gecmiş olsun verilmiş sadakası varmış ucuz atlattı kazasını yol kenarında bulunan sarmaşık dallar ona sünger vazıfesi görmüştü ve her işte bır hayır var niye 20 mt aşağısı yada yukarısı değil de orası işte ALLAH cc onu korudu sevdıklerıne bağışladı gecmiş olsun resımler gelıyooooooorrr
    Sinan abi teşekür ediyorum allah hiç birimizin acısını yaşatmasın göstermesin. 4 çekerlere dikkat heran herşey olabiliyor Verilmiş sadakamın oldugunu anladım orası degilde daha aşşağıda dedigin gibi bi yerde o manzarayı düşünmek bile istemiyorum. Resimler için teşekürler. Takip ediyoruz karelerinizi.
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:13 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:23 ----------

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bu kadarmı fotolar.???? Sabah hava güzel diye yağmurlukları almamıştım bunun cezası olarak donuma kadar ıslandım ...Güzel ve eğlenceli bir gezi oldu.Katılan herkese şahsım adına teşekkür ederim.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler