Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Geldi gecti bayram fotoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler güzel gezi güzel bende de ne fotolar var bilseniz
    Selçuk kardeşim haydı bekletme bızı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 ----------

Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi harika kareler paylaşım için teşekkürler (bagajdaki turşular mükemmel gözüküyor abi)
    turşular valla harıka bır arkadaşımız kendılerı yapmışlar hemen kaptım sağ olsun kendılerıne teşekkür ederım tekrar burdan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar arkadaşlar gezin görün eğlenin fotoğraflayın ve bizlere sunun,tatlı su acı su tuzlu su muhabbetleride güzeldir tadında kalırsa.Bir araya geliriz toplaşırız eğleniriz bunlardan gayrisı hikaye .Şimdi etki tepkiler oluşuyor, etkilemeyelim tepkilenmeyelim. Allaha emanet olun.Gürkan beyede hürmetler aramasın sormasın mesajlarımıza da maalesef cevap vermiyor hayırdır. bundan kelli bayramlarda kendisine mesaj atmıyacağım,herhalde kendisi benden genç ki ilk mesajı kendisi atmak istiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:42 ----------

En büyük FENERBAHÇE ilkler takımı oley

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:43 ----------

askon valla kebap payımı isterim ona göre

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı CAPANORD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arkadaşlar gezin görün eğlenin fotoğraflayın ve bizlere sunun,tatlı su acı su tuzlu su muhabbetleride güzeldir tadında kalırsa.Bir araya geliriz toplaşırız eğleniriz bunlardan gayrisı hikaye .Şimdi etki tepkiler oluşuyor, etkilemeyelim tepkilenmeyelim. Allaha emanet olun.Gürkan beyede hürmetler aramasın sormasın mesajlarımıza da maalesef cevap vermiyor hayırdır. bundan kelli bayramlarda kendisine mesaj atmıyacağım,herhalde kendisi benden genç ki ilk mesajı kendisi atmak istiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:42 ----------

En büyük FENERBAHÇE ilkler takımı oley

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:43 ----------

askon valla kebap payımı isterim ona göre

abi kebaplar sana helal olsun ortada yanlış anlaşılma var sanırım ben kımseye laf etmedım etmemde sağlık olsun kaldıki sızın konusu gecen topicde tek yazım olmamıştır öyle şeymi olurmuş sen bılırsın benı bir gezi planlanır ama şartlar uygun değilse iptal edılır bundan doğalı olmaz zaten ama dıkkatınızı cekerım insanlar bır bırlerını tanımadan kendını bilmezler deyıp ağır ithamda bulunamaz yoksa bız burda kendı aramızda şakalaşırız ki muhatabım olan arkadaşım da cevabını bana vermiştır hepinizin yolu acık olsun ALLAHA emanet olun

takım polimiğide cıkmasın En buyuk beşiktaş abi

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Dostum, askon ve diğer motorcu arkadaşlar çok güzel eğlenmişsiniz valla bravo... bende geziye çıkıyorum fakat böyle izleyince daha bi keyifli oluyo ... sevgili adaşım,sevgili çağla,ve diğer ismini bilmediğim fakat forumda sıkça karşılaştığım simalar,inş.keyfiniz daim olur inş.daha nice geziler düzenlersinizde bizlere burada resimli sürprizler hazırlarsınız.burada gezmiş olduğunuz yerlerin resimlerini bizlerle paylaşmış olmanız bile bence yeterlidir paylaşım için teşekkürler.herşey gönlünüzce olsun.
    Büyük motorcu ARDA' ya sevgilerimle....

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı ımroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, askon ve diğer motorcu arkadaşlar çok güzel eğlenmişsiniz valla bravo... bende geziye çıkıyorum fakat böyle izleyince daha bi keyifli oluyo ... sevgili adaşım,sevgili çağla,ve diğer ismini bilmediğim fakat forumda sıkça karşılaştığım simalar,inş.keyfiniz daim olur inş.daha nice geziler düzenlersinizde bizlere burada resimli sürprizler hazırlarsınız.burada gezmiş olduğunuz yerlerin resimlerini bizlerle paylaşmış olmanız bile bence yeterlidir paylaşım için teşekkürler.herşey gönlünüzce olsun.
    Büyük motorcu ARDA' ya sevgilerimle....
    DOSTUM ADAŞIM sinan teşekkür ederım ardaya selam ve sevgılerını iletırım gece 11 30 . 12 00 sularında mıllet asker gönderıyor arabalarla gurup dolaşıyorlar bırazda tadını kacırıyorlar aslında ana caddedeyız o gurupla beraberınde bır ss zavallı kasksız bır gazlıyor bi ileri bir geri sonunda arda sesını duydu uykudan kalktı cama koştu ya

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    ona benim motorda öğreteceğim bu işi

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kebaplar sana helal olsun ortada yanlış anlaşılma var sanırım ben kımseye laf etmedım etmemde sağlık olsun kaldıki sızın konusu gecen topicde tek yazım olmamıştır öyle şeymi olurmuş sen bılırsın benı bir gezi planlanır ama şartlar uygun değilse iptal edılır bundan doğalı olmaz zaten ama dıkkatınızı cekerım insanlar bır bırlerını tanımadan kendını bilmezler deyıp ağır ithamda bulunamaz yoksa bız burda kendı aramızda şakalaşırız ki muhatabım olan arkadaşım da cevabını bana vermiştır hepinizin yolu acık olsun ALLAHA emanet olun

takım polimiğide cıkmasın En buyuk beşiktaş abi
    Herhalde kardeşim aramızda sorun olmaz olabilemez.Tabi en büyük Allah sonra Peygamber Sonra ehli beyt.......................sonra Fenerbahçe ali şen baskan fenerbahçe şampiyon

İrtibatı koparmayalım yılbaşı öncesi nevaleyi kap gel partisi var topic açacağım

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    askon
    bak bakalım[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:53 ----------

[IMG][/IMG]

bak oğlumuda bana benzettiler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:53 ----------

daha ne resimler var

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    abi süpersınız yaaaaa valla yeğenımı de benzetmişsiniz hani

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    ben çıkıyorum iyi akşamlar yarın musait olursam topik açacağım

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ben çıkıyorum iyi akşamlar yarın musait olursam topik açacağım
    iyi akşamlar abi beklıyporuz merakla

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bu ne ya Selçuk.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    resımlere canlılık katan dostlarımın güzellikleri onlar
    Teşekkür ederım abi ama konunun başında yazdığımdan bır arkadaş alakası olmadan başka bır gezı iptal olmuş sanırım onlara atfen yazdığımı sanmış halbuki yazının muhatabı sevgılı arkadaşım mehmet cevap vermiş zaten ne alaka ben burdan başka bır topic için gönderme yapacağım sanırım o arkadaş benı tanımamış ben kendi açtığım topicde kendı arkadaşlarıma atıfta bulunur nazım gecen arkadaşlarıma şaka yapar laf atarım böyle burdan başka topice laf atmak bana yakışmadığı kımseye yakışmaz bana kendını bılmez demiş üzüldüm o da yetmezmiş gıbı topic acmadan gezı duzenleyen kendını bılmezlere dıyorum demiş halbukı hepımız dost değilmiyiz burda motosıklet sevgımız bunu pekiştirmıyormu
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda harbiden götürdüm dolmaları.
    bayramın 2 . günü süper geçti bütün arkadaşlara teşekkür ederim sahsım adına dolmalar turşular etler ve tabiki muhabbet süperdi,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:33 ----------

askon
    bak bakalım[IMG][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:53 ----------

[IMG][/IMG]

bak oğlumuda bana benzettiler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:53 ----------

daha ne resimler var

bu resim bana bişeyleri hatırlatıyor
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    cok guzel olmus ellerınıze saglık
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ne hatırlatıoyor açılım yaparmısın gurkan usta

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    ne hatırlatıoyor açılım yaparmısın gurkan usta

buyrun eski bir nostalji

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buyrun eski bir nostalji

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler