Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ledow'La GiderDim Gidemezdim derken,Gittim;GEldim 7 gün 1900 km Ege Turu/

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atma Recep sana ne zaman kitledim
    marmok'a giderken gitme dedin yanarsınd edin hatırlaa msnde webcamlı sesli sohbeti
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr
    Harika bir gezi olmuş tebrik ederim ...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marmok'a giderken gitme dedin yanarsınd edin hatırlaa msnde webcamlı sesli sohbeti
    demek herkesi fişekliyomuşum...ama o zaman sende mondıal 151 rs vardı galiba..şimdi olsa yine derim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

demek herkesi fişekliyomuşum...ama o zaman sende mondıal 151 rs vardı galiba..şimdi olsa yine derim...
    sen dersin ama ben giderim ama bu sefer büyük iddaa koyarım

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    tebrik ederim gerçektende tekerine sağlık
    helal sana Özerim
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    sen dersin ama ben giderim ama bu sefer büyük iddaa koyarım
    en azındansen akıllı adamsın ybrye geçtin...mondıyı bu kekorolar gibi dünyanın tek motoru zannedip yere göğe sığdırmadın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

yok artık =) o başlangıçtı ve kasa taşımak içindi :D

Motosikleti
    yok artık =) o başlangıçtı ve kasa taşımak içindi :D
    bu elemanlar 11 yaşındaki çocukların ilk aşklarını dünyadaki tek kadın sanmaları gibi motorlarına bağımlı hale geliyor...bknz süleyman nikli putperest..

slyscorp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki srad 750cc
    ÖZERİM gezi de fotolarda çok güzel olmuşş sorunsuz geçtiğinide çok sevindim
    ( gerçi önceden haberim vardı ama ) şimdi fotolara bakıpta yazmamak olmaz dimi daha yeni bakabildim valla
    hey sen dört teker sürücüsü arkamdan sellektör yapma
    Gazı açtığımaa dikiz aynasında bile görünmüyorsun. Naber Noldu
    Yetişicem diye yırtınma YEMEZZZZZZZZZZZ

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Özer helal olsun kardeşim benim çocukluğundan beri hayalini kurduğum rotayı gerçekleştirmişsin. Harika bir gezi olmuş sorunsuz bitmiş çok şükür. Fotoğraflar ve anlatım için teşekkürler.
    kanka bunlara çerez gezi deniyor...Diyarbakıra Karsa gidicen Antalyaya inicen gözüme girecen...
    Çerez gezimi ? Aman Allah ım şunu söyleyene bak sen Beşiktaş ile Mecidiyeköy arasında geziyorsun boyna birde adamın yaptığı 1900 km yola laf ediyosun. Taş olursun taş

Seni tirbiyesiz fesat panda

Sen daha 600 km lik rotayı söylediğimde bile gelemem dedin birde adama laf atıyosun. Suss tüüttt hııımmmmm cısssss.

bu elemanlar 11 yaşındaki çocukların ilk aşklarını dünyadaki tek kadın sanmaları gibi motorlarına bağımlı hale geliyor...bknz süleyman nikli putperest..
    Alem adamsın yav gülesim geliyor yazılarına Birincisi putperes değilim puta takınsaydım senin gibi bereket tanrısına tapınmazdım
    Bereket tanrısını bilmeyenler için aşağıya resmin linkini ekliyorum resmi eklemiyorum ayıp olmasın
    http://img.blogcu.com/uploads/burakulgenalp_bereket.jpg

İkincisi dostum motoruma bağımlıyım çok şükür dediğim gibi o benim 3 numaralı aşkım ve biz çok sevişiyoruz aramıza girme kara kedi.

Senin gibi hay ben bu motorun selesine hay ben bu motorun yağ eksiltmesine hay ben hay ben demiyorum
    Tekirdağ-Çorlu

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    babcım çok canım çekti yaaa...uufffffffff....ama ben "çalış, çalış, çalış..."

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Amanın başlığı yeni gördüm süper bi geziydi özer fotolar için teşekkürler dönüşte erken dönmek zorunda kalmasam bodrumda eğlensek çok güzel olacaktı ama sağlık olsun açılışı yaptık bi kere yollar bazen gözümüzde büyüsede gidince bütün yollar bitiyor benzin biraz ucuz olsa hemen turkiye turuna girişirim
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çerez gezimi ? Aman Allah ım şunu söyleyene bak sen Beşiktaş ile Mecidiyeköy arasında geziyorsun boyna birde adamın yaptığı 1900 km yola laf ediyosun. Taş olursun taş

olm adam sen yaşta moturla irlandadan trye geliyor...onu kasteddim...gitme gelme 1900 traş...aslında sırf gidiş önemli...yani 900 kmlik gezi bu...dönüşü napam ben...totalı napam...adam aydına gitmiş işte daha ne...

Seni tirbiyesiz fesat panda

Sen daha 600 km lik rotayı söylediğimde bile gelemem dedin birde adama laf atıyosun. Suss tüüttt hııımmmmm cısssss.

12/12 çalıştığımı biliyon nası gelem ...izin olsa bile akşamına işe yetişemem...

Alem adamsın yav gülesim geliyor yazılarına Birincisi putperes değilim puta takınsaydım senin gibi bereket tanrısına tapınmazdım

sen rodsıtarperestsin...demek dragstar alsan din değiştiricen...

Bereket tanrısını bilmeyenler için aşağıya resmin linkini ekliyorum resmi eklemiyorum ayıp olmasın
    http://img.blogcu.com/uploads/burakulgenalp_bereket.jpg

asıl tirbiyesiz sensin ırz düşmanı yengen olm o senin

İkincisi dostum motoruma bağımlıyım çok şükür dediğim gibi o benim 3 numaralı aşkım ve biz çok sevişiyoruz aramıza girme kara kedi.

erken boşalıyosun ama hiç gezmiyon ki...karşı tarafıda mutlu etmen lazım...çorluda balaban dondurmadan eve itmeyle olmaz motorculuk...

zaten titreşimden cinsel hayatında etkilenmiştir doğal olarak...

Senin gibi hay ben bu motorun selesine hay ben bu motorun yağ eksiltmesine hay ben hay ben demiyorum

segmentinin en konforlu makinası...bu kadar yağ ekiltme kadı kızındada olur...

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    segmentinin en konforlu makinası...bu kadar yağ ekiltme kadı kızındada olur...
    La dur dur gülen yerimin üzerinde oturuyorum şimdi. Beni böyle komik şeyler söyleyipte güldürme abdestim kaçıyor her seferinde
    Tekirdağ-Çorlu

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amanın başlığı yeni gördüm süper bi geziydi özer fotolar için teşekkürler dönüşte erken dönmek zorunda kalmasam bodrumda eğlensek çok güzel olacaktı ama sağlık olsun açılışı yaptık bi kere yollar bazen gözümüzde büyüsede gidince bütün yollar bitiyor benzin biraz ucuz olsa hemen turkiye turuna girişirim
    Kankam Sendende REsimler BEkliyoruz. Sende Çekmiştin Fotoraf Hatırlatırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:32 PM ----------

Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir gezi olmuş tebrik ederim ...
    TEşekkür Ederim ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:32 PM ----------

Özer helal olsun kardeşim benim çocukluğundan beri hayalini kurduğum rotayı gerçekleştirmişsin. Harika bir gezi olmuş sorunsuz bitmiş çok şükür. Fotoğraflar ve anlatım için teşekkürler.
    Abi Cok SAgol İnsallah Sende En kısa Zamanında Hayal Ettiğin Bİ GEziye Direksiyon ÇEvirirsin..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 PM ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babcım çok canım çekti yaaa...uufffffffff....ama ben "çalış, çalış, çalış..."
    Olsun Zamanı gelir Usta Buluverirsin sende kendini Yollarda ) Ama Sen Genede Çalış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:34 PM ----------

en azındansen akıllı adamsın ybrye geçtin...mondıyı bu kekorolar gibi dünyanın tek motoru zannedip yere göğe sığdırmadın...
    ADam Gibi YOla Çıkıpta Bi Gaz AÇtıgını Göremedik MEto.. Ona Buna Ne LAf Atıp Duruyosun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 PM ----------

Alıntı slyscorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖZERİM gezi de fotolarda çok güzel olmuşş sorunsuz geçtiğinide çok sevindim
    ( gerçi önceden haberim vardı ama ) şimdi fotolara bakıpta yazmamak olmaz dimi daha yeni bakabildim valla
    Aga COk TEsekkür Ederim, Hemen Sradı SAtıp Enduro Bi ALet Alalım sanada beraber Vururuz Kendimizi Dağa, Taşa, YOllara, Antalyaya Ruslara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:36 PM ----------

Alıntı jeynajeyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanılmaz guzel paylaşım tşk arkadaslar...
    DOstum TEşekkür Ederim İnşallah Daha Güzel Gezileride Buraya AKtarırız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 PM ----------

Alıntı roadmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi paylaşım için teşekkürler
    SAgol Abi.. ah o Bmw Bende Olsa Ne Yollar Yaparım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:39 PM ----------

Alıntı Gökhan_17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüreyine sağlık özer güzel gezi olmuş paylaşım için tşkr.....
    SAgol GÖkhanım İnşallah daha nicelerine Beraber Cıkarız..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:40 PM ----------

Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler paylaşımınız için ,özellikle Belen kahvesinden çektiğiniz resimler benim için en güzel karaler.
    Abi TEşekkür EDerim Gerçektende Çok tarih Kokan bi Yerdi Orası.. Hayran Kaldım.. Bir Sonraki GEzimde Yine ORaya ugrama niyetindeyim
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Özerim tebrikler kardeşim cesur yüreksin sen helal olsun YÜRÜ BE ÖZER
    İyi birisiyim ama en iyisi ben değilim :cherry:

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı Megaloman39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özerim tebrikler kardeşim cesur yüreksin sen helal olsun YÜRÜ BE ÖZER
    aga bu gazla bi marmaris daha yaparım ben :
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ADam Gibi YOla Çıkıpta Bi Gaz AÇtıgını Göremedik MEto.. Ona Buna Ne LAf Atıp Duruyosun[COLOR="Silver"]
    cibiefimin kurma kolu 1.5 yıllık üyesin daha neyi görecen...katıldığım gezilerin linkini mi sırf tek motordaki 50.000 km mi sokayım gözüne...

sen yokken ben gezilerdem bıktımda inzivaya çekildim...2005/2006/2007 de gezdim noktayı koydum...sonra sen fırladın çıktın ortalığa üye oldun 07 sonunda...

motorda toplam kilometren ne ki babayaro...20.000 ise onun 10 da 1 ini bu gezide yaptın...

benim 91 de mobiletim vardı...sen 91 de ne yapıyordun onu bi düşün...

1986 da eniştemin jawası altında kaldım olduğu yerde ağırlıktan...o yıllarda olimpiyatlar vardı Rusya yoktu...USSR vardı maçları bile hatırlarım...Sergeı Bubka falan...artcıyken ayağım yandı jawada...iyi oku bunları kereste...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben bakmaktan yoruldum..mükemmel olmuş ..................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paylaşım iÇİN teşekkürler..Kareler çok anlamlı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler