Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

19-20 Haziran - Kerpe Kefken Ağva Gezimizden Fotolar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    18 haziran akşamı bi anda berk kardeşimle aninden karar alarak eşlerimizle kısa mesafeli günü birlik bir gezi yapalım gibisinden msnden güzergah belirlemeye koyulduk..
    Derken internetten onca yer aramamız neticesinde ortak fikirle kerpede bulunan doğa kamping'e gidip 1 gece konaklamaya karar kıldık. Sabahtan ben ve berk işlerimizi halledip ögleden sonra 3 gibi 2.köprü istikameti olan gazi mahallesi girişinde buluşup ordan rotamıza dogru yola koyulmaya karar verdik.
    Saat 16:40 sularında gazi mahallesi 2.köprü istikameti tali yolunda berk bekler bizi ,evet kısa bir selamlaşma neticesinde mehmetçik opete kadar durmadan yola devam kararı aldık.

Evet mehmetçik opetteyiz ilk molamız ve güzergah konusunda biraz fikir alışverişi ve yanımızdaki çanta çadır vs. bunlara bir ayar çekiyoruz gezinin ilk resimide benden olsun..

Berk kardeşim akşam geç uyumuştu sabahta erken kalkıp işlerini halletmeye çalışmıştı muhtemelen çok yorulmuş olmalı daha opette uykusu gelmiş. buna ne demeli

Hayırlı işşşlerrr

Berk aldı makinayı eline hadi bakalım Ben eşim ve Sevim yenge kısacsı bi aile tablosu

mehmetçik opete ne zaman gelsek gurbetçiler ya toprağı öperler, ya oturup ağlarlar yada bu bayrağa tırmanmaya çalışırlar Allah kimseyi vatanından ayırmasın

Gururmuz şanlı türk bayragımız. Dalgalanıyor

Bayragımız nede güzel daglanıyor.

Elimle tutmaya çalıştım gayette güzel oldu

Evet opetteki son resimler birazdan yola koyulacaz istikamet kerpe ya allah.

Evet yaklaşık 90 km durmadan gazladık izmit batıdan dalarak kandıraya 10 km kala yolda bir çay içme kararı aldık derken bi cafeye denk geliyoruz gayette güzel çaylarımızı

yudumluyalım dedik bide buranın mısırı meşhurmuş mısır denemesi yapalım

mısırlar geldi oh oh sıcak sıcak.
    Evet mısırlarımızı çayımızı içtikten sonra hadi bakalım yola devam kerpeye 40 km daha varmış akşama kalmadan bi an önce gidip yerleşelim kuralım çadırlarımızı.

Evet Kerpeye geldik nihayet bi anda kendimizi kampingin birine 1 km kala buluyoruz çok harike görünüyor denizi koyları

Doga kamping'e niyetlenmiştik evet burda 2 adet daha kamping yeri varmış birine ugrayıp soruyoruz yeriniz varmı diye çok sıcak bir karşılamayla her konuda burda güvenli

ve yardımcı olabilecegini söylüyor GÜNEŞ kamping sahipleri evet hakkatende kampingleri güzel fakat biz doga kamping için geldigimizi söyledik onlarda bize tarif ettiler

Nihayet doğa kampinge geldik nihayet. Aman allahım gözlerime inanamıyorum kücük bir bahçede onca kişi çadır kurmuş kısacası orası hem kerpe merkezin icinde hemde

ufak yani kısacası hayal kırıklıgı yaşadık. ve orda kalmaktan vazgeçtik. İlk tesadüf eseri geldiğimiz GÜNEŞ KAMPİNGE gitmeye karar kıldık hemen merkezde etimizi mangal

malzememizi aldık Kamp alanına intikal ettik.
    SAAT: 20: 50

Başladık kurulmaya Hakkatende baktıkki Burası Güzelmiş Güneş kamping hem geniş hem denize sıfır ve 24 saat uyanık görevlilerle bir çok imkanları sağladılar bize

Evet Çadırlarımızı kurduk Fenada acıktık başladık mangalımızı yelemeye etleri pişirmeye geldi sıra Berk kardeşim yellemede

Uff nasılda acıkmışız etler çırıtr çıtır pişiyor yellemeye devam açlıgı yenmeye az kaldı ha gayret

Nihayet etler tavuk kanat pişti yanda ufaktan köfteyide bıraktık ızgaraya oda pişiyo yavaş yavaş masamızı kurduk ufak ufak başladık kemirmeye AFİYET olsun

Kamp ateşimizide güzelce bi yaktık ohh allah muhabbetimizi bozmasın .

Ben ve eşim Muhabbet koyu allah bozmasın

Birazcık resim kabiliyetimi ön plana çıkarayım dedim kor ateş. Ve birazdan yatma vakti saatte ewpey ilerledi hepimiz yol yorgunu uyuyalım dedik yarın
    yola devam.

Berk ve ve sevim keyiflerine diyecek yok

Sabah 8:05 berk benden önce uyanmış gece harika bi uyku çektik berkte beni uykuda yakalamış gece çok horlamışım

Evet kahvaltı saati berk bi topuk kahvaltıları getirdi bizde masamızı kurduk kahvaltıdan sonra yola devam.

Evet burayı gündüz gözüyle gördük daha bir büyülendik pazar sabahı ve burdan ayrılmak biraz hüzünlendiriyor. gerçekten harika doğa deniz iç içe.

Berk aldı eline makinayı kareleri yakalamaya calısıyor.

Evet yeni aldıgım Solda MAVİ olan 4 kişilik çadırımda kendini nasılda gösteriyor

Motorumun arkasına yükümü koyabilmem için yapmış oldugum aparat. 20 kiloya kadar tyaşıyor el yapımı maddein Mehmetay18
    Hayırlı işlerrrrr

Ben ve berk biraz sahil turuna cıktık ha düştük düşücez

ben ve kankim

Kasklarımız hazır

AAAA GÖZLERİME İNANAMIYORUM BİZDEN ÖNCE GELENLER LOGOSUNU yapıştırmışlar baya geliştik anlaşılan

Evet bizde hazırlandık Motorlarımız hazır harekete geçecez istikamet KEFKEN ortalama 20 km yol bizi bekler.

Güzel pozlar vemeye devam ediyorum Bu arada genelde bir kamp ortamında WC VE DUŞ önemlidir burda WC VE duş mevcut bilginize

Berk ve sevim yola hazırlar

ben

Evet Çadır kurduğumuz güneş kampingten kareler aldık merak edenler için gidip görmenizi tavsiye ederiz.

bu adam napıyor böyle=?

Köpegini serinletiyor görende boğuyor sanacak neyseki serniliyorlar hayrılı işler karışma bende diyorlar.

Çifte kumrular

Ve ben gözlerimden okunuyor galiba

Kankime bak beee

Yarasssssıııın

Ben keyfim ve kahyası

Kefken den kareler

kefkende cafedeyiz rica ediyoruz garsona aile tablsou cıkıyor ortaya allah razı olsun Birazdan yemek gelecek sonra agvaya dogru harekete geçecez ortalama 60 km
    iyice bi dinlendik birazdan yola devam

Leylekmi martımı anlayamadım

Ağva yolunda Yolda rastladıgımız bi kale görüntüsündeki cafe veya rastaurtant ama son derece harika ve modern. resim çekmeden geçemedik.

El sallıyoruz bi aile karesi daha ölümsüzleştirdik agvaya dogru yola devam ediyoruz.

Ve agvadayız plaj tıka basa dolu harika bir gün.

Berk ve eşi

ben ve eşim

Plaj tıka basa berkte plajdan bir kare istedi hay hay ortam harika

Kankimle biraz muhabbet ediyoruz

İşte hareketi

Derken yunus balıkları sahile akın etmiş gerçekten büyülediler bizi

aldım makinayı yakalamaya çalışıyorum çok sıcak bir hayvan.

herkes meraklı izliyor yunusları ama hava bi anda kapandı yagmur yagacak galiba evet hava iyice kapanıyor bizde artık istanbula dogru harekete geçiyoruz.
    güle güle yunuslar güle güle agva hoşçakalın özleyin bizi

evet agvadan şileye 45 km full virajlı yollar harika ama heran yağmuy yagdı yagacak korkusuyla mukkun oldugunca hızlanıyoruz.

Bi anda yagmur bardanktan boşalırcasına yagıyor bizde kendimizi şans eseri bi evin yola bakan kapısı açık araba garajına atıyoruz motorlarımızla içeri giriyoruz yagmur o

kadar şiddetliki garajda bile ıslanıyoruz nerdeyse. evet bu Bey amcada o sırada 60 model anadoluyla oradan geçerken bizi gördü geri geri gelip çocuklar orası benim

evim garajda benim istediginiz kadar kalabilirsiniz diyerek ordan ayrıldı neyse yagmur git gide bastırıyor bu akşam napacaz ne edecez burda kaldık diye düşünürken baktık

o amca geldi ve muhabbete koyulu verdik şimşekler yagmur öyle bir çakıyor hakkaten insanın içi ürperiyor.
    Bey amca gelip muhabbete daldık bey amca yagmur dinmese sizi evime misafir ederim dedi allah razı olsun. Evet muhabbet koyu anadol ilgimizi cekti berk kardeşimle

anadolun etrafında tur atıyoruz bey amca merakımızı gidermek amaçlı açtı arabanın için üfff nos undan tut turbosundan tut lpg sinden tut telsizinden tut herşeyi full

kısacası içi süper Kameralı sistem bile koymuş 24 saat arabanın içinde güvenlik kamerası bulunuyor Bey amca baya zevkine düşkünmüş anlaşılan Evet bizde bol bol

resim cektik arabanın bakın sizde hak vereceksiniz

Motoruna bakın 2010 model bi aradaba bu kadar temiz motor görmek zor allah kaza bela vermesin beya amca. Evet derken yagmur iyice etkisini yitirdi artık yola devam

ediyoruz hiç durmadan şileden istanbula gaz açtık yola devam Evet şile çıkışında istanbul istikameti yollar felç güvenlik şeridine kadar yollar kapalı tabi biz motosikletle

zorda olsa ilerleyebiliyorduk o yolda kalan insanlara allah sabır versin yagmurun yagmasıyla insanlar bi anda dönüş yoluna yüklendiler ortalama 40 km yol kilitliydi

insanlar arabalarda bunalmıştı motosikletin dezavantajıyla sıyrıldık kısa sürede ama fena yorulduk.

Nihayet istanbuldayız berk ve sevim yengemizin ısrarı üzerine evlerine molaya geçiyoruz.

Yolda yorgun düşmüş kankim

Tabi bende ondan eksik kalmadım yol yordu bizi ama değdi

Ve yemekler geldi herkesin emeğine saglık çok güzel 2 gün geçirdik bi dahaki gezilere buluşmaya dek saglıcakla kalın dostlar.
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Mehmet Kardeşim ellerine sağlık süper yorum getirmişsin resimlere can vermişsin. Son derece keyif aldık Seninle ve yenge hanımla gezmek güzeldi bi dahaki gezilerde görüşmek dileğiyle.
    Yolver gitsin .

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel paylaşım, resimleri çeke ve yazıları yazan elinize gezen gezen tekerlerinize sağlık.

Bu arada bir kaç not. O martıda değil leylekte karabatak
    Arkadaki yük aparatı güzel ama cruser tip motorlarda arkaya verilen her ekstra ağırlık ön tekerin yerler temasını azalttığı için tehlikeli olabilir. Ayrıca perçinle tutturmuşsun sanırım, 20 kiloluk yükü şimdi taşır belki ama mutlaka perçin gevşer başına iş alma.

Son olarak ta amcanın andol müthiş
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Samimi anlatım, güzel kareler ve paylaşım için teşekkürler..

Allah mutlu aile tablonuzu bozmasın, kazasız sürüşler dilerim..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güzel bir gezi olmuş...bol fotolu .......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    genelde bira görmekten gına gelmişti size çok teşekkürler ya bize birasız sofralar abidesi izlettiğiniz içinçok güzel olmuş bu arada..

Çok eğlenceli bi gezi olmuşa benzer.Keyfiniz daim olsun

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel paylaşım, resimleri çeke ve yazıları yazan elinize gezen gezen tekerlerinize sağlık.

Bu arada bir kaç not. O martıda değil leylekte karabatak
    Arkadaki yük aparatı güzel ama cruser tip motorlarda arkaya verilen her ekstra ağırlık ön tekerin yerler temasını azalttığı için tehlikeli olabilir. Ayrıca perçinle tutturmuşsun sanırım, 20 kiloluk yükü şimdi taşır belki ama mutlaka perçin gevşer başına iş alma.

Son olarak ta amcanın andol müthiş
    Değerlendirmelerin için çok teşekkür ederim üstad...
    Arkadaki yük aparatını alelacele el emeğimle, bir kez kullanmak için taktım.. Üzerine sadece 1 çadır, 2 mat ve 2 uyku tulumu koyduğumuz için ağırlığı 5 kg. tutmayan şeyler koydum.. Yani sürekli kullanacağım birşey değil, çıkarttım bile geziden döndükten sonra, ama perçinle değil sisibarın orjinal vidalarını vidaladım, 4 tane vida ile gayet sağlam oldu, 20 kg. taşır min. ayrıca sanki cruiser tip motorlarda uzun şasi ve eğimli çatal sayesinde ön tekerlegin yerden kesilmesi biraz daha zor olur kanısındayım ama yanılıyor olabilirim..
    Kuşlardan hiç anlamam orada %100 haklısın bir şey daha ögrenmiş oldum ...
    Anadola gelince ise; beyamcanın gözünün nuru, içerisi nasa gibi aynı adamda kameralar, noss, telsizler, müzik sistemleri, digital pusulalar, navigasyon sistemleri vs. vs.. tüm donanımlar mevcut.. Söylediğine göre koç istemiş ama bu amca vermemiş arabayı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 ----------

Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samimi anlatım, güzel kareler ve paylaşım için teşekkürler..

Allah mutlu aile tablonuzu bozmasın, kazasız sürüşler dilerim..
    Aminn diyorum hocam, alelacele dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık, imla hataları affoluna çok acele oldu hepimize kazasız belasız sürüşler inş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:51 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gezi olmuş...bol fotolu .......
    Daha çook resimler vardı, fakat birazcık eleyerek koyduk.. begendiğine sevindim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:53 ----------

Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde bira görmekten gına gelmişti size çok teşekkürler ya bize birasız sofralar abidesi izlettiğiniz içinçok güzel olmuş bu arada..
    Kesinlikle ağzımıza bile sürmedikk.. Zaten berk kardeşimde, bende alkol kullanmıyoruz.. Ama kullananlarada saygı duyuyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:55 ----------

Alıntı kkartalf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok eğlenceli bi gezi olmuşa benzer.Keyfiniz daim olsun
    Gerçekten çok eğlenceli oldu fakat 2 gün daha vaktimiz olsaydı çok daha güzel olurdu.. Ama bunada çok şükür biraz kafamızı dağıttık, beynimize oksijen gitti.. Bir dahakine daha güzel olacak inş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 ----------

Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet Kardeşim ellerine sağlık süper yorum getirmişsin resimlere can vermişsin. Son derece keyif aldık Seninle ve yenge hanımla gezmek güzeldi bi dahaki gezilerde görüşmek dileğiyle.
    Bir dahakine tembellik etme kardeşim sen yorum getir..
    Şaka bir yana dostum gerçekten keyifli bir geziydi, bir dahakine biraz daha sağlam bir ekiple, dahada eğlenceli vakitler geçirmek dileği ile..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    fotograflar süper...
    anlatım süper...
    sizde süpersiniz arkadaşlar....
    emeğinize saglık... yengelere selamlar
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    HİLTİ
    Arkadaşlar hepinizin o güzel dilekleri için Teşekürler allah ailenizle sevdiklerinizle hep bir arada olmayı nasip etsin.

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotograflar süper...
    anlatım süper...
    Çağla sende o temiz kalbinle herzaman süpersin dileklerin için teşekürler.
    Yolver gitsin .

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Vay vayy bir gezi ancak bu kadar güzel anlatılabilir,tebrik ederim.
    İstanbulun stresinden,birazda olsa uzaklaşmak size iyi gelmiştir,resimlerdende belli oluyor zaten.
    Gezilerinizin devamını bekliyoruz.

Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay vayy bir gezi ancak bu kadar güzel anlatılabilir,tebrik ederim.
    İstanbulun stresinden,birazda olsa uzaklaşmak size iyi gelmiştir,resimlerdende belli oluyor zaten.
    Gezilerinizin devamını bekliyoruz.
    Bi haftasonumuzu değerlendirelim dedik hakkaten araba sesi trafikten uzakta 2 gün kafa dinledik gayette iyi geldi tavsiye edebilirim hacı.

bi dahaki gezide hepberaber kaldıgımız yerden devam kısmet artık.
    Yolver gitsin .

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bi haftasonumuzu değerlendirelim dedik hakkaten araba sesi trafikten uzakta 2 gün kafa dinledik gayette iyi geldi tavsiye edebilirim hacı.

bi dahaki gezide hepberaber kaldıgımız yerden devam kısmet artık.
    İnşallah kardeşim,nefes aldığımız sürece daha güzel geziler yapacağız,bundan şüphem yok zaten.

Gezi güzel fakat benim bir uayrım olucak Mehmet arkadaşım dikkat ettimde yenge de dizlik ve uygun ayakkabı yok uzun yola çıkarken bunlara dikkat edelim ben bir doktorum zira topuk patlaması dedğimiz olay gerçekleşirse allah kimsenin başıına vermesin çok fenadır internette bir motosklet kazasında yaşanmış olayın fotografları bulunmakta istersen bakablrsn ama fotoları görüpte motorsklet kullanmamazlık yapmayın!!!

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Versys650 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi güzel fakat benim bir uayrım olucak Mehmet arkadaşım dikkat ettimde yenge de dizlik ve uygun ayakkabı yok uzun yola çıkarken bunlara dikkat edelim ben bir doktorum zira topuk patlaması dedğimiz olay gerçekleşirse allah kimsenin başıına vermesin çok fenadır internette bir motosklet kazasında yaşanmış olayın fotografları bulunmakta istersen bakablrsn ama fotoları görüpte motorsklet kullanmamazlık yapmayın!!!
    Uyarın için teşekkürler hocam, korumalarımız 4x4 lük olmasada sanırım benle berki karıştırdınız ;
    bende kask+korumalı mont+dizlik
    eşimde ise kask+dirseklikler+dizlikler mevcuttu..
    Sanırım problem berkte yaa berkin pantolonu bile yoktu hocam
    kısa donla başladı geziye öylede bitirdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:25 ----------

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotograflar süper...
    anlatım süper...
    Teşekkürler çağla, sende o dakikalarda emre ve banunun düğününde boy göstermişsin ;) resimlerini gördük ve sana 10 puan verdik.. Fakat elindeki kaskı bi kenara bırakıpta çekilseydin ya şu resimleri

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel eğlenmişsiniz arkadaşlar....

kerpede güzel yer ..

şehrin stresinden gürültüsünden uzak sakin temiz havalı....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah kardeşim,nefes aldığımız sürece daha güzel geziler yapacağız,bundan şüphem yok zaten.
    Sensiz hayat yerin dibine batsın

O zaman " Sen gerçek motor kullanıyorsun , Berk değil "

İlerde enduro tavsiye ederim kampları görünce aklıma geldi...

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Versys650 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman " Sen gerçek motor kullanıyorsun , Berk değil "

İlerde enduro tavsiye ederim kampları görünce aklıma geldi...
    Tam anlamı ile olmasada, hiç yoktan iyi şeklinde kullanmaya çalışıyorum..
    Enduro motorlar bana biraz büyük geliyor hocam, cruiserde ayaklar yere tam basıyor ve motor daha bi güvenli geliyor bana.. Ama günün birinde paramız olursa birde enduro alır koyarız kenara :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel eğlenmişsiniz arkadaşlar....

kerpede güzel yer ..

şehrin stresinden gürültüsünden uzak sakin temiz havalı....
    Yurdumun her yeri çok güzel abicim, hele o ağva şile arasındaki virajlı orman yolu yokmuuu...:cat: hastayım ben o yola..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyarın için teşekkürler hocam, korumalarımız 4x4 lük olmasada sanırım benle berki karıştırdınız ;
    bende kask+korumalı mont+dizlik
    eşimde ise kask+dirseklikler+dizlikler mevcuttu..
    Sanırım problem berkte yaa berkin pantolonu bile yoktu hocam
    kısa donla başladı geziye öylede bitirdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:25 ----------

Teşekkürler çağla, sende o dakikalarda emre ve banunun düğününde boy göstermişsin ;) resimlerini gördük ve sana 10 puan verdik.. Fakat elindeki kaskı bi kenara bırakıpta çekilseydin ya şu resimleri
    tam komediydi o gün halim... üzerimde abiye elimde kask mont çantamda pantalon
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)