Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir - Çeşme Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cswi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 09
    Yol Haritası

Sabah gitme planımız vardı işimin uzaması sebebiyle geç kaldık fazla bişey yapamadık.Burgmanla gidecektik onuda abimin alması sonucu kaldık benim canavarıma.Allah kaza bela vermesin çin işi falan ama beni hiç yarı yolda bırakmadı bende onun bakımlarını aksatmıyorum.Bende yola çıkmadan çekeyim bir yakışıklı fotoğrafını dedim

Bu şekilde yakıtı ucuza getirdik ve birazda totomuz ağrı çekti ama buna değdi dönüştede km 8045 olmuştu 200km yol yapmışız

İnciraltı

Yola çıkmadan önce yeni lastiğin fotoğrafını çekmiştim iyikide çekmişim bana konu olucak.İşte taktırdığım DUNLOP lastiklerim.Faydasını çok gördüm.Bu hafta frenlerin değişmesi gerekn parçalarını değiştirdim.İyi bir bakımdan geçti motorum.Çeşme dönüşü Urla'da duble yol fakat bölünmüş değil.Karşı şeritten gelen araç bizim önümüzden geçerek sokağa giricek farlarıda gözleride kapalı.Kaba tabirle kafası güzel abimizin.Bir anda çıktı önümüze mesafe çok yakındı aramzda 80 km/hz'la gidiyorduk.Ön arka fren motor freni korna,Ön tekerim kaydı arka fren 10 M fren izi vardı asfaltta çok iyiydi aracın gireceği sokağa doğru (sağ taraf) mtoru sürdüm araç durdu yolun ortasnda tam aracın ön plakasında durdu motor.Kusura bakmayın özür dilerim dedi adam ve biz cevap vermeden bastı kaçtı.Elimiz ayağımız titriyo tabi bizim.bi 10 dk kendimize gelemedik diyebilirim.Herşey bizden yanaydı bu olayda bu bizim en büyük şansımız.Ve şunu aklınızdan çıkarmayın MOTOR ÜSTÜNDE HERŞEYE HAZIRLIKLI OLUN BAKIMLARI AKSATMAYIN.ÇİN İŞİDE OLSA BİZİ ÖLÜMDEN KURTARDI DİYEBİLİRİM.

Buda Ensar abim tam kafa dengi olduğumuzdan bize her yol paris

Huzurlarınızda ben Urla sahil

Yoluda çekmişim giderken dönüşte burda ne macera yaşayacağımızı biliyomuş gibi

Tabela

Urla'dan çıkış

Yol 30 Km bu şekilde hafif virajlı ve ağaçlı

Kendimi biran Amerikan Filmlerinde hissettim

Tabelayı çekemedim bunu çektim ÇEŞME'deyiz.

Buda alışveriş yaptığımız market.marketçide bizi dükkan fotoğrafı çekiyo zannetti

Ilıca sahili

Çeşmede gün batımı

Apaçi duruşlu bir uzaylıyı anımsatıyorum fakat çekilmesekte olmaz

Ilıca sahilinde KM'yi çekeyim dedim

Çeşme Kalesinin biraz üstünden

Buralara daha güzel daha çok gezilmiş fotoğraflar atmayı istiyorum.Bizde motorlu çok ama uzun yola çıkan yok en fazla 3 motor olabiliyoruz malesef bize katılmak isteyen varsa haberleşebiliriz.Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Güzel bir gezi olmuş havalarda cok sıcak olmadığı için daha iyi geçmiştir. emeğinize sağlık.

Motosikleti
    Yamaha MT 09
    İzmir çok sıcaktı yola çıkarken ceketlerimizin hava almasını sağladık.Dönüştede bi 10 derece düşmüştür herhalde.Teşekkür ederim

Gayet güzel bir gezi olmuş;resimler de çok güzel.Emeğinize ve tekerinize sağlık.Yenilerinde görüşünceye dek esen kalın...

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Güzel bir gezi olmuş, arkadaşıma katılıyorum; havalar ısınmadan sahil gezileri daha keyifli oluyor.
    Fotoğraflarda güzel, ama sana bir prof makine lazım gibi geldi, fotoğraf çekmeyi seviyor ve güzel kareler yakalıyorsun.
    Paylaşım için teşekkürler.

thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i
    Geçmiş olsun, büyük olabilecek bir kazayı atlatmışsınız. Hoş bir gezi olmuş, kafa dengi bir arkadaşınızın olması ne güzel : )

Motosikleti
    Yamaha MT 09
    Müdür_07 Teşekkür ederim
    Yusuf Ziya abi öncelikle adaşız.Prof makinam var abi fotoğrafçıyım zaten Burgmanımı alsaydım bagajına koyucaktım makinayı fakat onu alamayınca malesef makina boyunda gel git zorluk olucaktı almadım telefonal yetindik bu defa
    thb Teşekkür ederim.Tarfik bilirkişi işleri yapıyorum tam bu fotoğrafta çektiğim yer aynı market aynı yerde kaza olmuş.Tehlikeli bir yermiş öğrenmiş olduk.URLA YOLUNA DİKKAT diyoruz.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Ellerine sağlık dostum güzel olmuş bi ara bende düşündüm cup almayıda uzun yol düşnüyorumda hiç konuşmadım bunlar hakkında birisiyle bi ara iletişime geçim senlede sohbet edelim seninkinin hakkında nasıldır iyimidir uzun yolda şehir içi v.b

Motosikleti
    Yamaha MT 09
    cup falan hiç alma gitmesine gidersin yakıtıda düşük ama ağrılar canını yakar uzun yol hikaye hele 2 kişi hiç tavsiye etmem.Yeni bir motor diyorsan iyi bir para,üst düzey kalite,düşük yakıt,tatmin edici hız 160 km (çok bile) uzun yol çok aşırı iyi değil (örnek burgman kadar) ama kötüde değil. CBR 250 tavsiyemdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)