Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kamok bu hafta çimdii:))))

Motovento
    REKLAM ALANI
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Bu haftada bir arkadasımızın tavsiyesi ve tarifi üzerine yolların çok kötü ama manzaranın çok güzel oldugunu söylediği k.Maraşın Andırın ilçesine bağlı dereyeri denilen bir köye gitmek için yola çıktık.
    Bu hafta sadece 3 kişiydik BEN YUSUF VE İBRAHİM.Sabah 7 de toplanma yerinde buluştuk.karnımızı doyurmak için suçuk ve kaşar alıp fırına verdik ve sucuklu kaşarlı ekmegimizi benzinlikteki abilerimizin yaptıgı çayla beraber yemeğe başladık bukadar anlatım yeter BUYRUN FOTOĞRAFLAR

Yola çıkmadan önce Barboros arayıp fikrimi degiştirdim,misafirleri satıyorum nerdesin dedi bizde çıktıgımız söyledik. zaten cok uzaktada değildi andırının bi yaylasındaydı cıkmış ve yolda bizi bekliyor.hadi kuzum sende gel takıl dedik,katırlara atladık ve yola devamm

yol kenarında oynayacak biyer bulduk hadi biraz oynayalımm

BİTANEDE VİDEO ATALIM.KAMERAMANIMIZ YUSUF İŞ BAŞINDA DÜŞERİM DİE BEKLİYOR SANIRIM

EWET DERE YERİNE YAKLAŞTIK AMA KÖYÜN YOLUNU SEL GÖTÜRRMÜŞTÜ VE ARAÇ GİDEMEYECEK HALDEYDİ AMA BİZİM KATIRLAR HERYERE GİTMEK İÇİN EGİTİM ALDIĞI İÇİN BANAMISIN DEMİYOR YİNE

YUSUF DOGRU YOLDA OLUP OLMADIGIMIZI SORMAK İÇİN YAKINDAKİ Bİ EWE GİDİYOR. HERZAMANKİ GİBİ SEVECENLİĞİNİ GÖSTERİP TEYZEMLE ANA OĞUL OLUYOR. TEYZEMİN AĞZIYLA '' YAWRULARIMM SİZ NEREDEN GELDİNİZ ,HELE GELİN Bİ SOLUKLANIN ,BİÇAYIMIZI SUYUMUZU İÇİN,YEMEK YİYİN '' DİYOR :D
    AMA BİZİM YOLA DEVAM ETMEMİZ GEREKİYOR VE YOLA DEVAMM

BU ARADA MANZARAYIDA KAÇIRMAYALIM

YOLDA İKİ TANE ADAM GÖRDÜK TEKRAR YOL TARİFİ ALMAK İÇİN.ADAMLAR ŞAŞIRDI NE YAPIYORSUNUZ NE İŞİNİZ VAR BURALARDA DELİMİSİNİZ GİBİSİNDEN ))) SONRA YOLDAN İSTEDİGİMİZ YERE KADAR GİDEMEYECEGİMİZİ SÖYLEDİLER.BİZDE ŞANSIIMIZI DENEMEK İÇİN DEVAMMM:D

YOL ZORLAŞMAYA BAŞLAMIŞTI ARTIK

YUSUF CEVİZLERİ GÖRÜNCE HEMEN MOLA VERELİM DEDİ BİZDE BAYA Bİ YORULMUSTUK

ARADAKİ PATİKADAN YUKARU-IDAKİ EVE GİTMEMİZ GEREKİYORDU ,ZOR OLDU AMA SONUNDA GELDİK

ÇOCUK SERÇE GİBİ DALDA BU ADAM BİZE BURADAN YOL OLMADIGINI YOLUN SONUNA GELDİGİMİZİ SÖYLEDİ BİZDE GİDEBİLİRMİYİZ DİE YOLA BAKTIK AMA MÜMKÜN DEGİLDİ VE GERİ DÖNMEK ZORUNDA KALDIK

DÖNÜŞE GEÇERKEN YUSUF UN Bİ FİKRİ VARDI. DEDİ AZ ÖNCE YOL SORMAK İÇİN DURDUGUMUZ TEYZENİN YANINDA DURALIM DA BİZE Bİ ''TELEME'' YAPSINDA YİYELİM DEDİ. TELEMENİN NE OLDUGUNU BİRAZDAN VİDEOLU ANLATACAZ İNŞALLAH

COCUKLAR HEMEN KASKLARI ALDILAR

AZ ÖNCE YOLDA KARŞILASTIGIMIZ ABİLERDE ORAYA GELMİŞLER TEYZENİN YAYIK YAPTIGI KOLCUKMUDUR NEDİR İSMİ ONU TAMİR EDİYOR

EWİN MANZARASI

VE SONUNDA TELEME YAPTIRMAYI BAŞARDI YUSUF:D

SOFRA KURULDU İLK BEN OTURDUM

BARBOROSUN YEMEK YEME ESNASINDA YARATIĞA DÖNÜŞTÜĞÜ AN :D:D:D

MEMLEKETİMİN BU HUYU COK GÜZEL İNSANLAR SICAK ÇOK KANLI.HİÇ TANIMADIKLARI İNSANLARA MİSAFİR DİE ELLERİNDEN GELEN NE VARSA YAPIYORLAR.YEMEĞİMİZİ YEDİK,ÇAYIMIZI İÇTİK VE YİNE AYNI GÜLER YÜZLE YOLLADILAR BİZİ.ALLAH RAZI OLSUN ONLARDAN.
    BELKİ CEPLERİNDE BEŞ KURUŞ PARALARI YOKTUR AMA YÜREKLERİ DÜNYAYI ALMAYA YETECEK BÜYÜKLÜKTE

GERİ DÖNÜŞ YOLUNDA GECERKEN GÖRMEDİGİMİZ BİR ŞELALEYİ FARKETTİK. COK GÜZELDİ SANKİ DANTEL GİBİ DURUYORDU DAGIN ETEĞİNDE.AMA YANINA KADAR İNEMEDİK COK DİK UÇURUM VAARDI.

BU ARADA HAKAN ARADI NERDESİNİZ BENDE YAYLADAYIM BU YAKINLARDAYSANIZ BURAYA GELİN Bİ ÇAY İÇELİM BENDE GELİRİM SİZLE DEYİNCE YÖNÜMÜZÜ HAKANLARIN YAYLASINA ÇEVİRDİK.

YOLUN KENARINDA BİR KAYA VARDI AMA YUKARIYA DOGRU BAYA Bİ UZUNDU HEMEN ÜZERİNDEN ÇIKMALIYDIK SONUNA KADAR

EWEEET HAKANLARIN EWİNE GELDİK. VE İLK İLK İŞ OLARAK BİZE TAVUKLARI İSAK I TANIŞTIRDI. TAVUGUN İSMİ İSHAK

HAKANI DA ALDIKTAN SONRA YOLA DEVAMMM

KÜÇÜK Bİ DERECİKTEN GECEK BİYER BULUP KARSIYA GEÇİYORUZ

YİNE OYNAYACAK BİYER BULDUK:D

HAKAN OLİMPİYAT AMBLEMİNİ YAPMAYA CALISIYOR AMA YERDE SADECE SIFIRLAR OLDU

İBRAHİM KARDEŞİMİZ

ORMANIN İÇİNDEN Bİ KESTİRME YOL BULUP DALIYORUZ AGAÇLARIN ARASINA

Bİ SU KENAINA GELİP MOLA VERDİK.SONRA HAVA COK SICAK Bİ YÜZSEK Mİ DEDİ BİRİSİ. '' EŞŞEĞİN AKLINA KARPUZ KABUĞU'' MİSALİ :D HEMEN ATLADIK. OARADAKİ ADAMLAR ''EGER SUDAN GECEBİLİRSENİZ KARSIDA GÜZEL Bİ YER OLDUGUNU ,ORADA YÜZEBİLECEĞİMİZİ'' SÖYLEDİLER.BİZDE GEÇERİZ DEDİK YOLLANN

HAKAN DALIYOR SUYA

SONRADA BEN

SONRA İBRAHİM

VE BARBOROS

COCUKLARDA PEŞİMİZDEN GELİYORLAR

YÜZECEGİMİZ YERE GELİNCE ÇOCUK ANLATIYOR
    ABİ BURADA BİR BALIKLAR VAR BAK BUKADAR DİYORDU Kİ YUSUF DEDİ DURRRR!! FOTOGRAF MAK. NI CIKARDI VE SORDU NEKADAR NE KADARR COCUK GÖSTERDİ :d

HAKAN SSOYUNMAYA BAŞLADI

YUSUFLA İKİMİZİN ŞORTU OLMADIGI İÇİN KAMUFLAJLA GİRMEK ZORUNDA KALDIK AMA BÖLE DAHA GÜZELDİ)))))))

YUSUF KANKAMLA BEN

SU ÇOK SOGUKTU BEN BAYA Bİ GİREMEDİM

BARBOROS DALARKEN

KARSIDAKİ KAYAYA TIRMANMA YARIŞI:D ))

BARBOROS İLK DENEMEDE CIKAMADI VE SIRT ÜSTÜ GERİ DÜŞTÜ:D

MADEM O DÜŞTÜ BENDE HAKANI ATIVERİM DEDİM

YUSUFLA İKİMİSİN ATLAYIŞI

HAKANIN SANATSAL DURUSUNU FARKEDERSİNİZ:D

YUSUFU KUMA GÖMDÜK. VE KAŞINI GÖZÜNÜ KUMA BULADIĞIM VİDEOYU YAYINLAYAMAYACAĞIM ÇÜNKÜ BİRÇOK YERİNDE BİİP Lİ SAHNELER OLACAK:D

GİYİNİP YOLA DEVAMMMM

YOLUMUSUN ÜZERİNDE ÇOK SEVDİĞİMİZ VE ARADA SIRADA GELDİGİMİZ BİR PARKURUMUZ VAR ,DOĞAL PARKUR ORADAN GEÇMEYE KARAR VERDİK

YUSUFUN TARLADAN CALDIGI KARPUZU YEMEK İÇİN DURDUK KİMİNİN YANINDA KAVUN CALAR KİMİNİN YANINDA OLUĞUN ÜSTÜNE NAMAZLA SERER NEYSE ANLADI O :D

EWEET BAHSETTİĞİM YERE GİRİYORUZ.BURASI BAYA Bİ YUKARIDAN ,AKAN SELLERİN AÇTIĞI BİR İZDEN BİR DERE YATAGINA İNİYOR.

BİZİ KARSI TEPEDEN GÖREN İNSANLAR SEYRETMEK İÇİN YAMAÇ A DOGRU GELMİŞLER.
    VE İŞTE SON FOTOGRAFIMIZ

BU HAFTALIKTA BU KADAR.YAYINDA VE YAPIMDA EMEĞİ GECEN ARKADASLARA BURADAN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM.SAĞLICAKLA KALIN

KADİRLİ MOTOSİKLET KLUBÜ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ne diyeyim?!!!
    Allah akil fikir versin.

Eglencenizi paylastiginiz için tesekkurler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    iyiymiş yav kimsenin ayak basmadığı o sel yataklarına motur lastiği değdirmişsiniz..harikulade gerçekten

Motosikleti
    Var
    tek kelimeyle harikasiniz....

XT.600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT600
    geziniz güzel olmuş fotolar ve yorumlarda güzel
    Dağda Kurt Yollarda XT600

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    vay canlar vay ne güzel görüntüler ne güzel yerler ne güzel insanlar reşit varya sende Chopper dan kroscu oldun ya helal olsun sana yusuf kardeşim senide allah esirgesin gezin bakalim kafaya koydum alacam valla pazar günü aladağlarda bir 185 lik hondaya bindim ormancı abimizin motoruydu resmen aşik oldum motora valla yok böyle bir şeyyy..

elinize yüreginize saglık arkadaşlar Antep den selamlar...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

YOLAVCISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 250 Cross
    .... ARKADAŞLAR,harika ve maceralı bir gezi olmuş. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER....
    ===YOL AVCISI===

1.si resimler çok olunca sayfa açılmaz olmuş. kimse girip mesaj yazamıyor
    2.si çimmek kelimesini sitenin yarısı bilmiyordur
    3.sü kardeşim biz de insanız yazık değil mi

çok güzel gezi olmuş ama resimlerin yarısı gözükmüyo ama hepsinin çok güzel olduğunu tahmin ediyorum
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

Motosikleti
    Alıntı XT.600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziniz güzel olmuş fotolar ve yorumlarda güzel
    ferhat abi bigün sizide bekleriz buralara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:36 PM ----------

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay canlar vay ne güzel görüntüler ne güzel yerler ne güzel insanlar reşit varya sende Chopper dan kroscu oldun ya helal olsun sana yusuf kardeşim senide allah esirgesin gezin bakalim kafaya koydum alacam valla pazar günü aladağlarda bir 185 lik hondaya bindim ormancı abimizin motoruydu resmen aşik oldum motora valla yok böyle bir şeyyy..

elinize yüreginize saglık arkadaşlar Antep den selamlar...
    valla bende senin gibi kadir abileri izlerken bu sözleri söylüyordum .dur etmeyin benide kroscu edeceksiniz alacam bak bitane derken aldık ve olduk.şimdi sıra sende bu motora binen bırakamıyo tekrar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:38 PM ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.si resimler çok olunca sayfa açılmaz olmuş. kimse girip mesaj yazamıyor
    2.si çimmek kelimesini sitenin yarısı bilmiyordur
    3.sü kardeşim biz de insanız yazık değil mi

yaw kardes ben her açmama cok hızlı bi şekilde acılıyor.neden acılmadı aceba sizde??
    ÇİMMEK TE BURALARDA KULLANILIR YÜZMEK ANLAMINDA BURADAN BİLMEYENLERE DUYRULUR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:41 PM ----------

Diğer yorum yazan arkadaşlarada teşekkür ediyoruz

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yaw kardes ben her açmama cok hızlı bi şekilde acılıyor.neden acılmadı aceba sizde??
    şimdi bilgisayarını kapat yeniden aç sayfaya bi tıkla yaklaşık 3-4 dakikada açılıyor

şuanda resimler senin ramlerde yeredindiği için tıklayınca internetten açmıyor ramden açıyor sanırım.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Paylaşım için çok teşekkürler.Enfes kareler.Tekerinize emeğinize sağlık.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 numara olmuş...resimlerin tamamı görnüyo...bağlantısı yavaş olablar açamayabilir....sıkıntı yok...

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    reşit, yusuf ve diğer arkadaşlar selam geziniz harika olmuş elinize yüreğinize sağlık selamlar en kısa zamanda görüşmek dileğiyle
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Kanka arkadaşlar doğru söylüyorlar resimlerin açılması bir hayli zaman alıyor ama soruna yönelik alınacak bir önlem varmı bilmiyorum. Bu karpuz meselesine gelince bu konuyu detaylarıyla görüşecezzz senle.Yerken şapur şupur herkesten daha çok yiyor ondan sonra da bizi gambazlıyorsun, yok bundan sonra size karpuz kavun. Ben olmasam teyze size teleme yaparmıydı, o balları, taze yağları, yoğurtaları önünüze koyarmıydı söyle bakalım. Allah adamı nankör etmesin, insan nankör oldumu işte böyle hem yer, hem de inkar ve şikayet eder.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    ustalar süpersiniz ya.. vallahi ağzımın suyu aktı resimlere bakarken.. yemek yiyen abide süper çıkmış yarıldım kutlarım
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Alıntı philetoaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustalar süpersiniz ya.. vallahi ağzımın suyu aktı resimlere bakarken.. yemek yiyen abide süper çıkmış yarıldım kutlarım
    Teşekkürler abicim. Bu taraflara doğru kaykılırsan kadirli ye uğra, gelen herkes baştacı, dağlar taşlar hepimizin, birlikte gideriz sende yaşarsınız aynı güzellikleri.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Vallahi helal olsun. Çok kıskandım, nazar değmesin tütütütü.. Daim olsun gezileriniz; motosikletleriniz çamursuz, topraksız kalmasın.

Motosikleti
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reşit, yusuf ve diğer arkadaşlar selam geziniz harika olmuş elinize yüreğinize sağlık selamlar en kısa zamanda görüşmek dileğiyle
    teşekkür ederiz ahmet. ya şu senin motorun kuyruğu halaaaa eğrii bak:D

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    gözüm gönlüm bayram etti
    teşekkürler
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler