Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kamok bu hafta çimdii:))))

Motovento
    REKLAM ALANI
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    harika yine imrenerek okudum ama hala kafama takılan birşey var daha öncede sormuştum bu kadar arazide dolanırken benzin işini nasıl hallediyorunuz yanınızda şişe ile benzin alıyor musunuz o depolarla kaç km arazi de gidebilyorsunuz aceba ?
    İki kişinin bindiği motor değildir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika yine imrenerek okudum ama hala kafama takılan birşey var daha öncede sormuştum bu kadar arazide dolanırken benzin işini nasıl hallediyorunuz yanınızda şişe ile benzin alıyor musunuz o depolarla kaç km arazi de gidebilyorsunuz aceba ?
    dostum öyle cok büyük bi sıkıntı cekmiyoruz benzin konusunda.yanımız abenzin almıyoruz.araziye girmeden en yakın istasyondan depoyü fulledikmi bize yetiyo.

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    O kadarresim ve o kadar yazıyı büyük bi keyifle okudum....çok güzel bi gezi olmuş....tkerinze benzininize bereket....ahh olsa bendede cross tarzı bişeyde çıkıp gezebilsem dağ tepe çok güzel olur amaaa olsada gezecek yer yok kazasız belasız...gezilerinizin devamını beklioruz...
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Alıntı ybasaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadarresim ve o kadar yazıyı büyük bi keyifle okudum....çok güzel bi gezi olmuş....tkerinze benzininize bereket....ahh olsa bendede cross tarzı bişeyde çıkıp gezebilsem dağ tepe çok güzel olur amaaa olsada gezecek yer yok kazasız belasız...gezilerinizin devamını beklioruz...
    Sorun değil kardeş, yine gider, yine fotoğraflar, yine yazarız, yeterki siz beğenin, yeterki siz rapora bakarken keyif alın. Ressam kardeşimin işi yok it taşlıyor zaten. Valla tekerlerde tırnak mırnak kalmadı iyice cavladı zaten de, benzinimiz bereketlense ne bicim olur biliyormusun Abicim inşallah bir gün sende hayal ettiğin crossa kavuşur, hayal ettiğin şekilde gazlarsın.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    fotoların çoğu yollarda çekilmiş,

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    helal size arkadaşlar,çok çok güzel bir gezi olmuş,doğayla,insanlarla başbaşa.hepinize sevgilerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal size arkadaşlar,çok çok güzel bir gezi olmuş,doğayla,insanlarla başbaşa.hepinize sevgilerimle.

Evet doğanın güzellikleriyle iç içe olmak müthiş keyifli abi, bide bu denli sıcak kanlı insanlar, hiç tanımadıkları insanları sofralarına davet eden, sıcak kanlı insanlar genellikle bu tür yerlerde var. İlginiz için teşekkürler. Kadirli den selamlar
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Arkadaşlar, kutluyorum, paylaşım için de teşekkür ediyorum. Macera dolu çoook nefis bir gezi olmuş. Ellerinize, yüreğinize sağlık. Katırlarınız dert görmesin inşallah. İmrendim doğrusu.
    Ressamcığım, yoldaş olarak sizin gibi yiğitlerden bir tanesine de razıydım, ama bulunduğum yerde bulamadım. Bir tane vardı o da kabak çıktı. Şayet kabak çıkmasaydı sizin gibi endürocu olmak ne kelime, mezarcı bile olurdum.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, kutluyorum, paylaşım için de teşekkür ediyorum. Macera dolu çoook nefis bir gezi olmuş. Ellerinize, yüreğinize sağlık. Katırlarınız dert görmesin inşallah. İmrendim doğrusu.
    Ressamcığım, yoldaş olarak sizin gibi yiğitlerden bir tanesine de razıydım, ama bulunduğum yerde bulamadım. Bir tane vardı o da kabak çıktı. Şayet kabak çıkmasaydı sizin gibi endürocu olmak ne kelime, mezarcı bile olurdum.
    eywallah abicim.abi yoldas olmak isterdim senin için ama işte biliyorsun bahaneleri walla artıkın sana katılmaya başladım bazı konularda

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    bi chooper cı olarak imrendim walla ne güzel eglenceli tekerinize saglık

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler