Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Yalova International Bikerfest FOTOĞRAFLARI...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Öncelikle hoş geldin arkadaşım diyeceğim ama hoş gelmemişsin görünüşe göre.Bir defa foruma yazdığın ilk mesaj bu olmamalıydı.Diğer değindiğin konu ise çok detaylı tartışılması gereken bir konu.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Shadow 750 C4
    mrb.Ergün abi biraz sitem dolu ilk mesajın kusuruna bakmayın artık,inşallah ileriki günlerde daha güzel yorumlarla katılırım.amacım kimseyi eleştirmek değil yanlış anlaşılmasın lütfen

ozzyville - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 200
    Arkadaşlar lütfen geziye ait tüm fotolar paylaşılamadım topiği kitletmiyelim Festival ve resimler dışındaki sohbete tükkan'da devam edelim ;)

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı guardian77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba,Ben Yalova'lı bir motor tutkunu olarak sizlerle paylaşmak istediklerim var.Sanıyorumki aramızda festival nasıl yapılır,hangi prosedürler ile uğraşılır,belediye başkanından tutunda valisi,emniyet mensupları hatta sekreterlerine kadar kapıları aşındırılır.çevredeki büyük iş yerlerinden sponsorluklar isteyip festivaline destek olmalarını istersin bu koşuşturma yaklaşık 6-8 ayını alır sonrada bizim memleketimizde olduğu gibi neyaparsan yap kimse memnun olmaz,destekde göremezsin.daha iyisini yapında görelim diyesi geliyor insanın kimse kusura bakmasın.Almanyadan gelen misafirler seneye beraber organize edelim diyorlar Almanların festivale giriş ücreti kaç para biliyormusunuz 70 euro evet yanlış okumadınız 70 euro.gelmeyen arkadaşların ilk sorduğu giriş ne kadar dikkat ederseniz.bu yıl 4.düzenlenen festivalin daha devamı gelecek her geçen sene tecrübelerle doluyor kimse emeklemeden yürümeyi ve koşmayı öğrenemez.Motor tutkunu olarak biraz tutucu olalım baylar bayanlar motor zevk işidir zevkte parasız olmazzzz.o zaman bisiklete binicen arkadaşım.biraz sitem biraz teşekkürle hepinize sevgi ve saygılarımı iletiyorum,beğenenden'de beğenmeyenden'de keyfe keder gelmeyip eleştirenden'de Allah razı olsun.Rüzgarınız bol tekeriniz düz bassın.BİRİZ SÜRÜYORUZ
    öncelikle hoşgeldiniz....sanırım festivali düzenliyenlerden birisiniz...ben iki senedir katılıyorum yalova festivaline... elbette haklısınız çok büyük bir emek sarfediliyo hiç kimse bunun kolay oldugunu idia edemez. burda tek günlük bir organizasyon yapıyoruz da ne kadar çok ugraşıyoruz. sizi gösterdiğiniz özveri için kutluyorum. benim gözlemlediğim ilk eleştiri yer değişikliği... geçen sene çınarcıkta düzenlenen festival bu seneye göre çok daha güzel olmuştu. aynı yerde olması bi çok kişinin tercihi olucaktı... herkezin aklında çınarcık varken festival için çokda uygun olmıyan bir yer seçmeniz katılımı ciddi oranda düşürmüş. ücret konusuna gelince sanırım hiç kimse böyle bir organizasyonun bedelsiz olmasını bekliyemez. bu tamamen hayal olur... ama bir bedel ödeniyosada bunun karşılıgında eglenmek ister herkez....örnegin festivale renk katmak adına çeşitli aktiviteler düzenlene bilirdi. konser verecek arkadaşlar biraz daha özenli seçilebilirdi.... bir pazar alanı oluşturulabilirdi... hee bunlar olsaydı herkez memnun olucakmıydı elbette hayır. bu mümkün değil malesef... belki şikayetci olan grup biraz azalırdı...
    sonuç olarak eksikler vardı... ben geçen sene ile kıyasladıgımda hayal kırıklıgı yaşadım... katılım şu yada bu sebeple yeterince olmadı kii ortamı durgunlaştıran en büyük etken de bana göre bu... tüm bunlara ragmen ortada kimsenin inkar edemiycegi ciddi bir emek var...maddi manevi bir yatırım var... sizleri kutluyorum... umarım seneye bu seneki eksiklikler ders niteliği taşır ve çok daha güzel bir organizasyon olur....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    yalovalı hemşerim yalova il mt topiğine bir uğra...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    sırf içini dökmek için buraya üye olduysan seni kimse tınlamaz arkadaşım

zaten senide daga burda görecegimizi sanmıyorum önemli olan burda kalıcı olup bilgilerimizi paylaşalım festivalden önce neden yazmadın onuda merak ettim yani

senibi tanısaydık belki fikirler çohalır iyi şeylerde cıkabilirdi

bundan sonraki ugraşların için kolay gelsin sana
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    mrb.Ergün abi biraz sitem dolu ilk mesajın kusuruna bakmayın artık,inşallah ileriki günlerde daha güzel yorumlarla katılırım.amacım kimseyi eleştirmek değil yanlış anlaşılmasın lütfen
    büyüklerin sözünüde dinle bakemm
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

ozzyville - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 200
    Arkadaşlar tartışma yaratacak birşey yok ortada lütfen topiğin kitlenmesine sebep olmayalım.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı ozzyville adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tartışma yaratacak birşey yok ortada lütfen topiğin kitlenmesine sebep olmayalım.
    kimse tartışmıyor ozi merak etme gaz dökme sende
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Shadow 750 C4
    davulun sesi uzaktan hoş geliyor sanırım beyler,oturduğunuz yerden ahkam kesmek pekde hoş oluyordur neyse iyisiylede kötüsüylede festivalimizi bitirdik.önümüzdeki yıllara bakacağız artık,herkeze keyifli sürüşler

Motosikleti
    My Kawa..
    davulun sesi uzaktan hoş geliyor sanırım beyler,oturduğunuz yerden ahkam kesmek pekde hoş oluyordur neyse iyisiylede kötüsüylede festivalimizi bitirdik.önümüzdeki yıllara bakacağız artık,herkeze keyifli sürüşler
    ahkam kesmek değil bence.. eleştiridir.. iyiside olur kötüsüde.. önemli olan bunu dinleyebilmektir.. şahsi fikrim geçen sene daha iyiydi.. bu sene kötüydü.. bu benim fikrim ve kimse değiştiremez.. emek harcamışsınız teşekkür ederiz...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ben fotoları atmadan topik kitlenirse yakarım
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben fotoları atmadan topik kitlenirse yakarım
    aman deyim çabuk ol aygül eli kulağındadır gelir şimdi..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    akşam 7:30 dan sonra atıcam tüm fotografları
    [/B]

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba,Ben Yalova'lı bir motor tutkunu olarak sizlerle paylaşmak istediklerim var.Sanıyorumki aramızda festival nasıl yapılır,hangi prosedürler ile uğraşılır,belediye başkanından tutunda valisi,emniyet mensupları hatta sekreterlerine kadar kapıları aşındırılır.çevredeki büyük iş yerlerinden sponsorluklar isteyip festivaline destek olmalarını istersin bu koşuşturma yaklaşık 6-8 ayını alır sonrada bizim memleketimizde olduğu gibi neyaparsan yap kimse memnun olmaz,destekde göremezsin.daha iyisini yapında görelim diyesi geliyor insanın kimse kusura bakmasın.Almanyadan gelen misafirler seneye beraber organize edelim diyorlar Almanların festivale giriş ücreti kaç para biliyormusunuz 70 euro evet yanlış okumadınız 70 euro.gelmeyen arkadaşların ilk sorduğu giriş ne kadar dikkat ederseniz.bu yıl 4.düzenlenen festivalin daha devamı gelecek her geçen sene tecrübelerle doluyor kimse emeklemeden yürümeyi ve koşmayı öğrenemez.Motor tutkunu olarak biraz tutucu olalım baylar bayanlar motor zevk işidir zevkte parasız olmazzzz.o zaman bisiklete binicen arkadaşım.biraz sitem biraz teşekkürle hepinize sevgi ve saygılarımı iletiyorum,beğenenden'de beğenmeyenden'de keyfe keder gelmeyip eleştirenden'de Allah razı olsun.Rüzgarınız bol tekeriniz düz bassın.BİRİZ SÜRÜYORUZ
    haklı olduğun yerler tabikide var....
    * almanyadaki festivaller 70 euro ama kimlerin sahne aldığını ne gibi aktiviteler olduğunu biliyorsundur...
    * katılabilecek motorsiklet grupları için ön hazırlık yapılabilirdi. yani motosiklet.net sizin kamp alanınız burası denirdi farklı illerden gelen organize olmamış gruplar toplanılabilirdi...
    * yerel müzik gruplarına sahnede yer verilebilirdi. para almadan sahneye en az 10 kişi çıkartırdım ben...
    * her sene üstüne koyacağız diyorsunuz ama geçen seneki festival buna 10 basardı...
    * tuvaletler yetersiz ve pisti...
    * sponsor aramaktansa festival alanına efes pilsen ve mariachiye yaptıgınız gibi alan kiralayabilirdiniz...
    * yol üzerinde yönlendirici tabelalar yoktu...
    * pazar sabahı hiç düşünülmemişti insanlar kahvaltı için nerelere gitti tahmin bile edemezsiniz. düşünseydiniz sırf kahvaltıdan köşe olurdunu...
    * yurt dışındaki festival ve etkimliklerden bahsederken sadece fiyatları değil o fiyata karşılık ne gibi hizmetler verdiklerinide dikkate almanızı öneririm...

söylenicek çok şey var ama bu kadarı yeter...
    eleştiriyorsuz ama yermek için değil daha iyi olması için çünkü bu festivaller bizim için ve biz daha iyisini hakediyoruz ki yapılabileceğininde farkındayız...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zafer üstad senmisin ...?

Ben memnun kaldım bu festivalden ...

Eksiklikler,
    Beğenmediğimiz yönler,
    İstemediğimiz olaylar cereyan etmiş olabilir.

Ancak unutulmamalıki eldeki imkanlar mümkün mertebe kullanılmış bir organizasyon olabilirdi.
    İstiyorum ki yerel yöneticiler de yeterince destek olsunlar.

En azından kapıdaki görevlilerden Zafer arkadaşla Cumartesi sabahı derin sohbetimiz oldu .

Ne neden bu şekilde oldu ....
    Daha iyi nasıl olabilirdi den tutun da ;
    Yer seçimine kadar......

Anladımki haklı sebepleri var .....

Yüksek sesle diyorum ki Daha iyisi için iyi sponsorlar ve Yerel Yöneticilerin desteği şart.
    İnşallah gelecek yıl bu destek alınır ve daha iyi bir organizasyon düzenlenir....

Festivalde iken de olumlu düşünüyordum .Hala olumlu düşünüyorum .

Büyük şehirlere yakınlığı itibarı ile Düşük cc deki motosikletlerin de rahatlıkla gelebileceği bir yer Yalova ...

Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam 7:30 dan sonra atıcam tüm fotografları
    Son 30 dakika hade bakalım...
    (yav sen 24 saat nasıl cvp yazar haldesin, al artık motorunuda 24 saat gezer halde ol...)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:04 PM ----------

İsmail dostum selamlar...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    hanedan sen hala yola çıkmadın mı? hadisene arkadaşım çık yola cumaya burda ol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:32 PM ----------

Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 30 dakika hade bakalım...
    (yav sen 24 saat nasıl cvp yazar haldesin, al artık motorunuda 24 saat gezer halde ol...)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:04 PM ----------

İsmail dostum selamlar...
    geldim fotolarda geliyo
    [/B]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    sonunda denk geldi kuyu cadısı elındekıler altın değerınde aman dıkkat et ne olusun

Motosikleti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:52 PM ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda denk geldi kuyu cadısı elındekıler altın değerınde aman dıkkat et ne olusun
    tamam abi ne kızıyon

özgürün makinesindeki fotograflar az sonra
    [/B]

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler