Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Denizli mt 12 temmuz pamukkale-karahayıt-ağlayan kaya şelalesi gezisi ve alabalık:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    pekdemirin önünde yılmadan bekledik,gözümüz her geçen motorculara gelin beraber gezelim dercesine baktı,ama ne oldu ben ve gökhan arkadaşım ve ufak dayı oğlu geldi sadece

ama gezi süperdi resimlerin bir kısmını koyuyorum yarın gerisini koycağım

devam edicek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Güzel gezmişsiniz tebrikler.Yalnız öndeki motosikletin fotoğrafını çok çekmişsin .Fotoğraf makinasını keşke ona verseydin birazda onu seni çekseydi.Paylaşımın için sağol
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    fotoların devamı diğer arkadaşta bugün yarın fotoları alıp koyıcam devamını.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Çok güzel Göremediğim yerlerden biri de Pamukkale en kısa zamanda gitmek istiyoruz, şelele de ayrı güzel balıklar zaten muhteşem yolunuz açık olsun ama dizlik takın inceden bir de korumalı mont giyin, biliyorum sıcak ama ..

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel Göremediğim yerlerden biri de Pamukkale en kısa zamanda gitmek istiyoruz, şelele de ayrı güzel balıklar zaten muhteşem yolunuz açık olsun ama dizlik takın inceden bir de korumalı mont giyin, biliyorum sıcak ama ..

yanlış anlamayın lütfen ama

hani derlerya varda bizmi gimiyoruz hesabı bizimkide

para varda bizmi almıyoruz

hava sıcak olsa dahi canımızı güvende tutacak ne varsa giyeriz:D
    çünkü kimseyi üzmeye hakkımız yok

yorum için çok teşekkürler yanlış anlamayın lütfen

Motosikleti
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamayın lütfen ama

hani derlerya varda bizmi gimiyoruz hesabı bizimkide

para varda bizmi almıyoruz

hava sıcak olsa dahi canımızı güvende tutacak ne varsa giyeriz:D
    çünkü kimseyi üzmeye hakkımız yok

yorum için çok teşekkürler yanlış anlamayın lütfen
    Yanlış anlamadım ama üzüldüm açıkçası maddi olanaksızlık bir an için aklıma gelmedi sıcak diye giymiyorsunuz sandım özür dilerim gerçekten Özelden adres yazar mısınız bana

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Yanlış anlamadım ama üzüldüm açıkçası maddi olanaksızlık bir an için aklıma gelmedi sıcak diye giymiyorsunuz sandım özür dilerim gerçekten Özelden adres yazar mısınız bana

yok yok gerçekten önemli değil üzülmenize gerek yok

özrünüz canı gönülden kabul olmuştur

dert etmeyin

şükür maddi sıkıntım yok ama şu an geleceğim ile ilgili maddi harcama yapabiliyorum sadece,bu giysilerde gelecek için önemli ama hayat ne yaparbilirimki

Motosikleti
    yok yok gerçekten önemli değil üzülmenize gerek yok

özrünüz canı gönülden kabul olmuştur

dert etmeyin

şükür maddi sıkıntım yok ama şu an geleceğim ile ilgili maddi harcama yapabiliyorum sadece,bu giysilerde gelecek için önemli ama hayat ne yaparbilirimki
    özelden mesaj attım bakar mısınız

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    çok güzel yerler...özellikle kazların yüzdüğü yer çok güzelmiş...emeğinize sağşlık...

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    kazların yüzdüğü kısım pamukkale travertenlerinin altında bulunan sonradan yapılan göle benzer bir kısım geceleri kurbağa sesleri ile gündüzleri kazların sesleri ile süsleniyor

ama geceleri kurbağa sesleri orkestra oluyor adete

kazlar insanlara karşı çok sıcak davranıyorlar

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    resimlerin devamı...

Motosikleti
    massey ferguson
    hey yavrum hey bizmde artık bi gezi fotolarımız oldu:Dkazasız belasız ilk gezimizide yaptık artık.inş devamıda gelir...

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    gelmezmi ya ikimiz yeteriz be ...

destek ekibide olursa iyi olur denizli mt uyuma...

Motosikleti
    massey ferguson
    :D abı pekdmrn onnde ıkı grup toplandı admlar 10 dkkada 6 mtra cıktı bz ıkı mtr boynu bukuk gittik ya o koydu acıkcası bana ama bi dahakinde denizli mtyi aramzda görmk isteriz artık...

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    biz çıkarken onlar daha diğer motorluları bekliyordu bide o var

resmen her motorluyu gelicek de katılcak diye önümüze gelen motorcuya baktık ya

Motosikleti
    massey ferguson
    denızlı güzel şehir daha cok güzellikleri var aslında da gidilmek için zaman yok.aarada bizde böle etkinliklerle gidebilioz görmeyen arkdaslar varsa sizin gibi gelsinler seve seve götürüz pamukkale aglayan kaya güney şelalesi fln bu arada en kısa zmnda diğer ekipmanlarıda tamamlıcaz ztn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:03 PM ----------

biz çıkarken onlar daha diğer motorluları bekliyordu bide o var

resmen her motorluyu gelicek de katılcak diye önümüze gelen motorcuya baktık ya
    gün gelicek bizde gelicek motorları denizli mtyi bklcz ve diğer motorcu dostlarımızıda sabret..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:05 PM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezmişsiniz tebrikler.Yalnız öndeki motosikletin fotoğrafını çok çekmişsin .Fotoğraf makinasını keşke ona verseydin birazda onu seni çekseydi.Paylaşımın için sağol
    o kadar istedim bende seni cekem diyede vermedi makinayı arkanı dönmk için yorulma die

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    sabrın sonu selamettir hadi hayılrısı

CyberTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D abı pekdmrn onnde ıkı grup toplandı admlar 10 dkkada 6 mtra cıktı bz ıkı mtr boynu bukuk gittik ya o koydu acıkcası bana ama bi dahakinde denizli mtyi aramzda görmk isteriz artık...
    kardeşim üzülme onlar geziye değil yüzmeye gitti karahayıta havuza hem neden koyuyoki 2 motor bi grup yapar ve grubun küçüğü büyüğü olmaz ben gelecektim ama malum sebebini söledim öndere bi dahakine ben sizi götürcem güney şelalesine zamanı siz belirleyim hem bende bulurumm bi kaç motorlu ark. o burukluğunu sileriz
    Gitmediğin Yer Senin Değildir...

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzuuun zamandır yapılmayan yapıldı sonunda, ben gelemedim o benim kaybım oldu, Denizli MT nin sayfalarını bir karıştırın, ne zamandan beridir gezi yapılmıyordu ve ne zamandan beridir yapılan gezi fotoları bu kadar ayrıntılı ve vakit ayrılarak MT ile paylaşılıyordu, harika bir gezi olmuş Gökhan ve Sadeceneo yüreğinize sağlık, motorsuzluk kötü be oğlum yoksa bende böyle hevesli arkadaşlarımın yanında olmaya can atıyorum ama, ilerde inş. Cyber neden gelmedi, deli gezen bi adamdı

Sadeceneo bir ricam daha olacak sizden, facebookda'ki "Denizli Motosiklet Tutkunları" Grubunda da paylaş bu fotoları Denizli'den bir kaç orjinal görsel olsun.
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı CyberTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim üzülme onlar geziye değil yüzmeye gitti karahayıta havuza hem neden koyuyoki 2 motor bi grup yapar ve grubun küçüğü büyüğü olmaz ben gelecektim ama malum sebebini söledim öndere bi dahakine ben sizi götürcem güney şelalesine zamanı siz belirleyim hem bende bulurumm bi kaç motorlu ark. o burukluğunu sileriz

yuppiiiiiiiii
    tamam abi biz zamanı belirleriz gökhan ile sende o burukluğu shift delete yaparsın kökten çözüm

birde o gidenler kefe yaylasına gitti diye biliyorum ben yanlış biliyorum sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:36 AM ----------

Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzuuun zamandır yapılmayan yapıldı sonunda, ben gelemedim o benim kaybım oldu, Denizli MT nin sayfalarını bir karıştırın, ne zamandan beridir gezi yapılmıyordu ve ne zamandan beridir yapılan gezi fotoları bu kadar ayrıntılı ve vakit ayrılarak MT ile paylaşılıyordu, harika bir gezi olmuş Gökhan ve Sadeceneo yüreğinize sağlık, motorsuzluk kötü be oğlum yoksa bende böyle hevesli arkadaşlarımın yanında olmaya can atıyorum ama, ilerde inş. Cyber neden gelmedi, deli gezen bi adamdı

Sadeceneo bir ricam daha olacak sizden, facebookda'ki "Denizli Motosiklet Tutkunları" Grubunda da paylaş bu fotoları Denizli'den bir kaç orjinal görsel olsun.

teşekkürler mehmet abi

cyber abimin nedeni vardı bendede öyle bir neden olsa bende gelmezdim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler