Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tvs apache ile 530 km

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf150
    slm arkadaslar ben kusadasında ikamet ediyorum yalovada iş buldum ve yolculuk basladı otobüsmü motosiklet mi derken cıktım yola ilk defa bukadar uzunyola cıkacagım için tereddütlüydüm 20 mayıs carsamba sabah cıktım saat 8 00 da manisaya kadar hiç mola vermedim balıkesirde mola yemek yedim ve yola devam bursada cevre yoluna giremedim sehir içinden gecmek zorunda kaldım saat 4 30 civarı yalova karamürsele geldim sagsalim sükür toplam 1 depo benzin yaktı km saatini sıfırlamıstım 530 km oldu kusura bakmayın foto cekemedim ama söz arkadaslar geri evime giderken bol bol foto cekicem apache uzun yolda daha fazla zevk veriyor iyiki almısım apacheyi.dönüş yolu karamürselden ist corlu malkara canakkale izmir kusadası olarak planlıyorum arkadaslar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bizim evin hemen önünden geçmişsin ve tekrar geçeceksin Ben Karamürsel' denim evimde yola sıfır. Ayrıca bulduğun iş nasıl bir iş. Umarım devamlılığı vardır ? Bende böyle uzak yolara yolum düşsede, gitmem gerekse diye kolluyorum etrafı ama hiç te öyle bi şey görünmüyor. İnşallah en kısa sürede çıkar Bu arada yolculuğunu sorunsuz ve keyifli geçtiğine sevindim.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Belli ki çok keyifli ve heyecanlı bir yolculuk yapmışsın. On numara.

Yanlız biraz erken çık, molalarını daha çok vermelisin. Aman sana bir şey olmasın...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler