Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

26.04.2009 Tarihli Kemer Gezisi 100 km lik Parkur

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Nöbet çıkışı sabah kahvaltımı yapmak için Kemer yoluna gitme fikri aniden gelişti. İşyerimden makina mühendisi arkadaşım Himmet'i arıyarak gelip gelemeyeceğini sorduğumunda "olur" cevabını aldığımında hazırlıklarım başlamıştı bile...

Yaklaşık 10 dakikalık bekleyişten sonra arkadaşım yeni motosikleti ile gelmişti bile....

Sonra fazla beklemeden "Akyarlar Tünel" çıkışına doğru bir gaz açtık... Havada ılık ve güneşli olunca.... Tünel çıkışına gelmiş motosikletlerimiz park etmiştik bile..

Arkadaşım uzaktan körfezin enginliğini görünce... Süper dedi..

Kahvaltımızda çıtır Ankara simiti, termos çay, kaşar peyniri, domates ve fıstıklı helva vardı.. Bunuda görünce Himmetin ağzı kulaklarına varmıştı bile...

Bende bu arada KYMCO Xcıtıng 250cc yi bir deneyim dedim. Süper hafif ve kullanımı çok keyfili bir motor.

Durmak yok artık; direkt rota kemer.. Parka gelemeden gözüme bi'şey ilişti.. Yanık lastik kokusu heryeri kaplamıştı...

Himmet "drift yarışları var" deyince şansa bak... Dedim..... Ve başladık vırnnnn vırınnnn izlemeye...

Eğlenceli idi epey seyr eyledik.. Sonra hadi plaja inelim dedim.....

Plaj mükemmel idi.. Heryer güneş ve güneşlenen turistler.. Sahiller canlanmıştı.. Yüzen, hoplayan, zıplayan, ne yok ki... Ama deniz akvaryum gibiydi.. Çok temiz ve yalın.. Duru bir deniz idi.. Sıcaklık bir ara 25 olunca keşke dedim...

Sonra Himmette gaza gelip; abi bi çayda biz içelim yahu " deyip termosa saldırdı.. Şaşkındım. Himmet sakinliği ile nam salan bir arkadaşımız idi.. Top patlasa sakinliği elden bırakmazdı..

Bende koy be Himmet .. dedim. Bi çayda biz içelim yahu... Şu aleme bak dedim... Kimisine "hay hay" kimisine "vay vay"

Bir baktık saat 1'i geçmiş... Hemen yola koyulmak lazım.. Birazda evdeki eşim ve oğlum ile beraber azda olsa vakit ayırmak gerek..

Giderken yolda benzinlikte ufak bir "soda" molası... İçtik serinledikten sonra ver elini ANTALYA... Himmet arkadaşıma bu gezide bana eşlik ettiği için kocaman TEŞEKKÜR..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA CYGNUS RS
    resimleri bekliyom sabırsızlıkla

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    off bea 3. 4. ve 5. resimdeki alan ne kadar güzel öyle manzaya masmavi deniz....o kadar sanslısınızki..orda sizin gibi kahvaltı yapmak mükemmel bir duygu olsa gerek..gerçekten çok iyi bir gezi olmus.devamını bekleriz ..önümüzdeki yaz bende gelebilirim

Motosikleti
    DUCATI 1198
    Ekimde askere geldigimde hafta sonu kacamak yapip oraya gitmistim yelkenlinin yaninda yuzmustum ayni yerde.Ekim ortasi bile 30 dereceydi. Vay anasini be ...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel paylaşım deniz mükemmel, orada olmak vardı
    teşekkürler selka paylaşıma devam, sen bolbol gez antalya resimleri yükle, özlem giderim, antalya dedinmi bende sular durur
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Ybr
    manzaralar harika paylaşım için teşekkürler

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekerinize sağlık....

yahu ben istanbul'da donuyorum... millet orda denize giriyor...

HAVASINA,SUYUNA,TOPRAĞINA,İNSANINA KURBAN OLDUĞUMUN MEMLEKETİ....

NE KADAR GÜZEL BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ....

bu gezi resimleride olmasa,yurdumuzun dört bir köşesini göremiyeceğiz....

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Selçuk keyifli bir anlatımla bizlerle de paylaştığın gezi için teşekkürler.Beraber gaz açmak dileğiyle.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sexi bi gezi olmuş

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    siz gezin bensiz, gezin bakalım. ankaraya yanlıs zamanda mı geldım ne? vallaha yarınkı gezınızın de fotolarını sabırsızlıkla beklıyorum. bende bugun sızın kadar olmasada ankarada motora bındım. batıkent elvankent arası :( herkeslere selamlar. unutmayın benı sakın burda olur mu selcuk abi.
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    keyifler yerinde.. hava mis.. su pırıl pırıl.. maşallah.. nice gezilere kazasız belasız.. selçuk kıskandırmaya devam ediyor..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    super ya ıc acıcı
    Rüzğarı_hissSet

ersinernesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be şiddetle tatil yapmam lazım...

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    deniz mükemmel ! Umarım bi gün oralara gelip o güzelim suya girmek kısmet olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)