Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kartepe Gezim

Motovento
    REKLAM ALANI
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Selam arkadaşlar...Kış iyice bastırmadan pastırma sıcakları yaşanmaya devam ederken Kartepe'ye çıkayım güzelliklerini,gezilecek yerlerini sizlerle paylaşayım dedim.Tabi ki başrolde Kymco People S 200 var Önce tripmetreyi sıfırladım benzini fulledim Maşukiye tarafından çıkmaya karar verdim.Fotoları çekebilmek için defalarca dur-kalk yaptım maşallah makinam hiç bir zorluk çıkarmadı.Otele gelmeden yerde kar birikintileri başladı soğuk hiç yoktu ama öyle bir rüzgar vardı ki yer yer kontrolde zorlandım.Otele giriş kapısında isim soyad ve plakayı yazdırdıktan sonra içeride fotolara devam ettim.Dönüşte daha değişik yerler görmeniz için diğer yol olan Suadiye yolunu tercih ettim.Bu yol fotolardan da göreceğiniz gibi çok mıcırlı bir yol.Eğer başka illerden gelip Kartepe'ye çıkayım derseniz kaymak gibi asfaltı olan Maşukiye yolunu öneririm.Toplam 60 km. yol yaparak eve döndüğümde tatlı bir yorgunluk vardı.Sizleri Kartepe'mizin güzellikleriyle başbaşa bırakıyorum:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekerinize sağlık... çok güzel bir gezi olmuş...

sanırım bayağı bi üşümüşsünüzdür; karda yağmış...

ama gezi süper....

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    çok güzel bi gezi olmuş resimler de çok güzel...o soğukta nasıl zor olmadımı....bu arada resimleri çekerken galiba motor u stop etmiyorsunuz...tekerinize ve ellerinize sağlık...

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    güzel gezi olmuş ellerine sağlık
    organize sanayii girişinde noktalamışsın gezini herhadepaylaşım için tşk

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerinize sağlık... çok güzel bir gezi olmuş...

sanırım bayağı bi üşümüşsünüzdür; karda yağmış...

ama gezi süper....
    Sağol AYBERK lodos estiği için soğuk yoktu hiç üşümedim yani ama ilk defa karla tanışmış oldum.

Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bi gezi olmuş resimler de çok güzel...o soğukta nasıl zor olmadımı....bu arada resimleri çekerken galiba motor u stop etmiyorsunuz...tekerinize ve ellerinize sağlık...
    Sağolun dediğim gibi hava çok sıcaktı sadece kuvvetli rüzgar vardı. Evet tesbitiniz doğru ikidebir marşa basmaktansa motoru stop etmiyorum.

Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş ellerine sağlık
    organize sanayii girişinde noktalamışsın gezini herhadepaylaşım için tşk
    Sağolun Suadiye yolunun çıkış kapısıdır orası daha sonra Sapanca yoluna çıkıyorsun ve doğru eve..

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Kadri abiciğim doğayla içiçe çok tatlı bi gezi olmuş

nazar değmesin maaşallah motorunu çok seviyorum senin
    seni de tabii
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Sağolasın Oğuz ilk tanışma yazımdan beri takip ediyorsun beni abi-kardeş gibiyiz artık Herhalde bu motorum evladiyelik olur bende çok seviyorum.Nazarlık için çok teşekkürler motoruma asayım hemen

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    çok güzel paylaşım için teşekkürler
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    paylaşım içi teşekkürler resimlerde çok güzel...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuvacık barajı gezisi gibi gayet güzel olmuş. Emeğine sağlık.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    roadmaster, hell24, Sadık1453 arkadaşlar çok sağolun gezdikçe paylaşıyorum ama Kurban bayramıyla birlikte yağışlı ve soğuk havalar başlayacakmış herhalde bir süre böyle gezi yapamam artık. Yağmur çamurda mecbur kalmadıkça motosiklete binmem çünkü.

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Toraman üstad, yine konuşturmuşsun Kymco'yu. Kartepe'ye gitmemiştim, tekerine sağlık, senin sayende görmüş oldum. Sırada neresi var? Sapanca, Maşukiye, Akmeşe, Kerpe, Kefken, iznik???

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abim yine güzel bir geziye imza atmışsın.Tebrikler.Birde senin motorun stopları ne kadarda güzelmiş
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toraman üstad, yine konuşturmuşsun Kymco'yu. Kartepe'ye gitmemiştim, tekerine sağlık, senin sayende görmüş oldum. Sırada neresi var? Sapanca, Maşukiye, Akmeşe, Kerpe, Kefken, iznik???
    Çok sağol İsmail bu sitede olmanın en güzel yanlarından birisi bu zaten; bir yeri görememişsen foto çekilip burada paylaşıldığı zaman görme imkanın oluyor...Saymış olduğun yerlerden bir tek İznik'e motosikletle gitmedim(arabayla gittim) o zamanlar bu siteye üye değildim inşallah bundan böyle gezdikçe paylaşıma devam edeceğim.

Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim yine güzel bir geziye imza atmışsın.Tebrikler.Birde senin motorun stopları ne kadarda güzelmiş
    Sende sağol Hayalperest kardeşim motosikletimden bende çok memnunun stopları ledli yapmışlar böylelikle aküden fazla enerji çekmiyor ön far ampulleri kaliteli (Philips marka) tripmetre, odometre, saati digital göstergede en önemlisi motorun sesi hastayım o seseFakaaat gelgelelim koca sitede bu makinadan bir tek bende var Anlamadım gitti bence bu scooterler büyük çaplı tekerlekleriyle güvenli sürüş sağlamasıyla geleceğin scooteri olacaklar ama çevremde de yok maalesef.

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    bu soğuklarda nöbetçi gezgin gibisin.motorunda canavar gibi.denklanşörüne sağlık, güzel gezi olmuş.

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Toraman, senin Kymco'na benzer renk motosikleti, Bulvar'daki Special Bikes'ın önünde görüyordum acaba seninki miydi?

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    abi bir dur ya çok geziyosun kıskanıyoruz bu arada tekerine sağlık abi bu güzel yerleri bizle paylaştiğin için çok teşşekkür ederiz siteye renk getirdin

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    güzel gezi olmuş bazı fotolarda kartpostal gibi paylaşım için teşekkürler
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı hihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soğuklarda nöbetçi gezgin gibisin.motorunda canavar gibi.denklanşörüne sağlık, güzel gezi olmuş.
    Sağolasın ben soğuk falan dinlemem yeter ki yağış olmasın gezerim.Biraz yağlıyım (1.82 boy 93 kg. ağırlık) herhalde ondan üşümüyorum..

Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toraman, senin Kymco'na benzer renk motosikleti, Bulvar'daki Special Bikes'ın önünde görüyordum acaba seninki miydi?
    Evet İsmail ben motosikletimi aynı zamanda Kymco servisi olan Special Bike'dan aldım. Daha doğrusu sahibi 330 km.deki bu motoru satılığa çıkarıp buraya getirmiş bende kaçırmadım ve Allaha şükür çok memnunum.

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bir dur ya çok geziyosun kıskanıyoruz bu arada tekerine sağlık abi bu güzel yerleri bizle paylaştiğin için çok teşşekkür ederiz siteye renk getirdin
    Mecburen duracağım artık. Çünkü havalar bozacakmış İlkbahara kadar bu fotolarla idare edeceğiz galiba.. Buradan Bursa'ya selamlar yazın bir bakarsın çat kapı oradayım..

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş bazı fotolarda kartpostal gibi paylaşım için teşekkürler
    Sende sağolasın fotolar güzel çıksın diye çok uğraşıyorum gerçekten ama burada yorumlarınızı okuyunca yorgunluğuma değiyor. Birde fotolarda motosikletin fazla ön planda gözüküyor derseniz hani bir at sahibi atını yanından ayıramaz ya bende öyleyim motosikletimi hep gözümün önünde görmek istiyorum.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tesekkürler Canım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler