Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kısa koşu ile sezona noktayı koyduk...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    Yeni bir gezi ile herkese selam…
    31.10.2008 Cuma akşamı arkadaşlarla bir araya gelip Pazar günü için yeni bir program yaptık. Bu defa rotamız Hamzabeyli Sınır Kapısı ve Lalapaşa üzerinden Edirne’ye dönüş idi. İşte gezimiz;

Sami bey kardeşim yine güzel bir harita çıkarmış. Cuma akşamki hummalı harita çalışması;

Pazar sabahı buluşmadan önce Sami gerekli nevaleyi alıp hazır etti, ben de günün akşamı Edirne’den ayrılacak olan Ayhan hocadan birkaç taktik kapmak için çiftliğe gittim;

İlhan ustaya uğramadan olmaz dedik ancak kızı Cansu’yu at çiftliğine götürdüğü için yerinde bulamadık;

Edirne’den çıkmadan arkamızdaki muhteşem Selimiye ve üç şerefeli camii kareye böyle giriyor;

Yaklaşık on kilometreyi tunca nehri kıyısında sürüyoruz;

Ahmet abinin coştuğu anlardan biri ;

Sami, Ahmet Abi’yi kırık topcase’siyle takip halinde;

Suakacağı köyünü geçtikten sonra bir vadinin kenarında durduk. Ben fotoğraf çekerken arkadaşlar haritaya bakıyor;

Sami’nin kareye aldığı yeni hareketim;

Hüseyinpınar’dayız ve arkadaşlar her şeyin yolunda olduğunu işaret ediyorlar;

İşte hedefimize ulaştık;

Hamzabeyli köyündeki köpekler çok misafirperverdi, Sami de onlara aynı sıcakkanlılıkla karşılık verdi;

Öğle namazını eda etmek için camiye girdiğimizde bir de baktık ki uzun zamandır görmediğimiz Sinan abimiz bu köyün imamı imiş, bizi evinin bahçesinde birer bardak kola ikram ettikten sonra uğurladı;

Böğürtlenleri görünce dayanamayıp durduk fakat tadına bakınca ben yemekten vazgeçtim;

Sami poşeti doldurmak için saldırdıysa da bir tane ağzına attıktan sonra caymak zorunda kaldı;

Yolumuzun üzerinde çalışan ormancılara doğru yolda olup olmadığımızı sorduk;

Ve Dallas’tayız;

Ali çobanın muhabbeti hoştu, iyi poz vermişiz;

Ali abinin eşeği ile;

Arkadaşlar sonbahar güneşinin tadını çıkartıyor;

Dallas’ın arka tarafında masa ve uygun mekan olduğunu söyleyen Ali Abi çeşmelerin suyunun kesildiğini sözlerine ekledi , bu durum beni pek şaşırtmadı. Neyse ki yanımızda getirdiğimiz bir şişe su işimizi görmeye yetti. Arka tarafa ilerliyoruz;

İşte yerleşkemiz;

Sami, ateş için odun toplayın deyince biraz abartmışım;

Ateşi yaktık, etleri ızgaraya atacaz. Ahmet Abi bir eksik olduğunu söyledi. Şu eksikleri bir türlü gideremedik! Geçen sefer tuzu unutunca bu sefer herkesin çantasından tuz çıktı ama şimdi de kolayı unutmuşuz. Motora atlayıp civar köylerden birine gittim. Kolayı kaptığım gibi soluğu yerleşkede aldım, kolayı aldığım köydeki amca para üzerini çevirmeye çalışıyor;

Sonunda etler ızgarada;

Sami’nin beslediği bu şey, mutasyona uğramış aslan-sırtlan karışımı bir yaratık. Öyle sesler çıkartıyordu ki biz bir anlam veremedik;

Sami poz vermek için kafayı bile kaldırmıyor;

Kulaklar ferguson çamurluğuna dönünce bu sahneler kaçınılmaz oluyor;

Havamıza aldanmayın, tüfek boş Olayımız yalnızca poz;

Geçen sefer yağmur yağacak diye kahveyi iptal etmiştik. Ama bu sefer elimizden kurtulamaz;

Dönüş yolunda arkadan gelirken Ahmet abiden bir parçanın ayrıldığını gördüm. Yerde taklalar atarak arkasından gidiyordu. Ahmet abi durumun hemen farkına vardı ve durdu, düşen telefon çelik kasa olmalıydı . Yaklaşık 90 km hızla giderken düşmesine rağmen hala çalışıyordu;

Allaha şükür başka aksilik olmadan Edirne’ye vardık ve ilhan usta bize yorgunluk çayı ikram etti günün özetini ona anlattık;

Bu Pazar da böyle geçti. Herkese Edirne’den selamlar…

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway150 sl
    abi siz her gezi de bişey düşürüyosunuz geçen de bagajı kırmıştınız dimi
    saygılar güzel gezi olmuş 10 numara
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    honda cbf 150
    evet kardeş. ne yapalım onlar nazarlık deyip kafaya takmıyoruz. hiç bir zaman 4/4 olmaz

Motosikleti
    YBR 125
    Aslında planladığımız yerlerin bi kısmını gezemedik vakit darlığından ama yere kar düşmeden trakya da gezilmedik yer bırakmayacağız.:)Sinanköy deki mağara ve kale surlarının altındaki geçitlere gidemedik.İnşAllah bu yerlerin fotolarını da çeker sizlerle paylaşırız

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Tekerinize saglik guzel gezi olmus
    First Day Of My Life

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    ben sizi bir yerden hatırlııııyorum
    yine güzel güzel gezmişsiniz abi maşallah
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    tebrikler güzel bigezi
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    güzel gezi olmuş
    lifan 100

Motosikleti
    honda cbf 150
    herkese çok teşekkür ederiz. yeni gezi haberleri ile buluşmak dileğiyle. kış geldi gayrı. bundan böyle yazın nerelere gideceğimizin çalışmalarını yapacağız. her kim ki trakya da güzel bir yer bile onu bize haber vere. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    chopper
    arkadaslar amma guzel yediniz ,guzelde gezi olmus,foto icin tsk..
    [B]joker[/B]
    [B]live to ride-ride to die[/B]

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Hüseyin ve Ahmet kardeşler bu gezi de güzel olmuş.Anlatım da harikulade.Ha bu arada başka gezi planlarınız olursa haberdar ederseniz sevinirim.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

Motosikleti
    honda cbf 150
    mutlaka haber veririz. kış kendini hissettirmeye başladı ve gezilere baharda devam edeceğiz kısmetse...

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çoook güzel ve zevkli bir gezi olmuş.....tekerinize sağlık....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sezon öyle kapatılmaz ki. kar düşene dek devam edin siz. gezileriniz çok güzel kardeşler...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)