Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

K.D.Z. Ereğli Şehir turu ( Tek başımayım...! )

Motovento
    REKLAM ALANI
    GRKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Evet arkadaşlar aslında tam bir gezi değil ama yaşadığım yerin nasıl bir memleket olduğunu görmeniz açısından küçük bir kaç resim ile sizlerin merakını uyandırmak istiyorum. ( Kdz Ereğli' nin sloganı Denizin Mavisine, Doğanın Yeşiline, Güneşin Sarısına HOŞGELDİNİZ...! )

Evet arkadaşlar ilk fotoğraf oturduğum mahallenin arka cephesi ön taraf cadde ama arka tarafı müthiş bir yeşillik; kendimi şanslı hissediyorum özgürlüğü hissetmek benim için kolaylaşıyor canım sıkılınca iki tur atıp kendime geliyorum.

İkinci fotoda ise Ereğlinin en güzel manzaralarından birisini görmeniz mümkün ama bu sadece ve sadece birisi...

Farklı bir açısı

En sevdiğim manzaralardan bir tanesi eski mahallem yani bekarken oturduğum yer...

Kayınpederim ve ben.

Arkadaşlar size söz veriyorum daha fazla foto ekleyeceğim şu an elimdeki en iyi fotolar ayrıca fotoğrafların haricinde Ereğli' de her sene yaz ayında ÇİLEK festivali olur ve müthiş aktiviteler olur bir dönem harleyciler gelmişti
    çok güzel olmuştu neyse yorumlar size kalmış...!
    Bir gün herkes Motosiklete binecek...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Kimse yorum yapmayacak mı?

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocam Kdz eregli gören biri olarak diyorumki her motorcu mutlaka gitmeli yolu güzel kendi güzel. ( Eskiden biraz pahalıydı malum avrupa şehri nerde yenir içilir bilmek gerek ).
    Merak etme hocam bayram geçsin çok sürmez geliriz. Yakın zamandada hasan abimle Düzceye sereye hocamın yanına gidicez. Gelebilirsen bekleriz.

Katiliyorum Oduncu, bu yaz o taraflara dogru cadirli bi kamp olayina girelim bencede. Sitede duyurursaniz bende takilirim pesinize..

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    conqueror,
    Hocam nezaman istersen gel yaparız bi karadeniz turu. Ama tabii yazın gelen olursa grup gezileride düşünüyoruz.

catdog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Ereğli batı karadenizde gidilmesi gereken yerlerin en başlarında geliyor. GRKN, biraz da çarşı içinden fotoğraflar bekliyoruz senden

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Gerçekten güzel bir yer kdz ereğli yaza kesinlikle o tarafa bi seyahat lazım
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Arkadaşlar sağolun sizi Ereğli hakkında iştahınızı kabartacak kadar fotoğraf ile bilgilendireceğim merak etmeyin. Ayrıca ODUNCU hocam SEREYE' nin yanına giderken benide haberdar edersen gelmeye çalışırım.

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    GRKN, merhaba ben yeni farkettim mehmet biraz bahsetti nasip olursa en kısa zamanda görüşmek üzere
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Motosikleti
    GRKN, merhaba ben yeni farkettim mehmet biraz bahsetti nasip olursa en kısa zamanda görüşmek üzere

Motosikleti
    GRKN, merhaba ben yeni farkettim mehmet biraz bahsetti nasip olursa en kısa zamanda görüşmek üzere bide sezai hocamın Ramazanda şöyle yumuşak yumuşak pidelerini yiyebilseydik ne iyi olurdu

amcam orada maden mühendisi iyi bilirim karadeniz ereğlisini senin yaşadığın yere ben ancak 3 günlüğüne gidebiliyorum bence yaşadığın yerin kıymetini bil hocam

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    cidden bulunduğun yer çok güzelmiş hocam......
    umarım bi gün gezmek nasip olur bizede......

RIDVAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO Beverly 500
    Sevgili hemşehirli kardeşim.
    Ben Kdz.Ereğlili olup iş gereği İstanbul da yaşayan biriyim. Kısmetse arife günü geliyorum Şirin Ereğlime. Evimiz sanat okulunun yanındaki, sahildeki büyük binadır. Ereğli öyle anlatmakla olmaz, Ereğliyi görmek gerekir. Herkul'un doğduğu yerdir Ereğli. Cehennem Ağzı mağaralarında yeryüzüne çıkan dört başlı zebaniyi öldürdüğü yerdir. Mitolojideki adı HERAKLIA dır. 15 sene önce çilek festivali olarak başlayan, bugünse Sevgi, Barış, Dostluk festivali her yıl Haziran ayının ilk hafta sonu kutlanır. Osmanlı Çileği ve keşi meşhurdur. Osmanlı zmanında saraya gönderildiği için mis kokulu, pembe küçük çilekler adı böyle kalmıştır.
    Ben motorumu maalesef getiremiyorum. Arabayla geleceğim, ama senin önderliğinde Ereğli de böyle bir gurup kurarak, motor sevdasını insanlara yaymak senin içinde bir görev oldu artık. Resimlerden anladığım kestaneci mahallesinin oradan tepelerden çekilmiş fotolar. Ereğli aşkı bambaşkadır !!! Ereğlide scuba diving de yapabilirsiniz şayet motorcu arkadaşlar arasında ilgilenen varsa.
    Sevgiler hemşerim.
    Rıdvan

Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Mümkün olduğunca yaşadığım yerin tadını çıkarmaya çalışıyorum ama yanımda bir kaç arkadaş daha olsa daha fazla gezilecek ve keşfedilecek yerlerin olduğuna eminim.

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    bu yaz için bi gezi adresi daha not alın arkadaşlar

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Başımın üstünde yeriniz var sevgili kardeşlerim, Hemen buyrunuz ramazan iftar, sahur farketmez, her zaman geliniz yahu.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de gelicem bi ara.. benim eşim ereğlili (aslen akçakocalı ama orda doğup büyümüş).. ailesi de alaplı'da halen.. ben de aslen akçakocalıyım her ne kadar istanbul'da doğup büyüsek de yazlarımız belli bi yaşa kadar orada geçti..
    arkadaşlarla bu hafta kıyıköy yaptık.. ben akçakoca demiştim ama hava çok soğuk olduğundan daha kısa bi mesafe seçtik..
    en kısa sürede mutlaka o tarafa da (olmazsa baharda) ctesiden kalmalı bi gezi yapıcaz inşallah...

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    freedom34;
    Akçakoca gezisi olursa beni de haberdar ediniz.
    Ereğli, Sakarya, İzmit,Gebze grubu da katılır sanırım.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabii ki ederiz sereye, önümüzdeki 2 haftasonu programlar var benim hep.. ondan sonra hava ii olan bi haftasonu denkj getirdik mi 2,5 saate ordayız inşallah..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler