Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Antalya Olimpos a gidiyorum katılmak isteyen varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    fz6 fazer
    25-29 ekimde Antalya Olimposta kaya tırmanış şenlikleri yapılıyo. Bende çalışan bi insan olduğum için haliyle cumartesi ve pazar katılabiliyorum.

şimdi planıma gelelim;

24 Ekim cuma günü işten erken çıkıp saat 15:00 gibi izmirden hareket edicem tahmini 23:00-24:00 gibi orda olurum.
    iki gün orada konaklayıp bol bol tırmanıp, denize girip, eylenip 26 Ekim pazar günü gece yada sabaha karşı geri dönmek için hareket edicem.
    konaklama çadır veya ağaçevde olucak tabi önceden arayıp rezervasyon yaptırmak gerekiyo.
    yol yaklaşık olarak İzmirden Olimposa 500 km motorum CBF150 yanlız gitmek istemiyorum eğer katılmak isteyenler olursa sevinirim?

çarşambaya kadar bildirirseniz rezervasyon yaptırabiliriz...

Olimpos hakkında: Olimpos Kemer ile Adrasan yolu arasındadır ve mükemmel bir tatil beldesidir. bölge kaya tırmanışı yapmak için çok uygun olduğundan dağcılar veya tırmanışcılar tarafından çok tutulan bi yerdir. genelde genç kesimin gidip tatil yaptığı bibölgedir. Olimposta sırf bungalov veya ağaş evlerden oluşan oteller, çadır kurulcak bölgeler vardır. pansiyon fiyatları gayet uygundur...

Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağı olan Olympos, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri, Caretta caretta'ları Khimaira'sı, tüm sportif etkinliklere olanak veren muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile tüm dünyaca bilinmektedir.

Akdeniz iklimine sahip Olympos'ta kışları yağışlı ve nemli, yazlar kurak ve sıcaktır. Nisan başından eylül sonuna kadar denize girmek mümkündür.
    (Alıntıdır)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    çok özürdiliyerek; nick inizin manası nedir?
    GKN MOTORS

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok özürdiliyerek; nick inizin manası nedir?
    valla onu sormak için girmiştim
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    fz6 fazer
    Trypanosoma gambiense bir parazittir. uyku hastalığını bulaştıran bi parazittir. bende böyle bi alışkanlık olmadığından tripanazomigambiyetsiz yani taşımayan anlamına gelen bi nick seçtim. aynı zamanda Leman karakterlerinden Timsah Turgutun nickidir.

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    Trypanosoma gambiense bir parazittir
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    Alıntı tripanazomigambiyetsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trypanosoma gambiense bir parazittir. uyku hastalığını bulaştıran bi parazittir. bende böyle bi alışkanlık olmadığından tripanazomigambiyetsiz yani taşımayan anlamına gelen bi nick seçtim. aynı zamanda Leman karakterlerinden Timsah Turgutun nickidir.
    bu konuda bizi bilgilendirdiğin için saol,tripanazomigambiyetsiz.

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    hayırlı yolculuklar dılerım sımdıden. Antalya merkez e ugrayacak olursan MT Antalya olarak mısafır edebılırız..

Motosikleti
    fz6 fazer
    Alıntı lewo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar dılerım sımdıden. Antalya merkez e ugrayacak olursan MT Antalya olarak mısafır edebılırız..
    cumartesi akşamı antalya merkeze gelmeyi düşünüyom sizinlede görüşebiliriz. Fakat yanlız gitmek istemiyom motoruyla katılmak isteyen arkadaşlar olursa planımı gerçekleştircem...

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    Bizimde toplantılar cumartesı aksamları saat 19:00 dan 23:00 a kadar. olımpos olayına gelınce eşlıkı edebılırım. ılerleyen gunlerde nelık kazanır. bızdende gelenler olur.

Motosikleti
    fz6 fazer
    Tabi memnuniyetle... Netlik kazanınca seninle irtibata geçeriz...

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı tripanazomigambiyetsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25-29 ekimde Antalya Olimposta kaya tırmanış şenlikleri yapılıyo. Bende çalışan bi insan olduğum için haliyle cumartesi ve pazar katılabiliyorum.

şimdi planıma gelelim;

24 Ekim cuma günü işten erken çıkıp saat 15:00 gibi izmirden hareket edicem tahmini 23:00-24:00 gibi orda olurum.
    iki gün orada konaklayıp bol bol tırmanıp, denize girip, eylenip 26 Ekim pazar günü gece yada sabaha karşı geri dönmek için hareket edicem.
    konaklama çadır veya ağaçevde olucak tabi önceden arayıp rezervasyon yaptırmak gerekiyo.
    yol yaklaşık olarak İzmirden Olimposa 500 km motorum CBF150 yanlız gitmek istemiyorum eğer katılmak isteyenler olursa sevinirim?

çarşambaya kadar bildirirseniz rezervasyon yaptırabiliriz...

Olimpos hakkında: Olimpos Kemer ile Adrasan yolu arasındadır ve mükemmel bir tatil beldesidir. bölge kaya tırmanışı yapmak için çok uygun olduğundan dağcılar veya tırmanışcılar tarafından çok tutulan bi yerdir. genelde genç kesimin gidip tatil yaptığı bibölgedir. Olimposta sırf bungalov veya ağaş evlerden oluşan oteller, çadır kurulcak bölgeler vardır. pansiyon fiyatları gayet uygundur...

Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağı olan Olympos, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri, Caretta caretta'ları Khimaira'sı, tüm sportif etkinliklere olanak veren muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile tüm dünyaca bilinmektedir.

Akdeniz iklimine sahip Olympos'ta kışları yağışlı ve nemli, yazlar kurak ve sıcaktır. Nisan başından eylül sonuna kadar denize girmek mümkündür.
    (Alıntıdır)
    şu geziyi yazın yapta bizde katılalım
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ohh ne güzel git valla ne güzeldir şimdi oralar.... bol bol foto çek de biz de fotolarla yetinelim

Motosikleti
    fz6 fazer
    yt_servan, yaza daha güzel planlar yaparız

pierid, bol bol foto çekicem, gelir gelmez eklerim...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    olimpos inanılmaz bi yer.
    yazın motorumla uğrayıp bayıldığım ancak konaklama planı yapmadığım için pişman olup kaşa geçtiğim harika bi doğa parçası.
    bu arada olimposa inen yol ciddi bi eğim taşıyıp inanılmaz virajlı. sıcaktan asfalt erir endişesiyle çok yavaş indim ama o bile ayrı keyifliydi...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    tripanazomigambiyetsiz zamanlaman çok kötü Sana iyi yolculuklar

Motosikleti
    fz6 fazer
    en azından bir kişi gelmeyi düşünürüm desin içimi rahatlatsın yanlız gitmeyi istemiyorum yoldaş olcak birileri lazım 500km...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eski lemancılardanım, hoşgelmişsin dergidaşım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Valla gelmem ben senle...Ya bide yolda nickini telafuz etmem gerekirse?..... Söyleyene kadar Antalyaya varırız.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla gelmem ben senle...Ya bide yolda nickini telafuz etmem gerekirse?..... Söyleyene kadar Antalyaya varırız.....

git işte alper abiiii ne güzel bizimkilere nispet yapmış olursun

Motosikleti
    fz6 fazer
    senin için bi kısaltma yaparız abi sen gel istiyosan ))

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)