Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kos adasında bi tur attık.

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    ‘’17 eylül carsamba’’
    sabaha kadar uyuyamadım, hazır vize de var bos bos durmasın bi ise yarasın dedim…solugu Kos a gitmek icin limanda aldım… maksat gezmek degildi, ramazan sonrasına acılmak kaydıyla free shoptan icki stoklamaktıJ ancak ferrybotta denk geldigim bodrum dan sevdigim bi arkadasımın beni orda gezdir demesi üzerine, e hadi bi kac tur atayım bari dedimJ

Bodrum Kos arası ortalama 50 dakika sürüyor, ancak doluluk durumuna gore bazen 45 dakikaya yakın gümrükte pasaport islemleri icin bekleyebiliyorsunuz… bu durumdan sıyrılmanın en iyi yolu tekne limana yanasırken cıkışta en basta sıra almak ya da gemi deki personele kendinizi tanıtmak;)

Sezon da hergün tur oluyor, ancak hava durumuna gore iptal olma durumu da var, sezon dısında ise hafta da 3 gün, o da hava durumuna gore degisiyor…

Kos un merkezine girer girmez kale ve arka da hemen Osmanlı İmparatorlugu zamanında kalma camilerimizi ve de bazı yapıları gormek mümkün…

Sehir ici, merkezler genelde hep can sıkıcıdır benim icin, o yuzden biraz dısarılara acılmak gerek… zaten adadayız ne kadar acılabiliriz kiJ bunun icin de bir motosiklet şart…

Her ne kadar ufacık bir yer desek bile karsımıza en azından motosiklet kiralayabileceginiz 50 tane ciddi firma cıkacaktır… biz fazla kasmadık, hemen ilkine girip bi tane aldık…

Scooterlar ın günlügü 10 ile 20 euro arası degisiyor…

10 euro daha verip 30 euroya chopper kiralamak daha cazip geldi… adada oldugunuz icin aslında ideali supermoto cunku viraj viraj viraj…

hedefimiz adanın arka tarafında kalan, denizden cıkan termal suyu bulmak, oraya dogru yol alıyoruz…kac km sürdük tam hatırlamıyorum ama yollar cok guzeldi,

Termal suyumuzu gorduk, plajda 3-5 muhabbet yapıp yukarı dogru yol aldık… guzel bi manzaraya kurulmus cardak altında bi kafe de serinledikten ve kecilerle oynadıktan sonra yine yola koyulduk…

Unutmadan soyliyeyim, termal suyu gormek icin adanın arka tarafına o kadar yol gittik, maksadımız adanın sahil kısımından tam bir tur atmaktı ama yol termal suyun oldugu bolgede bitiyormuş:( turu tamamlamak icin aynen geriye sürdük...

Aynı yolu tekrardan dönüyoruz, onlarca turist bu yolu bisikletle gelip gidiyor, şaşırmış bunlar bu sıcakta hic cekemem…

Bodrum arkamda;)

gittik gittik gittik… az az, bakına bakına gittik… derken tepelere dogru baktık hadi oraya cıkalım dedik.. cıkarken askleplion tabelasını gördüm.. Bergama da da aynısı yazıyordu bi bakalım dedik ve bulduk…

Askleplion’agiriş

Devamı gelebilir…
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    güzel gezi olmuş..

ama site kullanıcıları rağbet göstermedi nedense

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülke dışına çıkmak,özellikle Yunanistan'a gitmek sanki bizler için bir ütopya gibi.Fakat genelde anlatılanlara bakıp kendimize bir plan yapsak sanki bir huninin üzerinde toplanmış kum taneleri gibi belirlenen yola istemesekte girerek çıkmamızın gayet kolay olduğunu görüyorum.Seneye bakalım bakalım!
    Güzel gezi çirkin çocuk.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oooo süper bir gezi olmuş

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Sercan gene konuşturmuşsun eline saglık.
    Dostum askerde mesaj attın eksik olma sana MT den cevap atabildim umarım almışsındır.
    Telefonunu kaybettim bana bi şekilde cebini iletirsen sevinirim.Gorusmek dilegi ile hoşcakal...
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    VFR-800
    ooo sergiooo neler aldın freeshoptan... banada birkaç damla kalır umarımmm.. gezi süper olmuşşş... bu geziye ödül bile veririmmm: harikasınn
    [COLOR="Red"][B]V[/B][COLOR="Black"]e[/COLOR] [B]F[/B][COLOR="Black"]ark[/COLOR] [B]R[/B][COLOR="Black"]üya 'da[/COLOR][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    güzel bir gezi olmuş adada çok hoş.

şu güzelim adalar Türkiye'ye 40,50 dk uzaklıkta fakat Yunanistan ana karasına 3 - 4 saat uzaklıkta olan adaların bize ait olmaması bazen beni çok düşündürüyor ve çok üzülüyorum onlarca ada var...ve bir tarih var orada kalelerimiz camilerimiz,yazık diyorum bir çanakkale boğazını tutan 2 ada bizim gökçeada bozcaada bıraksalar her karış toprağımıza göz diker bunlar. umarım daha fazla toprak kaybetmeyiz...
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    sercan güzel gezi olmuş paylaşım icin teşekkür eee ayvalıga ne zaman geleceksin coktan beri görüşemedik gel butaraflara bi turluyalım özledik

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok güzel bir gezi olmuş.Allah oralara gitmeyi bizlere de nasip eder bir gün inşallah
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    guzel bir gezi olmuss..

paylasim icin tesekkurler...

kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Güzel bir gezi olmuş . Emeğine sağlık teşekkürler...
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    çok güsel bir gezi olmuş hele keçiler ile ne içli dışlısın öyle hehheh resimler süper paylaşım için sağol

hmustak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Astra nJoy Sport (r6 tercih ederim)
    bu tip kısa ama eğlenceli gezileri sık yapmalı.
    çok güzel gezi olmuş; bol fotoğraflamanızda iyi olmuş
    mustak.org :pr:

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı aitheros85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güsel bir gezi olmuş hele keçiler ile ne içli dışlısın öyle hehheh resimler süper paylaşım için sağol
    İnşallah böyle yurt dışında yakın yerlere motosklet ile gitmeyi nasib olur hepimize (önce bize )
    Çok güzel bir gezi olmuş seneye yazın bizde düşünüyorz. Ölmez sağ kalırsam tabi
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tebrikler arkadaşlar .. Cok güzel ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    sercan döktürmüşün gene helal olsun inş birgün bizede nasip olur oralar resimler için sağol
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    güzel bir gezi olmuş ilginc adada.
    MuraD THSDLN

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel gezmişsin..Ama sanki fotolar biraz eksik gibi?... Plajda falan çekmedinmi hiç?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Güzel bir gezi tebrikler.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

sercan güzel gezi olmuş .gerçisenin oldun yerde eylence daha güzel oluyor iyi paylaşım için teşekkürler ayvalıktada böyle geziler bekliyoruz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)