Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küçükkuyu_Ankara bölüm 2

Motovento
    REKLAM ALANI
    agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    664 Km.lik yoldan sonra Küçükkuyuya bağlı Küçükçetmi köyünde çadırlarımızı kurduk,biraz birşeyler atıştırdıktan sonra dinlenmeye çekildik. 10.5 saalik yol sanki bizi biraz yormuş gibi.

küçükçetmi köyünde genç nesilden hemen hiç kimse kalmamış sadece 10-12 hane yaşlılar yaşıyor. Köyün en genç sakinleri işte aşağıdakiler.

Köyde kalan yaşlıların her birinde ayrı hikayeler var.Ege şivesi ile anlattıkları hikayeleri zevkle dinliyorsunuz.

İşte köyün her zaman en şık giyinen kişisi Artiz Hüseyin.

Keskin dayı. Hala dayı hırlaşacak adam arıyor.

Kahveci İsmail abi.Yaşına ve rahatsızlığına rağmen hiç oturduğunu görmezsiniz. Kahvede iş yoksa çevre temizliği yapar.

Köyün ağırlarından Hüsam ağa.

Pazartesi sabah tekrar Ankaraya dönüş için sabah 06:30 da yola çıktık. Ankaraya varışımız 16:30 oldu. Susurluk Varan tesisleri,İnegöl Çiçek köftecisi,Sivrihisar Nasreddin Hoca tesislerinde 3 kez verdiğimiz moladan sonra Ankaraya vardığımıza ankara çıkışında sıfırladığım km. saati 1328 Km.yi gösteriyordu ve 100 km. de benzin harcama 5.6 km idi Yolun en sıkıcı bölümü Eskişehir içinden geçişti hem ağır trafik ve ışıklar hem de yol yapım çalışmaları şehir geçişini oldukça sıkıntılı hale getirdi. Sabah saatlerinde hava oldukça serin öğleden sonra çok sıcak oldu. Buna karşı kışlık monton içliği ve kışlık eldiveni sabah giyip,öğlen saatlerinden itibaren yazlık eldiven ve yazlık mont ile devam ettik.

İşte dönüşten fotolar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    bölüm 1 i göremedim ama 1300 km yol fotoğraflar biraz az olmuş. Sabah sabah kamp için heveslendim yinede. Teşekkür ederiz

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bölüm 1 i göremedim ama 1300 km yol fotoğraflar biraz az olmuş. Sabah sabah kamp için heveslendim yinede. Teşekkür ederiz
    aslında başka fotolar da var ama imageshack nedense çok huysuzluk yaptı.birkaç defa beni yarı yolda bırakınca az foto ile yetindim.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tebrikler güzel gezi Kuçukuçular da güzel
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı agokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında başka fotolar da var ama imageshack nedense çok huysuzluk yaptı.birkaç defa beni yarı yolda bırakınca az foto ile yetindim.

http://photobucket.com/ bu siteye üye olursan tek seferde 50 foto birden yükleyebilirsin çok daha hızlı yüklüyor ayrıca

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)