Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kastamonu'ya seyahat

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben memlekete giderken Taşköprüden geçmek zorundayım ve genellikle sabahın ilk saatleri orada olurum. Orada meydanlık bir yer var ufak bir köprüden geçip çarşının içinde giriyorsun. Hemen oraya gider sabah sabah güzel bir çorba içer kendime gelirim ondan sonra yola devam. Ama bu sene gidemedim :(
    Evet Doğrudur sen nereye gidiyorsun Hocam
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Annem (Sinop) Boyabatlıdır benim, aslında Sinop merkezden daha yakın olduğu için bütün resmi işlerini Taşköprüde hallederler. Ben taşköpürüyü çok severim durmadan kesinlikle geçmem. Hatta o tarif ettiğim yerde Merkez Camii var galiba Annemin yakın akrabalarından (dayıoğlu falan sanırım) o Camiide imamlık yapıyor diye biliyorum.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    Annem (Sinop) Boyabatlıdır benim, aslında Sinop merkezden daha yakın olduğu için bütün resmi işlerini Taşköprüde hallederler. Ben taşköpürüyü çok severim durmadan kesinlikle geçmem. Hatta o tarif ettiğim yerde Merkez Camii var galiba Annemin yakın akrabalarından (dayıoğlu falan sanırım) o Camiide imamlık yapıyor diye biliyorum.
    Taşcami orası hocaların ismi Bilal hoca ve Ahmet hocadır seneye gitmeyi düşünürsen beraber gideriz
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taşcami orası hocaların ismi Bilal hoca ve Ahmet hocadır seneye gitmeyi düşünürsen beraber gideriz
    Kusura bakma yoldan döndüm 1 haftadır anca bakabildim. Doğru Ahmet olan annemin akrabası. İnşallah seneye nasip olursa beraber gidebiliriz.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    korkut hocam eline sağlık güzel bir gezi.
    balık dahi tutmuşsun.bende severim balık olayını.yalnız senden ricam tırıvırıyla av yapma, balıkçılığa sekte vuran aletler bunlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    2005 BURGMAN 400
    paylaşım için teşekkürler

Motosikleti
    Kusura bakma yoldan döndüm 1 haftadır anca bakabildim. Doğru Ahmet olan annemin akrabası. İnşallah seneye nasip olursa beraber gidebiliriz.
    İnşallah Arkadaşım süper olur İki motosikletle o yol daha güzel olur, çekilir o yol...

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkut hocam eline sağlık güzel bir gezi.
    balık dahi tutmuşsun.bende severim balık olayını.yalnız senden ricam tırıvırıyla av yapma, balıkçılığa sekte vuran aletler bunlar
    Hocam bizimkisi hobi tuttuğumuz balıkların yüzde 70 ni suya geri bırakıyoruz aslında elimizle daha çok yakalıyoruz ama tercihimiz değil ama uyarın için sağol

Alıntı Fenci58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler
    Ben teşekkür ederim katılımın için eyvallah

İnşallah Arkadaşım süper olur İki motosikletle o yol daha güzel olur, çekilir o yol...
    Aynen öyle inşallah kısmet olur gideriz.

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    İlk baktığım yer gezi yazıları bölümüdür. Güzel bir gezi yapmışsın memleketine, Fazer ile daha güzellerini yaparsın inşaAllah.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    abi gitmişken kastamonunun abana çatalzeytin inebolu ilcelerinede ugrasaydin inan harika yerler....
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk baktığım yer gezi yazıları bölümüdür. Güzel bir gezi yapmışsın memleketine, Fazer ile daha güzellerini yaparsın inşaAllah.
    Eyvallah hocam güzel temennilerde bulunmuşsun inşallah

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi gitmişken kastamonunun abana çatalzeytin inebolu ilcelerinede ugrasaydin inan harika yerler....
    Hocam abana ve inebolu ya evvelki senelerde gitmiştim inebolu ya şapka inkılabı kutlamalarına ve deniz şenliklerine gitmiştim oradan Abana ya Ve Bozkurt a uğramıştık arkadaşlarla .Çatalzeytin e gelirsek bu sene Sinoptan Ayancık a Türkeli ne ve oradanda Çatalzeytin e geçtim Resimde gördüğün manzaralı dağlık yerler Çatalzeytin in köylerinde çekildim .Gezmez olurmuyum daha şimdiden seneyi iple çekiyorum Gelsede bir daha gitsem diye ....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)