Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT-Ankara] Eldivan Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten ateş yakmak levhasının altında ateş yakmıştık.
    nasıl okudun sen o levhayı. Mermiyle eleğe çevirmişler adamlar levhayı yazı mazı okunmuyordu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl okudun sen o levhayı. Mermiyle eleğe çevirmişler adamlar levhayı yazı mazı okunmuyordu
    Yazılar silinmeden önce 1 şarjör boşaltmıştım da

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Eveeet iste bendeki fotolarin ilk 20 si geliyo canavar gibi valla...

Sabahın korunde kalktım hazırlıklar tmm er6 ma cantalları yukledim zuper oldu
    dikkatli yuklemek lazim daha 2 kişinin malzemerini alacak bu er6

bide arkadan alıyım saglam gibi

ilk durak ophicornus un yani onun malzemeleride aldik er6 nın son durumu

heh opicornusda geldi yuzu guluyo. guler tabi esyaları bana tasıtıyo cunku =)

Murat agbi alışveriside yapacak neler lazim onu dusunuyo

Ne olur ne olmaz diye bodyguard getirdim ankaradan terso durumda HOYt yapiyo susturuyo milleti =)

Yanimizda profosyenel fotocuda var sekil fotomu cekmis saol sekerim =)

Kahvaltıdan once toplu foto

Ben cıkmadım ulan benlide alın...

Er6 kardesler cok severler birbirlerini...

yine sekil foto =))

Bunlarda 600f kardesler

Murat agbiyede lazim sekil foto

Saol cbf150 elleriyle kahvalti hazirliyo helal

Kahvaltiyi beklerken eglenmeyi unutmayalım

Aha ormanın kahramanı emre_sen ilerde neden boyle dedigimi anlayacaksınız..

er6 cı kankam =) onunda fotosunu koym kızmasın =)

Murat agbi suya girmeden onceki son fotosu benden

İste ilk 20 foto burda bekleyin bekleyin devamıda neşeli...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok özledim hepinizi be

silent yeni lastik al toza toprağa gir ne adamsın, bide börtüyü verdik nutella yapmışsın çok güldüm
    mangalbayınızı ben burda yakaladım haberiniz olsun
    diğer fotoları da yükleyinde biraz daha iç geçirelim
    eeee e
    bizde seni cok ozledik evrencim
    [B][I][COLOR="blue"][LEFT]DERYA[/LEFT][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Versys '07
    süper bi gezi ve kamp olmuş tekerinize ve emeğinize sağlık

Motosikleti
    Gökay nasıl çektin beni anlamadım laptopu 360 derece çevirdim resmin düz tarafından bakmadım yavvv

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuşa benziyor. Özellikle mangaldaki tavuklar ve 600F'ler harika

Bende gelmeyi düşünüyordum ama istanbul'dan misafirim vardı, farklı bi rota çizdik. 600F'ler arttığına göre bi başka gezide beraber olmak ümidiyle diyor yemek yemeye gidiyorum arkadaşlar. Acıktım sayenizde (mangalı nutellası portakalı bu ne yaaa)
    alacağın olsun Seda bizi davet etmiyorsun yemeğe açmıyız tokk muyuz düşünmüyorsun

Motosikleti
    İşte bi 20 daha geliyoooo...

murat agbi gaza dayanamadı veeee suya giriyo.

Giriyo ama cıkamıyo =)

Allahtan kalabalıgız yuklenin beyler =)

Hadii laaa...

Bak bide guluyo terbiyesizler =)

Kahvaltiii en sevdigim =)

Araziye dayanamiyan kardesim kapar motoru murat agbiden yakısmısda beee

Aha ornamın fatihi emre_sen hll olsun kuru (KURU) dali nasilda hallediyo...

Hadi emre acıktı millet =)

Motorunuda cekelim emre kardesimin

siz orda oturun emre kardesim calısıyo nede olsa

Neyse birileri yakmıs atesi =)

Emre halaa tepede.

Ama degdi dimi emre ?

Gökay nasıl çektin beni anlamadım laptopu 360 derece çevirdim resmin düz tarafından bakmadım yavvv
    Agbi sen kahvalti hazirla ben daha nasil cekerim seni =) resmi fotografcın olurum valla =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kesilen dalın kırık olduğunu o yüzden kestiğimizi yazmamışsın Gökay. Orman katili demesinler sonra. Doğaya hiç bir zaman zarar vermiyoruz arkadaşlar. Gittiğimiz gördüğümüz gibi bırakıyoruz hatta daha temiz bırakıyoruz. Çöpler mutlaka toplanıyor giderken.

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    hahah cok kiyak eglenmisiniz ya keske vakit olsaydi da kahvalti sonrasi devam edebilseydim, neyse en azindan tadimlik bi 15-20 km gelebildim sizinle, darisi bir dahaki sefere, estergon kalesini fethedip kirmisin zincirlerini murat abi hic bahsetmiyorsun amaa
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    dahada var 400km yola 400 foto koyarım ben =)

kes emre kes daha gece lazim olucak bu odunlar bize

Etlerrr

demleme cay keyfe bak beee.

Aksam atesi super oldu bee (ophicornusun eseri)

Kamp alanımız nasılda guzel dizilmisiz

Ya cok guzel oldu ocak bile yaptik yanina.

Kozalaklar cok ise yariyo aklınzda bulunsun

Atesin guzelligine bakın yaaa

bitti sanmayın devamıda var =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahah cok kiyak eglenmisiniz ya keske vakit olsaydi da kahvalti sonrasi devam edebilseydim, neyse en azindan tadimlik bi 15-20 km gelebildim sizinle, darisi bir dahaki sefere, estergon kalesini fethedip kirmisin zincirlerini murat abi hic bahsetmiyorsun amaa
    Dur Atila sırayla hepsi kalenin zincirinide kırdık başka şeyleride kırdık anlatacağım sırayla

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

komsum beni o kaleden ilk basta püskürttüler, biraz iman gücü biraz murat gücü derken fetih kacınılmaz oldu tabi

Motosikleti
    Bu acemiliğime geldi ben size esas sucuklu yumurta yapacağım(domatesli,kaşarlı)o zaman görürsünüz.Yiyin goçlarım yiyin can boğazdan gelir

kesilen dalın kırık olduğunu o yüzden kestiğimizi yazmamışsın Gökay. Orman katili demesinler sonra. Doğaya hiç bir zaman zarar vermiyoruz arkadaşlar. Gittiğimiz gördüğümüz gibi bırakıyoruz hatta daha temiz bırakıyoruz. Çöpler mutlaka toplanıyor giderken.
    Büyük oturakta yaktığınız ateşi gördük boyunuzu geçiyordu.Memlekette ağaç bırakmadınız,orman bırakmadınız beee.Orman katilleri,kozalak katilleri...

Derya seni ısıran kene yavrusuymuş aslanım şimdi yanımda böcek bilimci var,o söyledi virüsü kapmıştır dedi hemen acil muayne olsun dedi

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    ohh ohh bu nasıl bir keyiftir acep...
    çok kıskandım...
    birdahakine hazırım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Süleyman ne olduğu konuşunda doğru tahminde bulundun. İlçeye bira almak için indim. Kahvaltılık malzemeleri aldım. Yumurtaları nasıl kırmadan götürebilirim hesabı var kafamda. Neyse kurtarabilidiğim kadar artık dedim, Biralarıda aldım kuruyemişçiden tek satan yer zaten başka yok. Güzelce yükledim telefon çaldı. Arayan Derya, dedim bir şeyler daha istiyorlar herhalde, orman çalışanları gelmiş kamp kurmanın yasak olduğunu söylemiş. Jandarmadan izin alınması gerekiyormuş. Neyse doğru Jandarmaya gittim. Nöbetçi amirle konuştum. Oraya kadar çıkamayacağımız söyledi ve kimliklerimizi istedi kayıt yapmak için. İsimleri veryim dedim kabul etmedi tekrar çıkıp ineceğim yapacak bir şey yok. Çıktım yukarı anlattım durumu bende dahil olmak üzere kimse bu alanı terk etmek taraftarı değil. Kimlikleri götürelim bari yeniden aşağı indim. Güneş artık batmak üzere

Jandarma nöbetçi amirine kimlikleri verdim araç plakaları verildi, sorgulamamız yapıldı, İzin verdikleri bölüme ilerleyen saatlerde geçebilir miyiz şu an kalabalık dedim tamam olur dedi. Yeniden çıktım kamp alanına arkadaşlara durumu anlattım o kadar güzel kurulmuşuz ki hiç birimizin kalkası yok. Jandarma geldiğinde ne yalan söyleriz diye konuştuk karar aldık kalıyoruz. Jandarma 22:30 sularında ziyaretimize geldi. Ordan kaldırmadığımız için aşağı kısımda izin verilen bölüme de çadırlarımız kuramayacağımızı söylediler. İkna etme çabalarımız sürerken bir ses paldır küldür o ne acaba Aslı seslendi birinin motoru devrildi diye. B aktım benim makine çalıların arası rahat gelmiş yatmış oraya. Kaldırdık binbir zahmet, ortasehpada duruyordu yan sehpada açıktı artık açık kalamayacak, çünki yan sehpa kırılmış derken tam toparlandık artık bir ses daha Gökay anahtarım yok bulamıyorum diyor. Gece karanlık ara ki bulasın. Belki Jandarma artık kalmamıza izin verir diye düşünüyoruz içimizden ama nerde el feneriyle onlarda aramaya başlıyor uzunca bir süre aradık. Sonunda artık yüklediği çantaları boşaltmaya başladı Gökay. Bin bir eziyet daha sonunda bulundu anahtar giyinirken tişörtün koluna takılmış kalmış. Benzinliğe indik. Benzinliğin sahibi bize nereye çadırlarımız güvenli biçimde kurabileceğimizi söyledi. Oldukça yardımcı oldu. Hiç birimiz Ankara’ya dönmek istemiyoruz. İşte dolunay çadırlarımız kuruldu saat gece 01:30 oldu

Ve işte artık Doktorda sahnede

Geceyi biraları tüketerek geçirdik. Sabah yine keyifli bir kahvaltı yaptık orda. Sonra benzinliğe tekrar gittik iyice kaynaştık Jandarma emeklisi benzinlik sahibi Murat abiyle telefonunu felan verdi. Bir daha bu bölgeye gelirseniz haber verin izniniz sorun olmaz dedi. Çankırı merkeze geçtik kaleye çıktık. İşte kaleden Çankırı’nın kuş bakışı görünümü

Çankırı’yı izliyorlar

hemşerilerim bizleri görünce hemen çay demlediler ikram ettiler sağolsunlar. Hele ki hava yanıyor acayip sıcak ama kale ağaçların gölgesi ve yüksek oluşundan ötürü serin. Özellikle şimdi çökmüş olan mağara aslında şehrin girişine kadar gidiyor buz dolabı gibi

Motosikleti
    Senin kirli delimaviyi zaten ayakta zor durdurmuştuk ayakta yer beğenmiyordu canı yatmak istiyormuş meğer.Adamı o kadar göle,dereye sokarsan olacağı o.Gökaya gelince akıl veriyordu arkadaşlar anahtarlarınıza sahip olun diye kendi kaybetmiş.
    Yavvv hiçmi aklınıza gelmedi askeriyenin yarısı Ankara MT'de.Hemide en kıdemlilerinden Binbaşı,Yüzbaşı,vs.. birini arattırırdık.Gavur eziyeti yapmışlar size jandarma kuralcıdır,inatçıdır,"nuh der peygamber demez" eee geceyi hangi benzinlikte geçirdiniz.Orda benzinlik falan yoktu.

Deryanın çok pis morali bozulmuş vah garibanlarım vah.Bana bir telefon açsaydınız ben bile çözerdim olayı tühhh.

Motosikleti
    CBR 600 F
    Senin kirli delimaviyi zaten ayakta zor durdurmuştuk ayakta yer beğenmiyordu canı yatmak istiyormuş meğer.Adamı o kadar göle,dereye sokarsan olacağı o.Gökaya gelince akıl veriyordu arkadaşlar anahtarlarınıza sahip olun diye kendi kaybetmiş.
    Yavvv hiçmi aklınıza gelmedi askeriyenin yarısı Ankara MT'de.Hemide en kıdemlilerinden Binbaşı,Yüzbaşı,vs.. birini arattırırdık.Gavur eziyeti yapmışlar size jandarma kuralcıdır,inatçıdır,"nuh der peygamber demez" eee geceyi hangi benzinlikte geçirdiniz.Orda benzinlik falan yoktu.

Jandarmayı arayacak insan bulmak sorun değildi, fakat onceki tecrubelerimden ogrendigim bizi sabaha kadar rahat ettirmezlerdi. yanımda kız arkadasım olmasa oda sorun olmazdı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Senin kirli delimaviyi zaten ayakta zor durdurmuştuk ayakta yer beğenmiyordu canı yatmak istiyormuş meğer.Adamı o kadar göle,dereye sokarsan olacağı o.
    adamım delimavi onu dereye az soktum diye yattı oraya kapris yaptı işte bana ne olacak. Yan sehpayı açık bırakmasaymışım keşke kırılmazdı o zaman artık kaynak yapacağım çare yok

Motosikleti
    adamım delimavi onu dereye az soktum diye yattı oraya kapris yaptı işte bana ne olacak. Yan sehpayı açık bırakmasaymışım keşke kırılmazdı o zaman artık kaynak yapacağım çare yok
    Esas senin delimavi sana nerde bozuldu biliyormusunSöyleyim kahvaltı mekanında adamı soktun 4 parmak suya sapladın çamura güldürdün millete..Delimavinin gururu kırıldı,rencide oldu. Bensana demedim mi yukardan rampa aşağı kaptır gel diye..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler