Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

18.05.08 Kocaeli Yuvacık Gezi Fotoğrafları ve Gezi Yorumları

Motovento
    REKLAM ALANI
    kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş iyi güzel hoş haklısında. Biz oraya garsonlar için yada özellikle yemek yiyelim karnımız doysun diye gitmedikki. Keşke bekleseydiniz. Önemli olan bu kadar insanı aynı yere toplayabilmiş olmak. Zaten yemekten sonra millet kendini vurdu ormana verdi elenktiriğiiii toprağa. Sende öyle yapardın.

biz o kadar elektriğe gelemedik belkide sizinle olmak güzeldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ayaklar konusunda yarım saattir düşünüyorum gerçekten benim diye...Hatta çıkardım ayağımada baktım ama pek benzemiyo sanki
    Yok yok o ayaklar kesin senindir senin
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ya Jesse sende olmasan napardım Hızır gibi yetiştin sen motorcuların Süperrider isın Superriderim çok yaşa , Superriderim çok yaşa ,Superriderim çok yaşa ...

Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok o ayaklar kesin senindir senin
    Ahahahahaha demek ayaklar senindi he.... Buradan tüm üyelere duyurulur..Skull un koyduğu fotoğraftaki o biçimsiz ayaklar benim değil CERRAHİ nindir....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Sağol kardeşim ne demek sende biliyosunki ben bunu hep yapıyorum..Artık yanımda pasaportla dolaşıcam hani Edirne'ye faklan gidersem yanlışlıkla sınırı falan geçerim mazallah....
    Abi sitenin tek yol özürlüsünü kendim sanıyodum ama baktımki yalnız değilmişim sevindim doğrusu. Bende senin gibi SS'lerin peşinden gitsem belki bende kaybolurdum ama biz iki kişi ayrı grup gittik achille-kemal abiyle daha zevkliydi. Birdahaki sefere sende bizle takıl hayatını yaşa kaybolma...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Ahahahahaha demek ayaklar senindi he.... Buradan tüm üyelere duyurulur..Skull un koyduğu fotoğraftaki o biçimsiz ayaklar benim değil CERRAHİ nindir....
    Sen kurban ol benim ayaklarıma beee
    Neresi biçimsizmiş bakem

Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sitenin tek yol özürlüsünü kendim sanıyodum ama baktımki yalnız değilmişim sevindim doğrusu. Bende senin gibi SS'lerin peşinden gitsem belki bende kaybolurdum ama biz iki kişi ayrı grup gittik achille-kemal abiyle daha zevkliydi. Birdahaki sefere sende bizle takıl hayatını yaşa kaybolma...
    Sen yine SS cilere mi laf atıyorsun bakem
    Kötü birşeymi dedinde ben alnayamadım
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    honda fes 250 2007 model
    slm ben de geziye mustafa özen abim levent şimşek arkadaşımla birlikte 3 kişi 2 motor katıldık. evet motorların yoğunluğu gittiğimiz yerin güzelliği, kalabalık hepsi çok hoş şeylrdi. ama ben bir kopukluk sezdim. amaç bir sürü motoru oraya toplamak ve güçlerine göre gövde gösterisi yapmakmı? yoksa tüm motorcularla kaynaşıp bir sohbet ortamı oluşturmakmı? ist. mt olarak siz bir birinizi tanıyor olabilirsiniz, ama biz çoğunuzu tanımıyoruz ve tanışmak isterdik şahsen. guruplar bir birlri ile tanıştırılabilir. daha büyük sohbet ortamları oluşturulabilir. daha kaynaşık bir ortam yaratılabilirdi diye düşünüyorum. biraz başına buyruk bir gezi oldu. neyse zaman la daha başka gezilerde bu gibi sorunları çözeriz inşallah. yinede çok keyifliydi. daha başka gezilere hep beraber inşallah.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Sen yine SS cilere mi laf atıyorsun bakem
    Kötü birşeymi dedinde ben alnayamadım
    Hemşerim balatayı sıyırıp gitmişsiniz adamın önüne araba çıkmış geçememiş sonrada sizi kaybetmiş, hiç arkanıza bakmıyomusuz giderken.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Evet arkadaşlar Bir Kaç Resimde Ben Atıyım ;)

Bu arada Erhan Başkanla resim çektiriyo, O araad başkan erhanın cebine bir şey koydu ama ne göremedim???

Toplu Resim!

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar geçmiş olsun dilekleri için dilekleri için çok teşekkür ederiz. Çok şanssız bir kaza oldu hakikatten..

Hepsine değdi yine de harika bir gezi oldu, katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Siz siz olun seyir esnasında harika güzelliklerin önünden geçiyorsanız bilmediğiniz yolda etrafınıza hayran hayran bakmayın, önünüze bakın biz baraja bakarken kafamızı geri döndürdüğümüzde kendimizi su kanalında bularak yaptık kazayı. iki viraj daha sabretseydik önümüze çıkıyormuş aynı manzara zaten.

Motosikleti
    bws50
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçmiş olsun dilekleri için dilekleri için çok teşekkür ederiz. Çok şanssız bir kaza oldu hakikatten..

Hepsine değdi yine de harika bir gezi oldu, katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Siz siz olun seyir esnasında harika güzelliklerin önünden geçiyorsanız bilmediğiniz yolda etrafınıza hayran hayran bakmayın, önünüze bakın biz baraja bakarken kafamızı geri döndürdüğümüzde kendimizi su kanalında bularak yaptık kazayı. iki viraj daha sabretseydik önümüze çıkıyormuş aynı manzara zaten.
    Tekrar geçmiş olsun arkadaşım.. Arkadaşında umarım iyidiri..

EVET ARKADAŞLAR ERHAN AÇIKLASIN BAŞKANDAN NE ALDIĞINI!

Alıntı Loft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Bir Kaç Resimde Ben Atıyım ;)

Bu arada Erhan Başkanla resim çektiriyo, O araad başkan erhanın cebine bir şey koydu ama ne göremedim???

Benim patron cebine birşey koydurmaz iftira atma bakalım loft aaaa

Motosikleti
    bws50
    yaws alla alla ;) aldı gözlerimle gördüm

erhan itiraf et ne aldığını!!

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    En efendi SS kullanıcısı benim adaşımdır.
    280 ile giderken bile sinyal verir.

Motosikleti
    bws50
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu değiştirme alla alla ya ne aldğını sölesene :D

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık kim görüpte ona göre hareket edecekse o hızda

Motosikleti
    bws50
    Artık kim görüpte ona göre hareket edecekse o hızda
    öle deme bak erhan görmüş

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motosiklet kullanıyoken nereye bakıyosan oraya gidersin, bakışlarını 1 sn.den fazla tutarsanda kaza kaçınılmaz olur. Neyse en kötü kazanız bu olsun sizde önemli birşey olmaması sevindirici.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şey kaçırmışız lanet olsun

motorum çıksın servisten bende gazlıcam ankısa zamanda
    Gözlerimiz yolda seni aradı Motorunu çıkar sana özel Yuvacık gezisi yaparız

Alıntı Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazerci sen nasıl gittin len oralara
    İnsan'ın fazercı dostu çok olunca, altında geziye gidecek illa bir fazer oluyor

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Cidden bende uzaktan göz misafiri oldum olaya evet konunun aydınlanmasını bekliyoruz.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar geçmiş olsun arkadaşım.. Arkadaşında umarım iyidiri..

EVET ARKADAŞLAR ERHAN AÇIKLASIN BAŞKANDAN NE ALDIĞINI!
    dostum sağolasın, iyi o da yemekten sonra ayağında şiddetli hale gelen bir ağrısı vardı dün gruptan bir arkadaş böbrek ağrısı için kullandığı haptan bir tane verdi tamamen kesti doktora gidelim diye direttim sonunda kabul etti gittik. pek bir şeyi yok sol ayakta hafif doku ezilmesi, o da 1 haftaya geçecek. çok şükür ucuz atlattık.

Birçok resim ve belgesel tadında güzel bir de video çektik, bilgisayara alınca onları da atıcam

tekrar çok teşekkürler organizasyon çok iyiydi

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)