Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HULK, eğitim TIR'ında Anadolu yollarında

Motovento
    REKLAM ALANI
    HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    HULK, eğitim TIR’ında Anadolu yollarında…

Sevgili motosikletçi dostlar yaklaşık 20 gün süren ve Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan Motosiklet Eğitim ve Uygulama turumuzun ilk etabı olan Hatay-Isparta arası programı tamamladık… Bizlere gerek gittiğimiz yerlerde bizzat gelerek, gerekse mail ve msn ortamlarından destek olan gönlü motosikletten geçen herkese teşekkür ederim…

Motosiklet severlerin daha bilinçli olması ve daha eğitimli bir sürücü haline gelmesini amaçlayan bu turumuzda standımızı hep göz önünde ve merkez yerlerde konuşlandırdık…

Büyük küçük demeden, yaşlı genç ayırmaksızın bütün motosiklet meraklılarına ulaşmaya çalıştık… Bayanların ilgisi beni çok şaşırttı.

Gerçek anlamda bu işin hakkını veren pek çok motosiklet grubu da ziyaretimize gelerek bizlere çok yardımcı oldular… Onların korumalı kuşamlarını, bunu önemsemeyen çok fazla iki teker sevdalısı arkadaşlara örnek gösterip, daha dikkatli olmalarını söyledik…

Sabah saatlerinde başlayan hazırlıklarımız gece geç saatlere kadar bizleri yalnız bırakmayan motor sevdalıları yüzünden büyük bir keyif ve şevkle sürdü…

Güzelim Türkiye’nin gece ayrı gündüz ayrı muhteşem manzaraları var. Fırsat buldukça bu görüntüleri de kameramıza sığdırmaya çalıştık…

Bazı yerlerde bayiilerin görevlendirdiği standımızda bulunan bayanlardan çok yardımını aldık ve motosiklet tanıtımı konusunda ne kadar bilgili olduklarını hayretle gördük…

Bazı katılımcı arkadaşların motorlu olmasa da ikitekere sevdalı olmaları onları ödüllendirmemiz açısından yetti. Bisiklet kullanan bilinçli dostlara da standımızda yer verdik, motosiklet test ettirdik…

Çok yorulup bir kenara yığıldığımız zamanlarda bile çevremizde bizi ziyaret edip motosiklet konusunda soruları olan genç yeteneklere ara vermeden açıklamalarda bulunduk…

Sevgili kaptanımız Erdoğan ağabeyimizin kurulum aşamasında çok yardımını gördük…

Zaman zaman doluya, zaman zaman da sağanak yağmura yakalandık ama yılmadık…

Yaş ortalamasına bakmadan izlettiğimiz pratik ve teorik sürüş kursu VCD izleyen herkese sertifika verdik bu günün ve etkinliğin anısına… Murat Köşger kardeşimiz genç yeteneklerden bir kardeşimize sertifikasını yazarken…

Bize destek veren katılımcı firma ve dergi gruplarının bir çok örneğini meraklı arkadaşlara dağıttık. Motoron ve 2Teker dergileri çok fazla motoseverle buluştu…

Sonuçta az da olsa hep beraber yemek yeme fırsatı bulduk. Güzelim Türkiye’nin her yöresi ayrı bir lezzet durağı… Tam 5 kilo alıp geri geldim bu turdan…

Bazı bölgelerde resmi makamların da fikrini aldık, motor tutkunları hakkında tavsiyelerini ve beklentilerini dinledik, duyurularına aracı olduk…

Yeri geldi meraklılar TIR üzerinde, yeri geldi, stand önünde ilgi ve merakla bizleri dinledi.

Motosiklet sitelerinde çok fazla eleştirilen ve her zaman resimlenen bir görüntü, bizim TIR’ımıza da ziyarete geldi…

Fikir, sürüş, giyim, kuşam ve A2 ehliyet konusunda dört dörtlük arkadaşlara verdikleri destek için şükranlarımızı sunuyorum. Böyle motosikletçilerin tüm ülkemizde ve her yörede artması dileğimle…

Ziyarete gittiğimiz bazı bölgelerde gazetelere konu, radyo yayınlarına da konuk olduk…

Çok candan karşılandığımız farklı farklı yerlerde bayilerin misafiri olduk, ha babam de babam yedik içtik…

Sonuçta bizler de insandık ve kaçamak yapmak gibi bir hoşluk yaşadık. 10 nisan Polis Bayramı dolayısıyla; bir günlük ara verdiğimiz etkinlikte, Köprülü Kanyon taraflarına kaçarak keyif çattık…

Buz gibi sularda yalınayak dolandık, tavla oynadık, alabalık yedik, dinlendik… Servisler sorumlusu Zeki kardeşimle ayağımız suya değdi… Rafting yapanlara gıptayla baktık…

Ruhumuzu bedenimizi dinlendirip aynı hızla etkinliğimize devam ettik.

Bazı yerlerde aileleri tarafından desteklenen motosiklet sevdalısı gençlerle karşılaştık. Aile büyüklerinin iznini alıp sonra da pratik eğitim verdik, aile fotolarını da çekmeyi ihmal etmedik tabii ki…

Çok fazla yıprandığı için her gittiğimiz yerde servis ustalarından test motosikletine gereken bakımları yaptırdık. Çok şükür bizi mahçup etmeden, yüzümüzü kara çıkarmadan bu etkinlikten sıyırsı Racer 200 S…

Fırsat buldukça keyifli anlara doğru kaçamaklara devam ettik. Kısa bir çay molası…

Yağmur sonrası gençlerden scooter show… Buralarda çok var bu yasadışı arkadaşlar (!).

Hediyelere herkesin tepkisi olumlu ama farklı oldu, kimi ambalajlı aldı, kimi merak edip hemen açtı, kimi de sevinçten göbek attı…

Sabah erken kalktığımız zamanlarda sahile gidip bol deniz havasını içimize çekip, gazımızı alıp, sonra işe başlıyorduk. Her köşesi ayrı bir cennet Türkiyemin… İnsanı ayrı güzel, suyu havası ayrı güzel…

Bir gece vakti tepemde uçan devasa kelebek, bu gezimde beni en fazla mutlu eden karelerden birini oluşturdu. Konduğu yer pencere pervazı… Varın anlayın ebatlarını artık…

Ve daha nice etkinliklerde, gezilere birlikte olmak dileğiyle… Türkiye’de bir ilki yaşamanın, bu olayın içinde olmanın verdiği keyifle tüm motosikletçi dostlarıma sevgiler. Daha gidilecek çok yol var, adım adım Türkiye turunda birgün sizin de misafiriniz olabiliriz. Kalın sağlıcakla…
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne güzel olmuş ellerinize sağlık ...
    güzel bakan , güzel görür.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    helal olsun abı super valla ıstanbula geldınızmı nıye benım haberım yok veya gelceksenız ne zaman ve nereye gelceksınız bu arada 2teker dergısını cok merak edıyorum ısmı cok guzel
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hulk abi Güleryüzün eksik olmasın...Allah seni camiadan eksik etmesin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok güzel bir iş çıkarmışsın Alparslan abi.istanbul da olmayacakmı bu etkinlik yaw bizde hediye isteriz bayanların ilgisi benimde dikkatimi çekti açıkçası
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam ADANA MT adına tekrar teşekkür ederim motosiklet ruhu adına yaptığınız etkinlikten dolayı
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kolay gelsin abiler.yolunuz acık olsun

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Kanunı Basın ve Halkla İlişkiler Baş Yardımcısı olcan138 e yer yokmu acaba o Tırda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Merhaba arkadaşlar, yeni güzergah belli oldu, komple Ege bölgesi... İzmir ve çevresi ile Muğla, Kütahya, Denizli, Aydın ve daha belli başlı bölgeler listede... Pazar günü yola çıkıyoruz. Bursa'dan başlayacağız kısmetse... Son güne kadar bir değişiklik olmazsa listeyi buradan sizlere ileteceğim. 23 günlük bir tur olacak, hepinizle görüşmek üzere....
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    alpaslan abii benim oğlanın minibike şhov fotosunu koymadın bak yanımda ben nerdeyim diye soruyor

ne zaman izmirdesiniz ya 19 mayıs gibi olursanız bende orda olucam sanırım gelebilirimişten izin alabilirsem tabi
    alparslan abi duy sesimi

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    evet nereye kayboldunuz nerdesin yaf
    akburak.net

tifosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 X
    HULK abimiz İzmir'den geçti arkadaşlar.. Buca ya (Çevik Bir Meydanı'na) gelmişti..
    Ama bi daha gelir mi onu bilemem...
    İZMİR

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Eleman filan lazımmı size.Hayat boyu böyle bir işim olsun istedim.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    HULK alpaslan abi dün aydındaydı aydınlı motosikletciler onu yalnız bırakmadılar rüzgar avcıları motosiklet sitesi üyeleri ve sahibi ömer abinin özellikle ilgilenmesi benide çok mutlu etti eğitim tırında motosikletci şarkılarımı çalmaları ayrıca bana onur verdi, emeklerin karşılıksız kalmaması çok anlamlı.
    HULK abime hayırlı yolculuklar başarılar diler tüm illerimizdeki motosikletci kadeşlerimizin kendisini yalnız bırakmamasını temenni ederim.
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    HULK, İzmir'den geçen hafta geçti. Buca'da konakladığı meydana gittim ve çektiğim fotoğraflardan ikisi şunlar:

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    kanuni tırı kütahya-simavdan geçtii
    bende paylaşayım teşekkürler hulkk..

Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

mortingen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HULK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HULK, eğitim TIR’ında Anadolu yollarında…

Çok fazla yıprandığı için her gittiğimiz yerde servis ustalarından test motosikletine gereken bakımları yaptırdık. Çok şükür bizi mahçup etmeden, yüzümüzü kara çıkarmadan bu etkinlikten sıyırsı Racer 200 S…
    Milleti bilgilendirmeniz,motosikleti sevdirmeniz, çok güzel..ama ben yukardaki cümlenize takıldım !
    tanıttığınız motosiklete güvenmiyorsunuz galiba..sanki heran yüzünüzü kara çıkartacak gibi miydi motosikletin hali?dağ taş dere tepe yağmur çamur soğuk sıcak görmeyen,sadece bağlı bulunduğu aparatta çalıştırılan bir motosiklet nasıl sizi mahçup edebilrdi ki?
    viva de la penguena !

pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Ne kadar güzel bir düşünce... Bu etkinliği her firmanın yapması dileklerimle... Doğu Anadolu düşünmüyort musunuz?
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    motosiklete bindiğimde çok fazla titreşim vardı düşük devirlerde bile.ve vitesler çok zor geçiyordu.binlerce kişi kullanmasından kaynaklanırmı diye düşünüyorumm ama bilemiyorum yaniii
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)