Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Keyifli Bir Şile Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    hahahaha valla koptum fotoya harbiden benziyo be
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ooof of, hay şu ödevin... Kallavi bir ödev yapıyor olmasam ben de o resimlerde olacaktım :(

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooof of, hay şu ödevin... Kallavi bir ödev yapıyor olmasam ben de o resimlerde olacaktım :(
    Sen yeterince tatil yaptın, gezdin dolaştın. Önce okul, yine gezeriz Kütükcan. Bu sefer Ağva'ya gideriz. Zaten oraya diye çıktık saat ilerleyince Şile'de karar kıldık.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelbirgün geçirmişiniz,resimlerden belli emekleriniz için teşekkürler
    evet...keşke sende olsaydın diyeceğim ama ...

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay agalar güzel gezi olmuş tebrik ederim hayret mete vazgeçmemiş iyi
    sen beni tanıyamamışın şekerim...sayemde adam oldun sitede popülariten arttı...elimi öp len garagtersiz caretta caretta kişisi...biat et..

Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komtan abi benim 7 sülaleyi koymuşun buraya...soldaki dayıoğlum Himmet abi..sağdaki Amcaoğlu Niyazi...onun yanındaki Kuzen Gundi...

Biz Bir Aileyiz...

Alıntı esp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inşallah şımdılık motorsuz motorcu olan bendenız yaz sonunda sınav stresını cbr 125 üzerınde böle denız kıyısı olsun orman köşesı olsun güzıde mekanlarda atıcam :D Gezılerın resımlerını koyup koyup aaahh ah dememıze sebep olan abılerımıze ablalarımıza da saygılar, teşekkürler

inşallah biraderim...

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahaha valla koptum fotoya harbiden benziyo be

kanka sen bi ayna bul önce..kendi yüzüne bak bi önce...

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terorızer yeni uyandı aradığımda saat 13.30 da...sen ders dedin...Cezo ders dedi vs derken kısmet işte...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Olcan'ı da aradık telefonu kapalıydı. Miskinlik yapılacak pazar günleri kapatmak lazım tabi.

Olcan birkaç gün önce aradı şantiyeye uğramak için, yarışa vs. gidiyoruz dediydi, dönüşte aradı ama işten çıkmıştım, göremiyorum ne zamandır! Passat teyze nasıl Olcan?
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olcan'ı da aradık telefonu kapalıydı. Miskinlik yapılacak pazar günleri kapatmak lazım tabi.

Olcan birkaç gün önce aradı şantiyeye uğramak için, yarışa vs. gidiyoruz dediydi, dönüşte aradı ama işten çıkmıştım, göremiyorum ne zamandır! Passat teyze nasıl Olcan?
    bende ödemeli aradım...Abone cevap vermiyor dedi...

-19 dayım abi napayım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    asya 150t1
    super bır gezı

Söylesene kardeşim o anda, hem -19 dasın hem de yiğitliği elden bırakmıyor anında sarılıyorsun telefona, İkea'da da aynısını yaptın hesapta katakülliye getirdin.

Olcanımı senin yüzünden alamadık demek ki!

Beni ödemeli arama hayatta açmam, tekrar ararım ama.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metehan abi harikasın resimlere koptum yaaaaa.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    henüz yok
    Güzel gezi walla ,özendik burdaa yaaaneden Ankara'da deniz yok yaw Küstüm işte gezmiyorum :(

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Amerikan Mesechusets Universitesi'nden bir arastirma heyeti, sibief kullanan pandayi gozlemlemek icin Turkiye'ye gelecekmis. Hazirliklarini hemen hemen tamamlamislar. Tasma, kapan falan...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Keeway ARN 150
    Kaan'a mektup:
    Demek benden habersiz gezilere gidiyong. Motorumun olmamasını fırsat bilerek eline geçirdiğin ilk anda gezilere çıkıyong. Bunların hepisini bi kenara yazıyom. Ona göre...

Motosikleti
    Intruder M800
    geç olsun güç olmasın

mahşerin 4 atlısı, yürüyüşlerdeki asalete bakh bea...

güsel hava, güsel kıslar, deniz kenarı ve sigara daha noolsun dimi...

çok yedik ama güzeldi yau... birazda spor

çok güzel bi gezi oldu ama akşam "benmi motor sürdüm motormu beni sürdü" ruh hali vardı, her eklemim titriodu o nası yol ölee
    motora dağ tepe eğitimi veriorum öle büyüycek, kendi içinde o bi enduro
    [B][COLOR="Red"]"agresifiiiim... kompleksiliiiiiyim... ümüğünü sıkarııım... burdan anlının çatına kafayı koyarııım...."[/COLOR][/B] ::zencii::

Motosikleti
    Alıntı karpatkurdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    super bır gezı

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylesene kardeşim o anda, hem -19 dasın hem de yiğitliği elden bırakmıyor anında sarılıyorsun telefona, İkea'da da aynısını yaptın hesapta katakülliye getirdin.

Olcanımı senin yüzünden alamadık demek ki!

Beni ödemeli arama hayatta açmam, tekrar ararım ama.
    ben 30 yıldır -19 kontördeyim...

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi harikasın resimlere koptum yaaaaa.

Alıntı demo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi walla ,özendik burdaa yaaaneden Ankara'da deniz yok yaw Küstüm işte gezmiyorum :(

şansınıza küsün...artık Genclik Parkındaki havuzla idare edersiniz...hem orda sandal var...

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikan Mesechusets Universitesi'nden bir arastirma heyeti, sibief kullanan pandayi gozlemlemek icin Turkiye'ye gelecekmis. Hazirliklarini hemen hemen tamamlamislar. Tasma, kapan falan...
    kanka harbi ben seni niye çağırmadım ya...ulan sende bi nazlanırsınki sorma...illa pışpış istersin arasak...

Alıntı sahtekisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok güzel bi gezi oldu ama akşam "benmi motor sürdüm motormu beni sürdü" ruh hali vardı, her eklemim titriodu o nası yol ölee
    motora dağ tepe eğitimi veriorum öle büyüycek, kendi içinde o bi enduro

haco çok kastın kendini ya...ama bak biraderim rodajla alakalı sana ne söylendiyse bir daha teyid et...rodajda devire dikkat etcen...atıyom mesela 14 bin devir mi var R6 da 6-7 bini geçmicen rodajda..6. vites 6-7 bin devirde 150 filan yapar herhalde...hararet çok yaptımı dönüşte...

bu arada BIYIKLI ya Damak çikolata için teşekkürler...bence günün en güzel süprizi ve ambiansıydı...gayrısı yalandı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

BU RESME KOPTUM ON NUMARA OLMUŞ SAYGILAR

Motosikleti
    valla bu kurguyu düşünen 100 Oktanlık Moderatör olunca elimiz kolumuz bağlı...öyle uygun görmüş..yakışır...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    rüzgar hariç herşey güzeldi,ben kışın bile bu kadar üşüdüğümü hatırlamıyorum

muhabbet ,yol ve lahmacunlar güzeldi

yol arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim

ve resimler

barışın namı bizden önce varmış şileye

şilede anamın yerine gittik(valla tükkanın adı bu)

aşağıda polis memuru genç arkadaşların eğitimini izleme fırsatı bulduk 3 defa varadero'yu düşürdüler

ben böyle güzel manzaraya karşı yemek yediğimi hatırlamıyorum

ne anlatıyorsam kendimden geçmişim

barışın sergenin kardeşi olduğunu bizde dün öğrendik

kaan sonradan iyi açıldı,yavaş gidiyo diyenlere duyurulur

anlatmaya gerek yok

adam tutturdu pemba2 ler gibi poz verelim diye
    8 kız böyle yatmışlar diyo başka bişey demiyo

finişim

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Intruder M800
    çok güzel fotolar yaw walla gezide çok güzeldi tadından yenmedi ,Allah tekrarını nasip eder insallah Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, çok keyifliydi.

Babaçi plakayı kurtardığın ayrıca sağol abi o korku uzunca bi süre gider bana
    [B][COLOR="Red"]"agresifiiiim... kompleksiliiiiiyim... ümüğünü sıkarııım... burdan anlının çatına kafayı koyarııım...."[/COLOR][/B] ::zencii::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı sahtekisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel fotolar yaw walla gezide çok güzeldi tadından yenmedi ,Allah tekrarını nasip eder insallah Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, çok keyifliydi.

Babaçi plakayı kurtardığın ayrıca sağol abi o korku uzunca bi süre gider bana
    bu ekip daha çok iş yaparda bi zaman sonra sen bize uyamazsın malum 130 beydir makina

eğer anamın yerine gidipte lahmacun siparişi verecekseniz normal yediğiniz sayıdan 1 eksik söyleyin lahmacunlar kocaman
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şilede anamın yerine gittik(valla tükkanın adı bu)

]

heyy Kemalime bak be...ulan yakışıklı adamsın be..fena değilsin yani...Tek teker Kemal dicem artık sana...senide sağlam tokatladım Dönüşte he...eee eski mobiletcilerden kim kaldı..Deli Bekir Mete Handro kaldı...

Coşkun ne hararetli konuşuyon abi sen ya...elin Kemalin gözüne gircek nerdeyse baksana...

Kaan bana artcı olmuş...

Kemalim hani saz düeti yapan arkadaşım demiştim ya...o topik bu...Youtube açılınca bakarsın...kendisi sazı iyi çalar iyi yorumlar...bi ara onuda çağırırım...bize saz çalar..

http://www.motosiklet.net/forum/konu...rformansi.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler