Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Adana mt 'nin Adana-Hatay operasyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben anlamadım nden yaptğını bunu ama saçma buluyorum biz her gexiye 20 motor giden bir grubuz kimse yol uzun diye gelmek istemediği ve baska yerlere gittiği için sadce o haftaya mahsus 2 gruba ayrıldık die öle bi başlık acılmıştı
    yaptığınızı gereksiz buluyorum

Hasan abi hakkında hepimiz senin gibi düşünüyoruz

SAYGILAR

kankaaa mesajı iyi oku yaw tartışma çıkara bilecek herşeyi sileriz diyor ortam bozulmasın kardeş kardeş oynayın diyo ne var ki bunda
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankaaa mesajı iyi oku yaw tartışma çıkara bilecek herşeyi sileriz diyor ortam bozulmasın kardeş kardeş oynayın diyo ne var ki bunda
    olur böyle şeyler
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka konuda kim kimle tartıştı da msj lar siliniyoo
    veyaa
    tartışma cıkabilecek bi başlıkmıydı daa başlık değişiyoo
    sen kal aşk ben giderim buralardan

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşılıklı atışma niteliğindeki mesajlar silinmiştir. Kendini Bir MT üyesi gören her motorcu MT lidir. Dolayısıyla Adana gibi bir yerde birden fazla MT grubu olması normaldir. Dolayısıyla başlıkta ki Öz ibaresi kaldırılmıştır.

"Makine" nikli Arkadaşımız MT adana sorumlusudur.
    Üyelik tarihinize baktığımda,uzun zamandır bu sitede modsunuz,ama açılan konuya adana mt üyelerimizin yazdıkları mesajları okuyupta nasıl bi tartışma içerikli mesaj okuduz yada gördünüz merak ettim,küçük bi şakayı (ki ) hasan abimizin liderimiz olduğu gurubumuzda bu şaka devamlı yapılır,nasıl bi ayrımcılık sezdiniz,hadi ayrımcılık sezdiniz diyelim ,bunu bi özel mesaj yoluyla bize sormanız yada madem sorumlumuz hasan abi,hasan abiye sormanız gerekmiyomu,başlık sahibi benim herşeyden önce ,bilgilendirmeniz gerekmiyomu,gerekli açıklama yapardık elbette,ama bu şekilde yalnış yapmışsın barış abi,forum üyelerinin seni sevmeleri için bişeyler yap bence,bu yol doğru yol değil,ortada bi emek var ,ve bu emeğe sırf adana mt üyelerimizin yüzünde hafiften bi gülümse olsun diye açılmış tatlı bi başlık var,bunlara saygı göstermelisiniz,despotça düşünerek ,yazılan yazılarıda despotça okumamalısınız,daha önceki gezilerimize bakarsanız biz zaten mt üyeleri olaraktan bi gurubuz adanada ve hiçbir ayrımcılık yokk,ve türkiyedeki guruplarında en aktifiyiz,ama nasıl bu şekilde bi yaklaşım sergilemişsin anlamış değilim,ne oldu şimdi o öz ibaresini kaldırınca,size minnettarlık maillerimi yağdı,yoksa boyunuz arş-ı alaya 'mı değdi,ve halen merak ediyorum ve üye olarak soruyorumm,tartışma içeren mesajlar hangileriydi ve sen hangilerini sildinn lütfen bunu talep etmek hakkım,ve bu mesajları görmek istiyorum,6 ayda bir online olupta, kimin kimle ne kadar samimi olduğunu bilmeden ,kafana göre başlık değiştirmek ,kafana göre mesaj silmek ,hastalıklı bi düşünce tarzının ürünü

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"Makine" nikli Arkadaşımız MT adana sorumlusudur.
    Bunu neden yazma gereği duydunuz,Bunun aksini iddia ettiğimizle ilgili bişeymi duydunuz,Hasan abi modumuz herşeyden önce abimizdir,bunu izmirden istanbuldan yada muğladan birilerinin hatırlatmasına gerek yok,2005 ten bu yana üyesin,mesaj silmeyi başlık değiştirmeyi öğrenmişsin güzel ama bi nick yazmayı öğrenemişsinn,birilerini eleştireceğine kendini geliştir barış abi

Mesajımla ilgili düşüncelerim bugün neyse 10 gün sonrada böyledir,yapılan yanlışla ilgili özür dilenmesi yada başlığımın eski haline getirilmesini talep ediyorum,yok isterseniz bu mesajlarıda silebilirsiniz,benide silebilirsiniz,ama düşüncelerinizi silemessiniz, düşüncelerimizi silemessiniz,saygı göstermelisiniz

SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üyelik tarihinize baktığımda,uzun zamandır bu sitede modsunuz,ama açılan konuya adana mt üyelerimizin yazdıkları mesajları okuyupta nasıl bi tartışma içerikli mesaj okuduz yada gördünüz merak ettim,küçük bi şakayı (ki ) hasan abimizin liderimiz olduğu gurubumuzda bu şaka devamlı yapılır,nasıl bi ayrımcılık sezdiniz,hadi ayrımcılık sezdiniz diyelim ,bunu bi özel mesaj yoluyla bize sormanız yada madem sorumlumuz hasan abi,hasan abiye sormanız gerekmiyomu,başlık sahibi benim herşeyden önce ,bilgilendirmeniz gerekmiyomu,gerekli açıklama yapardık elbette,ama bu şekilde yalnış yapmışsın barış abi,forum üyelerinin seni sevmeleri için bişeyler yap bence,bu yol doğru yol değil,ortada bi emek var ,ve bu emeğe sırf adana mt üyelerimizin yüzünde hafiften bi gülümse olsun diye açılmış tatlı bi başlık var,bunlara saygı göstermelisiniz,despotça düşünerek ,yazılan yazılarıda despotça okumamalısınız,daha önceki gezilerimize bakarsanız biz zaten mt üyeleri olaraktan bi gurubuz adanada ve hiçbir ayrımcılık yokk,ve türkiyedeki guruplarında en aktifiyiz,ama nasıl bu şekilde bi yaklaşım sergilemişsin anlamış değilim,ne oldu şimdi o öz ibaresini kaldırınca,size minnettarlık maillerimi yağdı,yoksa boyunuz arş-ı alaya 'mı değdi,ve halen merak ediyorum ve üye olarak soruyorumm,tartışma içeren mesajlar hangileriydi ve sen hangilerini sildinn lütfen bunu talep etmek hakkım,ve bu mesajları görmek istiyorum,6 ayda bir online olupta, kimin kimle ne kadar samimi olduğunu bilmeden ,kafana göre başlık değiştirmek ,kafana göre mesaj silmek ,hastalıklı bi düşünce tarzının ürünü

Bunu neden yazma gereği duydunuz,Bunun aksini iddia ettiğimizle ilgili bişeymi duydunuz,Hasan abi modumuz herşeyden önce abimizdir,bunu izmirden istanbuldan yada muğladan birilerinin hatırlatmasına gerek yok,2005 ten bu yana üyesin,mesaj silmeyi başlık değiştirmeyi öğrenmişsin güzel ama bi nick yazmayı öğrenemişsinn,birilerini eleştireceğine kendini geliştir barış abi

Mesajımla ilgili düşüncelerim bugün neyse 10 gün sonrada böyledir,yapılan yanlışla ilgili özür dilenmesi yada başlığımın eski haline getirilmesini talep ediyorum,yok isterseniz bu mesajlarıda silersiniz,benide silersiniz,ama düşüncelerinizi silmessiniz düşüncelerimizi silemessiniz,saygı göstermelisiniz

SAYGILAR
    olm ne döktürmüşsün yaw ne var bunda bukadar kasacak anlamış degilim benim konuyu komple sildiler. vardır bir sebebi dedik sineye çektik... Buradada bir yönetim ve kurallar var herkes işine geldigi gibi yazıp çizerse bozuk bir düzen olur adam düzeni korumaya çalışmış sadece ... senin söylemine göre herkes her istedigini yazıp çizsin kimse kimseye karışmasın gibi bişey olmuş ama yanlış düşünüyosun kankaa biraz daha sakin ol hem bu kişiye özel bir muamele de degil ki herkesin mesajlerı siline biliyor ha bu arada yanlış anlaşılmak da istemem bu rda kimseyi savundugum felan da yok bu da benin nacizane düşüncem..
    saygılar

Alıntı frdndl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka konuda kim kimle tartıştı da msj lar siliniyoo
    veyaa
    tartışma cıkabilecek bi başlıkmıydı daa başlık değişiyoo
    kankaaa sen anlamadın galiba ortaya şöyle bir durum çıkıyor şimdi
    öz adana mt yazınca adana daki diger mt ler üveymiş gibi de anlaşılır herkezin aklından ne geçtigini bilemezsin ki hem motorsuz gezi yapın hemde öz adana mt biziz deyin yok yaaaa biz üveymiyiz .

.şaka bir yana kasmayın bu kadar biraz relaks olun yaw

Mesajımla ilgili düşüncelerim bugün neyse 10 gün sonrada böyledir,yapılan yanlışla ilgili özür dilenmesi yada başlığımın eski haline getirilmesini talep ediyorum,yok isterseniz bu mesajlarıda silebilirsiniz,benide silebilirsiniz,ama düşüncelerinizi silemessiniz, düşüncelerimizi silemessiniz,saygı göstermelisiniz

SAYGILAR
    + 111111111111111111111111111
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    çakma motorcular sizi öz adana mt yimiş tırt ortada motor yok oliiim hani motor resimleri bende otobüsle giderim mersine öz mü öz adana mt gezisi derim
    şakka bir yana stres atmışsınız insan orda künefe yemezmi ya neyse geyiğe sarmadan teşekkürler

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4

SAYGILAR
    Başlıktaki "öz" ibaresinin bir espri olduğuna katılıyorum.Fakat 2 harfli bir kelimen silindi diye de bu gösterdiğin tepkiyi doğru bulmuyorum.Liderimiz Hasan abi gibi bir laf edilmiş.Neyin lideri kimin lideri ben onu pek algılayamadım yalnız.Benim liderim yine benim.Barış abinin de dediği gibi Adana MT topiğinden sorumlu kişidir sadece hasan abi.Açıklama gereği hissettim birden
    Ayrıca şu forumdaki son günlerinde senle iyi geçinicem iso
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günlerinde mi günlerim de mi ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    4x4
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günlerinde mi günlerim de mi ?
    Farketmez ki Her iki şekilde de az kalan bir zaman dilimi var Önemli olan niyet
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uff izmir yıkılıyor, galatasaray die bi takım varmış şampiyon olmuş dağıtcam şimdi ortalıgı cok ses yapıolar
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    4x4
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uff izmir yıkılıyor, galatasaray die bi takım varmış şampiyon olmuş dağıtcam şimdi ortalıgı cok ses yapıolar
    adana da öyle Aslanlarım benim ne de güzel konvoy yapıyorlar
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    adana da öyle Aslanlarım benim ne de güzel konvoy yapıyorlar
    vala actım müzigin son sesini heeeeçç bişey duymuyorum

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yakışır kardeşlerime bu gezi. hayırlısıyla biz de yarın bi "Allah Kerim" gezisi düzenlicez..
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    yoksada sevgim var:)
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmezmisinizmi isoo kendi reklamini yapmak icin 4 kisilik bi gezide 50 fotodan 45 ini kendinin fotosunu 3 unu kendisinin ve ferdanin fotolarini koydugunu kalan ikiyide paylastirdigini

Harikasın latif çok doğru söylüyorsun bencil isoo hadi beni geç zavallı ferdanın bile tek fotosu yok
    iso varsa ferdada var yoksa ferdada yok

Başlıktaki "öz" ibaresinin bir espri olduğuna katılıyorum.Fakat 2 harfli bir kelimen silindi diye de bu gösterdiğin tepkiyi doğru bulmuyorum.Liderimiz Hasan abi gibi bir laf edilmiş.Neyin lideri kimin lideri ben onu pek algılayamadım yalnız.Benim liderim yine benim.Barış abinin de dediği gibi Adana MT topiğinden sorumlu kişidir sadece hasan abi.Açıklama gereği hissettim birden
    olm adam dioki madem benim topicim degisecek bilgi ver izin al

bide ozur dilenmesini talep etti

Alıntı asyaRÜZGAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Harikasın latif çok doğru söylüyorsun bencil isoo hadi beni geç zavallı ferdanın bile tek fotosu yok
    iso varsa ferdada var yoksa ferdada yok
    olmasi gerektigi gibi...(isonun kilibiklik smileysi)
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihinize baktığımda,uzun zamandır bu sitede modsunuz,
    yaklaşık 3 senedir

ama açılan konuya adana mt üyelerimizin yazdıkları mesajları okuyupta nasıl bi tartışma içerikli mesaj okuduz yada gördünüz merak ettim
    zion1 nikli üye ile aranızda geçen konu dışı mesajları sildim ama siz ne yazdığınızı umarım hatırlıyorsunuzdur.

,küçük bi şakayı (ki ) hasan abimizin liderimiz olduğu gurubumuzda bu şaka devamlı yapılır,nasıl bi ayrımcılık sezdiniz,hadi ayrımcılık sezdiniz diyelim ,bunu bi özel mesaj yoluyla bize sormanız yada madem sorumlumuz hasan abi,hasan abiye sormanız gerekmiyomu
    Uygulama yaptığımız her başlıkta tek tek özel mesaj yazma gibi bir lüksümüz malesef yok. Kurallar açık

başlık sahibi benim herşeyden önce ,bilgilendirmeniz gerekmiyomu,
    hayır gerekmiyor.

ne oldu şimdi o öz ibaresini kaldırınca,size minnettarlık maillerimi yağdı
    Moderasyon Yaparken kim bize minnettarlık duyar kim kızar gibi bir düşüncemiz olmaz . Daha önce yaşanmış olayları referans alarak uygulama yaparız ..

tartışma içeren mesajlar hangileriydi ve sen hangilerini sildinn lütfen bunu talep etmek hakkım,ve bu mesajları görmek istiyorum
    Dediğim gibi zion1 ile aranızda geçen yazışmalar .. üstü örtülü dokundurmalar.. Hasan görebilir bu mesajları eğer ne yazdığının veya neye cevap yazdığının farkında değilsen o sana söyler..

6 ayda bir online olupta, kimin kimle ne kadar samimi olduğunu bilmeden ,kafana göre başlık değiştirmek ,kafana göre mesaj silmek ,hastalıklı bi düşünce tarzının ürünü
    Bence haddini aşmışsın burada .. Yönetim olarak aramızdan yönetici arkadaşlara yaptırım uyguladık geçmişte.. senin kimle ne kadar samimi olduğunun çok önemi yok

Kurallarda yazdığı gibi konu amacı dışına çıkmıştır. bu yüzden başlık kilitlenmiştir.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler