Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sco'm ve ben gezdik :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    saat 14 civarları baktım mt'de de aktvite görünmüyor msn'de de kimse yok otura otura canım sıkıldı. gittim motosikletimi temizledim sildim parlattım biyandan da muhabbet ediyom sco'mla hal hatır filan soruyom dediki " abi gitcezmi biyere ?" "canın biyerlere gitmek istiyosa gidelim çıkalım" "tamam sinan abi temizle beni gidelim düşelim yola hava da güzel biraz rüzgar var ama bana komaz" dedi "tamam" dedim cilasını sürdüm parlattım dooğru petrole dedim "önce karnını doyurayım sonra gideriz bi yerlere." aklıma bi benzin firmasının otobüs kampanyası geldi. en yakın kampanya istasyonu da 55km uzakta. bari "hem gezelim beraber hemde otobüsümüzü alır geliriz" dedim doldurduk depoyu taktım kaskımı gidiyoruz... fotorafları seyredin. kalitesi biraz düşük ama makineyi almayı unuttuk şansımıza.

"abi bak bak kaça çıkıyom çabuk resim çek" dedi hemen çektim bende

"abi çok gitcezmi " dedi "bilmiyom" dedim ankara yolu 23.km civarları

"abi 2dk soluklanim şurda gir şuraya" dedi kırmadım hem ihtiyaç molası hemde otobüsü sorduk yokmuş zaten

"abi düz gitmicen dimi?" dedi sco "ne o len tırstınmı" dedim "yok abi tırsmadım da şimdi olmaz" dedi "tamam tamam döncez sağa" dedim sco'ya düz gidersem sivrihisar-ankara, sağa dönersem mahmudiye konya seyitgazi sağa döndük tabi.

bi yol ayrımı daha. Mevlana'nın yanına gitmicemiz için kendi istikametimize döndük. İstikamet Seyitgazi. marş marşşş

"abi kendini hiç çekmiyon bi çek te Mt'dekiler görsün seni" dedi sco'm ahanda çektim

devam...

"abi bu ne yaav çocukmu kandırıyo bunlar yol boş salla" dedi sco'm o anda bi tane patlattım direksiyona kızdım

"sen bu süratle gitceksin basmıcaz daha fazla" dedim scoya

Doğançayır'dayız otobüsü aldığım istasyon gezimizin 55,km'leri

çıkışı...

Tarlalarda hummalı çalışmalar başladı artık. yeni mahsüller ekilmiş sulanıyorlar bile

küçükken bunların altına girer ıslanırdık köyde çat çat çat çat

amcan da makineyi götürüyo tarlasına

Seyitgazi'ye 26km kaldı

ne bu ? racing mi scooter mi ?

bu aralarda Hamidiye ve Mahmudiye'den de geçtim ama tabelalar köyün içinde oldugu için duramadım bişe sanarlar diye

oooh koyunlar kuzular meeee

gidiyoz da gidiyoz habire gidiyoz

Seyitgazi Sulama Santrfüş Kuysu

gitmeye devam...

ilerlerken türbe tabelası gördüm ve ziyaret ettim türbeyi. malum uzun yoldayım yardım diledim zat-ı muhteremden.

duamı yaptım çıktım.

bizim eleman da sesleniyo bana ordan "hadi abi canım sıkıldı yaa"

"ne var len" dedim " bakma öle bin gidelim hadi" dedi

Seyitgazi'ye vardım

çıktıktan sonra artık eve dönme zamanı geldi. Sco'm çok yoruldugunu söledi bende yorulmuştum. seyitgazi de ekmek arası yedikten sonra dönüşe geçtik.

bu gölge fotoraflarına bayılıyorum.

köpekler vadisi

bu karede rüzgar solumdan acaip vuruyo. tekerlek yerden keslcek diye ödüm koptu varyaaaa

en güzel motosiklet tekerleği dönen motosiklet

eve az kaldı sabret sco 30km filan kaldı

son kontrollerim esnasında basınc tahliye hortumumçıkmış onu taktım. baya bi yağ atmış dışarı yarın serviste kontrol ettircem. nedenini anlayamadım ama baya yağ atmış. lastik yağolmuş tamamen. bu anda yanımdan bi racing geçti. zzr1100'dü bordo'ydu. elimle selam verdim iplemedi manyak....

bu fotorafta da görecekleriniz ile benim aramda sadece 5 metre vardı.
    Üst geçidin ordan Odunpazarı Belediyesi'nin önündeki ışıklara kadar adeta slalom yapan ve bana da makas atan opel astra'lı bi kro vatandaş. belediye önünde en önde durdu. bende aralardan geçerek 2 araba arasında kırmızıda beklemeye başladım. yeşil yandı benim yanımda gidiyo eleman. arkamda da trafik var zaten ekip otosu herşeyi alelen görüyo canlı olarak. neyse devam ederken bu heralde 2.vitesteydiki gaz açtı sündürdü. benim önüme geçti. ben de tahminim gene 100'le filan gidiyorum. araba önümde. 10mt ya var ya yok. bu ışıklara 30-40mt kaldı haala frene basmadı ben bastım. bu kızaklamaya başladı acı fren sesi başladı bende hemen arkasındayım. fren izlerinin arasından gidiyorum ve dediğim 30-40mt fren izinden sonra eski kasa ford taunus, servis minibüsüyle opel astra arasında kaldı. öle bi çarptıki fordu da önündeki minibüse sürükleterek çarptırdı. polis hemen anında geldi yanımıza sende bişey varımı dedi bende yok abi ben frenledim ama o haala frene basmadı dedim evet gördüm. sen kaçla gidiyodun dedi 100filan dedim. o 160la gidiyodu biz ölçtük dedi. zaten ceza yollıycaktık kaza yapında daha güzel oldu dedi. sen git hadi dedi. bende çaktırmadan 1 foto alıp tüydüm.

bu da takımımızın otebisi rerere rarara gassay gassay cimbombom

hepiniz sonuna kadar okudugunuz için teşekkürler. sağlıcakla hayırlı yolculuklar dilerim Eskişehiden kucak dolusu selamlar hepinize

eve girdiğimde toplamda 182km yapmışız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Paylasım icin teşekkürler, hoş bi gezi olmus ama yalnız çekilmez bu yollar. Kaza yapan 4 tekere üzüldem desem yalan olur, fren izlerine bak hele cix cix cix

Motosikleti
    polisin bana sölediği hız 160'dı.

güzergah yeni aklıma geldi

Motosikleti
    asya 150t1
    guzel bır gezın olmuş rokkoya slm

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Güzel olmuş böyle taze taze gezileri görünce insanın gezesi geliyor.Sondaki kaza pek güzel olmamış tabi.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    yok anam sıcakta alerji yapıyor
    abi iyi gezmişsin valla canım çekti yaw bu otobüsleri 100 ytl lik yakıt alanlara vermiyorlarmıydı nasıl aldın
    KORUMASIZ MOTOR SÜRMEK BİR MUZ KABUĞUDUR BASTIMI AYAĞIN DEĞİL HAYATIN KAYAR

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    tekerine sağlık tek başına iyi yol yapmışsın ben sıkılırdım şahsen

Motosikleti
    Alıntı ARSIZ ÇOCUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi iyi gezmişsin valla canım çekti yaw bu otobüsleri 100 ytl lik yakıt alanlara vermiyorlarmıydı nasıl aldın
    illa yakıt almak gerekmiyomuş. 100ytl'lik yakıt alırsan 7,5 ytl. normalde alırsan 15ytl'miş. bende aldım tabi

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş böyle taze taze gezileri görünce insanın gezesi geliyor.Sondaki kaza pek güzel olmamış tabi.
    senin motor bende olcak püüüü kaza anında... dedim ya ben fren izlerinin arasından gittim bi 10mt az daha bende katılcam aralarına

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerine sağlık tek başına iyi yol yapmışsın ben sıkılırdım şahsen
    konuşa konuşa şarkı söleye söleye gezdik. mp3 vardı yanımda.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Sinan Abi yine toz duman attırmışsın Güzel bir gezi daha tek başına sakin sakin harikasın abi
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    aga helal valla canım cektı bende cıkıyorum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezmişsin seyitgazi dönüşü yol hem boş hemde yeni haliyle geniş ve güzel dönüş daha rahat olmuştur 3 tf ciler parçalandı alışmıştık 3lü gezilerinize

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    güzel gezi olmuş hele sonunda cimbom otobüsü varya her yola gider insan

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Abi eline emeğine,motoruna ve yüreğine sağlık.Müthişsin başka bişi demiyorum.Zevkle her bir cümleyi tek tek okudum adeta yaşattın olanları.Tekrar teşekkürler
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

duamı yaptım çıktım.

ya aklıma Sadettin Teksoy geldi birden...bi insan kendini niye dua ederken çekerki biraderim...birde bunu nasıl becerdin...cep telinden kendini o açıdan nasıl çektin...

http://www.youtube.com/watch?v=JvyP0hPvpc0
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.youtube.com/watch?v=59sL53K1iWE

yarıldım akşam akşam bursa tarzanı
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezmişsin seyitgazi dönüşü yol hem boş hemde yeni haliyle geniş ve güzel dönüş daha rahat olmuştur 3 tf ciler parçalandı alışmıştık 3lü gezilerinize
    inşallah beraber olcaz yine bora abi. şimdilik böle takılıyoz

Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş hele sonunda cimbom otobüsü varya her yola gider insan
    saol yaşar'ım senin ybr olsaydı daha başka olurdu tahminimce

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi eline emeğine,motoruna ve yüreğine sağlık.Müthişsin başka bişi demiyorum.Zevkle her bir cümleyi tek tek okudum adeta yaşattın olanları.Tekrar teşekkürler
    çok sağol ahmedim. can sıkıntısına bastım gittim

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aklıma Sadettin Teksoy geldi birden...bi insan kendini niye dua ederken çekerki biraderim...birde bunu nasıl becerdin...cep telinden kendini o açıdan nasıl çektin...
    yaf mete abi sende uzun yolda manevi destek diledim Uryan Efendi'den

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Allahdan dile kardeşim...ölülerden medet umma...ölülerin kimseye faydası yoktur...tek sığındığımız Yüce Mevlamızdır...türbelerin tekkelerin inancımızda yeri yoktur...Allah yolunda yürümüş insanların hepsine Allah rahmet etsin...

mezarları temiz olsun yeter...

O efendileri hazretleri bilmemde Peygamber efendimiz bile gömüleceği yerin insanlardan saklanmasını vaziyet etmiştir...düşünsene bunu...Yüce Peygamberin yapmadığı bir uygulamayı biz bu efendilere hazretlere bilmem ne idüğü belirsiz zatlara yapıyoruz...

yanlışdan dönmekte fayda var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler