Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

[MT Scooter Gazcı Team] Karda Yan Versem Toplarmısın Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan adamımsın...abi yine bakamadım..doyulmaz size beyler...

şimdi bizim crazyboyoneyle bi işimiz var...7.45 il vericem malağa ...bakalım sürebilecekmi...Maçkaya kadar gidip gelicez...motor evde kaldı kar durumundan...ben motörde o arabada işyerine bırakıp gelcez sora beraber döncez.. ...ulan kafamda karıştı...bi yere toslarsa kariyerim biter valla...daha doğrusu hayatım kayar diyim...
    sen bunun videosunu koy, hit yapmassa şelepsizim
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kanka dur sen ınfıntyı gelince reklamı gör sitede....bunlarla tarla sürersin...biçerdöver bunlar...az bekle abi...hıp hop videosu çekicem şerefsizim ınfıntyle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750

şimdi bizim crazyboyoneyle bi işimiz var...7.45 il vericem malağa ...bakalım sürebilecekmi...Maçkaya kadar gidip gelicez...motor evde kaldı kar durumundan...ben motörde o arabada işyerine bırakıp gelcez sora beraber döncez.. ...ulan kafamda karıştı...bi yere toslarsa kariyerim biter valla...daha doğrusu hayatım kayar diyim...
    abi tekerlekli tekerleksiz hertürlü aracı kullanabbilirim .. yamur buz kar fark yapmaz ((((((((((((((((:

kanka dur sen ınfıntyı gelince reklamı gör sitede....bunlarla tarla sürersin...biçerdöver bunlar...az bekle abi...hıp hop videosu çekicem şerefsizim ınfıntyle...
    grup 50 ykr )((((((((((((: 50 cent hesaabı hah aah a
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    R1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tekerlekli tekerleksiz hertürlü aracı kullanabbilirim .. yamur buz kar fark yapmaz ((((((((((((((((:

abi dooru dio he ben gördüm geçen caterpillar iş makinasıyla tekeree almış gidiodu
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Suzuki SV650s

Metehandross dert etme selçuk senden bilem güzel kullanır vallaa
    Ama aklında olsun akıl hastası olmak istemiyosan M inn in kulandığı arabada bulunma
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama aklında olsun akıl hastası olmak istemiyosan M inn in kulandığı arabada bulunma
    + kaçyüzbin desem az kalır vallahi

üç şeyden uzak duracan .. m'in ,araba ,fıkra
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EVet abılerım ablalarım 7.45 aldım bı gazladım tabı zıncırlı kuyuda metrocıtyde ısıklar yaındı ve durdum metehan abım yanımdaydı tabı altımda araba var kım takar onu 160 vurdum orda ta besıktasta kenara cektım arabyı metehan abımı bekledım nese geldı bana bı guzel sovdu... donerkende ben surdum sunu az korkutum dedım araba ucuyor tabı bıraz hızlı gıttım baktım metehan abım ayaklarını kendıne doqru cekıo korkuo tabı bunu bıraz daha korkutum dedım ve tekrar 140 yaptım sonra eve geldık bı sovdu sonra tesekkur ettı optu ve aksam sefamız sona erdı ....

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVet abılerım ablalarım 7.45 aldım bı gazladım tabı zıncırlı kuyuda metrocıtyde ısıklar yaındı ve durdum metehan abım yanımdaydı tabı altımda araba var kım takar onu 160 vurdum orda ta besıktasta kenara cektım arabyı metehan abımı bekledım nese geldı bana bı guzel sovdum donerkende ben surdum sunu az korkutum dedım araba ucuyor tabı bıraz hızlı gıttım baktım metehan abım ayaklarını kendıne doqru cekıo korkuo tabı bunu bıraz daha korkutum dedım ve tekrar 140 yaptım sonra eve geldık bı sovdu sonra tesekkur ettı optu ve aksam sefamız sona erdı ....
    valla metehana altında araba varken lololo yapman hoş olmamış (((((((((((((:
    Drift Religion

valla metehana altında araba varken lololo yapman hoş olmamış (((((((((((((:
    Abim mesajlarımla oynamayın Yanı yanlışlık olmuş

Motosikleti

kanka senide gördük be...el arabası bilem kullanamazsın sen...iki elinle bir direksiyonu doğrulturmusun Allah bilir...candid..

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi dooru dio he ben gördüm geçen caterpillar iş makinasıyla tekeree almış gidiodu
    vercen traktörü tarla sürecek...

EMinede aynı teklifde bulundum hemen atladı temem dedi...ama üşendim valla varoşlara 7.45 girmez aplacım...

Gültepe Kağıthane falan taşlarlar arabayı falan...şeytan arabası diye...

+ kaçyüzbin desem az kalır vallahi

üç şeyden uzak duracan .. m'in ,araba ,fıkra

abi sen bu deli Selçüüğün kullandığı tost makinası bile olsa uzak dur...psikomanyakdelisibasma diyorum evladımm kayacak altından...şaban bilmezki bilgisayar kontrollü sistem falan tutuyo arabayı kaydırmıyo...buda atari oynar gibi basıyo...

EVet abılerım ablalarım 7.45 aldım bı gazladım tabı zıncırlı kuyuda metrocıtyde ısıklar yaındı ve durdum metehan abım yanımdaydı tabı altımda araba var kım takar onu 160 vurdum orda ta besıktasta kenara cektım arabyı metehan abımı bekledım nese geldı bana bı guzel sovdum donerkende ben surdum sunu az korkutum dedım araba ucuyor tabı bıraz hızlı gıttım baktım metehan abım ayaklarını kendıne doqru cekıo korkuo tabı bunu bıraz daha korkutum dedım ve tekrar 140 yaptım sonra eve geldık bı sovdu sonra tesekkur ettı optu ve aksam sefamız sona erdı ....
    Metrocity ışıklarının orda bu bi kapattı gazı...abovv...bide sistem patinaj yapmaz...direkt gücü torka verir...bastıkca basıyo...ben 2 ye atarken bu mezarlığın önündeydi...sağdaki yazıyı okusana evlaadımm....

Her canlı (bu bir hayvan olan sen bile olsan Selçük) ölümü tadacaktır..ipna basıyonda bi yere toslasan benim kariyerim hayatımı bitirir geçmişime geleceğime mum dikerdin...ama pişman değilim...kendiside zevk almaya baktı durumdan...

teşekkür ederim Selçuk.....bu saatte kimse kıçını kaldırıpda yollara düşmez...

ha bide dönerkende yanındaydım...ulan ben basamadım şeher içinde o kadar...delikanlı işte...hayatında ilk defa binmiş garip napsın...bassın azcık...

bu arada bizim syrıananın nüfus kaydında ne hikmetse ERKEK yazıyor...oda satınca Selçüğün şefkatli kollarına düştük...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Yok abı gece gece ben cok mutli oldu ABi her zmn ya benım ıcın araba kullanmak zevk hobi motor baska tabi Sen hele şu jeepı getırde abım o zmn bı vıdeo cekıp drıft yapıp koyarırık vıdeoları Ama ben ford focusu surcem dıye gelmiştim

ABi tekrar tesekkur ederım bana guvendıgın ıcın ve gece gece bu zevkı verdıgın ıcın

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    ABi tekrar tesekkur ederım bana guvendıgın ıcın ve gece gece bu zevkı verdıgın ıcın

höö zevk mi
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    R1
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    höö zevk mi
    neettü abi bunnar
    GKN MOTORS

Motosikleti
    neettü abi bunnar
    bunlar 7 45 i paravan konu şeçmiş olmasınlar amann deim (((((((((((((:
    Drift Religion

Kimin bi tanecik ablaası ya

ABlama yıne katılıyorum M den uzak durun

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    höö zevk mi
    Abi yaşım daha kucuk zevk tabı aama araba surme zevkı

neettü abi bunnar
    abım daha boyuk deilim abım daha gucugum

gorunusum 7 ınsan olsada yas olarak kucugum

Motosikleti
    R1

abım daha boyuk deilim abım daha gucugum

gorunusum 7 ınsan olsada yas olarak kucugum
    bide büyük olsa neler yapıcak, mete sen dikkat et buna
    GKN MOTORS

bunlar 7 45 i paravan konu şeçmiş olmasınlar amann deim (((((((((((((:

Abi daha gorunusum sherek gıbı olsa ama yasım 16

vallaha babam dedıkı sıze emanet Yanı sız de dıkkat edın buyunce yıne sıze emanetım Korkun şaka deıl canavar sıze emanet

Motosikleti
    Yok abı gece gece ben cok mutli oldu ABi her zmn ya benım ıcın araba kullanmak zevk hobi motor baska tabi Sen hele şu jeepı getırde abım o zmn bı vıdeo cekıp drıft yapıp koyarırık vıdeoları Ama ben ford focusu surcem dıye gelmiştim

Anlamaz aşk acısından
    Gidene dert olmaz
    Dağ dağa küstümü
    Hiçkimse nedenini sormaz
    Anlayamaz
    Yeni bir aşkı kabul edemez
    Bir kalbi iki kişi paylaşamaz
    Unutmadı daha yeni gideni
    Anlatamaz
    Yeni bir aşkı kabul edemez
    Bir kalbi iki kişi paylaşamaz
    Unutmadı onu terkedeni

Gönlünü gün edeni sevmez sevda
    İster hep onu üzeni
    Her ona kucak açan olmaz fayda
    Bekler hep onu sileni

yav bu Musti bir fare yakaladı...

http://www.youtube.com/watch?v=a2pF2lA8OrM

Selçük yaşadıklarımızı kimseyle paylaşma...özelimize saygı lütfen...

özel hayata saygı....sizin dirftlerde yalan oldu...konuyu dağıttık kusura bakmayın...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    EMinede aynı teklifde bulundum hemen atladı temem dedi...ama üşendim valla varoşlara 7.45 girmez aplacım...

Gültepe Kağıthane falan taşlarlar arabayı falan...şeytan arabası diye...
    Yok be metehandro bu varoşlar varoşlara bişiy yapmıyo.. Arabada senin görürlerse zarar vermezler
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yok be metehandro bu varoşlar varoşlara bişiy yapmıyo.. Arabada senin görürlerse zarar vermezler

lafı gediğe koydun valla...kal geldi bana...iyi geceler olsun hepinize...

sizleri çok seviyorum...

Selçük too...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler