Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kadirli MOtor Kulübü KAMOK altınboğa yaylası

Motovento
    REKLAM ALANI
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Bu haftaki gezimizde Kahramanmaraşa bağlı Andırın ilçesinin altınboga köyüne idi.
    Herzamanki toplanma yerimizde konuştuğumuz üzerine sabah saaat 9.00 da toplandık.

ve yola çıktık.daha sonra Ahmet abiyi beklemek için şehiri çıkmadan tekrar durduk ve 10 dakika kadar bekledik

murat abinin karizma pozu

Burak kareşimizin kız kardeşide bugün misafirimizdi.

Yusuf bir önceki gün eşiyle beraber kçye gtmişti ve bizi yolda karşıladılar.Yola cıkmadan önce çektikleri birkaç fotograff

ve biz gelirken bu fotografı enteresan bi şekilde çekmiş açıklamayı kendisi yapsın

Yusuf ve eşinide aramıza aldıktan sonra yola devam ettik.tokmaklı(yeşilova) da bir kaç dakika mola veriyoruz

bir sonraki molayı andırına yaklastıgımız biyerde yol kenarında verdik.

veee Hayabusasıyla Gökhan abi Andırın'ın girişinde bizi bekliyor.''anca cıktık biz o yokuşu adam uçtu maşşallah''

ekmek almak için bir markette durduk.Yusuf ve eşi

buradan sonra hava artık soğumaya başlamıştı.iklim değişti desem yeridir sehri çıkarken karların erimesi sonucunda yol camur olmustu,
    burak'ın tekeri kaydı ve istenmedik küçük bir kaza oldu.Ama çok şükür kendilerinde bişe yoktu

burada kazanın kritiğini yaptıgımız an

yine yolardayız

Sezer kardeşimiz.Yine bi yaramazlık yapmış sanırım:

artık gelmiştik

buda ben

Kaan hoca karda kaybolacak sanırım.bu adam çok ilginç MAŞŞALLAH dediği üçgün yaşamıyor inanın buna.
    onun için bana dememesi için yalvarıyorum her gün gelirken buragın motoruna ''ya maşşallah bu
    motordan bitanede benmi alsam'' dedi çocuk kaza yaptı ve birçook örnek

Klasik bir türk ve dehşet bir japon

serkan ve burakın güreştikleri an.burak nası yıktın o cüsseyi lemm

Bukadar boğuşmanın ve yolun üzerine acıkmıştık.sucukları hazırlama başlıyoruz.kaan hocam,murat abi,ishak abi ve gökhan abi ellerinize saglık
    hala tadı damağımda o sucugun bu hafta yine bi Sucuk yapalım

işte aşçılarımız

bir yandan sucuklar sogumadan yemeye başlayalım

götüüüüürrrrrrrrrrrrrrrr murat abiii

bayanlar yedi hepsini biz değil bakın masaya

Yusuf karda kross keyfi yaşamak istedi sanırım ama yemedi

gökhan abinin yakaladıgı güzel bir poz.

Buda Abdurrahman cok svdiğimiz bir arkdasımız.

İshak abi bu vuruşu yaparken şunu söylüyordu''nede olsa ewde hatuna vuramıyoruz bari kartopu bahanesiyle yapıştırayım

Ahmet abi ve gökhan abi çifti

buda Serkan(müzüsyen) keyfte onun keyfi

Hayabusayla Apo sanırım japon olmya karar verdi

yusuf kartopu oynarken baksanıza yarım metre karda,bir çita kıvraklığındaki manevrası ile günün en hızlı erkeği

isak abi kendini kara öyle bıraaktıki kalktıgında neyse ben bişe demiyom o anlar onu

heytttttttt!!! karizmaya bak be budur işte adam tarih kokuyor 60 model bmw ve 52 model bsa sı ile

Ahmet abi ve kardeşi.andırında oldugu için ahmet abinin kardeşide bize katıldı.oda ahmet abi gibi hepp güler yüzüyle

büzüşmüş ben

orada bi çocuk suda yüzermiş gibi karda yüzüyordu

ewett asıl iş şimdi başlıyor:D KARDAN HEYKEL YAPMA İŞİ buyrun adım adım izleyin.elimden geldiğince yapmaya calıştım fakat
    elimi bıçak kesmişti ve cok soguktu buna rağmen bişeler yaptık

arkadŞalar bu yorumu size bırakıyorum gökhan abinin murat abiye bakısından neler anlıyorsunuz. ehueheuehueee

çalışmaya devammmmmmmmm

seyircilerimizin tam desteği ile

yawas yawas oluşmaya başlamıştı artık

rötuşlar kalmıştı artık

ewet bittiii artık kulanma vakti gelmişti.kasksız binmek olmaz değilmi hemen korumaları giyip atladım hayabusama.renginide
    ben begenerek aldım özellikle kar beyaz-ı olsun istedim.özel imalat ilk kullanana bendim

Aile fotoğrafı olmazsa olmaz degilmi ama

dedik gerçek bir hayabusacı kullansın adama kardan da olsa yakışıyor beee

ishak abinin oglu doğukan. gelecegin choppercizi ama hayabusayla başladı işe

bundan sonrakiler parayla :D

yusuf arkaya oturur oturmaz arka kuyrugu kırdı.lan kaç para o biliyonmuu!!!

kaan hocayıda kopyala yapıştır yapmışlar sanırım ehueheuheuheee emanet duruyor

abi sende şu motoru alda gel artık be

yusuf sen krosscusun kardeş gulaaasma böle racaye maceye bozar seni eheuehuehe

UMARIM BEGENMİŞSİNİZDİR BU MALZMEYLE BU İMKANLARDA ANCA BU KADAR:p:p

hehehehee:D Sezer ve ninja kaplumbagadan esinlenme kardan adamı

Kız kardeşim ve ben

bugunun en güzel çifti secildiler browoo.günün en güzel çifti en hızlı erkeği vede en kılıbık herifi olarak günü kapattı
    Allah mutlulugunuzu bozmasın

ishak abi annesi ve doğukan

ishak abi eşi ve doğukan

Hayabusa gökan ve eşi

geri dönüşe geçsek iyi olacaktı yoksa donacaz güneş giderse

Manzaralar

yol kenarında durup biraz ısınmak için ateş yakmaya karar verdik

hava kararmıştı ve ateş iyice yükselmişti

yola cıksak iyi ollacak bu saatee daha 50 km gidecez:D:D:D:D:D

BENİMLE BİTİRELİM KONUYU:p:p

SIKILMAYIP ZAMAN AYIRDIGINIZ İÇİN KADİRLİ MOTOR KULÜBÜ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.BİR SONRAKİ GEZİDE
    GÖRÜŞMEK ÜZERE HOŞÇAKALIN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    emeğine sağlık,resimler çok güzel bu kış gününde içimizi ısıttınız
    ::tutkuy::

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Sevgili kardeşim ellerine sağlık, fotoğrafları her zaman olduğu gibi ressam farkıyla işlemiş ve yerleştirmişsin, yorumların da harika. Fotoğraf yüklemenin ne kadar çok zaman aldığını, ne kadar zor olduğunu biliyorum, eminim bu gün sabahlamışsındır. Değerli katkılarından dolayı Kadirli Motosiklet Kulübü sana ne kadar teşekkür etse azdır. Tabiki fotoğrafların yüklenmesi aşamasına kadar olan süreçte yaptıklarını da göz ardı etmemek lazım. Hakikaten elini kesmiş olmana ve dondurucu soğuğa rağmen kardan hayabusamızı yaparak herkesi mutlu ettin. Fotoğraflarla ilgili yapcam yorumlar var ama malum mesaideyim, fırsat buldukça diğer yorumları da eklicem inşallah.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    reşit eline saglık kardeşim yine sabahlamış ve resimleri yüklemişsin güzel ve unutulmaz gezilerden birisiydi,
    kar yerden kalkmadan bir başkonuş yapalım,biraz daha karlı fotograf çekeriz.
    KAMOK'a selamlar.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    ayy cok güsel bi gesi olmus ellerinize sağlık
    süper bi kardan hayabusanız olmuş
    eğlenceli bi gezi olmuş

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reşit eline saglık kardeşim yine sabahlamış ve resimleri yüklemişsin güzel ve unutulmaz gezilerden birisiydi,
    kar yerden kalkmadan bir başkonuş yapalım,biraz daha karlı fotograf çekeriz.
    KAMOK'a selamlar.
    Evet Ahmet abi karlar erimeden bir başkonuş yapsak harika olur, katılımcı bayanların tamamı tekrardan ne zaman gezi olcak diye soruyorlar. Hakikaten unutulmaz bir gezi, unutulmaz bir gündü. Cuma günü toplantıda başkonuş gezi planımızı görüşürüz abi.

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    yaw kardeşim bu ne hiz böyle maşallahınız var harıkasınız valla güzel görüntuler gercektende bizde burda soguk diye dişarıya cıkamıyoruz ama en kısa zamanda güzel bir gezi yapacagız allah kısmet ederse ...

Kadirliye Gaziantep den sevgiler selamlar...
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı ayshegül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayy cok güsel bi gesi olmus ellerinize sağlık
    süper bi kardan hayabusanız olmuş
    eğlenceli bi gezi olmuş
    Çok teşekkür ederiz Ayşegül. Evet hakikaten çok güzel çok keyifli bir gezi oldu, fotoğraflardan gözlemlenebileceği gibi koskoca adamların hepsi çocuklar gibi mutluyduk, ah bir de tırnaklı lastikleri olan güclü bir kros motorum olaydı, göreydin daha ne görüntüler ortaya çıkardı. Hayabusa birlikten doğan gücün bir simgesi, reşit kardeşimin önderliğinde ve onun talimatları doğrultusunda herkes kürekle, eliyle, fikriyle katkıda bulundu ve sonuç mutlu bir aile fotoğrafı.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hemşerilerim negüzel gezmişsiniz,eğlenmişsiniz resimler ve sizler harikasınız karı çok özledim ancak böyle sizlerin sayesinde resimlere bakıp kendimizi avutuyoruz.
    Ayrıca Karabusa manyak olmuş ama yazın kullanamazsınız çok zorlar sizi altınıza pet bağlamanız lazım
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw kardeşim bu ne hiz böyle maşallahınız var harıkasınız valla güzel görüntuler gercektende bizde burda soguk diye dişarıya cıkamıyoruz ama en kısa zamanda güzel bir gezi yapacagız allah kısmet ederse ...

Kadirliye Gaziantep den sevgiler selamlar...
    Vay vay vayyy, kimler gelmiş, kimler. Aydemir abicim seni görmek, senin yazılarını, yorumlarını okumak beni çok mutlu ediyor, Kadirli MT ailesinin yanında senin çok farklı bir yerin var.Abi antepten gelir gelmez, altınboğaya gittik, hakikaten çok güzel bir gezi oldu,inşallah siz daha güzellerini yapar ve bizlerle paylaşırsınız.

Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşerilerim negüzel gezmişsiniz,eğlenmişsiniz resimler ve sizler harikasınız karı çok özledim ancak böyle sizlerin sayesinde resimlere bakıp kendimizi avutuyoruz.
    Ayrıca Karabusa manyak olmuş ama yazın kullanamazsınız çok zorlar sizi altınıza pet bağlamanız lazım

Değerli yorumlarınız için Kadirli MT adına çok çok teşekkür ediyorum. Evet güzel bir gezi, güzel bir gündü. Bu güzellikleri yalnızca seyretmekle yetinmeyip, isterseniz bireysel, isterseniz de grubunuzla birlikte bize katılıp kulübümüzü, ilçemizi şereflendirebilirsiniz. Kapılarımız siz saygıdeğer abilerimize arkadaşlarımıza her zaman ardına kadar açık bunu bilesiniz.Karı özlediğinizi belirtimşsiniz, bakın önümüzdeki hafta sonu daha da güzel bir yere, başkonuşa gidiyoruz, grubumuz adına davet ediyorum, buyrun gelin, başkonuşa birlikte gidip, o güzellikleri birlikte yaşayalım.Karabusa ismi müthiş olmuş abi, evet yazın ona binmek için, pet hatta koca bir muşamba bağlamamız gerekir.

Motosikleti
    xl 600

slm

selam geziniz çok güzel olmuş.tam benim istediğim gezi türlerinden yani karlı,haberim olsaydı gelirdim başkonuş yaylasını bir dağcılık sitesinde resimlerini görmüştüm,çok güzel yerlerdi,oraya gezi yaparsanız banada haber verin büyük ihtimal gelirim

birde osmaniye zorkun yaylasınada gezi yapılabilir

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı dakar01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam geziniz çok güzel olmuş.tam benim istediğim gezi türlerinden yani karlı,haberim olsaydı gelirdim başkonuş yaylasını bir dağcılık sitesinde resimlerini görmüştüm,çok güzel yerlerdi,oraya gezi yaparsanız banada haber verin büyük ihtimal gelirim

birde osmaniye zorkun yaylasınada gezi yapılabilir
    Merhabalar. Evet tam sizin sevdiğiniz gibi bir gezi oldu, sizin zorkunda karlar içindeki gezi fotoğraflarınıza gıptayla bakmıştım.Zorkunda olabilir ilerleyen zamanlarda ama bu haftasonu başkonuşa gidcez kısmet olursa. Ve sizi mutlaka bekliyor, davet ediyoruz. Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bırakabilirseniz, telefonla da ulaşıp gezilerden haberdar edebiliriz sizi, ilginiz için çok teşekkür ederim.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    süper olmuş arkadaşlar hele o heykeltıraşları kısakndırır hayabusa bambaşka yüreginize saglık karın tadını iyice çıkarmışsınız güzel bir göz ziyafeti oldu bizlerede
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    xl 600

slm

Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Evet tam sizin sevdiğiniz gibi bir gezi oldu, sizin zorkunda karlar içindeki gezi fotoğraflarınıza gıptayla bakmıştım.Zorkunda olabilir ilerleyen zamanlarda ama bu haftasonu başkonuşa gidcez kısmet olursa. Ve sizi mutlaka bekliyor, davet ediyoruz. Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bırakabilirseniz, telefonla da ulaşıp gezilerden haberdar edebiliriz sizi, ilginiz için çok teşekkür ederim.
    bu haftasonu baskonusa giderseni banada haber verin birde kadirliden sonra kaç km baskonuş

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olmuş arkadaşlar hele o heykeltıraşları kısakndırır hayabusa bambaşka yüreginize saglık karın tadını iyice çıkarmışsınız güzel bir göz ziyafeti oldu bizlerede
    İlgin için teşekkürler kardeş,evet hakikaten cok güzel, çok keyifli bir gezi oldu, ressam kardeşimin sanatsal yeteneği hayabusada hayat buldu ve çok güzel birşey çıktı ortaya, eğer zaman sıkıntısı olmasaydı dahada güzel yapabilirdi ama onu o hale getirmek bir hayli zaman aldı, o yüzden ayrıntılara fazla giremedi.

Motosikleti
    xl 600

slm

yusuf kardeş cumadan bana haber verebilirsen iyi olur,başkonuş kadirliye kaç km? ishakta geliyormu o adanadan arkadasım

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı dakar01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yusuf kardeş cumadan bana haber verebilirsen iyi olur,başkonuş kadirliye kaç km? ishakta geliyormu o adanadan arkadasım
    Tamam abi Cumadan size haberirim. Başkonuşun tam olarak kaç km olduğunu bilmiyorum ama 40 km civarında olduğunu tahmin ediyorum. İshak abi tabiki geliyor, ishak abisiz gezi olurmu..Evet sanırım bahsetmişti ishak abi sizden.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    gerçekten resimler çok hoş güzel gezi olmus

Motosikleti
    BMW R60-1960-ve bsa 1952
    slm arkadaşlar yusuf geleceğimden söz etmiş fakat iş nedeni ile adanaya gitmem gerekiyor başkonuşa herhalde gidemeyeceğim ama gönlüm sizlerle umarım kazasız belasız bir gezi olurr.

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Arkadaşlar başkonuş yaylası eger bu hafta kar yagmassa olabilir ve kadirliye takriben 90-100 km uzaklıkta rakım yüksek ve yollar buzlu olma ihtimali nedeniyle biraz karamsarım.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)