Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadirli MOtor Kulübü KAMOK altınboğa yaylası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    RESSAM Kardeşim ben hatay danım bölgeyi (maraş) az çok bilirim 5 yıldan beri bölgede tatil yaparım FIRNIZA enson ramazan bayramında gazi antep ten ZAFER beyle çıktık 23/02/2008 de aynı ekiple çıkmayı düşünüyoruz geliseniz tabiki bize katılabilirsiniz biz cumaertesinden gideceğiz.hoşçakalınız
    Yelkovana bak o sana hayatın Nasıl geçtiğini anlatacaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Reşit kardeşim gezi fotoğraflarından bir tanesinde "yusuf bu fotoğrafı enteresan bir şekilde çekmiş, açıklamasını kendisi yapsın" demişti. O fotoğrafı fotoğraf makinasının objektifini dürbüne dayayarak onlar epeyce uzaktayken çektim. Hani fotoğraf makinalarında optik zoom, digital zoom vardır ya bu da manuel zoom işte.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    ellerinize sağlık inanın kıskandım arkadaşlar sizin birlik ve beraberliğiniz hepimize örnek olmalı reşitim bunlar senin emeğinle oluyor devam et kardeşim yolun açık olsun

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

Paylaşım için teşekkürler

Kadirlili motorsever arkadaşlar ne kadar güzel bir gezi yapmışsınız. Herkes birbiriyle kaynaşmış, güzel, coşku dolu bir gezi olmuş.
    Ressam yine konuşturmuşsun sanatını kardeşim. Allah inşallah günün birinde o heykelini yaptığın hayabusayı almayı nasıl eder.
    Ahmet bey Allah bağışlasın, yanınızdaki çocuklar sizin canavarlar mı?
    İshak kardeş selamlar.Yaylaya senin BMW ile mi çıktın?
    Abdurrahman merhabalar. Güzel, eğlenceli ve bir o kadar da maceralı bir gezi olmuş.
    Savaş katılmamış sizlere sanırım?
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Motosikleti
    xl 600
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reşit kardeşim gezi fotoğraflarından bir tanesinde "yusuf bu fotoğrafı enteresan bir şekilde çekmiş, açıklamasını kendisi yapsın" demişti. O fotoğrafı fotoğraf makinasının objektifini dürbüne dayayarak onlar epeyce uzaktayken çektim. Hani fotoğraf makinalarında optik zoom, digital zoom vardır ya bu da manuel zoom işte.
    selam pazar günü belli oldumu yusuf,yarın öğlene kadar haber veirsen iyi olur cebinide bana gönderiver

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    bende ankarada yaşayan bir osmaniyeli olarak gururlandım doğrusu...tam bir fotoğraf galerisi olmuş ayrıca karda hayabusaya hasta oldum brawo elinize emeğinize sağlık.....saygılar
    İMZA:BİR DOST

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı hasancolakefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RESSAM Kardeşim ben hatay danım bölgeyi (maraş) az çok bilirim 5 yıldan beri bölgede tatil yaparım FIRNIZA enson ramazan bayramında gazi antep ten ZAFER beyle çıktık 23/02/2008 de aynı ekiple çıkmayı düşünüyoruz geliseniz tabiki bize katılabilirsiniz biz cumaertesinden gideceğiz.hoşçakalınız
    oke . abi bunu bi konusacaz tekrar pazar günü.

Alıntı klasel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerinize sağlık inanın kıskandım arkadaşlar sizin birlik ve beraberliğiniz hepimize örnek olmalı reşitim bunlar senin emeğinle oluyor devam et kardeşim yolun açık olsun
    adem abi bi tekteker yapardın sende olsaydın biz sadece üzerine oturabildik

HA BU ARADA BİZ BİR BÜTÜNÜZ BİRİMİZ EKSİK OLURSA BUNLAR OLMAZ. yinede teşekkür ederim.sizi burada görmekte cok güzel hoşçakalın.

Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadirlili motorsever arkadaşlar ne kadar güzel bir gezi yapmışsınız. Herkes birbiriyle kaynaşmış, güzel, coşku dolu bir gezi olmuş.
    Ressam yine konuşturmuşsun sanatını kardeşim. Allah inşallah günün birinde o heykelini yaptığın hayabusayı almayı nasıl eder.
    Ahmet bey Allah bağışlasın, yanınızdaki çocuklar sizin canavarlar mı?
    İshak kardeş selamlar.Yaylaya senin BMW ile mi çıktın?
    Abdurrahman merhabalar. Güzel, eğlenceli ve bir o kadar da maceralı bir gezi olmuş.
    Savaş katılmamış sizlere sanırım?

abi savaş aramıza katılmıyor uzun süredir.ew yaptırıyor yaylaya onla ugrasıyor pazarları

Alıntı dakar01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam pazar günü belli oldumu yusuf,yarın öğlene kadar haber veirsen iyi olur cebinide bana gönderiver
    pazar günü kaynar göze gidilecek.gelmek isterseniz buyrun

Alıntı blackhawk06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ankarada yaşayan bir osmaniyeli olarak gururlandım doğrusu...tam bir fotoğraf galerisi olmuş ayrıca karda hayabusaya hasta oldum brawo elinize emeğinize sağlık.....saygılar

hemşerim saygılar

Motosikleti
    hayabusa
    reşitciğim güzel geçen günümüzü düzenli ve de aşamalı bir sunuşla bize tekrar yaşattığın için tşk.ederim. kadirli motosiklet üyelerine iştiraklarından dolayıda ayrıca tşk. ederim. iyi ki varsınız... tüm motorculara selamlar...

Motosikleti
    Alıntı ZX6RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reşitciğim güzel geçen günümüzü düzenli ve de aşamalı bir sunuşla bize tekrar yaşattığın için tşk.ederim. kadirli motosiklet üyelerine iştiraklarından dolayıda ayrıca tşk. ederim. iyi ki varsınız... tüm motorculara selamlar...

ve aleykümselaaam gökhan abi şu nickinide değiştir artık zx 6 rr gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    helal varyaa eridim bitiimm kar gibii yaaa arkadaslar en kısa zmanda tanısmak dılegıyle kazasız belasız iyi günler

Motosikleti
    250RR
    reşit,abi kullanmışsın fotoğraçılığın inceliklerini yine.emeğine sağlık.teşekkür ediyoruz..bu ara unutmadan belediye,kıyak amaçlı bir pankart yaptırmak istiyor bize.cuma günkü toplantıda hazırlayalım derim.ayrıca afişe reşit çok önem veriyor onuda arada kaynatabiliriz.aranızda olmaktan gurur duyuyorum
    motor sürerken hepimiz birer yumurtayız.karşıyada çarpsak biz kırılırız bizede çarpsalar biz kırılırız...(Hiç bir motorcu bir motorcuyu kaybetmeyi istemez)

Motosikleti
    nasıl olacak o kaynatma işi ben anlamadı onu hani

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı dakar01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu hafta sonu hiç aralıksız yağan yağmurdan dolayı evlerimizde mahsur kaldık. Ne başkonuşa, nede kaynargöze gidemedik. Eğer yine doğa şartları bizi evimize hapsolmaya zorlamazsa bu hafta sonu başkonuşta antepli arkadaşlarımızla buluşucaz. Gelişmelerden sizi haberdar edcez abi. Bana 0544 907 0011 - 539 311 4999 - 506 529 8989'den ulaşabilirsiniz. Selamlar.

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

Başkonuş

Yahu Kadirlili arkadaşlar birazcık daha bekleyin, günler uzasın, havalar biraz daha ılıklaşsın, ben de geleyim oraya. Sizlerle birlikte olmak çok güzel, eğlenceli ve mutluluk verici.
    Serkan birlikte gideriz değil mi?
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Motosikleti
    yaw abi sanki sıkıntılısın ya sende römork var at arabanın arkasına karayılanı gel ewinde var burada ayıp ediyon bak

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Kadirlili arkadaşlar birazcık daha bekleyin, günler uzasın, havalar biraz daha ılıklaşsın, ben de geleyim oraya. Sizlerle birlikte olmak çok güzel, eğlenceli ve mutluluk verici.
    Serkan birlikte gideriz değil mi?
    Abi öncelikle şahsım ve arkadaşlarım adına bizimle ilgili olumlu düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Artık yavaş yavaş günler uzamaya başladı ama Reşit kardeşimin söylediğine göre bu günlerde bile aramıza katılabilmek için gerekli alet, edevat vede techizata sahipsiniz, yoğun hava muhalefetine maruz kalmadığımız her hafta sonu biz mutlaka çıkıyoruz, sizi de her zaman bekliyoruz.

Bu Geziyi çok Sevdim Ve Hüzünlendim

slm abilerim geziniz çok güzel olmuş o resimlere bakar ken çok hüzünlendim hepinizi çok seviyorum allah her gezinizde sağsalim evinize gitmenizi nasip eyleye AMİN ben kulubun en küçük üyesi deyim artık kaan hocanın öğrencisi NECATİi artı (ÇETO BAŞKAN)

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Madem çeto hortlatmış konuyu bende yazayım iki satır
    Gerçekten zevkli bir gezi olmuş yine bekliyoruz Andırın'a artık Andırın'dan bende aranızdayım

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Sadece şunu demek istiyorum. Bugün arkadaşımla motorsiklerle Antalya'dan Kemer'e gittik. Antalya bugün 29 derece idi. Kemer'de plajlar full idi..

İyi Geceler...

Vay anasını yahu.. Kara bak.. Ne zevk...

Keşke Antalyayada öyle karlar yağsaydı...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ben bu geziyi nasıl atlamışım yahu. Resimler müthiş + müthiş.
    Özellikle kardan motosiklet ile çekilmiş resimler 10+10 numara.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)