Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Adım adım karadeniz anzer yaylası

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu sonbaharın soğuk gününde resimlerle de olsa sonbaharın havasını ve yeşilin güzelliğini hissettirdiğiniz için çok teşekkürler..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu sonbaharın soğuk gününde resimlerle de olsa ilkbaharın havasını ve yeşilin güzelliğini hissettirdiğiniz için çok teşekkürler..
    Çikolata Renkli Üye Sezen Cumhur Gergerli buyurdu....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çikolata Renkli Üye Sezen Cumhur Gergerli buyurdu....
    Ne yani meslekteki sertliğimizi siteyedemi taşiim devrem..Zaten Erhan'dan uyarı mesajı almaktan dosyam kaparmış..Mete karda yürüyp iz bırakmayacam modundayım..Sertlik bizim karektere yapışmış ama bunu sitede yazılarımla kendime unutturmaya çalışıyom.Sende damardan giriyom be devtem.Sertlik mi istiyom şimdi. Sicil numaranı soyle bakim altdevre..Ver telsizi..Al tüfeği geç nöbette bakim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yani meslekteki sertliğimizi siteyedemi taşiim devrem..Zaten Erhan'dan uyarı mesajı almaktan dosyam kaparmış..Mete karda yürüyp iz bırakmayacam modundayım..Sertlik bizim karektere yapışmış ama bunu sitede yazılarımla kendime unutturmaya çalışıyom.Sende damardan giriyom be devtem.Sertlik mi istiyom şimdi. Sicil numaranı soyle bakim altdevre..Ver telsizi..Al tüfeği geç nöbette bakim
    abi hızlı koşuyon şeyin seyrek düşüyo...siz şanslısınız...Erhan beni fiziksel olarak uyarıyor dürtüyor valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hızlı koşuyon şeyin seyrek düşüyo...siz şanslısınız...Erhan beni fiziksel olarak uyarıyor dürtüyor valla...
    Şu mesleğin verdiği resmiyeti birazcık olsun üstümden atabilmek içindi bu hız..At terlemiş benim haberim yok ozaman..Uyarın fiziksel olmadığı için ayriyetten tank you....1 saat daha sana nöbet..Ben mod değiştiriyom..Ağır abi moduna..Ne dersin..Fikrin ne..

Motosikleti
    Honda vfr800
    @LATIF
    kardes orda 52 plaka bi KTM gordum arkadas acaba Orduda mi kaliyor yoksa il disindami eger ORDU daysa tanisalm kaynasalm onla ii olr .....

latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    Alıntı sheltox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @LATIF
    kardes orda 52 plaka bi KTM gordum arkadas acaba Orduda mi kaliyor yoksa il disindami eger ORDU daysa tanisalm kaynasalm onla ii olr .....
    dostum arakdaş ordulu arkadaşim ordulu özay diye bilinir ordu da hacegan lokantasını geçince sol tarafda ilk çikan derye dogru devam et o cıvarda tek zaten yaz kiş motora biner ayrıca iyi bir motorcudur ordulu olupda onunla tanişmadıysanız çok şey kaybetmiş sayılırsınız hemen tanışin derim )))ayrıca gresun ve tarabaoz rize tüm civarda arakdaşlarım var
    istanbulmotoclub

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)