Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sonbaharin son günleri (GAZİANTEP MT)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    güzel gezi olmuş emeğinize sağlık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    çok hoş ve sonbahar manzaralı fotograflar ellerinize saglık.pazar günü bizde bir kaçamak yaptık ama ressam saga sola laf yetiştirmekten bir türlü konu açamadı.

Aramıza yeni katılan arkadaşlara selamlar.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sevmediğim hava tipidir, içim kararır. O yüzden bu tarz aktiviteler yapmak çok yararlıdır... Yanlız acıktım..
    son bahar gercekten guzel bır hava motorlar ıcın bıraz zorlukları var ama genede eylencelı bu arada bızım kapımız herkese acık tubiş buyur gel senıde bır pazar yemege beklerız

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Teşekkür ederim Belli mi olur, belki biz de bir gün sizin ziyaretinize geliriz..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    waaay süpersiniz yaw güsel ve ormantik bir gezi olmuş yüreginize saglık...

iso bak kanki gör atı alan üsküdarı geçiyo soguk felan dinlemiyo sen hala tüüükanda sobanım başında otur emi kanki ..bu hafta sonu sen gelsende gelmesende ben gidecem vuracam kendimi yollara paslandık yaw...
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    Teşekkür ederim Belli mi olur, belki biz de bir gün sizin ziyaretinize geliriz..
    herzaman beklerız basımızın ustunde yerınız var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    evt arkadasaslar uzun zamandan beri yoktum arkadaslar evt cok güzel olmuştur umarım bizde ne yapalım işte burdda paslandık insanın motorları olsunda biriside kendinden oolmasın ama gercekten güzel olmu. artık bi baska gezide bep berabe buluşmak amacıyla yaz bi gelsin sizileri bekliyorum buraaya bizde gelirizza e o

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valaha hocam 10 numara bı gezı oluk

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Çok güzel bir gezi.bizimle paylaştığın için teşekkürler.Grup halinde gitmeniz eğlenceli olsa gerek
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim paylaşım için teşekkür ediyorum, çok güzel ve çok keyifli bir gezi olmuş, Rabbim birlik beraberliğinizi hiç bir zaman bozdurtmasın, Gaziantep MT nin dosluğuna, birlik ve beraberliğine imrenerek bakıyorum.
    Teşekürler yusuf kardeşim

En sevmediğim hava tipidir, içim kararır. O yüzden bu tarz aktiviteler yapmak çok yararlıdır... Yanlız acıktım..
    tubiş seni böyle etkınlıklerde göremiyoruz yoksa yapıyorsun bizimlemi paylaşmıyorsun nazar deger diye

Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok hoş ve sonbahar manzaralı fotograflar ellerinize saglık.pazar günü bizde bir kaçamak yaptık ama ressam saga sola laf yetiştirmekten bir türlü konu açamadı.

Aramıza yeni katılan arkadaşlara selamlar.
    ahmet abim teşekür ederim sağol ressam için söylediklerin de dogru abi kulagını cek abi

bekleriz tubiş ne demek başimizin üstünde yerin var tüm mt içinde geçerli gönlumuz soframız muabbetimiz her zaman acık..

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    waaay süpersiniz yaw güsel ve ormantik bir gezi olmuş yüreginize saglık...

iso bak kanki gör atı alan üsküdarı geçiyo soguk felan dinlemiyo sen hala tüüükanda sobanım başında otur emi kanki ..bu hafta sonu sen gelsende gelmesende ben gidecem vuracam kendimi yollara paslandık yaw...
    lan cengiz ne istersin iso dan birak adam çalişsin karişmayın benım kardeşime hı şunu da unutmadan söyluyeyım söz sahıplerının sözleri kabul ola anlıyan anladı (tatlı su motorcuları)
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tubiş seni böyle etkınlıklerde göremiyoruz yoksa yapıyorsun bizimlemi paylaşmıyorsun nazar deger diye
    Valla abi biz hergün geziyoruz, hepsini koyarsam şimdi garip olur..

bekleriz tubiş ne demek başimizin üstünde yerin var tüm mt içinde geçerli gönlumuz soframız muabbetimiz her zaman acık..
    Teşekkürler
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wayyy süprüz bumuydu arkadaşlar lan var ya kıskandırdınız beni kaa:D kask işine gelince kendileri takar abi kadın ikinci plandadır bunlar moço maçoo.
    çan çin çon gökhanço senin kız arkadasınında gözleri çekik lan noluyoruz artık itiraf et istersen heheheeee

çok güzel olmus iyi eğlendiğinizden eminim en kötü gününüz böyle olsun
    Aslında bu süpriz felan değildi. Sıradan bir geziydi. Niyetimiz elimizde hediyelerle huzur evindeki ninelerimizi dedelerimizi sevindirmekti ama kısmet değilmiş.

Bu arada Esra'ya bulaşmanı MT olarak pek tavsiye etmiyoruz. Nickname indende anlıyacağın gibi eli maşalıdır ona göre
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    komşu güzel gezmişsiniz elinize sağlık bu arada kdx si naptın test ettinmi geziye onuda dahil etseydiniz keşke adanadan selamlar.

Motosikleti
    2008 apache & 2009 ybr city&GSR 600 ABS
    ooooooooooo süper gezi yapmıssınız yav ben böyle olacagını tahmin etmiyordum gelmeye niyetim vardı ama öss sınavı için ders calısmam gerekti o yüzden gelemedim cok sey kacırmısım keşkede gelseydim bi daha söyleyecem yol anlattıgınız kadar güzelmiş
    [B]seviyk tama yorum!!!![/B] [B][COLOR="Red"]GAZİANTEP MT[/COLOR][/B]

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    vay vay kardeşlerim.bulunca güzel havayı,ooooo sucuk ekmek haa.afiyetler olsun hepinize.emeğinize sağlık,güzel vakit geçirmişsiniz.yalnız,aydemir abi;3.resimde herşey çok güzel,romantik yürüyüş,arkada harika sonbahar manzarası,herşey dörtdörtlük 'deeee,o senin dizindeki dizlikde neyin nesi be abi.bari orada çıkartsaydın.hepinize sevgilerimle.

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay kardeşlerim.bulunca güzel havayı,ooooo sucuk ekmek haa.afiyetler olsun hepinize.emeğinize sağlık,güzel vakit geçirmişsiniz.yalnız,aydemir abi;3.resimde herşey çok güzel,romantik yürüyüş,arkada harika sonbahar manzarası,herşey dörtdörtlük 'deeee,o senin dizindeki dizlikde neyin nesi be abi.bari orada çıkartsaydın.hepinize sevgilerimle.
    Bugünlerde türkiyenin başı uçaklarla dertte hani ya üstümüze uçak düşerse diye çıkarmadı bence Şaka bi yana unuttu heralde. Yada sıcak tutuyodu
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adanadan hepinize sevgilerimi gönderiyorum arkadaşlar,çok güzel yapmışsınız,elinize motorunuza sağlık.
    demek balık bulamayınca odun topladınız hı
    Allah kimseyi aç bırakmasın,sucuk ekmeğe nasıl saldırmışsınız
    resimlerde alevin fonunu kullanmanız harika fikir olmuşneredeyse akıl diyor evin içinde ateş yak hemen kızımın resmini çek
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bu süpriz felan değildi. Sıradan bir geziydi. Niyetimiz elimizde hediyelerle huzur evindeki ninelerimizi dedelerimizi sevindirmekti ama kısmet değilmiş.

Bu arada Esra'ya bulaşmanı MT olarak pek tavsiye etmiyoruz. Nickname indende anlıyacağın gibi eli maşalıdır ona göre

oke anlıyorum sizi zaten senle bugun konustugumuz gibi daha çin muhabbeti etmeyecegim. saygılar sevgiler herkese

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya gokan kardesımın de dedıgı gıbı ya ucak duserse alım allah belkı dızlerını koruru alı abının saka bır yana bende cıkarmayı unuttum dızlıklerı ama gercekten hem sıcak tutuyor hemde bır yere dız cokecegımız zaman kolaylık oluyor

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    lan cengiz ne istersin iso dan birak adam çalişsin karişmayın benım kardeşime hı şunu da unutmadan söyluyeyım söz sahıplerının sözleri kabul ola anlıyan anladı (tatlı su motorcuları)

bişey istedigim yok abi isodanhem artık motorsuz bir motorcu oldu artıkın pek işimde olmaz onlan ama binerse çin horozumda herzaman bir kişilik yeri var kankamın

ha birde şu söz sahiplerinin sözlerini anladım
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)