Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

(Bu sefer) Motorlu Gezimin Motorlu Resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R6
    novaJRdeli, KANUNSUZ 61, t_u_runcu, THE_LANCET, jeansatar, grandboss, guven61, motorcuq, Bulu’lu Lynx, adanalı, motopirate, aYe, morrigan, ertuğrul, ThE JuNKeR, maviergün, BlaCK_j.W.a, gyzemli85, NightMutlu, Toqi, roadmaster, ozkansava, mo-zat, mutluemlak, zion1, orcunmavis, hepinize gerçekten çok teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim. Yorumlarınız gezilerimi paylaşma konusunda cesaret veriyor bana.

alp_tunay Çok teşekkür ederim ama sitede tek olduğumu zannetmiyorum. Eminim benzer geziler yapan ama sessiz kalmayı tercih eden bayan sürücülerimiz vardır. Yine de söylediğiniz beni çok mutlu etti.

Arslanfb Teşekkürler ama korkular aynen duruyorlar oldukları yerde.

demirgursel Sağol ama zaptedilmeyecek bir şeyi yok ki, GSX-R 1000 değil sonuçta

Cbr125repsol Teşekkürler, hastasıyım zaten plakamın

SeRHaTeKİNci Nerden hatırlıyormuşsun ablayı? Teşekkür ederim, bebeğim 2003 model ve az bulunan siyah 600F’lerden

ulasılmazzz Teşekkür ederim, ayrıca hislerime tercüman olmuşsunuz. Ama ‘bayan rider’ olmaktan önce ‘gerçek rider’ olabilmek önemli benim için.

R3N çok mütevazisiniz. Rota yazılmadı ama şimdi yazayım.

İlk gezi; İstanbul - (feribotla) – Bandırma – Susurluk – Balıkesir – Akhisar – Gölmarmara – Salihli – Alaşehir – Sarıgöl – Buldan – Sarayköy – Akköy - Pamukkale

İkinci gezi; Pamukkale – Akköy – Sığma – Sarayköy – Buharkent – Kuyucak – Karacasu - Aphrodisias ve aynı güzergahın tersi.

KaraVelioğlu Korku kısmı dışında tamamen haklısınız.

Melocann Estağfurullah. Ama çok teşekkür ederim yine de.

desender Valla billa tek başıma gittim. Bak yemin de ettim Teşekkür ederim

yollardogam Çok teşekkür ederim. Beni nasıl muttu ettiniz anlatamam. Bu ülkenin sizin gibi aydın öğretmenlere çok ihtiyacı var. Umarım mesleğinizi yıllarca severek yapar ve bir sürü kızımızın yoluna ışık tutarken, delikanlılarımıza, bir Türk kadınına nasıl davranması gerektiğini bilen centilmenler olmayı da göstermeye devam edersiniz...

cafeci06 haklısınız.

rEnE Teşekkür ederim. En kısa zamanda Aphrodisias’ı görmenizi tavsiye ederim müsait bir zamanınızda. Kendinize haksızlık etmeyin. Bende yarı-Denizlili sayılırım. Babamın işi dolayısıyla çok sık gelip gidiyorum Denizli’ye. Travertenlerin son hali gerçekten harika dediğiniz gibi.
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Motosiklet ile gezi ruhunun vücut bulması sanırım yukardaki kareler tebrikler...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    bir bayanın motosikletle böyle güzel şeyler yapması bence diğer motordan korkan bayanlara cesaret vermeli.hayatın güzelliklerinin tadını çıkarma şansın olduğu için şanslısın güzel yollar ve geziler seni bakliyo iyi eğlenceler

Tebrikler güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkür ...Saygılar

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Cesaretini tebrik ediyorum.Güzel gezi olmuş devamını bekleriz. Plakayı "sda" almak içinmi ş.koçhisar'dan aldın yoksa oradamı yaşıyorsun? Çünki Ankara merkezden bu şekilde plaka veremezler.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    on numara gezi olmuş cesaretine hayran kaldım
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    Kutluyorum gerçekten çok güzel bir gezi olmuş bizlere tekrar cesaret vermiş oldun ama adana gibi bir yerde bayan olup yalnız gezmek pek mümkün olmuyor kazasız güzel geziler
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Bu yolu bir kez ben de arabayla geçmiştim. Erdek'ten Denizli oradan Adana'ya üzüm bağlarının arasında çok zevkli bir yolculuktu.

Paylaşım için teşekkürler.
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

Motosikleti
    ybr 250
    tebrikler cok güzel olmus ya belkı bir gün bende
    LORD OF THE WAR

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    valla süper , ne denilebilirki tebrik ederim , devamını görürüz inşallah...

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    arkadaşlar cbr600 ile uzun bir yolculuk yapmak sizi aşırı yormuyormu acaba?
    en çok merak ettiğim konu budur, racing motorlar uzun yolculukta bel ağrısı yapıyormu?

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal sana bu yollar seda,cesaretinden dolayı tebrik ederim,motosikletinle çok yakışmışsınız,iyi seyirler dilerim

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    son resime kadar artçı falan aradım. neden inanmakta zrluk çektim onu da bilmiyorum ama gerçekten inanması güç. tebrik ederim.bu arada moorun plakası sanırım özel? iyi denk gelmiş.
    resimler için teşekkürler.kaç km,kaç ytl kaç saat... bide ne tür zorluklar...
    helal sana valla,ben bile bu havada zorlanırdım...
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben hala sözümün arkasındayım... Tek başına bayan olarak bu geziye cesaret edecek yok hem de race motorla yok.....

Tekrar tebrikler....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek makina tek başına bu yol çekilmez iyi dayanmışsın tebrikler
    sen nediyon abi çekilmek ne kelime ben istanbuldan bandırma balıkesir üzerinden ediremite 125cclik bi cross makineyle gittim... vardığımda ayata duramaıyodum titremekten uyuşmuş hertarafım

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    içimde 3kilo yağ vardı hepsini de erittin seda vaLLa tebrikler. ben de Cenk gibi hiç dikkat etmemişdim kullanıcı adına bi bayanın böle bi gezi yapması Beni çok onurlandırdı iki kere tebrikler sana ve cbr 1000rr heralde o makina Ben onaa bitiyorummm yawww.... :S :S :S
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Tebrikler! Harika bir gezi olmuş!
    Evet yanlız geziye çıkmanın büyük avantajları var!
    Birilerini beklemek yok, onların motoru bozulduğunda geziyi iptal etmek/geciktirmek yok, onların ne istediğine göre davranıp durmak yok.. Bence çok makul!

Bir dahaki sefere daha az heyecan yaparsınız kesin

-turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    wlaha her bayanın kıvıramacağı bişi yapmışsn TEBRİKLER
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

Alıntı nuwamda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içimde 3kilo yağ vardı hepsini de erittin seda vaLLa tebrikler. ben de Cenk gibi hiç dikkat etmemişdim kullanıcı adına bi bayanın böle bi gezi yapması Beni çok onurlandırdı iki kere tebrikler sana ve cbr 1000rr heralde o makina Ben onaa bitiyorummm yawww.... :S :S :S
    cbr 600f hocam o motor ama çok güzel 1000rr kadar olmasa da
    :bestmt:

valla bravo bir bayan da bu cesaret mütiş

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)