Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Gaziantep MT Adana da iftarda..........

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Ramazan dolasıyla 3 haftadır yapamadığımız gezilere bu hafta tekrar start verdik.Ve iftar için Gaziantep mt olarak iftarımız Adana da açamaya karar verdik. Adana mt Gaziantep mt güzel bir organizasyonla bir araya geldi. Bu organizasyonda emeği geçen:" küçükdev adam ve Güzel insan, Efendy
    _iso(İsmail) ve Motorunun büyüklüğü kadar yüreğide büyük insan Lastromantic(Hakan) Ayrıca bir teşekkür etmek istiyorum...
    Orada aramızda bulunan tüm arkadaşlara buraya isimlerini ve kişiliklerini yazsam herhalde bu sayfaya sığmaz Adanalı(Bora abi) Teknik hoca,Kroscu01,Cengiz,Alp,Furkan,Ahmet abi,Ressam ve Adını Sayamadığım Diğer arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.

Gerisini resimler anlatsın...

Gaziantep mt toplanma yerinde

Gaziantep mt nin değerli üyelerinden Alperence nickli (Hayali abi) nin kendi elleriyle bizim için özel olarak yaptığı fıstıklı kadayıfı da alıp yola çıkıyoruz Hayali abi ellerine sağlık çok güzel olmuştu kadayıf iş yoğunlığundan dolayı kendisi aramızda olamadı.

Heryerde Güvenlik İçin Kask

Ve yollardayız.

Arabanın içinde gaziantep mt

irfan (better 27) ellerine saglik usta

yolda manzara güzel

nurdaginin zirvesınde mola

ve sabancı cami adana girişinde o muhteşem mimarisiyle bize adeta hoşgeldiniz diyor

buluşma yerina varır varmaz tanişma faslından sonra yemek hazırlıklarına başlıyoruz

hazirliklar tam surat devam edıyor ve işte salatamiz hazir

işte toplu bir foto

kebablar pişiyor bak zaten acım ya bu resimleri siteye atması birdert ac olarak atmasıda iki dert

ellerine saglik irfan kebablar cok güzel pişmişti

ve teknik hoca tanişmayı cok istedigim kişilerden birisi

ve adana mt nın birkaç üyesi
    alp,hakan,iso,cagtay

yahya kebablari servis yapıyor

yemekler yeniliyor

[IMG][IMG][/IMG][/IMG]

kadayıf yeniliyor

[IMG][/IMG]

şalgam içmek için dokturun yerine gidiyoruz

bu iki kanka ne desem bilmiyorumki işleri güçleri girgir şamata...

ve artık eve dönüş zamanı ben burdan bu etkinlige katılan tüm arkadaşlara bir daha teşekür etmek istiyorum ...

bu etkinlikte 1300 cc den 110 cc kadar motor vardı demek ki motorun ve motorcunun buyugu kücugu olmazmiş biz bunu görduk böyle biliriz

kusura bakmayın arkadaşlar iş yogunlugundan topık gec acıldı umarım beni anlamişsınızdır..elinde fotograf olan arkadaşlar atarsa sıteye sevinirim
    ..

Gaziantep mt den selamlar sevgiler

DİGER MAKINELERDEN CEKİLEN RESİMLER 2 SAYFAYA EKLENMİŞTİR
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    abi tüm emeği geçenlere çok ama çok teşekür ediyorum çok süper bir ortamdı özelikle yemekler harikaydı tatdı damağımdan gittmiyor ne yersem o tat geliyor allah izin verirse pek yakında yanınızdayız abi tekrar tekrar teşekür ederim
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
    bu kadar değildi ama fotolar.habire flash lar patlıyordu nerde onlar¿¿¿¿

Motosikleti
    SKYGO 250 CC.
    ahhh ahhh orda olmak vardıyaaa...dürümler.... salgam suları.... tatlılarrr ooohhh benim yerime de yiyin için arkadaşlar ...afiyet olsun şimdiden sizlere...
    BİZ HERNEKADAR SOSYETENİN CİLALI TAŞLARINDA DANS ETMEYİ BİLMESEKDE SOĞUK DOLUNAYDA ŞEYTANLA AZRAİLLE DANS ETMEYİ İYİ BİLİRİZ.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    hani yaaaaaaaaa bende teşekkür edecem ama fotolar bende açılmadı
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani yaaaaaaaaa bende teşekkür edecem ama fotolar bende açılmadı
    kanka gene beceremedin işi haha
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    arkadaşlar resimler biraz karişmiş galiba kusura bakmayın adanalı arkadaşlari artik antep be bekleriz biz siramızı 2 defa savdık artık sız düşünun...

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Afiyet olsun.Allah kabul etsin.

Elazığ MT'den, Motosiklet23'ten selamlar....

Motosikleti
    özellikle gaziantep mt olmak üzere tüm katılan arkadaşlara sonsuzzzz teşekkürler rüya gibi bir geceydi

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    özellikle gaziantep mt olmak üzere tüm katılan arkadaşlara sonsuzzzz teşekkürler rüya gibi bir geceydi
    evet rüya gibi di ama sonradan kabus oldu bana çünkü 3 şişe soda içtim eritmek için

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süpersiniz
    Yüreğinize sağlık...
    Yine yapmışsınız yapacağınızı Tebrikler
    Fotoğraflar çok güzel,teşekkürler.

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    ya gercekten cok mutıs bır gezıydı alı abının dedıgı gıbı bızsıramızı savdık sıra sızde neyse herkesın elıne koluna saglık katılan arkadaslara tskr ederız ama hala kebapların ve tatlının tadı damagımda

Motosikleti
    yaw dayana madım hazır iso şu an mışıl mışıl uyurken biraz kulagını cınlatıymda kalksın geri kalan resimleri eklesin...ali abi sen gördün iso bana bulaşmasa ben akıllı akıllı oturuyodum iso önce beni gaza getiriyo sonada kenara cekiliyo akşam tenhada kıstırdım kankamı nasılda kıvranıyodu görmeliydiniz kankam isom arkadaşım keten helvam kalk lennnnn karpuzda yata yata demişler olim kalk fotoları ekle herkez senimi beklicek kankaaaaa

Motosikleti
    olacak bigün elbet
    çok güzel gündü bee herkesin emeğine sağlık ben bu yemekten sonra motor için para biiktirmeye başladım

Motosikleti
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
    bu kadar değildi ama fotolar.habire flash lar patlıyordu nerde onlar¿¿¿¿
    Tüzmen abi foto cok da eklemesi mesele musayıt oldugumda eklıyecem daha senınlede fazla muabbet edemedık abi zaman sızlıktan inşallah bir dahaki sefere...

Alıntı nursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahhh ahhh orda olmak vardıyaaa...dürümler.... salgam suları.... tatlılarrr ooohhh benim yerime de yiyin için arkadaşlar ...afiyet olsun şimdiden sizlere...
    sende gelseydı nursu beraber yerdık...

Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afiyet olsun.Allah kabul etsin.

Elazığ MT'den, Motosiklet23'ten selamlar....
    sagolun serdar hocam bizdende size selamlar

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpersiniz
    Yüreğinize sağlık...
    Yine yapmışsınız yapacağınızı Tebrikler
    Fotoğraflar çok güzel,teşekkürler.
    tuncer biz teşekür ederiz

yaw dayana madım hazır iso şu an mışıl mışıl uyurken biraz kulagını cınlatıymda kalksın geri kalan resimleri eklesin...ali abi sen gördün iso bana bulaşmasa ben akıllı akıllı oturuyodum iso önce beni gaza getiriyo sonada kenara cekiliyo akşam tenhada kıstırdım kankamı nasılda kıvranıyodu görmeliydiniz kankam isom arkadaşım keten helvam kalk lennnnn karpuzda yata yata demişler olim kalk fotoları ekle herkez senimi beklicek kankaaaaa

bak bu yazdıkları sil iso görmesin sonra ilk önce seni öldurur sonrada döver o na göre cengiz ......

Motosikleti
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bak bu yazdıkları sil iso görmesin sonra ilk önce seni öldurur sonrada döver o na göre cengiz ......
    ebi ellerinden öperim saygılarrrrrrrrrr
    abi dövmeye kalksa hedi bir yumruk atayım dese boyu yetmez boşa sallar neyse yatmasın oda akşam yatıyo sabah yatıyo ne iştir ne karın arısıdır bunun yaptıgı anlamadım telefon açtım okadar dalmışki duymuyo kerata

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Arkadaşlar tebrik ederim güzel bir etkinlik olmuş yanlız o yedikleriniz iftar için baya agır gelmiş olmalı
    Born To Be wild,Live to Ride...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Güzel etkinlik olmuş. Katılamadığıma üzüldüm. Afiyet olsun diyor bu arkadaşlıkların bozulmamasını diliyorum.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tebrik ederim güzel bir etkinlik olmuş yanlız o yedikleriniz iftar için baya agır gelmiş olmalı
    keşke sende gelseydin biraz yardım ederdin yükümüz hafifkerdi

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    keşke sende gelseydin biraz yardım ederdin yükümüz hafifkerdi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)