Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Ölümüne Kankalardan Adana-Karataş gezisi ( resimli )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankalar iyi gezmişler

bu hafta herkes bi tarafa gitti

biz racing ve nakedlerle ile mersin çamlıyaylaya gittik, mersinden de arkadaşlar 7-8 motor geldi.

3 enduro arkadaş ürgüp'e gitti

cross'a giden ekipler vardı

falan filan işte
    resimler güzel saolun.
    resim demişken çamlıyayladan resim yokmu hiç ?
    bizde varda bnde yok.. volkan girecekte upload edecekte yaş o iş.. zaten bizim ki fotodan çok destansı oldu
    tırcılar polisler karakol arazi sonra tekrar karakol soğuk çay eczane cami kamyoncu dinlenme tesisleri falan filan
    anlat anlat bitmez
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tırcılar polisler karakol arazi sonra tekrar karakol soğuk çay eczane cami kamyoncu dinlenme tesisleri falan filan
    anlat anlat bitmez
    ahahahahaaa ne yaptınız sizz yavvvv tırcı polis eyvahhh eyvahhhh umarım kötü bişey yokturrr
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    4x4
    diorum ya anlat anlat bitmez
    yok allaha şükür kötü birşey bi kaç kez soğuktan donarak ölümle burun buruna geldik bi kerede tırcı amca volkanı altına alıyodu kasten o kadar
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    R1_8
    yok allaha şükür kötü birşey bi kaç kez soğuktan donarak ölümle burun buruna geldik bi kerede tırcı amca volkanı altına alıyodu kasten o kadar
    ii canım pek bişey yokmuşş bide başınıza meteor düşseydi belki o zaman kayda değer olurduuu ( Allah korusun )

Motosikleti
    4x4
    .
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    gecmiş olsun tequ&volkan kardeşime sizinki gezi degil baya baya macera olmuş ucuz kurtulmuşsunuz.....

o tırcının da ben taaaaaaaaaaaaaa................... yedi tövbe tövbeeee manyak mı bunların hepsi yaw taş yok muydu taş kafasına ataydınız o yok sa yaş bir adaç dalo da işinizi görürdü tekrar geçmiş olsun
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun tequ&volkan kardeşime sizinki gezi degil baya baya macera olmuş ucuz kurtulmuşsunuz.....

o tırcının da ben taaaaaaaaaaaaaa................... yedi tövbe tövbeeee manyak mı bunların hepsi yaw taş yok muydu taş kafasına ataydınız o yok sa yaş bir adaç dalo da işinizi görürdü tekrar geçmiş olsun
    hani len yatıyodun sen bu yaptığın yamuğa karşılıkk sana sitemizin resmi içeceğini ikram ediyorum

Motosikleti
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani len yatıyodun sen bu yaptığın yamuğa karşılıkk sana sitemizin resmi içeceğini ikram ediyorum

önce sen bir iç çünkü senin yamukların daha çok belkim düzeltir ve begenirsen banada ikrem edrsin ama sagol ben almayım kanka sen seviyon bu markayıiçmezsen başına ağrılar giriyomuş yaaaa

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    furkaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn bak kızacam ama haaaaaaa
    kız npim cengiz bey istemiom demiyor da kızacam diyor
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kız npim cengiz bey istemiom demiyor da kızacam diyor

lan allah rızası için bir dur yaw sakin ol bir agır ol sazan mısın kefal misin nesin olim anlamadım ki okadar söylüyoz birkulagından girip öbüründen cıkıyo istemesem niye gel deyim sana da sitenin resmiii içeceginden ikram edek mii

neyseee hadi bakalım gene iyisin yeni kaskın hayırlı olsun bak sonkez söylüyom dediklerime uy fayda görürsün büyük sözü dinlemek herzaman hayırlıdır bu hafta cıkarsak kii %99 çıkacam galiba mutlaka cagıracam seni ilk seferki gibi yok annem bırakmadı yok dügün vardı falan mazerey uydurursan sen bilirsin sona adımızı çagırmadıya çıkartıyon yaw hadi bu konu hakkında birdaha yazmaa msn den yaz yazacagını

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    lan allah rızası için bir dur yaw sakin ol bir agır ol sazan mısın kefal misin nesin olim anlamadım ki okadar söylüyoz birkulagından girip öbüründen cıkıyo istemesem niye gel deyim sana da sitenin resmiii içeceginden ikram edek mii

neyseee hadi bakalım gene iyisin yeni kaskın hayırlı olsun bak sonkez söylüyom dediklerime uy fayda görürsün büyük sözü dinlemek herzaman hayırlıdır bu hafta cıkarsak kii %99 çıkacam galiba mutlaka cagıracam seni ilk seferki gibi yok annem bırakmadı yok dügün vardı falan mazerey uydurursan sen bilirsin sona adımızı çagırmadıya çıkartıyon yaw hadi bu konu hakkında birdaha yazmaa msn den yaz yazacagını
    sağol kanka alt üstü bir 30 ytl lik kask gelecek ay gidip bir lazer almayı düşünüyom bu ay bu kaskla idare edecem neyse kankam sağolasın da tmm sen istemiş oldun ama iso istemiyor o istemese ben yqum
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    güzel gezi olmuş..ellerinize saglık..siz serinevlerdemi oturuyorsunuz..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    nası konuşosun sen öle..altına fln alıodu die
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı hakpek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş..ellerinize saglık..siz serinevlerdemi oturuyorsunuz..
    Yok serinevlerde oturmuyorum dükkanım başkent hastanesinin karşısında o yüzden görüyosundur beni

Alıntı wodka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zuhahahahahahaha

Motosikleti
    4x4
    Alıntı wodka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asıl sen nasıl konuşuon küfür etmişim gibi
    alıodu işte alala
    @zion taş benimde aklıma geldi de şimdi yanına git camına taş at.. altına falan alır mazallah..
    zaten polislerle uğraştık bi ton bari 10-20 ytl ceza kessinlerde içimiz soğusun
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isooooooooooooo
    karataşa gidipte bi balık yemedenmi döndünüz
    cık cık cık........vs.
    neyse ikinizde çok sağolun paylaştığınız için.ziondada motor vardı diye hatırlıyorum,ona ne oldu?sattımı yoksa

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isooooooooooooo
    karataşa gidipte bi balık yemedenmi döndünüz
    cık cık cık........vs.
    neyse ikinizde çok sağolun paylaştığınız için.ziondada motor vardı diye hatırlıyorum,ona ne oldu?sattımı yoksa

o gece kuşum gürselimmm nasılsınn zionda motor varda tek motor gitmek daha akıllıca abii hem daha süratli (zion duymsın ) hem muhabbet işteee

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yani sen zion kardeşimin motoru hız yapmıyor...
    öyle dedin deyilmi

Motosikleti
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o gece kuşum gürselimmm nasılsınn zionda motor varda tek motor gitmek daha akıllıca abii hem daha süratli (zion duymsın ) hem muhabbet işteee

lan kankama bak yav kendi motosikleti daha süratliymiş len olim ha ha ha güliymde arıya gitmesin sürat görmesem yutturacan yani kankaa 650 cc miydi senin motor kanka ben 650 mi dedim yok yaw 250 anladın sen onuuuuuuu

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani sen zion kardeşimin motoru hız yapmıyor...
    öyle dedin deyilmi

yaw dostum sürat felakettir ama altımızda sürat yapacak motosikletimiz yok aslında sürate gerennk de yok isonum motosikletide 155 biraz yırtınsa yatın mattın diyelim 160 diyo onuda ben yapıyom isonun yaptıgı ise taş catlasın 120 motordan önce insanın sürat yapmasılazım isodada o cesaret varmı bence yok ama motordan inince ağzı bayaaa sürat yapıyo kankammın

olsun genede iso kankam seni sevviiyüüürüümm

Motosikleti
    R1_8
    ulen başlık hit oldu iyimii hahahaha, kanka anladım ben onuu ,sen haklısın kankaaa yorum yapamıyorummm ,ama seni çok seviyorummm yani arkadaş olarakk ,yani arkadaş olarak derken erkek arkadaşş, yav erkek arkadaş derken dost yaneee ,offff yaa anlatamadım bi türlü seviyorum işte looooooo

gürselim paşam ben hız yapmıyo demedimki kankamın motoru 1. viteste hayalbuysa'yla kapışıyoooo

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler